Dodaj do ulubionych

Kuchnie na wymiar

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.10, 10:31
Witam!
Macie namiary na firmy robiące TANIE meble kuchenne na wymiar? Firma
z okolic robiąca pomiary i wycenę bezpłatnie.
Edytor zaawansowany
  • Gość: lili IP: 109.243.230.* 21.05.10, 13:11
    ja robiłam meble na sienkiewicza w ""Europie". dobre materiały i
    można się potargować. Montaż w cenie metra kuchni.studio ma pan
    Kornacki Robert.Polecam
  • Gość: axl IP: *.itcomp.pl 17.01.11, 19:42
    nie polecam , straszni partacze.
  • Gość: zuza IP: *.itcomp.pl 18.01.11, 13:30
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: anonim IP: *.dynamic.chello.pl 08.10.11, 17:42
    kto ci robił te meble że stwierdzasz "partacze" ??? bo ja osobiście jestem bardzo zadowolony, bardzo mili montażyści a jakość mebli? rewelacja ! plecam.
  • Gość: lenka IP: *.play-internet.pl 11.10.11, 14:03
    W pełni popieram-mebelki są super i świetnie się spisują,a montażyści też bardzo się starają
  • Gość: Viktoria IP: *.adsl.inetia.pl 16.04.12, 22:00
    Przez przypadek trafiłam na to forum. Z ciekawości odnośnie opinii. Nie będę ukrywała, że w 2009 Pan Robert Kornacki robił mi kuchnie w lakierze, w tamtym czasie był niezwykle konkurencyjny. Miałam wiele obaw, ale został on polecony przez koleżankę, która również u niego zamawiała. Kuchnia była na wzór tym z Roździenia i wyszła naprawdę fajnie. Po tym od razu zamówiliśmy szafę w aluminium, którą Pan Robert zrobił za pół ceny w stosunku do wyceny zrobionej przez znaną i reklamowaną firmę......:) Jest rok 2012 i my nowu zamawiamy szafę z tym, że kolejną do przedpokoju. Pierwotnie zrobiiliśmy wycenę w znanej firmie.......:) a Pan Robert ponownie na tych samych materiałach zrobi ją za połowę ceny.
    Podsumowując powiem, że Pan Robert jest solidną i porządną firma, kilkakrotnie mieliśmy zastrzeżenia, ale za każdym razem słyszeliśmy stwierdzenie "klient zawsze ma rację" i według mnie to jest kwintesencja tej firmy. Jedyne do czego można się doczepić to ekipy montujące. W odstępach czasu robiliśmy różne rzeczy i również polecaliśmy znajomym. Właściwie za każdym razem była inna ekipa montującą i niestety bywało różnie..... W większości podejście było takie-odwalić i byleby do domu...także polecam wziąć urlop i dopilnować montażu. Ewentualne poprawki zawsze ustalać z P. Robertem, już się o tym wielokrotnie przekonałam i zawsze były rozpatrzone na naszą korzyść. Polecam znajomym, a w niedługim czasie planujemy kupić dom i z pewnością skorzystamy ponownie z usług tego Pana.
  • Gość: Jolanta IP: *.adsl.inetia.pl 27.03.14, 17:05
    Popieram Pani zdanie
    Pan Kornacki również wykonywał nam nie raz meble na wymiar i do dziś są w idealnych stanie.
    Ceny również są niesamowicie konkurencyjne w porównaniu do innych firm na rynku.
    Gorąco polecam firmę pana Kornackiego
  • Gość: Pufa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.14, 18:26
    Serdecznie polecam fachowe wykonanie mebli przez Pana Roberta Kornackiego. Siedzę w wykończeniach wnętrz już bardzo długo i Pan Robert nigdy mnie nie zawiódł i z czystym sumieniem mogę go polecić!!! Wszystkie negatywne wpisy na jego temat, to pewnie z zazdrosnej konkurencji, i proszę się nimi nie sugerować!!! POLECAM !!!!!!
  • Gość: animm IP: *.dynamic.chello.pl 23.01.13, 22:49
    ty ciulu jak smiesz twierdzic ze kornacki robi dobrze to jest partacz a firma z papierka no chyba ze ty u niego pracujesz i tak samo partolisz jak go bronisz !
  • Gość: stolarz IP: 93.175.72.* 29.01.13, 07:19
    jedyny partacz jakiego znam to twój ojciec, zresztą sam wiesz jak spartolił Ciebie
  • Gość: ... IP: *.quarto.pl 06.02.13, 22:02
    Zawsze się amator znajdzie dobrego albo zdrowego jedzenia...
    mamy samochody od tanich do 4mln zł...
    a jeżeli się nie znamy to się nie wypowiadamy :), po tą są zawody...
    aczkolwiek Polak zna się na wszystkim, a nie zna się na niczym...
    dla nas zawsze szklanka będzie do połowy pusta, a dla europejczyka do połowy pełna :)...
    sami sobie ukierunkowaliśmy drogę, że wszystko musi być jak najtańsze i najlepsze, i w jak najkrótszym czasie...
    sami sobie odpowiedzcie :)...
  • Gość: Adrian IP: *.dynamic.chello.pl 09.04.14, 22:31
    Nie wiem czemu Pan Stwierdził że to partacze, jak widać po komentarzach to wszysyc są zadowoleni w większości Tylko Jakoś Pan nazwał "Partacze". Potwierdzę część inny komentarzy bardzo dobra Firma, robota miła atmosfera i wszystko jak się należy. Więc proszę nie wypisywać takich bzdur!!
    Pozdrawiam
    Firma Kornacki Najlepsza!!!!!! ;)
  • Gość: anonim IP: *.204.24.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 04.07.12, 22:53
    odnośnie tematu pan Kornacki ma stronę internetową studiokornaki.pl
  • Gość: Marcin IP: *.wi-fi.us.edu.pl 08.03.13, 14:50
    Robert Kornacki godny polecenia! Robił mi meble do kuchni i nie mam żadnych zastrzeżeń! Solidnie a ceny niewygórowane.
  • Gość: Marcin IP: *.wi-fi.us.edu.pl 08.03.13, 14:54
    Robert Kornacki godny polecenia! Robił mi meble do kuchni i nie mam żadnych zastrzeżeń! Solidnie a ceny niewygórowane.
  • Gość: Barylak IP: *.protonet.pl 27.03.14, 13:56
    Popieram. Pomimo wielu skarg jakie można przeczytać na tym forum, mam o firmie Kornackiego bardzo pozytywne zdanie. Moje meble zostały wykonane i zamontowane dokładnie tak jak sobie ego życzyłem w ustalonym terminie. Znajomy, któremu poleciłem te firme również nie bardzo sobie ją chwalił. Nie rozumiem więc negatywnych komentarzy pod jej adresem.
  • Gość: ula IP: *.play-internet.pl 26.01.13, 10:37
    polecam na sienkiewicza
  • Gość: Teresa IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.02.13, 10:48
    Mam złe zdanie o firmie p.Kornackiego. Jego ekipa tak mi zamontowała meble kuchenne, ze piecyk gazowy znajdował się poniżej dolnych szafek, drzwiczki górnych szafek były krzywo zamontowane, a listew wykończeniowych nie założyli wcale. Kiedy to reklamowałam, to musiałam czekac 2 tyg. az ktoś przyjdzie i łaskawie to poprawi. Niestety, nie doczekałam się wszystkich poprawek, wyrównano tylko krzywe drzwiczki. A z resztą problemów musiał się uporać mój mąz. To jest solidna firma? Gdy już p.Kornacki skasował pieniadze, to juz go nic nie obchodziło. Odradzam wszystkim kontakt z nim.
  • Gość: adam IP: *.204.71.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 01.03.13, 23:24
    Droga Pani jestem byłym pracownikiem u w/w Pana. Czystą bzdurą jest to , co Pani pisze : piecyk gazowy jest niżej niż szafki? wystarczy wyregulować nóżki całego dołu- banalne; drzwiczki górne krzywo?- od tego są zawiasy żeby było prosto; listew nie było wcale?- ponad 4 lata pracowałem u tego Pana i nigdy nie miało to miejsca.
  • Gość: Teresa IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.03.13, 15:53
    Niestety, nie jest to takie banalne, gdy podłoga jest krzywa /tak budowano w PRL-u/ ale to robiący pomiary powinien wziąc pod uwagę. Po to kupuję meble na wymiar, by wszystko było
    idealnie.
