• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Praca - PKM Sosnowiec Dodaj do ulubionych

• IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.09, 20:39
    Witam.

Jestem zainteresowany pracą w PKM Sosnowiec na stanowisku kierowcyt autobusu.
    Chiałbym, aby osoby, ktore tam rpacują lub pracowały napisały coś o warunkach
    pracy, czy przuyjmujabez dświadczenia na przyuczenie itp. Pozdrawiam i z góry
    dziękuję
    Zaawansowany formularz
    • Gość: konrad IP: 188.33.44.* 28.11.09, 21:33
      ach wiszaw autobus
    • Gość: hehe IP: 188.33.44.* 28.11.09, 21:34
      jposzuka
      • Gość: zagłębiak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.09, 22:43
        Nie bardzo zrozumialem obszerne wypowiedzi w dwoch powyższych postach. Domyślam
        się, ze chyba ogłoszenia o pracę wiszą w autobusach ??
        Nie wiem, dawno nie korzystałem z komunikacji miejskiej, a dzwonić doPKM-u nie
        chce, bo mnie tam szybko pewnie spławią. Mam nadzieje, ze ktoś jeszcze udzieli
        mi rzeczowej odpowiedzi. Pozdrawiam
    • Gość: mąż IP: 188.33.170.* 29.11.09, 13:17
      witam z tego co mi wiadomo,choć tam nie pracuje zarobki sa całkiem niezłe
      pracuje sie tez całkiem sympatycznie-tyle ze godziny pracy-np od 3 rano zależy
      jak komu odpowiadaja
      • Gość: Michał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.09, 17:37
        Hej !
        A skad masz takie informacje? JA z kolei slyszałem, ze kasa jest jednak kiepska
        i nowo przyjety kierowca zarobi max 1300 ;/ A o warunkach pracy nic nie wiem,
        ale podobno kzk gop karaja kierowcow za kazde spoznienie, brak biletow do
        psrzedaży itp. Wiec z tego 1300 zł zostaje jeszcze mniej, a odpowiedzialność w
        pracy gigantyczna, bo jednak nie wozi się kartofli, tylko ludzi...
        • Gość: ?? IP: *.chello.pl 23.04.10, 17:51
          ciekawe czy sa przyjecia do pkm??
          • Gość: Tomekkk IP: *.adsl.inetia.pl 16.09.10, 07:57
            Niech nikt nie pisz bzdur o pracy w PKM jak tam nie pracował. Ja pracowałem i powiem wam że nie ma tam po co tam iść. Młody człowiek bez stażu zarobi do 1500 zł. a taki co ma 15 lat stażu do 2000 zł. plus jakieś niewielkie nadgodziny to + 200 zł. nic więcej na pewno. Do tego dochodzą kary z KZKGOP za wszystko i są spore nie będę mówił o kwotach. A jeżeli chodzi o autobusy to są już jak nawet widać stare jak świat. Dodam jeszcze tylko tyle że Praca ta nie jest taka zła ale zarobki, kary i stare autobusy zniechęcają aby tam pracować. Pozdrawiam wszystkich.
            • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.14, 08:20
              A jak się starasz o pracę w pkm to cię jeszcze w kadrach zgnoją. Bo po co przychodzisz. Dziękuję za taką atmosferę, po roku starań o pracę u nich słyszysz że i tak twojej oferty nie rozpatrzą. Tak zachowuje się pracodawca???
    • Gość: Max998 IP: *.telpol.net.pl 24.05.10, 14:29
      Idź do interesującej Cię placówki PKM'u : Będzin,Dąbrowa Górnicza,Sosnowiec i
      tam się dowiedz.
      • Gość: on IP: *.238.70.192.ip.abpl.pl 16.07.10, 13:11
        kolego totalne dziadostwo karaja za wszystko 1500 max no i kary
        pierwsze 3 miesiace gruba siedzi cicho i nie kara pozniej kary na
        pozadku dziennym
        • Gość: awanti IP: 193.106.84.* 04.08.11, 07:30
          tabor jest wymieniany na nowy a co do kar to jest tak; ja pracuje juz pare lat i jescze nie placilem zadnej jesli robisz to co do ciebie nalezy to jakie kary pytam? owszem jesli nie stosujesz sie do przepisow to placisz np. palenie w kabinie,jazda przed czasem,brak biletow,przewoz osob w kabinie i to na tyle.i te kary naklada kzk gop na pkm a oni na kierowce.stawka na godzine obecnie jest 9,90 + dodatki a jest tego trocge . pozdrawiam
          • Gość: Autobusiarz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.11, 22:35
            Awanti, a czy jest szansa na przyjęcie do PKM-u oczywiscie na stanowisko kierowcy autobusu? Pytałem w marcu, to mnie odprawili z kwitkiem i kazali przyjsc za pol roku, czyli teraz we wrześniu. Jak teraz wygląda sytuacja? Nadal jest nadmiar podań o prace i kierowców?
            Pozdrawiam i z góry dzidzeki za odp.
    • Gość: kolo IP: *.238.70.192.ip.abpl.pl 16.07.10, 13:22
      bez doswiadczaenia przyjmuja w golonogu jak chcesz to idz ale dobra
      rada 3 miechy i koniec autobusy sa fatalne placa ok 1400 po
      pierwszej umowie zaczna cie karac za wszystko zero urlopu
      ewentualnie w listopadzie najgorsze jest to ze zarobisz 1400 a to
      grosze i jeszcze jakas kara to po co robic wstawac rano
      • Gość: Paweł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.10, 12:11
        A za co nakłądaja tak te kary? Wiem, ze mogą nałozyc za brak biletow
        przeznaczonych do sprzedaży. Ale to chyba KZK nakłada tą kare, a za co kara sam
        PKM ? Za spoźnienia ?
        • Gość: anti IP: *.chello.pl 18.07.10, 21:13
          Owszem karzą za brak biletów,za jazdę przed i po czasie, za palenie w kabinie a
          także za nie sprawdzanie biletów.Odbywa się to tak,że KZK GOP nakłada karę na
          PKM a Pkm na kierowców.
          • Gość: Paweł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.10, 23:44
            No dobra, niektóre kary są zasadne (za brak biletow, za palenie w kabinie, za
            niesprawdzanie biletow), ale w przypadku jazdy po czasie kierowca zazwyczaj nie
            ma wplywu na to, bo przeciez nie przefrunie nad korkiem, co nie jest jakimś
            rzadkim zjawiskiem na ulicach naszych miast. Atkie sytuacje praktycznie
            zdarzajasie codziennie wiec co - codziennie kara 500 zl jak bedziemy mieli pecha
            i skontroluje nas kzk ?Nie ma mozliwosci jakiegoś "usprawiedliwienia się
            korkami" od takiej kary ?
            • Gość: fest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.10, 17:25
              A czy jest jakiś "taryfikator" tych kar? np za palenie w kabinie jest inna kara,
              niz za np brak biletow do sprzedaży? Czy za jedno i drugie zawsze jest po 500 zł?
    • 20.07.10, 09:30
      Przyznam, że sam chciałem kiedyś zostać kierowcą autobusu - życzę powodzenia w
      staraniach:)

--
      Pizza online, porównaj pizzerie i zamów - www.pizzozercy.pl
      • Gość: xxx IP: *.chello.pl 23.07.10, 12:18
        Już nie przesadzajcie ze za jazdę po czasie karzą bo nie ma takiego czegoś
        pracuje to wiem,a przed czasem to fakt i nie 500 zł bo to troszkę przesadzacie,a
        co do przyjęć to teraz podobno nie ma ale nie jestem pewny na 100% trzeba by się
        zapytać,braki są ale czy przyjmują to zagadka
    • Gość: bb IP: *.chello.pl 23.07.10, 17:06
      na poziomie 990 na reke na miesiac
    • Gość: Fest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.10, 19:53
      Kolego xxx to jak to z tymi karami w koncu jest? Jezeli sie pracuje uczciwie i
      sumiennie wykonuje obowiazki ,to nie ma sie czego obawiac tych kar ?
      A co do przyjeć - slyszalem, ze przyjmuja do odziału Gołonóg. Slyszales cos o
      tym ? Pod jaką zajezdnią Ty pracujesz? Pozdrawiam
      • Gość: fest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.10, 23:54
        podnosze w góre, moze ktos cos jeszcze wie na temat pracy w pkm sosnowiec ?
