Dodaj do ulubionych

Wypadek śmiertelny- zadośćuczynienie Voxveritas.

26.06.19, 13:13
Zachęcam do skorzystania z pomocy Vox Veritas. Nasza babcia poniosła śmierć w związku z wypadkiem, który miał miejsce w 2014. ogromnie to wszyscy przeżyliśmy. Babcia była dla nas bardzo ważną osobą, byliśmy z nią bardzo zżyci.Bardzo wiele nas nauczyła, mnie nauczyła czytać, dziergania na drutach itd. zawsze nas wspierała, służyła dobrą radą. Jej śmierć była po prostu czyms nagłym ;(. Przedstawiciel firmy-Pan Marcin poinformował nas, że należy nam się zadośćuczynienie po śmierci babci. Wspólnie z prawnikami wywalczył dla nas w ciągu 30dni zadośćuczynienie w łącznej kwocie 48tys.
Po 3 dniach pieniądze były już na naszych kontach. Prawnicy z Vox Veritas potrafią negocjować z największymi ubezpieczycielami z z tego co nam mówili bardzo ciężko jest uzyskać takie odszkodowanie. Nam się to udało bez sądu za co jesteśmy im bardzo wdzięczni, również za wsparcie, serce zrozumienie i życzliwe podejście. Dziękujemy!!
Edytor zaawansowany
  • magda400040 28.06.19, 18:22
    Kurcze, szkoda, że nie wiedziałam, że coś takiego jest.. Pewnie nie tylko ja.. Ja już odebrałam odszkodowanie, takie jakie zaproponował mi ubezpieczyciel, choć od razu czułam, że nie jest dla mnie satysfakcjonujące. Jednak nie wiedziałam, że są takie firmy.. Czy jak już odebrałam to odszkodowanie, to coś mogę jeszcze "ugrać"? Czy już po ptakach? Jakie są terminy? wie Pani może?
  • irek1072 03.07.19, 10:37
    Być może, zapraszam do kontaktu ze strony pwo.com.pl

--
    Odszkodowania
  • alicja.cherubin55 05.07.19, 10:15
    magda400040 napisała:

> Kurcze, szkoda, że nie wiedziałam, że coś takiego jest.. Pewnie nie tylko ja..
    > Ja już odebrałam odszkodowanie, takie jakie zaproponował mi ubezpieczyciel, cho
    > ć od razu czułam, że nie jest dla mnie satysfakcjonujące. Jednak nie wiedziała
    > m, że są takie firmy.. Czy jak już odebrałam to odszkodowanie, to coś mogę jes
    > zcze "ugrać"? Czy już po ptakach? Jakie są terminy? wie Pani może?

Ojj powiem szczerze, ze nie wiem. Ja nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć jak u Ciebie sprawa wygląda. Możesz skontaktować sie z kancelarią z której ja korzystałam. A co się dokładnie stało?
  • aldona667 09.07.19, 15:45
    Jeśli Twoje odszkodowanie zostało zaniżone polecam skontaktować się z odszkodowania-sssc.pl bezpłatnie przeanalizują Twoją sprawę. Firma godna polecenia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.