Dodaj do ulubionych

odszkodowanie za śmierć w wypadku samochodowym

13.07.17, 15:55
Trzy lata temu straciłem w wypadku samochodowym rodzica. Czy możecie polecić firmę która uzyskuje wysokie odszkodowania w takich sprawach?
Edytor zaawansowany
  • herodoot 13.07.17, 16:11
    Polecam dobrego prawnika, który zna się na tych sprawach i nie bierze wysokiej prowizji - radca prawny Tomasz Markowski, tel 889 250 403.
  • patrykzal85 17.07.17, 15:41
    Mnie w podobnej sprawie pomogła Kompensja. Dostałem wysokie odszkodowanie więc mogę ich polecić www.kompensja.pl/blog/odszkodowanie-za-smierc-w-wypadku-samochodowym/
  • pannamisoni82 19.07.17, 15:40
    Skontaktuj się z centralą DRB. Działają na terenie całej Polski, więc na pewno znajdą ci dobrego agenta. Bardzo solidna firma, przykładają się do pracy i pieniądze odzyskują bardzo sensowne.
  • marek.wu2 24.07.17, 09:14
    Tu znajdzie Pan kilka podobnych historii
    mediatorexpert.pl/szukaj?q=%C5%9Bmier%C4%87
    O szczegóły proszę pytać telefonicznie.
  • katrin440 25.08.17, 14:36
    Moja znajoma przeżyła tragedię i kancelaria votum pomogła uzyskać bardzo wysokie odszkodowanie za śmierć matki . Polecam przeczytać ten artykuł odszkodowanie448.pl/odszkodowanie-za-smierc/czy-odszkodowanie-za-smierc-matki-przysluguje-niezaleznie-od-wieku-dziecka/ i zapoznać się jakie są wymogi i na jakie odszkodowanie można liczyć w takiej ciężkiej sytuacji.
  • andzar02 29.08.17, 12:47
    Mój kuzyn przeżył podobną tragedię, zgłosił się wtedy do firmy powiekszodszkodowanie.pl Pomogli mu
  • chetnie_pomoge 15.09.17, 20:06
    Witam, polecam EuCO. Najpierw moi rodzice byli ich klientami po śmierci mojej siostry a potem ja z mężem po wypadku komunikacyjnym. Wszyscy byliśmy zadowoleni więc zaczęłam współpracę z tą firmą. Zapraszam do kontaktu 605178556, chętnie porozmawiam.
    Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka