Dodaj do ulubionych

KZK GOP zaskakuje. Będzie jak w ... taksówkach

IP: *.dynamic.chello.pl 23.07.12, 13:25
Może tak pieniądze przeznaczycie na remont trasy linii tramwajowej 26 ? A nie jakieś nie potrzebne badziewie....
Edytor zaawansowany
  • Gość: wszoku IP: *.fucio.net 23.07.12, 14:12
    spadek liczby pasażerów? nie dziwię się wcale i będzie się pogłębiał. stosunek cena/ jakość to dramat.
  • Gość: tommy IP: *.162.62.115.interplus.com.pl 23.07.12, 15:29
    W ostni sobotę byłem na wycieczce w pięknym Wrocławiu.Aby sprawnie poruszać się po mieście zakupiłem bilet 24-godzinny za cale 11 PLN.W zamian przez cały dzień,bez ograniczeń,mogłem jeździć nowoczesnymi tramwajami(np.Skodami) po idealnie prostych torowiskach i takimi samymi autobusami.porównajcie to do standardów naszego KZK GOP!
  • Gość: v^ IP: *.gliwice.vectranet.pl 23.07.12, 20:32
    Wolałbym, aby czytnik automatycznie przy wysiadaniu pobierał opłatę. Natomiast przy wejściu pasażer musiałby sam zblizyć kartę do czytnika tym samym rozpoczynając podróż. Jesli by tego nie zrobił przy wysiadaniu czytnik powinien automatycznie zaliczyć podróż od początku linii. Obawiam się, że przykładanie kart przy wysiadaniu spowoduje tylko zamęt. Osoba wysiadająca będzie przykładać kartę do czytnika, a w międzyczasie ludzie na przystanku uznają, że ona wcale nie wysiada. Zaczną wchodzić do środka, a wówczas zacznie się przepychanka, bo jednak wysiada tylko musiała deaktywować swoją kartę. Czarno to widzę.

• Gość: OLEK IP: *.telpol.net.pl 23.07.12, 20:57
    trudno się dziwić że koszty wzrastają... dziś wszystko drogie jest...
    ja jestem ciekaw kiedy nadejdzie DZIEŃ i GODZINA KZK GOP DOSTANIE MOBILIZACJI I WYMNIENI TORY NA ODCINKU DAŃDÓWKA - MYSŁOWICE PKP TO CO SIĘ DZIEJE TO NIEPOROZUMIENIE STAN TOROWISKA JEST TAK FATALNY ZE CIEKAWE KTO DAŁ POZWOLENIE NA KURSOWANIE TRAMWAJĄ PO NIM DZIŚ OK 14.44 TRAMWAJ 26.03 SIĘ WYKOLEIŁ ZNOWU NA PLANOWEJ MIJANCE NA PAWIAKU ZNOWU BO CIĄGLE W TYM MIEJSCU TRAMWAJE SIĘ WYKOLEJAJĄ TO JEST MASAKRA I NIEPOROZUMIENIE TYDZIEŃ TEMU TO SAMO I W TYM MIESIĄCU ILE RAZY MUSI SIĘ JAKAŚ TRAGEDIA STAĆ ŻEBY W KOŃCU WYREMONTOWAĆ TORY?
  • Gość: Julek IP: *.dynamic.chello.pl 23.07.12, 23:08
    Nie wiem, czy cię to zainteresuje, ale... jak już pierd..., to rób to z sensem: KZK GOP nic nie ma do wymiany i remontu torów. Wszystko to leży w gestii Tramwajów Śląskich, bo to ich sprzęt po tym szmelcu kursuje

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka