IP: *.free.aero2.net.pl 26.01.12, 13:18
Widzieliście co wymyslili na parkingu przy spoldzielni?platny parking dla wszystkich (lacznie z mieszkancami spoldzielni)..
Chyba obroty spadna w rosmannie,fraku i innych.
Cos ta spoldzielnia zaczyna przeginac. Kiedy jest walne wie ktos?
Chyba czas na zmiany!
Edytor zaawansowany
  • Gość: edi IP: *.dynamic.chello.pl 26.01.12, 16:07
    ta spółdzielnia zatrzymała się w latach 70-tych.100 rożnych pokoi każdy od czegoś innego i każdy w nim myśli że jest najważniejszy. Załatwić tam jakąś sprawę to taki ból że szkoda gadać. Ludzi traktują jak zło konieczne a przecież to dzięki nam maja pracę. wydają pieniądze na bzdury zamiast zrobić coś pożytecznego, już nie mogę się doczekać kiedy potworzą się wspólnoty, tam przynajmniej będę wiedzieć na co idą moje pieniądze
  • Gość: Obywatel_X IP: *.dynamic.chello.pl 15.05.12, 13:32
    Bzdury piszecie ludzie. Parking jest darmowy za 1 godzine. Wynajmujac powierzchnie handlowe musisz zapewnic dojazd i parking bo inaczej wlasnie obroty sklepu spadną i sklep zwinie dzialalnosc z osiedla. Wtedy pewnie znajda sie inni lub ci sami jak WY maruderzy co zaczną pisać ze takie stoją wolne powierzchnie i SM SIELEC nic z tym nie robi a moznaby wynajac :)
    Bo taki pasiaty naród jesteśmy ze i tak zle i tak niedobrze.

Kwestia Wspólnot ... hehehe... smieszy mnie takie gadanie ze ktoś czeka "jak powtórzą się wspólnoty" ?
    A na co tu czekać ? Masz uregulowane grunty pod nieruchomością to jak tak teskni ci sie za wspolnotą i twierdzisz ze bedziesz lepiej ogarniał i zarzadzal niż SM to zbierz 50+1 % podpisów i zakladaj wspólnotę. Jednych maruderów przynajmniej SM ubędzie ! :)

Na koniec taka mała informacja - jak już coś piszecie to pomyślcie przed napisaniem !

pozdrawiam CZŁONKÓW :)
  • yan-ish 22.06.12, 11:30
    Żeby zapewnić miejsce dla firm dostarczających towar m.in.do Fraca i apteki wystarczy na tym dużym parkingu wyznaczyć 4-5 miejsc odpowiednio oznakowanych (koperty!),a pozostałą powierzchnie udostępnić bezpłatnie okolicznym mieszkańcom mieszkającym w pobliskich blokach należących do SM Sielec!(nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie przyjeżdżał np.z Wawelu czy ul.Partyzantów aby parkować na tym parkingu).Około 90% powierzchni w/w parkingu całymi dniami jest niewykorzystane.Niestety sposób myślenia władz Sp-ni (i piszącego te słowa ich poplecznika!) daleki jest od dbałości o dobro członków SM Sielec!!!
  • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 11.10.12, 14:49
    Zapomniałeś dodać, że połowa pokoi jest pozamykana - Panie buszują w pobliskich sklepach. Nie raz widziałam, na zwracaną uwagę, coś tam bąknęły i nie przerywały zakupów.
  • wulqan 11.10.12, 15:08
    Dodaj że to najdroższa spółdzielnia w Sosnowcu.
  • Gość: leo IP: *.180.146.30.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 22.06.12, 11:41
    gdzie jest napisane ze nalezy ci sie parking bezplatny
  • yan-ish 23.06.12, 08:24
    A gdzie jest napisane,że członkowie SM Sielec mają płacić za korzystanie z parkingu utworzonego za ich pieniądze??!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka