Dodaj do ulubionych

Jak wybrać firmę odszkodowawczą? Poradnik.

12.06.17, 10:13
Krótki poradnik zawierający niezbędną wiedzę dotyczącą firm odszkodowawczych. Przydatny dla osób poszkodowanych chcących skorzystać z usług takiej firmy. Pomoże w wyborze i pozwoli uniknąć podjęcia współpracy z nierzetelną lub nieuczciwą firmą.

LINK
rapidu.net/6120737740/JAK-WYBRAC-FIRMĘ-ODSZKODOWAWCZA.-PORADNIK.pdf
Edytor zaawansowany
  • 21.06.17, 08:33
    Dorzucę jeszcze te porady
    mediatorexpert.pl/aktualnosci/firmy-odzyskujace-odszkodowania-przejrzystosc-i-uczciwosc-dzialan
    oraz spis kancelarii i firm odszkodowawczych
    www.kancelarie-odszkodowania.pl/
  • 21.06.17, 08:47
    marku oba linki, które dodałeś mają charakter reklamowy. A ten "ranking" to zwykły portal reklamowy, płacisz za pozycjonowanie na stronie (500zł za bycie na topie). Litości. To jest według Mediatora uczciwe i poważne traktowanie osób poszkodowanych???
  • 29.08.17, 12:51
    Witam,
    ja ostatnio (jakieś 3 miesiące) miałem problem z zaniżonym odszkodowaniem. Zgłosiłem się do firmy powiekszodszkodowanie.pl Bardzo sprawne załatwienie formalności, pieniądze dostałem z góry, w przeciągu tygodnia. Wszystkim się zajęli. Naprawdę polecam
  • 25.09.17, 09:00
    to ja dołoże jeszcze taki poradnik
    mediatorexpert.pl/aktualnosci/firmy-odzyskujace-odszkodowania-przejrzystosc-i-uczciwosc-dzialan

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.