    Wielka szkoda, ze Pan juz tam nie pracuje, może wtedy nie byłoby wymienionych przeze mnie
    mankamentów.
  • Gość: Mario IP: *.play-internet.pl 08.03.15, 21:55
    Nie polecam tego pana, meble kiepskiej jakości i duże problemy podczas realizacji zamówienia.
  • Gość: dąbrowa górnicza IP: *.play-internet.pl 10.03.15, 10:49
    żenada. Jak meble mogą być kiepskiej jakości o co ci chodzi o płytę...wszyscy robią na takich samych materiałach..o fronty? jakie kupiłeś? lakiery? nie ma opcji żeby były słabe lakier to lakier, laminaty ? zajebisty materiał, oni mają 1-ego z najlepszych lakierników,na rynku. Wiem, bo mam a oglądałem dużo i wiem co mówię.
    Dziwne że na początku roku kiedy koniunktura słabnie a w tym roku wyjątkowo padła na pysk, u tego pana zaczynają się negatywne komentarze. Ja w zeszłym roku zacząłem się meblami interesować. 3 ludzi mi go poleciło i zadzwoniłem, bo to nie może być przypadek. Mówię sobie, człowiek żyje z tego cały rok a tylko na początku się ludki wypowiadają. JA TEZ TAM ROBIŁEM. Zajebiści Ludzie wszystkim polecam.
  • Gość: anka IP: 79.175.240.* 21.05.10, 13:53
    Na targu w Będzinie jest mnóstwo takich firm. Spełniają wszystkie zaznaczone
    przez Ciebie warunki. Ceny mają konkurencyjne bo nie muszą opłacać lokalu na
    sklep. Sama mam kuchnię właśnie zamówioną w ten sposób i jestem bardzo
    zadowolona. Wszystkie nowinki w modzie kuchennej też mają. Polecam taki sposób
    meblowania :)
  • Gość: krzyś IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.10, 12:35
    a ja nie polecam kuchni w europie...
    na początku jest miło wszystko da się zrobić,
    a przychodzi dzień montażu to braki się okazują!
    a później prosić się trzeba...
    na targu też można ale u jakiegoś odpowiedzialnego i z regionu
    producenta bo z tymi przyjezdnymi też problemy,
    znajomy tam zamawiał, a materiały prawie wszyscy maj a te same
  • Gość: Tumanek IP: *.adsl.inetia.pl 17.01.11, 20:34
    Kuchnia z Targu :-)
    Mam i powiadam wam że wygląda pieknie tylko w dniu zakupu .
    Po kilku latach uzytkowania:

1. Odklejona okleina.
    2. Kilka uszkodzonych zawiasów.
    3.Klameczki powycierane.
    4. Drzwiczki przy zamykaniu tak trzaskają jak w zepsutym tramwaju.
    5.Całość niedopracowana widać to dopiero po montażu.
    6.Sprzedawca miły przy podpisaniu umowy po zrealizowaniu transakcji klient to intruz.

Kuchnia z targu dobrą ma tylko cenę Czy warto ? Sami decydujcie......
  • Gość: anna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.11, 15:59
    Ja robiłam na Sienkiewicza, ale nie wiem jaka nazwa, na przedciwko Plazy w kamienicy. Jestem zadowolona
  • Gość: anna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.11, 16:01
    Ps. znam osobę, która moze zrobić projekt (bez żadnych realizacji) za darmo, w zamian za mozliwość umieszczenia go i (ew póxniejszych zdjęć) w swoim portfolio.
  • aga1506 18.01.11, 19:06
    może na tym forum coś znajdziesz forum.gazeta.pl/forum/f,653,Kuchnie_i_lazienki.html
    --
    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/iv09e6ydzqzlj852.png[/img][/url]
  • joannaj-oanna 12.10.11, 20:04
    Ekipa Godna Polecenia Wszystko Jak Powinno Być Naprawde Solidne Meble! Gorąco Polecam Bo Warto!
  • Gość: katarzyna IP: *.182.104.239.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 14.10.11, 23:09
    u mnie pan Kornacki robił meble kuchenne i 2 szafy ponad rok temu.Zdecydowałam się na tą firmę, ponieważ poleciła mi ją moja mama u której też była robiona kuchnia. Bardzo konkretna obsługa. Od razu dowiedziałam się jaka będzie cena (wiem że nie jest to oczywiste)Nie bardzo wiedziałam na co się zdecydować pan który był na pomiarze podpowiedział to i owo. Dla mnie super, firma godna polecenia.
  • Gość: norwid IP: *.dynamic.chello.pl 23.01.13, 22:58
    widze ze jestes posikana przez tego kornackiego ! tak sie znasz na rzeczy jak comandos na sadzeniu warzyw w ogrodku ! wystawiasz opinie po uzytkowaniu czegos zrobionego przed miesiacem? zachowaj swoje uwagi na okres przynajmniej 2 lat naiwna istoto!
  • Gość: super git IP: *.range81-153.btcentralplus.com 13.04.18, 15:20
    Zgadzam się z panią, firma jak najbardziej godna polecenia, ja pracuję za granicą i po mimo tych niedogodności pani Kinga potrafiła tak ogarnąć temat że wow, bardzo sympatyczni ludzie, pracownicy wykonujący swoją robotę również, dysponowali dobrej jakości sprzętem podczas montażu szafy w przedpokoju, nie oszczędzali na niczym, kontakt z firmą bez problemu, fachowe doradztwo zarówno właścicieli firmy jak i pracowników, nie wyczułem od nich jakiejś niechęci do wykonywania swojej pracy co przełożyło się na jakość wykonanej usługi, naprawdę super firma, dlatego postanowiłem skorzystać z ich usług raz jeszcze przy zabudowie kuchni, przed wykonaniem przedpokoju podchodziłem sceptycznie co do ich firmy, wiadomo że na rynku jest wiele fachmanów, ale po zrealizowaniu usługi przyszedł czas na kuchnie i tym razem bez żadnych obaw, jeszcze nie wiem jaki kolor ale pani Kinga ma świetny gust i o ten szczegół się nie martwię, z pewnością nie poprzestanę na kuchni, meble do pokoju też będę chciał aby wykonała ta firma, także o nich mogę być spokojny, nie drogo i dobrze, Gorąco polecam bo warto, no chyba że ktoś woli z targu w będzinie to niech się liczy z tym że może mu górna szafka spaść tak jak to miało miejsce u mojego wujka, na całe szczęście dziecka w kuchni nie było bo by doszło do tragedii, a tak to tylko talerze się potrzaskały. U kolegi znowu górna szafka dostała luzu, po zdemontowaniu okazało się że kołki za małe w stosunku do otworów to papier wepchali, u mnie takich przygód nie było.
  • Gość: krzyś IP: *.205.69.23.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 16.10.11, 22:58
    dla mnie firma bardzo ok.moja żonka trochę wydziwiała ale gość widać że umie się z każdym dogadać. Meble przyszły i jestem bardzo zadowolony moja żona na szczęście też.Polecam
  • Gość: zadowolana IP: *.205.52.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 23.10.11, 20:42
    ja zamawiałam 3 miesiące temu kuchnię, dużo chodziłam porównywałam ceny wykonanie z wystawek itd...wiadomo każdy chce jak najlepiej i najtaniej. Specjalnie się wstrzymałam z zamówieniem bo moja koleżanka zamawiała w tym samym czasie szafę gdzie indziej. Dostała straszny badziew dużo rzeczy wymagało dokończenia, gość z targu w będzinie obiecywał i póki co jeszcze się nie pojawił. Ja dziękuje za meble targowe. Koleżanka wymienić musiała na własny koszt blaty które spóchły jej okropnie. Wracając do tematu ja meble dostałam i jestem zadowolona...nawet bardzo...Polecam
  • Gość: gosc IP: *.cable.smsnet.pl 24.10.11, 15:30
    ale co polecasz???
  • Gość: megi IP: *.147.77.143.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 02.03.12, 16:13
    dotyczy mebli z targowiska.ja mam 4 komplety z targu w bedzinie,rowniez stoły krzesła itp i jestem zadowolona pod kazdym wzgledem.jesli ktos kupuje zeby "tanio było" to niech nie wypisuje ze mu sie listwy odklejaja i inne rzeczy.ze sie powycierały kalmki(to zamow lepsze drozsze wtedy bedzioe doliczone drozej do ceny).to prawda ze widac tam po wykonaniu "fachowców"ale kazdy ma oczy i widzi co kupuje.ja mam meble z targu i sa o wiele lepiej zrobione od kolezanki ktora zapłaciła dwa razy drozej w sklepie(np srodki mebli ma białe i brzegi oklejone najgorsza okleina a ja mam w kolorze mebli i wykonczone plastykami ze nic sie nie odkleja przez ponad 5 lat).za jakos trzeba dopłacic i patrzec na wykonanie juz na miejscu.....
  • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 04.03.12, 18:52
    Tanio,solidnie i na czas firma ROMAN www.indeco- roman.pl
  • Gość: Igor IP: *.204.37.210.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 06.05.12, 23:32
    Odnośnie tematu ja również zamawiałem meble u Pana Roberta. dokładnie 2 szafy i komodę. Meble stoją 2 lata i wyglądają jak nowe.Okleina nigdzie się nie odkleja-jeśli chodzi o komodę, jeśli chodzi o szafy też nie ma się do czego doczepić.Zamówiłem płytę,lacobel i aluminiowe wykończenie- nikt mi nie powie, że nie warto szukać, bo cena i obsługa była jak najbardziej korzystna.Szkoda że pan Kornacki nie ma strony internetowej... Tak czy owak firmę uważam za godną polecenia
  • Gość: marzanna IP: *.205.69.200.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.08.12, 13:03
    pan kornacki robił mi kopleksowe wyposażenie kuchni i łazienki dla mnie ok. poleciłam znajomym też są zadowoleni. a stonę jak ja zamawiałam już miał www.studiokornacki.pl.
  • Gość: maciek IP: *.30.62.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.02.13, 13:55
    Dzień dobry. Poświęciłem trochę czasu i przeczytałem wszystkie wpisy.Kornackiego poleciłem koleżance a ona mi mówi że nie bardzo, bo tutaj jest parę negatywnych wpisów. Powiem jak u mnie było. Od roku mam kuchnię i szafkę w łazience i jest dobrze. Zona nic nie mówiła żeby coś się odklejało czy przemieszczało w jakimś kierunku. Ekipa: ludzie jak ludzie u mnie się sprawdzili ale sam pracuję z ludźmi i wiem jak jest. Nie każdy musi być wiecznie uśmiechnięty czy w pas kłaniający. Niech mi ktoś pokaże firmę z której jest zadowolonych 100% klientów. Ile ludzi tyle opinii. Siostra w pewnej firmie bardzo drogiej na Roździeniu ( nie podam nazwy) zamówiła kuchnię za mega jak dla mnie kasę. Przyszli goście ścianę porysowali i jeszcze focha strzelili że im uwagę zwróciła. Reasumując Kornacki dla mnie ok i będę polecać dalej.
  • Gość: maciek IP: *.182.226.134.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.02.13, 21:25
    z tego co ja wiem 1500 jest za metr ale góra z dołem. Natomiast meble w castoramie są z cieńszej płyty i ja przynajmniej szukałem lakierowanej a takiej oni nia sprzedawali. Poza tym, szerokości są różne a moja łazienka była niestandardowa i gotowiec by nie pasował. Pozdrawiam serdecznie i mniej żółci
  • Gość: Mirek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.02.13, 14:54
    Owszem 1500 zl. za szafkę góra-dół, ale górna szafka z 1 półką, a dolna pusta, to chyba za drogo!.Kornacki robił kuchnię u mojej znajomej i zle wymierzył, bo zostały przerwy miedzy zlewozmywakiem a piecykiem gazowym, oraz między piecykiem a szafkami. Ci, co montowali powiedzieli, ze to ich nie obchodzi.I to jest solidna firma? to granda!
  • Gość: maciek IP: *.204.7.3.dsl.dynamic.t-mobile.pl 28.02.13, 21:31
    Coś się Pan pogubił raz jesteś pan Tomkiem raz Mirkiem a raz Teresą id* to samo. Mnie to wyglądana na słabe próby oczerniania kogoś przez konkurencję. Jeśli Pan zgodził się na taką cenę to zakładam że wcześniej się Pan orientował i uznał właśnie tą ofertę za najlepszą.
  • Gość: Magda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.13, 15:13
    Jak dla mnie firma godna polecenia, solidna, wykonanie bardzo staranne! Jestem jak najbardziej na TAAK ! :)
  • Gość: Marcin IP: *.wi-fi.us.edu.pl 08.03.13, 15:29
    Robert Kornacki solidnie, ceny niewygórowane brak zastrzeżeń. Polecam serdecznie ta firma robiła mi meble do kuchni!
  • Gość: Marta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.13, 15:29
  • Gość: Karolina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.13, 08:41
    Robert Kornacki robi bardzo starannie i solidnie meble! Nie rozumiem zawistnych ludzi co to krytykują! Jedyna osoba która moge z czystym sumieniem polecic! Firma sprawdzona przeze mnie i jestem bardzo zadowolona
  • Gość: Piotr IP: *.as13285.net 13.03.13, 20:43
    Na caly slask najlepsza firma z meblami kuchennymi, sam korzystalem z ich uslug i nie mam nic do zarzucenia! Profesjonalizm na maxa, polecam!
  • andrewks1 20.08.14, 14:15
    WARSZAWA tanio SZAFY 506469319 pomiar wycena gratis krótkie terminy duzy wybór nie przepłacaj sprawdz cenę
  • Gość: satysfakcja IP: *.205.107.55.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 19.03.13, 08:48
    Serdecznie polecam realizowanie wszelkich zamówień u Pana Roberta.Moja kuchnia właśnie została ukończona i mam szczerą nadzieję że znajdzie się na jego stronie internetowej. Pozdrawiam
  • Gość: Lolek IP: *.net 17.04.13, 14:36
    Nie polecam. Ściema i cwaniactwo. A po zapłaceniu tzw gwarancja nie istnieje.

Chyba z nudów Pani z "biura" sama gada ze sobą na tym forum.
  • agn-na 18.04.13, 20:12
    sprawdź ofertę firmy TORUS Meble, swoje siedziby mają w Tychach i Gliwicach. robią piękne i elegancie meble na wymiar z wykorzystaniem naturalnych materiałów.
  • Gość: Marian IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.13, 15:29
  • Gość: Sosnowiczanka IP: *.adsl.inetia.pl 28.08.13, 15:06
    mam nieprzyjemność być klientem Kornackiego, co do samego wykonania mebli lakierowanych to nie mam zastrzeżeń, bo wszystko mi się podoba, jednak montaż przez ekipę pozostawia wiele do życzenia, chłopcy (bo to ledwie szkołę skończyli) robili szybko, aby tylko skończyć, nie potrafili zrobić prostych poprawek, twierdzili, że się nie da, sam właściciel z pierwszego wrażenia miły człowiek, lecz po wielu wspólnych rozmowach stwierdzam brak szacunku do klienta, olewanie telefonów, na wykończenie kuchni musieliśmy czekać ponad 2 tygodnie a chodziło o jeden mały element, właściciel nawet nie raczył powiadamiać, że są jakieś opóźnienia, miał pretensje, że chcę się umówić popołudniu, bo do pracuję, jakby to dla niego oczywiste, że mam specjalnie brać urlop, żeby jego ekipa mogła coś poprawić, niestety nie opłacało się wydawać ciężko zarobionych pieniędzy, aby uzyskać taką fatalną obsługę klienta, na dodatek moim znajomym też ta osoba robiła kuchnie i mają jeszcze gorsze wspomnienia niż ja, słowo przestrogi dla przyszłych klientów : jeśli coś jest niedokończone, lepiej nie płacić całości, bo potem nie doczekacie się na poprawki
  • Gość: katarzyna IP: *.play-internet.pl 29.08.13, 23:02
    moja mama robiła u tego pana kuchnię 5 lat temu i miała jak najlepsze zdanie. Ja zrobiłam kuchnie i szafę rok temu i również byłam zadowolona. Poleciłam mojej szefowej powiedziała: super, dzięki za polecenie. Gdybym dziadostwo poleciła, szefowa miałaby w d... pochwały. Dla mnie i (nie tylko) polecam ...Jeśli mój mąż się sprawi i kupi dom, też zamówię zabudowę wnętrza u p.Kornackiego. Nie wiem jak jest u innych ale u mnie byłam bardzo zadowolona i moja mama też i moja szefowa też... to co ładnie nam z oczu patrzy czy pan trzyma fason (tzw..) konkurencja nie śpi
  • Gość: Marta IP: 155.158.171.* 21.10.13, 13:15
    Nie rozumiem zawistnych ludzi robiących antyreklamę firmie Pana Roberta Kornackiego. Ja sama robiłam u niego meble i jestem bardzo zadowolona. Firma solidna, pewna oraz godna zaufania. Meble zostały wykonane niezwykle starannie oraz spełniają wszystkiego moje oczekiwania. POLECAM Z CZYSTYM SERCEM. A co do ludzi zostawiających opinie typu "partacze" itd to muszę powiedzieć ze wasze komentarze są tak samo puste jak i wy!!!
