Dodaj do ulubionych

Eleganckie osiedle zasiedlone na dziko. "XXI wi...

IP: *.dynamic.chello.pl 02.01.12, 17:03
Tak tak, estetyczny fragment miasta. Szkoda tylko, że sobie tam drogi czytelniku nigdy nie wejdziesz - teren ogrodzony.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Gość IP: *.man.bydgoszcz.pl 02.01.12, 17:22
    Dom na domu, samochody tłoczą się od frontu dziko zaparkowane, ogródki-miniaturki - co w tym eleganckiego czy chociaż estetycznego?
  • Gość: fea IP: 78.8.105.* 02.01.12, 17:23
    - To zwykłe nękanie tych biednych ludzi, by uderzyć w naszą firmę! - oburza się Arkadiusz Brodziak, właściciel Centrum Developer.
    Jakoś mi nie żal tych "biednych" ludzi i tej firmy. Sorry, ale za frajerstwo się płaci. Nie trzeba było płacić za prowizorkę to by ludziska nie mieli problemów. A dzisiaj za te pół bańki pokupiliby dużo lepsze i łądniejsze domy
  • ytst 02.01.12, 17:24
    Te kartonowe domki z urbanistyką godną faweli mają być ekskluzywne? WTF.
  • michaelus 02.01.12, 17:26
    To nikt ich nie poinformował o tym, że przyłączami będą zajmować się dopiero na końcu? Wcale nie żal mi tych ludzi.
  • Gość: gość IP: *.ptim.net.pl 02.01.12, 17:28
    Lubię typ zabudowy szeregowej, ale "eleganckie osiedle"? Chyba sztampa z żółtym tynkiem. Kicz i tragedia - te łuczki... Kostka Bauma.. Smutno mi :(
  • Gość: tomas IP: *.ptim.net.pl 02.01.12, 17:30
    "Eleganckie" bo nowe? Co się stało z gustem ludzi w tym kraju?
  • Gość: zainteresowany IP: *.dynamic.chello.pl 02.01.12, 17:32
    pod warunkiem kmiocie ze dostałbyś DZISIAJ na taki dom KREDYT bo pewno gnieciesz się na 10tym piętrze na jednym z osiedli i nawet do łba ci nie przyszło że takiego domu nie kupuje się za gotówkę. A w całej historii jest drugie dno
  • Gość: gość IP: *.adsl.inetia.pl 02.01.12, 17:33
    Zazdrość i zawiść urzędasów !!!!!!!!!
  • mniklasp 02.01.12, 17:36
    dla mnie to jest tragiczne stloczenie domkow. Normalnie kolektor powinien isc srodkiem ulicy zeby miec sciek zobu stron domow. ciekawe czy taki kolektor tam jest
  • Gość: gosc IP: *.cdma.centertel.pl 02.01.12, 17:38
    cóż, jak to w Sosnowcu ...
  • Gość: olomno IP: *.xdsl.centertel.pl 02.01.12, 17:41
    Z całym szacunkiem dla ludzi, którzy znaleźli sie w patowej sytuacji nie ze swojej winy, ale estetyka tego osiedla porównywalna jest do angielskiej robotniczej zabudowy szeregowej, tyle, ze cegły nie ma. I po co te klasycyzowanie, jakieś portyki w połączeniu z blachodachówką?
  • Gość: gosc IP: *.ptim.net.pl 02.01.12, 17:45
    Zazdrość? O co?
  • noducks 02.01.12, 17:47
    a co on qwa nie wiedzial, ze bedzie musial oddac przylacze? chcial miec na juz wiec wybudowal za swoje, zawsze mogl poczekac tych kilka lub kilkanascie lat az osiedle skanalizuje miasto. ja swego czasu tez sam ciaglem prad i tez musialem oddac przylacze energetyce.
  • moja_suka_jest_kosmitka 02.01.12, 17:47
    pół bańki za mieszkanie w polu?!
    ha ha ha
    w rejonie tabelnej / głogowej jest fajny bliźniak do kupienia w tej cenie.zagospodarowana okolica. blisko centrum a jednocześnie cicho i kameralnie.

co za durnie chcą mieszkać na kukułkach. przecież tam nie ma żadnej infrastruktury. nie masz auta lub prawka to dymasz 15min na najbliższy przystanek.
    a klimontowska to nadal kończy się błotnistą koleiną???
  • Gość: sam_sobie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.12, 17:48
    No właśnie, tak budują deweloperzy! Nie tylko w Sosnowcu! Wybudować domy, bez przyłączy i wpuścić ludzi. Niech się miasto martwi. Pan sprzedał gołe domy i umywa ręce. Wybudować jak najtaniej, a sprzedać jak najdrożej. Ogromne marże. Tak budują deweloperzy. Około chyba trzech lat temu, przy wybudowaniu trzech domów, jeden zostawał deweloperowi za darmo. Ogromne zarobki i robienie ludzi na czarno. Piszę to z innego rejonu Polski. Nie mogę się nadziwić tym, co kupują domy u deweloperów.
  • Gość: felus IP: 93.175.75.* 02.01.12, 17:49
    takie cuda to tylko w sosnowcu jak takie ze firma moze lody krecic na podatkach i wypłaty robic na dwie listy wszyscy tu siedzą w gownie
  • Gość: senhalaer IP: *.210.vip-net.pl 02.01.12, 17:50
    biurokraci wykończą ten kraj
  • sphiinx 02.01.12, 17:54
    Biurokracja i utudnianie zycia ludzia czyli Polska przyjazne panstwo masakra..
    A swoja droga to osiedle to jakies kurniki i pogrodzone na dodatek ,smiac sie chce jak sie czyta o elegancjej przedwojennej architekturze
  • Gość: tommy IP: *.162.62.115.interplus.com.pl 02.01.12, 17:55
    @ Zainteresowany y na prawdę jesteś mocno zainteresowany!Nerwy puszczają!Pogooglujcie trochę to się sporo dowiecie o deweloperze,który to osiedle zbudował.
  • drkoby 02.01.12, 18:00
    U nas W USA gmina i deweloper uzbrajaja dzialki zanim zaczna cokolwiek budowac.
    Budowa domu moze sie zamknac w 12 tygodniach.
    Ludzie kupuja tylko i wylacznie domy pod klucz i z gwarancja, ze wszystko dziala.
  • Gość: war IP: 178.73.49.* 02.01.12, 18:03
    Deweloper struga poszkodowanego. Wlasiciciele powinni zadac zwrotu kasy i zostawic mu te bloczki bez miejsc parkingowych na wieczne potepienie. Budowal, a potem myslal, ze jelonki jak zaplaca, to beda mainfestacje przed urzedami robic. Jelonki - przestancie dawac soba manipulowac, wymuscie, by wszystko bylo zgodnie z planem. Deweloper to nie polityk - jego mozna rozliczyc!
  • noducks 02.01.12, 18:04
    a co ma do tego biurokracja? czy jesli ja wybuduje sobie chalupe w szczerym polu to energetyka, wodociagi i kanalizacja ma mi przyniesc przylacza w zebach? i to za darmo? cwaniak chcial oszczedzic na dzialce w szczerym polu. dobrze wiedzial, ze przylacza bedzie musial ciagnac sam. a teraz usilujewykorzystac ludzi ktorym wcisnal te domy, zeby wywrzec presje na wodociagach, zeby moze odkupily od niego przylacze. ludzie czasami czekaja po kilkanascie lat na kanalizacje a tu pstryk i ma byc za darmo, bo zlodziej w krawacie sprzedal domy frajerom kupujacym dziury w ziemii
  • Gość: ferdek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.12, 18:06
    widocznie dotychczasowym zwyczajem urzędasy jak za Komuny nie otrzymali prywatnie gratisów i mówią ,,nie bo nie''
  • leemc 02.01.12, 18:10
    Śmiechy warte. Osiedla bez ulic. Chodnikiem nawet z wózkiem dziecięcym nie przejedziesz. Do tego jeszcze te obrzydliwe skrzynki przed każdym z tych małych domków.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka