Dodaj do ulubionych

Odszkodowanie ze nieszczęśliwy wypadek

20.07.08, 19:06
Emerytka w starszym wieku idąc chodnikiem, który jest w złym stanie, potknęła
się o niego i uderzyła twarzą o podłoże. Doznała rozległych obrażeń twarzy
m.in. złamany nos. Chodnik jest nieremontowany od ponad 40 lat i należy do
Urzędu miasta. W Centrum Zarządzania Nieruchomościami dwa razy wysyłali pismo
w sprawie naprawienia chodnika do Urzędu Miasta. Wiceprezydent odmówił dwa
razy. Od kogo można domagać się odszkodowania, czy są jakiekolwiek szanse na
uzyskanie odszkodowania? Bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • roszczenia 21.07.08, 12:30
    roszczenie należy wysunąć do zarządcy - odpowiedzialnego za należyta utrzymanie
    chodnika - w tym przypadku będzie to prawdopodobnie Miasto.
    --
    pozdrawiam i zapraszam

www.roszczenia.org
  • dochodzenieodszkodowan.pl 22.07.08, 20:06
    należy zrobić zdjęcia chodnika i wystąpić o odszkodowanie od
    zarządcy drogi, szoda będzie likwidowana z jego polisy, bo zapewne
    taką ma. Dobrze byłoby mieć świadków wypadku...
    --
    Eventus Dochodzenie Odszkodowań
    www.dochodzenieodszkodowan.pl
    pomoc@dochodzenieodszkodowan.pl
  • leito170 16.08.08, 14:59
    Oczywiście, że są szanse, ale sama Pani nic nie zdziała. Polecam do pomocy
    Europejskie Centrum Odszkodowań www.euco.pl
    Jest o największa taka firma w Polsce z setkami wygranych spraw.
    Pozdrawiam
  • unhappy 18.08.08, 19:06
    Dodajmy jest to firma która wynajmuje spamerów żeby syfili na forach.
  • bolo22 25.01.09, 02:20
    karolina0132 napisał:

> Emerytka w starszym wieku idąc chodnikiem, który jest w złym stanie, potknęła
    > się o niego i uderzyła twarzą o podłoże. Doznała rozległych obrażeń twarzy
    > m.in. złamany nos. Chodnik jest nieremontowany od ponad 40 lat i należy do
    > Urzędu miasta. W Centrum Zarządzania Nieruchomościami dwa razy wysyłali pismo
    > w sprawie naprawienia chodnika do Urzędu Miasta. Wiceprezydent odmówił dwa
    > razy. Od kogo można domagać się odszkodowania, czy są jakiekolwiek szanse na
    > uzyskanie odszkodowania? Bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam

Witam. Zalatwiamy profesjonalnie odszkodowania - bez zaliczek i oplat wstępnych.
    Info : WWW --> tinyurl.com
  • bolo22 25.01.09, 02:24
    karolina0132 napisał:

> Emerytka w starszym wieku idąc chodnikiem, który jest w złym stanie, potknęła
    > się o niego i uderzyła twarzą o podłoże. Doznała rozległych obrażeń twarzy
    > m.in. złamany nos. Chodnik jest nieremontowany od ponad 40 lat i należy do
    > Urzędu miasta. W Centrum Zarządzania Nieruchomościami dwa razy wysyłali pismo
    > w sprawie naprawienia chodnika do Urzędu Miasta. Wiceprezydent odmówił dwa
    > razy. Od kogo można domagać się odszkodowania, czy są jakiekolwiek szanse na
    > uzyskanie odszkodowania? Bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam

=============================================================

Witam. Załatwiamy profesjonalne odszkodowania - bez zaliczek i oplat
    wstępnych. Info : =====> tinyurl.com/63lnbn
  • devil251devil251 18.02.09, 11:51
    Witam serdecznie. Możemy pomóc w odszkodowaniu. Zapraszamy na stronę
    www.kancelarialesta.pl
  • kiwiczanka 03.12.09, 19:43
    mam pytanie...miałam operowaną tarczyce(wycinaną)po4 dniach
    wypóścili mnie w dobrym stanie do domu.2 dni później ledwo dowieźli
    mnie do szpitala z tęzyczką.W szpitalu okazało sie że
    najprawdopodobniej usunieto mi przytarczyce i to dlatego.Posiadam
    ubezpieczenie na wskutek pobytu w szpitalu,spowodowanego
    nieszcześliwym wypadkiem.Chciałabym sie dowiedzieć czy mój przypadek
    można zaliczyć jako nieszczęśliwy wypadek...
  • marciin002 29.03.09, 19:31
    Radze skontaktować się w takiej sytuacji z ekspertami euco.pl
    Powinni wszystko wyjaśnić i pomóc.
    Pozdrawiam
  • jaanna24 14.01.10, 23:58
    Powierz profesjonalistom dochodzenie Twoich roszczeń
    ubezpieczeniowych
    wystarczy jeden mail:annaja@vp.pl lub tel:665-748-180
  • sylwia4517 31.01.10, 13:41
    Jeżeli zostałeś poszkodowany w wypadku jako kierowca,pasażer,
    pieszy czy rowerzysta w ostatnich 10 latach ,napisz lub zadzwoń
    884 290 935 pomogę uzyskać godne odszkodowanie,bez zaliczki.
  • kaczeniec-2 12.01.11, 22:46

Witam niewiem czy w dobrym miejscu sie wpisuje z góry przepraszam ,jestem nowa na tym forum.Mój problem polega na tym ze wczoraj w przychodni lekarskiej wpadłam na przeszklone drzwi i mocno potłukłam nos,drzwi były wstawione nowe bez jakichkolwiek oznakowan, klamki,brakowało oswietlenia na korytarzu,wyszłam zza zakretu i przywaliłam prosto w te drzwi,byli swiadkowie ale gdzie ja ich teraz znajde jedyna która to widziała i tam jest to pielegnarka ale ona tak sie wystraszyła tym zaniedbaniem ze powiedziała ze trzeba obkleic drzwi takze juz pewnie odpowiednio obklejone.Dzisiaj byłam u laryngologa i odesłał mnie do szpitala i zrobili tomografie,obdukcja ich nie obchodzi nie wiem jak postepowac dalej.Czy moge sie starac o zadoscuczynienie od przychodni?nos jest opuchniety i przesuniety w prawo ale lekarz mówi ze sie zrosnie ale czy kiedys nie bede miała problemu z przegroda i bede potrzebowała to zoperowac niewiem narazie bardzo cierpie nie moge oddychac.Bardzo prosze o rade
  • beize 16.01.11, 22:28
    Zgłoś u Nas szkodę a uzyskamy dla Ciebie odszkodowanie błyskawicznie. Doświadczenie nauczyło nas, że profesjonalizm powinien iść w parze z tempem działania.
    Tel. 691 196 691

Ile kosztuje poprowadzenie sprawy?
    Nasze wynagrodzenie jest ZAWSZE, TYLKO PROWIZYJNE. Nie pobieramy żadnych opłat Prowizja jest ustalana indywidualnie w zależności o rodzaju sprawy wypłacana zawsze po zakończeniu sprawy - czyli uzyskaniu dla Państwa odszkodowania.
    odszkodowania@kancelariapronet.pl

www.kancelariapronet.pl
  • arkzawiercie 22.01.11, 20:42
    * Profesjonalna pomoc prawna poszkodowanym w wypadkach
    * Prowadzimy postępowania w całej Polsce, jak również sprawy wypadków w krajach UE
    * Brak opłat wstępnych
    * Sprawy prowadzimy na swoje ryzyko finansowe
    profidoradca.systempartnerski.pl/meditor/index.html
  • damianek000001 19.10.13, 13:33
    Kancelaria Odszkodowawcza Rubikon

Profesjonalna pomoc w uzyskaniu odszkodowania.

Pomagamy:

Kancelaria Odszkodowawcza Rubikon kieruje swoją ofertę do osób, które zostały poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych - kierowców, pasażerów, rowerzystów i pieszych oraz dla osób, które w wypadkach utraciły najbliższych członków rodziny. Pomagamy również poszkodowawnym w wypadkach w gospodarstwie rolnym.

* Pokrywamy wszystkie koszty związane z prowadzeniem sprawy również przed sądem i dodatkowo chronimy Ciebie przed ryzykiem przegranej.
    * Wynagrodzenie za nasza pracę pobieramy dopiero po skutecznym wyegzekwowaniu odszkodowania na rzecz naszego Klienta.
    * Jeśli już otrzymałeś odszkodowanie, zgłoś się do nas. Bezpłatnie zweryfikujemy dokumenty i jeśli będzie to możliwe, zaproponujemy pomoc w uzyskaniu wyższej kwoty.

POMAGAMY NAWET DO 20 LAT OD ZDARZENIA !

Skutecznie walczymy o Twoje odszkodowanie!

Napisz a na pewno skontaktujemy się z Tobą.

Kontakt
    Kancelaria Odszkodowawcza RUBIKON Sp. z o.o.

Damian Banaszczyk
    e-mail: d.banaszczyk@kancelariarubikon.pl
  • kamila_awill 26.09.14, 11:28
    Witam. Pracuję w firmie ktora zajmuje się pomocą w uzyskaniu odszkodowania. Jeśli był świadek to jest szansa na uzyskanie odszkodowania. To jest kompletnie bezpłatne nawet jeżeli sprawa trafi do sądu nie ponoszą państwo żadnych opłat. Firma jest w lubuskim Gorzów Wlkp ale pracujemy na całym terenie Polski oraz Niemiec także odleglość nie ma znaczenia. Numer w razie pytań: 739 546 712
    --
    Jeśli masz problem z uzyskaniem odszkodowania, ja Ci pomogę. Bez żadych opłat. w razie pytań: 739 546 712.
  • scarlet_x 30.10.14, 11:28
    Hej. Przeczytałam ostatnio o czymś takim: ipolisa.pl/HBT-Index-czyli-ile-warty-jest-czlowiek-przy-szkodzie-z-NNW,artykul,861/

Myślicie, że to ułatwi wypłatę odszkodowań bez konieczności zakładania sprawy w sądzie?
  • firma-pio 26.11.14, 11:26
    Witam polecam Firmę PIO Polski instytut odszkodowawczy z główna siedzibą w Warszawie. Firma profesjonalna podchodząca do każdej sprawy indywidualnie. Firma nie pobiera opłat przed sądowych i sądowych. kontakt Wojciech Zaskórski tel 662-554-587 e-mail w.zaskorski@pio-odszkodowania.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.