Dodaj do ulubionych

jak uzyskac najwieksze odszkodowanie

05.04.07, 21:01
Wyjechalem z podporzadkowanej drogi na glowna, ale zdazylem juz ustawic sie
na odpowiednim swoim pasie. Motocyklista pedzac nie mniej niz 140km/h uderzyl
we mnie w TYL samochodu. Wypadek mial miejsce w centrum miasta. Wine bada
biegly. Pierwsze pytanie to kto jest tutaj winny, czy moze tak byc ze winien
bede ja bo nie zauwazylem motocyklisty ktoremu powinienem ustapic przejazdu,
ktorego nie moglem widziec bo byl wtedy na poprzednim skrzyzowaniu jak nie
dalej. A drugie wiaze sie z wycena odszkodowania przez PZU. Cena ogromnie
mnie nie zadawala co zrobic by dostac jak najwiecej. Od znajomych wiem ze PZU
zrobi wszystko zeby wyplacic jak najmniej, a ja place AC od 40stu lat, i
mialem jedynie jedna stluczke jakies 3miesiace temu z mojej winy. Za ta sume
co mi oferuja kupie samochod o minimum 7-9lat starszy. To jest jakas
paranoja, co mam robic?
Edytor zaawansowany
  • kasik19801 13.05.07, 10:47
    Witam! Prosze się odwołac od decyzji. Oni zazwyczaj zaniżaja odszkodowania bo
    zawsze uda im sie coś zarobic na tym tzn część osób nie wiem że można się
    odwołać. Najlepiej udac się do naczelnika Pzu i z nim porozmawiać. Ja miałam
    stłuczkę i w ten sposób postąpiłam. Dostałam 400 zł więcej- niby niewiele ale
    kosztowało mnie to 5 min rozmowy z naczelnikiem.Pozdrawiam i życze powodzenia
  • soemi 04.06.07, 12:27
    WIna oczywiście jest kierowcy motocykla, który nie dość, że przekroczył
    prędkość to jeszcze uderzył Cie w tył.
    Motocyklista jadąc z prędkością jaką napisałeś domyślam się, ze wbił Ci się w
    bagaznik całkowicie, bo inaczej nie wychodzi.
  • broks8 15.07.07, 11:29
    Szanowny Panie, to cała "polityka" PZU. Ale żeby było dobrze to proszę brać co
    dają i zaraz odwoływać się od decyzji, po kolei - kierownik /naczelnik/ działu
    likwidacji, dyrektor pionu likwidacji z O/Okręgowym i na końcu Dyrektor Oddziału
    Okręgowego. Po tym droga odwoławcza kończy się w PZU, a jeszcze proszę nie
    zapomnieć o VAT /wypłata ma być z VAT-em/ nie bez. W przypadku problemów proszę
    napisać do mnie,pomogę. Pozdrawiam Pana serdecznie, Zbyszek S.
  • versus.pietrykowski 23.07.07, 16:35
    Witam serdecznie.

Co do całkowitej winy motocyklisty nie byłbym taki pewny. Znając PZU, dołożą
    Panu przyczynienie się do powstania szkody.

Odnośnie wysokości wyliczonego odszkodowania, to owszem warto się odwoływać od
    każdej decyzji. Od niedawna można tez składać skargi do KNF na opieszałość w
    likwidacji szkody.

Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia (przyda się),

Versus Odszkodowania
    e-mail: Versus
  • adwokatwtoruniu 14.07.14, 18:39
    polecam skorzystać z dobrego prawnika np. www.adwokatwtoruniu.pl
  • black-sandra 14.07.14, 23:02
    Witam
    Jeżeli kwota jaka oferuje PZU Pana nie zadowala powinien Pan odmówić i zwrócić się o pomoc do firmy zajmującej się odszkodowania mi Samemu niewiele Pan zdziała odwołując się do poszczególnych szczebli Będą Pana zbywac Inaczej wygląda sprawa jeśli mecenas który będzie Pana reprezentował stanie do negocjacji z tym cwaniakami Chętnie pomogę a jeśli zdecyduje się Pan na kogoś innego Proszę sprawdzić aby mecenas ktory będzie Pana reprezentował zajmował się faktycznie prawem ubezubezpieczeniowym
    Pozdrawiam

B&S
  • hussa 23.07.14, 13:40
    Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem Krajowego Biura Odszkodowań pod nr tel. 731 310 179 chętnie pomożemy.
  • asterixa 31.07.14, 15:33
    piorunochronik napisała:

> polecam bardzo ciekawy artykuł w Rzeczpospolitej - Votum wywalczyło odszkodowanie 2,4 mln złotych dla rodziny ciężarnej poszkodowanej w wypadku: www.ekonomia.rp.pl/artykul/706284,1128585-Miliony-za-cierpienie.html

no nieźle... taka suma to chyba zdarza się dość rzadko...

--
    Ignaś 15.03.2005
    Anielka 19.12.2012 planowany :)
    stylowo w stylo AT!
  • hilonka 29.08.14, 13:15
    no faktycznie, ponad 2 mln złotych to o takim odszkodowaniu jeszcze nie słyszałam.. ciekawe, jak votum pracuje, czy trzeba spełnić jakieś szczególne wytyczne, żeby zajęli się moim "przypadkiem" czy jak? wystarczy do nich zadzwonić?
  • wojciechdrapala 02.08.14, 13:50
    Czy opinia ma być wydana w postępowaniu o wykroczenie, czy w postępowaniu cywilnym? Niemniej jednak, poczekałbym na tę opinię. Na pierwszy rzut oka winę ponosił motocyklista. W Pana interesie opinia powinna zawierać stwierdzenie, że Pan się nie przyczynił.
    Co do odszkodowania - najlepiej niech Pan postara się o wycenę naprawy przez profesjonalny warsztat naprawczy. Jeśli to nie pomaga, pozostaje sąd.

Zachęcam do odwiedzenia mojego bloga o odszkodowaniach: www.odszkodowaniezocblog.pl
  • firma-pio 26.11.14, 11:25
    Witam polecam Firmę PIO Polski instytut odszkodowawczy z główna siedzibą w Warszawie. Firma profesjonalna podchodząca do każdej sprawy indywidualnie. Firma nie pobiera opłat przed sądowych i sądowych. kontakt Wojciech Zaskórski tel 662-554-587 e-mail w.zaskorski@pio-odszkodowania.pl
  • amadeusz56 05.12.14, 18:03
    po najwyższe odszkodowanie pomoże sięgnąć KOŚ
    Kancelaria Odszkodowawcza Śląsk KOŚ
    www.odszkodowania-slask.com.pl/

serdecznie zapraszam
  • 3gocha123 27.12.14, 12:18
    Wysokie odszkodowanie z OC można uzyskać między innymi korzystają z pomocy firm takich jak pomocni.org.pl/. Dobraa firma to przede wszystkim bogaty katalog usług - służy poradą, załatwia wszystkie sprawy związane z rzeczoznawcą i oceną szkód, w razie potrzeby reprezentuje klienta przed organizacjami państwowymi oraz sądowymi.
  • wygramyrazem 10.12.14, 11:29
    Konsorcjum Prawno- Finansowe RAPORT
    Kontakt :
    tel. 32/461 31 80, 32/461 31 81
    INFOLINIA : 801 801 821
    adres e:mail : wygramyrazem@gmail.com, raport.callcenter@gmail.com

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wygramyrazem.pl w celu zapoznania się z pełną ofertą świadczonych przez naszą firmę usług.

• amadeusz56 31.12.14, 10:38
    ja zaparaszam do nas.

Kancelaria Odszkodowawcza Śląsk KOŚ

www.odszkodowania-slask.com.pl/
  • vhkbf 08.01.15, 20:24
    W takich przypadkach trzeba korzystać z pomocy specjalistów.
    Oczywiście każdy lubi się przechwalać używając słów: najwyższe, najlepsze, itp.
    Najlepiej sprawdzić kilka stron i tam poczytać o osiągnięciach tych firm.
    Jeśli chodzi o odszkodowania to zawsze polecam pomoc-poszkodowanym.pl
  • kancelariaeffect 09.01.15, 10:43
    Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - kancelaria-effect.pl/odszkodowania/nasza-oferta.

Kancelaria Effect
  • kalinka838 17.02.15, 11:56
    Witam. Mój narzeczony zajmuję się takimi sprawami, pomógł już bardzo wielu osobom, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji zachęcam do kontaktu.
  • marek7879 14.09.15, 12:42
    Moim zdaniem dobrą metodą jest skorzystanie z usług profesjonalistów takich jak oni www.eurekafinanse.pl/ z całą pewnością ci pomogą
  • esterchazzy 15.09.15, 22:40
    najlepiej w takich przypadkach zgłosić się do jakiejś firmy zajmującej się dochodzeniem odszkodowań, bo samemu trudno cokolwiek zdizałać. sam miałem "okazję" korzystać z Votum, akurat zajmują się odszkodowaniami przy wypadkach komunikacyjnych, zwróciłem się do nich i załatwili sprawę
  • h.ciesielski 19.09.15, 13:20
    Zapraszam do kontaktu,
    zajmiemy się Pana sprawą.
    www.facebook.com/dochodzenieodszkodowanhubertciesielski
  • 1odszkodowanie 23.09.15, 13:26
    Pro Juris, rzetelna firma z doświadczeniem, walczą o najwyższe odszkodowanie, nie pobierają opłat wstępnych a nawet dają zaliczki na prywatną rehabilitację, polecam i podaję kontakt 570575528
  • anitam33 24.09.15, 09:34
    Polecam Ateneum-odszkodowania tel 42 2074000
    Zapewniamy:
    bezpłatną pomoc prawnika na każdym etapie postępowania,
    oszacowanie możliwych do realizacji roszczeń ? zadośćuczynienia, odszkodowania, renty,
    pomoc w ustaleniu podmiotu odpowiedzialnego za szkodę,
    pomoc w gromadzeniu materiału dowodowego w tym dokumentacji medycznej, dokumentów z akt policji, prokuratur i sądów,
    reprezentację we wszystkich formalnościach i kontaktach z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi,
    nadzór i kontrolę terminowości oraz prawidłowości działań Towarzystw Ubezpieczeniowych,
    weryfikację już przyznanych odszkodowań.

Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, prowizyjne rozliczenie następuje wyłącznie po wyegzekwowaniu dochodzonych należności
  • odszkodowaniaanna 12.10.15, 14:45
    Miałeś Wypadek?

Zawalczymy o należne Ci odszkodowanie !!

Zajmujemy się pomocą dla osób, które ucierpiały w wyniku:
    Uszkodzeń ciała w wyniku kolizji drogowych
    Utraty bliskiej osoby w wyniku wypadku
    Wypadku w pracy
    Wypadku w gospodarstwie rolnym
    Uszkodzenia lub utraty mienia

Specjalnie dla Ciebie:
    Przeprowadzimy bezpłatną analizę powierzonej nam sprawy
    Skompletujemy niezbędną dokumentację
    Będziemy na bieżąco informować o postępach w pracy

Oferta dotyczy również wypadków które miały miejsce parę lat temu.

Wystarczy wysłać wiadomość na adres: anna.fabrykaodszkodowan@interia.pl
    W tytule wpisując: miasto
    W treści : krótki zarys sprawy oraz nr telefonu

Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą !!

Współpracując z nami nie tracisz nic a możesz zyskać wiele!
  • doplatazoc0 23.10.15, 12:17
    Ubezpieczyciele w większości przypadków zaniżają odszkodowania. Można bezpłatnie sprawdzić czy tak jest w Twoim przypadku wysyłając jedynie kosztorys naprawy na adres szkody@crashplus.pl. W ciagu kilku dni rzeczoznawcy sprawdzą czy przysługuje
    dopłata i jeśli tak firma wypłaci pieniądze, a sama będzie ubiegać się o zwrot na drodze sądowej. Weryfikacja szkód zaistniałych w ciągu ostatnich 3 lat! Więcej informacji na stronie crashplus.pl lub pod numerem 733 797 606.
  • wojtekuch 19.07.16, 14:42
    Ja polecam Kancelaria Prospectrum z Rzeszowa. Miałem wypadek gdy zemdlałem w pracy i PZU odmówiło mi wypłaty odszkodowania. Nie musiałem iść na szczęście do sądu bo załatwili sprawę polubownie i dostałem odszkodowanie.
    www.prospectrum.pl
  • karolina_789 30.09.16, 21:01
    Ja miałam podobną sytuację i w dochodzeniu odszkodowania pomogła mi firma pomocni.org.pl
    Podaję namiary www.pomocni.org.pl/index.php/kontakt
  • baga.net.pl 21.07.16, 15:46
    Kancelaria Capital Legis. Pomagamy uzyskać najwyższe odszkodowania w najkrótszym czasie oraz dopłaty do nich. Niwelujemy próby przeciągania terminów oraz zaniżania kwot należytego odszkodowania. Prowadzimy każde sprawy. Nawet te najbardziej skomplikowane i zawiłe w kraju i za granicą.
    Płaci się za wyniki. Nigdy wcześniej!
    Gwarancją naszej skuteczności i jest między innymi fakt, że nie pobieramy opłat wstępnych, a nasze wynagrodzenie jest naliczane po wywalczeniu jak najwyższego odszkodowania.
    Obszar działania : cały świat.
    Zapraszam do kontaktu: tel. 601 910 842, e-mail a.bozejewicz@capitallegis.com
    Zapraszamy do współpracy i na zakupy : www.baga.net.pl
    Każdy klient korzystający z naszych usług w powyższym zakresie po zarejestrowaniu się w sklepie otrzymuje rabat 20 % na zakupy.
  • mariuszowski2 01.08.16, 21:33
    Dziwisz się? Oni zawsze będą zaniżać odszkodowania, bo na tym zarabiają. Musisz walczyć o swoje prawa, w tym celu najlepiej poprzez pośrednika. Od siebie polecam pomocni.org.pl/index.php/blog
  • magdalena_odszkodowania 02.08.16, 15:35
    _________________________POLECAM______________________________________

!!! ODSZKODOWANIA !!! Wywalczymy dla Ciebie najwięcej !!!
    Dodaj takie ogłoszenie!

Kancelaria Odszkodowawcza Salutaris - KOS
    Specjalizujemy się w dochodzeniu odszkodowań od Towarzystw Ubezpieczeniowych.

JAK TO ROBIMY
    -Troszczymy się o każdego klienta
    -Bierzemy na siebie całą biurokrację
    -Walczymy za klienta w sądzie
    -Skracamy czas wypłaty odszkodowania
    -Świadczymy usługi najwyższej jakości
    -Zdeterminowani doprowadzamy sprawy do końca
    -Działamy szybko i skutecznie

Pozyskujemy maksymalną kwotę odszkodowania, biorąc całe ryzyko prowadzenia sprawy na siebie.

Specjalizujemy się w dochodzeniu odszkodowań z tytułu :

-błędów lekarskich
    -wypadków rolniczych
    -wypadków przy pracy
    -śmierci osoby bliskiej
    -wypadków komunikacyjnych
    -poślizgnięć i upadków w mejscach publicznych

Walczymy do końca - ugody z zakładami ubezpieczeń nas nie interesują

Kontakt : magdalena893@vp.pl - Odpowiem na każde pytanie !!!
  • 4skuter 24.08.16, 12:13
    skocki.dochodzenieodszkodowan.pl/ Najlepsza firma w branży

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.