    PS. Firma działa już na rynku bardzo długo wiec nie ma obaw jeśli chodzi o jakiekolwiek usługi świadczone przez nich, ponadto właściciel baaaardzo sympatyczny i miły!
  • Gość: karolina IP: *.wi-fi.us.edu.pl 21.10.13, 13:34
    Witam, Pan Robert montował u mnie praktycznie całe mieszkanie. Dwie szafy przesuwne, całość kuchni jakies 5 lat temu. Wszystko działa, nic się nie wyciera, nie rozumiem u którego Kornackiego robiliście że macie tyle zastrzeżeń. U mnie wszystko jest w porządku. Jeśli mam kogoś polecic to z czystym sumieniem mówię Kornacki, bo wszystko działa już prawie 6. rok.
  • Gość: Igor IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 26.10.13, 22:10
    Jestem bardzo zadowolony! Meble piękne montaż szybki i profesjonalny właściciel bardzo sympatyczny! Eksploatuje meble już 3 rok i nic się nie odkleja nic nie psuje wyglądają jak nowe. Nie rozumiem tych negatywów tu, podejrzewam albo nieuczciwą konkurencje albo nie mówimy o tej samej firmie. Polecam gorąco nie pożałujecie!
  • Gość: marzena IP: *.205.110.3.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 28.10.13, 12:23
    Dzień dobry, moja mama robiła u pana Kornackiego regał do pokoju oraz kuchnię. Bardzo ładnie jej ten regał zrobili. Kuchnia bez zarzutów, sprawnie wszystko poszło cena rozsądna. Ja zmieniam teraz lokum i też sobie wezmę tego pana. Ode mnie daję dużego +.
  • Gość: klient IP: *.dynamic.mm.pl 22.02.14, 21:48
    witam jestem bylym klientem kornackiego ,zamowilem u niego meble kuchenne po dobrych cenach ale teraz tego zaluje .montaz byl dobre pare mies temu a dalej nie skonczone .brakuje elementow wykonczenia ,elementy montowane na warsztacie powyrywane i oklejone papierem jak 20 lat temu .poza tym w ramach bledu pana kornackiego za płytkie szafki i inny kolor blatow doszlismy do porozumienia ze zrobi za to szafki do lazienki .co potem sie okazalo bylo to robione z odpadów .wnetrze biale spopdy i boki z roznych frontow i kolorow pewnie to co sie platalo na warsztacie.szkoda slow .nigdy wiecej
  • Gość: zadowolony IP: *.30.72.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 24.02.14, 12:13
  • Gość: ania IP: 66.171.229.* 22.02.14, 22:23
  • Gość: obiektywny IP: *.30.72.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 24.02.14, 12:26
  • Gość: polecam IP: *.182.143.121.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 26.03.14, 12:57
    Mam swiezo zamontowany zestaw: kuchnia szafy i pięknie wylakierowana łazienka. Bardzo duży wybór świetna obsługa. U pana Kornackiego klient jest zawsze szanowany i na 1 miejscu. Wymierzylam sama szafkę (do sypialni) i chcialam domowic do reszty zamówienia. Szafkę trzeba było zwezyc bo się pomyliłam nie było problemu,panowie bez słowa zabrali bez diliczania za przeróbki wynikające z mojej przecież strony. Ja serdecznie polecam. Na pewno bede polecać.
  • Gość: Klaudia IP: *.dabnet.pl 26.03.14, 15:16

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka