Dodaj do ulubionych

Voxveritas- odszkodowania i rehabilitacja!!

06.07.19, 17:55
Cześć wszystkim. Jestem młodym człowiekiem, który do niedawna wiódł sobie życie jak w Madrycie. Bardzo dobra praca, u boku dziewczyna, właśnie mieszkanie, samochód i motor- moja pasja. Nie byłem typu facetem, który jechał po" trupach" Przyspieszałem wtedy kiedy mogłem. Ogólnie starałem się jeździć przepisowo. Przepisowo jechałem również tego feralnego dnia kiedy to uderzył we mnie samochód. Podczas manewru wyprzedzania, nagle zajechał mi drogę. .. Cudem przeżyłem. Na chwilę obecną mimo tego ze mam władne nogi jeżdżę na wózku. mam ogromną szanse byz tego wyjść ale do tego jest mi potrzebna rehabilitacja. Szukałem wiele kancelarii i natknąłem się właśnie na tą wspomnianą, ze pmagają ludziom. I moje pytanie : czy ktoś miał może w jakiś sposób doświadczenia z nimi? Jak to wygląda? Jestem młody, za młody by jeździć na wozku. mam 28lat :( Będę wdzięczny za jakąkolwiek odpowiedź.
Edytor zaawansowany
  • omega_05 09.07.19, 14:51
    Ciężko stwierdzić ile prawdy jest w tych Spamach od niby poszkodowanych , którzy reklamują na siłę swoje firmy. Sądzę, iż firma , która jest dobra w tym co robi nie potrzebuję takiego typu działania. Jeśli Pan chce, mogę umówić na spotkanie z radca prawnym w Kancelarii a nie z agentem odszkodowawczym jak to w tych przypadkach jest.
  • karol.witkiewicz 13.08.19, 21:57
    mateuszw.90 napisał:

> Cześć wszystkim. Jestem młodym człowiekiem, który do niedawna wiódł sobie życie
    > jak w Madrycie. Bardzo dobra praca, u boku dziewczyna, właśnie mieszkanie, sam
    > ochód i motor- moja pasja. Nie byłem typu facetem, który jechał po" trupach" Pr
    > zyspieszałem wtedy kiedy mogłem. Ogólnie starałem się jeździć przepisowo. Przep
    > isowo jechałem również tego feralnego dnia kiedy to uderzył we mnie samochód. P
    > odczas manewru wyprzedzania, nagle zajechał mi drogę. .. Cudem przeżyłem. Na ch
    > wilę obecną mimo tego ze mam władne nogi jeżdżę na wózku. mam ogromną szanse by
    > z tego wyjść ale do tego jest mi potrzebna rehabilitacja. Szukałem wiele kance
    > larii i natknąłem się właśnie na tą wspomnianą, ze pmagają ludziom. I moje pyta
    > nie : czy ktoś miał może w jakiś sposób doświadczenia z nimi? Jak to wygląda? J
    > estem młody, za młody by jeździć na wozku. mam 28lat :( Będę wdzięczny za jakąk
    > olwiek odpowiedź.

Hmmm wiesz co, kancelarię znam nie od strony wypadku akurat tylko od innej, dużo bardziej przykrej sprawy. Ale mogę Ci na pewno powiedzieć, że potrafią na prawdę pomóc wyciągnąć bardzo wysokie odszkodowanie. Jest coś takiego jak ta bezpłatna rehabilitacja, ale to musisz sobie tam zadzwonić i się dopytać. Na pewno musisz mieć cały komplet dokumentów. W ogóle to działałeś już coś w tym obszarze?
  • mateuszw.90 16.08.19, 21:36
    Hej, bardzo dziękuję za odpowiedzi. Więc tak. Ja wypełniłem formularz na ich stronie. Potem oddzwonili do mnie z tej kancelarii Voxveritas. Wszystko jest już załatwione i jestem rehabilitowany. Mogę jeszcze tyle powiedzieć, że współpracuje z bardzo dobrymi placówkami. I za wszystko co dla mnie zrobili jestem bardzo im wdzięczny. Teraz póki co muszę być cierpliwy, pomału stając na nogi ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka