Dodaj do ulubionych

upadek przez poślizgnięcie na chodniku

15.01.18, 10:56

Witam, rok temu upadłam jak w przedmiotowym temacie, doznałam zwichnięcia biodra z przemieszczeniem i złamaniem panewki, miałam to zespolone gwoździami, teraz niestety mam martwicę i cały staw biodrowy do wymiany.Czy mogę domagać się odszkodowania? jak tak to w jakiej kwocie?Przez 3 miesiące praktycznie unieruchomiona, teraz mając przed sobą operację i życie zmienione ze sztucznym stawem......to już pewne ograniczenia i zmiana przyzwyczajeń.Ale jak na razie interesuje mnie temat samego upadku....
Edytor zaawansowany
  • herodoot 15.01.18, 11:02
    Dzień dobry, zapraszam do kontaktu: 889 250 403, prawnik z dużym doświadczeniem w sprawach odszkodowawczych.
  • pannamisoni82 18.01.18, 11:06
    O kurcze, ciężka sprawa, nie zazdroszczę :( Poszukaj firmy odszkodowawczej, która specjalizuje się w błędach lekarskich, wiem że DRB ma coś takiego w ofercie napewno. Wydaje mi się, że to bardziej skomplikowane niż sam upadek. Powodzenia!
  • dawid1234oc 25.01.18, 08:46
    Sam miałem ostatnio stłuczkę i przyznam,że pieniądze z odszkodowania z OC sprawcy to śmiech na sali.Mogę z czystym sumieniem polecić Firmę Crashplus.Dopłacicli mi sporą sumke dzięki czemu bez problemu naprawiłem auto.Jakby ktos był chętny podaje numer do ich doradcy: 570660879
  • erykkk82 23.02.18, 15:38
    Pewnie, walcz! Jak sama nic nie zrobisz to nikt nie pomoże niestety. Kwota jest zawsze indywidualna, ale z twoimi problemami zdrowotnymi powinna być dość wysoka. Zadzowń sobie na inforlinię do Centrum DRB, oni Ci powiedzą co i jak i zaproponują agenta. Trzymaj sie!
  • odszkodowaniapodkarpackie 13.03.18, 06:51
    Witam.

Chętnie pomogę merytorycznie jak i praktycznie.
    Zajmuję się branżą odszkodowawczą od niedawna, ale staram się nie zostawiać klientów bez odpowiedzi.
    Odpowiem na pytania. Bezpłatnie sprawdzę czy kosztorys wystawiony przez T.U. nie jest zaniżony.
    W ofercie, auta zastępcze, tej samej klasy, opłacane z OC sprawcy, podstawiane pod dom klienta.

odszkodowaniapodkarpackie@plusnet.pl
    tel. 792 180 295
  • k.k.k.k.22 20.06.18, 12:59
    Warto poczytać o tym, kto odpowiada w takim wypadku za szkodę: odszkodowanieodpanstwa.net/odszkodowanie-od-gminy-za-upadek-na-chodniku/

• agatowa89 20.06.18, 14:26
    Pewnie! Wacz o swoje! Sprawdź sobie centrum DRB, oni dużo mają takich spraw i świetnie sobie z nimi radza. Wiem co mówie, tez bylam ich klientą
  • obserwujacy11 06.12.18, 21:29
    Zapraszam do kontaktu
    Zajmuję się uzyskiwaniem odszkodowań z OC sprawcy od ponad 3 lat.
    Kontakt:
    E-mail: artur.reckwald@projurs.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.