        • Gość: Kasia IP: *.devs.futuro.pl 03.08.10, 14:37
          Praca w Sosnowcu? możesz ją wyszukać na Oferty
          pracy w Sosnowcu
    • Gość: kierowca IP: *.adsl.inetia.pl 09.09.10, 15:19
      Witam wszystkich praca w PKM sosnowiec jest zła ja procuję tam już rok i mam zamiar się już zwolnić bo mam dosyć starych autobusów, kar pieniężnych z KZKG i nędznych wypłat.
      Skandal żeby kierowca autobusu zarabiał 2 tyś. z nadgodzinami i ze stażowym 15 lat. Pozdrawiam wszystkich.
      • Gość: zagłębiak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.10, 18:35
        Kierowca, Ty sie chcesz zwalniać, a ja przyjąć, powiedz, czy są tam przyjęcia dla ludzi, ktorzy nie maja doświadczenia na autobusie ?
        • Gość: kierowca IP: *.chello.pl 11.09.10, 22:06
          nie ma
          • Gość: Adam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.13, 11:06
            jestem kierowcom pkm sosnowiec do końca roku dowiedziałem się w wczoraj od związkowca ze mi przedmurzom umowy z powodu przepału inaczej za duże zużycie paliwa w ciągu roku czy z wkly człowiek pracujący uczciwie na chleb jest zwalniany za coś takiego nikt nas techniki jazy w pkm nie uczy jak autobus na spalać mniej paliwa ,autobus sam stare sam jeden autobus w tamtym roku gasiłem nikt mi nawęd nie podziękował za to ze się nikomu nic nie stało a ze autobusy coraz więcej przepala jam to sie wini kierowców trudno poszukam sobie nowej pracy mam dos jazdy nie w pełni sprawnymi autobusami mechanikom brakuje czesic chodzi i tak robiam co w ludzkiej mocy by te che ble chodziły
            • Gość: nikt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.14, 12:00
              Zgadzam sie z kolega tez zostałem zwolniony w 2013 roku , dowiedziałem sie od związkowca ze umowy mi nie przedłuża z powodu przepału . Nawet mnie nikt nie poinformował ze juz od 1 stycznia 2014r nie będę pracował . Byłem na każde wezwanie dyspozytora , tez palił mi sie autobus i nie dostałem podziękowania , jeszcze musiałem sie tłumaczyć co i jak . Autobusy sa bez hamulców i nie sprawne technicznie , przeglądy autobusowe załatwiane po znajomości.Zaraz po przeglądzie autobus nie działa.Kierowcy sa karani za stan techniczny i duże spalanie paliwa.Zaoferowano mi złożenie nowego podania o prace w lutym lub marcu, i wtedy zostanę na nowo zatrudniony ale na nowej stawce. Wyrzuca sie starych kierowców z doświadczeniem z powodów problemów finansowych firmy , a zatrudnia sie nowych bez doświadczenia i na niższych stawkach.
              • Gość: informacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.14, 05:01
                naszej spółki od do ocena powoduje ze nie jesteśmy zainteresowani jego ponownym zatrudnieniem ,informuje spółkę ze ludzie to nie zetom i nie liczba 500.itp sprawę zostawię prasie i prezydentowi warszawy wyśle pismo ze spółka bez rozmów z pracownikiem wyrzuca ich na ulice i pozbawia chleba a sama się bawi w ciepłych krajach naraża życie ludzkie z powodu nie sprawnych autobusów lewych przeglądów fałszowanie statystyk paliwowych i okradanie przedsiębiorstwa i ludzi mam na to dowody nie ważne ze waz chroni policja i prezydenci
            • Gość: kot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.14, 07:53
              Bzdura pieniądze się podkuje ale nie na nic za darmo bo nie było by chleba jeden człowiek od 2 jest zależny nie możemy wszyscy jedno robić bo by nic nie było ale ze pianisto prowadzi wyniszczenie ludzi to inna sprawa jedzenie wyrzuca do morza ludzi karmi narkotykami i domami publicznymi zabójcami zawody i fachowców likwiduje by jeden od 2 nic się nie uczył
            • Gość: kierowca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.14, 04:49
              bylem kierowcom w pkm zostałem zwolniony za przepal bylem z tym u prezesa ale on traktuje ludzi jak powietrze zwalnia chorych i starych pracownik nie nic w przepisach o przepale drobiom ludzi za idiotów skoki paliwowe na terzenie ruchu liczba pasażerów w autobusie po za tym tu nie o to chodzi ci ludzie nie d bajam o pasażerów ani o pracowników ani o sprzęt liczam sie dla nich wypchany portfel co my mamy powiedzieć tez chcemy jeść.Ale to wszystko wina Panistwa polskiego zaczlo sie to od Lecha Walesy zaczola jego rodzinka mordowci ludzi i ich okradać zrobili ludziom pranie mózgu bo przecież nie każdy umie prowadzić firmę ale piekarz czy inny zawód jest potrzebny ci ludzie też da jam tym ludziom swoje umiejętność tylko nie roumiem dla czego nos sie poniewiera i nie chce nam sie placici za rzetelnie wykonaną prace tylko sie nas okrada z naszych podatków jest opłacana policja wojsko prezydenci Państwo polskie a panistwo polskie nakazuje nam krasci zabijając zabierjac miejca pracy
      • Gość: bum IP: *.dynamic.chello.pl 13.02.12, 11:24
        stare solarisy hehe
    • Gość: Tomekkk IP: *.adsl.inetia.pl 16.09.10, 07:34
      Witam wszystkich byłem pracownikiem PKMu inie mam nic dobrego do powiedzenia
      • Gość: luki700 IP: *.cable.smsnet.pl 20.02.12, 19:02
        Nigdzie nie ma super wszędzie pracują ludzie i klamki ktoś w końcu w tym PKMie pracuje czy to sami desperaci? , mam jeszcze pytanie te stażowe to nabywa się tylko w PKMie czy w ogóle liczy się ogólny staż pracy nie tylko za kierowcę
        • Gość: przyjaciel IP: *.ip.netia.com.pl 15.12.12, 11:35
          Witam!! Jestem kierowcą w pkm i proponuję ni czytać wszystkich tych bzdur co wypisują ludzie.
          Zarobki są całkiem niezłe jak za 160 lub 168 godzin pracy w miesiącu, to jest średnio 18 dniówek.
          Ja z 10-cio letnim stażem zarabiam średnio 2500 tys. Jeżeli chodzi o kary to jeszcze nie płaciłem,bo robię to co do mnie należy.Autobusy są dobre prawie wszystkie w automacie .tak ze się nie narobisz. Macie pytania -chętnie odpowiem. pozdrawiam,
          • Gość: Tadeusz IP: *.adsl.inetia.pl 15.12.12, 20:42
            Witam.
            Czy jest szansa na zatrudnienie się w PKM-ie? Dzwoniłem jakies 2 miesiace temu i mowili ze na razie nie ma szans, ale podobno sporo ludzi ma przechodzic na emeryture...
            Gdzie lepiej iśc na zajezgnie zagórze, czy na gołonóg?
            Jak wygląda szkolenie z tras? Trzeba znać wszystkie przed przyjęciem się do pracy, czy jest jakiś okres szkoleniazanim zaczniesz jezdzic?
            Jak wygląda sprawa z paliwem - czy za przepał autobusu kierowca ma potrącane z wypłaty jakieś pieniądze?
            Dziękuje za odpowiedzi, pozdrawiam
            • Gość: Kierowca IP: *.opera-mini.net 21.12.13, 19:01
              Od czasu do czasu przyjmują, tak że szanse są, tylko zastanów się dwa razy zanim złożysz tu podanie.
              Lepiej na Zagórzu, są lepsze wozy, ale i tak zanim nie wkupisz się w łaski starej gwardii będziesz jeździł heblami a od święta trafi ci się coś lepszego.
              Szkolenia z tras jako tako nie ma, jak znasz miasto to nie problem, w razie czego pojeździj sobie dzień-dwa jako pasażer po Mysłowicach bo tam można pogubić się na pierwszy raz.
              A z paliwem jest tak że prędzej czy później zmoczysz choćbyś nie wiem jak się starał i na zgaszonym silniku jeździł.
              Jak nie masz sytuacji podbramkowej a masz wszystkie uprawnienia na autobus to rozglądaj się za lepszą firmą, choćby PKM Katowice, PolskiBus, agencje turystyczne.
              Jedny plus pracy w sosnowieckim PKM to że blisko od domu ale innych korzyści nie widzę. Wstajesz w nocy, kręcisz cały dzień na przerywańcach, użerasz się z ludźmi a i tak ci coś dowalą. Zryta atmosfera, dziwni ludzie, jakieś grupki elity, łaska goni łaskę, szacunek do pracownika na ostatnim miejscu.
    • Gość: kot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.14, 10:19
      Korupcja w pkm Sosnowiec uczciwi ludzie do stajom kopa w dupę z powodu prywatyzacyj na polecenie Prezydenta miasta Sosnowca zamiast nowych autobusów kupił stare za resztę zafundował rodzince nowe osobówki za tym wszystkim stoi elita sam na to dowody ale nikt nie podejmie dochodzenia ze strachu przed utratom życia Ludzi uczciwych zmusza się do kradzież z powodu pracy i uczciwych zarobków wszystko jest państwowe a jest wszystko po to tak zrobione aby elita miała darmowych niewolników i bawiła się za ludzi krzywdę co roku będzie gorzej bo nami rządzi mafia ma jam duże pensje to jeszcze kra dnom
      • Gość: kot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.14, 04:55
        Uczyłem się od fachowców krasi rożnych zawodów by przeżyci ale nigdy nie zabijać dla pieniędzy tak jak w tej chwili robi to rzad Państwo Polskie ,Szkole można kopic na targu z wykly nic nie warty papier umiejętności nabywa się z praktykom rozum z wiekiem jestem jestem zwykłym człowiekiem popełniam byleby ale je analizuje ,Mysiadłem ze Pkm Sosnowiec to rodzina ale to było kiedyś Teraz jest tam inaczej zakład chcą przjadzi Mafia to widać gołym okiem zwalnia się doświadczonych kierowców zastępuje się mlodymy kierowcom moly kierowca bez praktyki szybciej popełni blad rozbila sie w ten sposób autobus likwiduje się miejsca pracy płaci sie tam kierowcy za rozbijanie autobusów i morderstwa by elita miała czyste ręce Państwo w państwie
      • Gość: kot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.14, 06:04
        Państwo w Państwie Celowo zamyka się zakłady by ludzie nie mieli co robić lepiej importować z chin wszystko żywność ciuchy itp zmusza się w tym celu do handlu narkotykami prostytucji oszustwami i kradzieże nawet zabójstwa już dziś sam dla pieniędzy.brak kary śmierci zabójca ma lepiej w wierzeniu jak uczciwy człowiek na wolności jeden człowiek tu nic nie zmieni potrzebny jest zespól co potrafi zarzadzaci kapitałem ludzkim ja z polski spadam tu nie ma miejsca na ludzi uczciwych a pkm Sosnowiec nich morduje dzieci i ludzi dla zabawy
        • Gość: kot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.14, 07:16
          Tusk i jego ludzie zbieram łapówki za alkomaty alkomat nic nie zmieni człowiek jak będzie chciał jechać pijany to i tak pojedzie dali sobie prawo nietykalności mogą mordować naród i włos im z głowy nie spadnie bo policja i wojsko ich ochrania policja i wojsko wykonuje polecenia służbowe nikt na tym się niezastawania bo każdy chce jeść w jedzeniu chemia modyfikowane jedzenie niewolnictwo w państwie narkotyki morderstwa chleba żywym towarem dziećmi itp na polecenie Państwa polskiego ludzie to robią z biedy braku uczciwej pracy i wypad ludzie sam skłóceni przez państwo polski po to tylko ze oni wiedzom o tym nie zgoda rujnuję a współpraca buduje
      • Gość: spalanie kot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.14, 09:19
        forum.infobus.pl/viewtopic.php?f=16&p=69198
        chylę czoła za to ze się obwinia kierowce za paliwo podaje przykład spalania autobusów na podanej stronie sama firma darzy do tego aby autobus więcej spalały przykład brak przystanków na zadanie bezsensowne zarządzanie być morze ta zarząd kradnie cysternę paliwa tygodniowo powinien tam sprawom zajadzi się prokurator i odebrać im majadki i fałszywe ordery i kasę kutrom ukradli oddać firmie na zakup nowych autobusów
    • Gość: 12334 IP: *.bb.sky.com 01.05.14, 19:36
      świeta prawda zeby tylko 1 cystrene chyba kilka cystern do siebei , hahhahahaha ,
    • Gość: Mech IP: *.opera-mini.net 24.07.14, 17:23
      Tu są opinie różne

etransport.pl/forum68653.0. html
      gowork. pl/opinie_czytaj,37967

Tam gdzie są spacje w linkach trzeba je usunąć bo nie umiem umieścić tych linków inaczej, sorki.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.