Dodaj do ulubionych

Bardzo dobra Kancelaria Vox Veritas

07.10.18, 19:51
Chciałabym bardzo polecić wszystkim Vox Veritas Odszkodowania. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu pracowników firma uzyskała dla mnie odszkodowanie za śmierć mojego syna, który zginął w wypadku samochodowym. Było to dla mnie, nadal jest i będzie wielką tragedią. Syn miała przed sobą całe życie...ale niestety zginął. Nie byłam gotowa na to aby uczestniczyć w przewodzie sądowym i na moją prośbę Vox Veritas poza drogą sądową wynegocjowało dla mnie ugodę na ok 100tys w ciągu miesiąca. Jestem im wdzięczna za wielkie zaangażowanie, za to, że działają z zasadami etyki, nikogo do niczego nie zmuszają, uważnie słuchają klienta. Starają się pomóc na tyle ile mogą. Będę im wdzięczna do końca życia za wszystko co dla mnie zrobili.
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.