Komentarze do artykułu

Zagłębie zrezygnowało z gry w hokejowej ekstralidze

Hokeiści Zagłębia Sosnowiec najprawdopodobniej nie zagrają w najbliższym sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Zagłębie zrezygnowało z gry w hokejowej ekstral... Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Dąbrowski niech spierd... do będzina. Górski jesteś partaczem że trzymałeś takiego nieudacznika
    • Gość: marazm IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.07.13, 11:29
      Brawo Kopeć, brawo Górski, brawo Dąbrowski... trzeba byc sosnowieckim urzędnikiem żeby coś tak wzorowo schrzanic.
    • Gość: Gość IP: *.adsl.inetia.pl 27.07.13, 11:39
      a może trzeba na to popatrzeć z innej strony hokej w Polsce jest trupem, łoją nas wszyscy co się liczą i nawet przeciętniacy nie chcą z nami grac bo jesteśmy słabi....hokej w Polsce jest gra niszowa wiec niech dają kasę na niego ci co chcą go oprawiać a nie my wszyscy z miejskiego kotła.....myślę ze Górski i spółka przeznacza kasę na piłkę bo inaczej to w mordę
    • Gość: baśka IP: *.adsl.inetia.pl 27.07.13, 12:13
      Ale mam nadzieję że stanowiska w radzie nadzorczej zostaną uratowane ? To byłby skandal gdyby kilka osób w tym wymieniony w tekście nie mogliby pobierać należnych im diet.
    • Gość: ZS DG IP: *.quarto.pl 27.07.13, 13:13
      Płomień już rozj..ali pare lat temu, teraz przyszedł czas na hokej, ciekawe za ile lat/miesięcy usłyszymy o piłce nożnej ( oby nigdy !!! ).Pozostaje mi pogratulować zaradnym prezesom za pozyskanie dostatecznej ilości sponsorów...Gratuluje panu górskiemu za interesowanie się sportem w Sosnowcu...
    • Gość: gość IP: *.fucio.net 27.07.13, 13:27
      Ku... wszystko rozpierdoplą w tym Sosnowcu masakra
    • co to sie ku... dzieje
    • Nowa hala na KILKANAŚCIE miejsc to słuszny kierunek.
    • Gość: kibic IP: *.dynamic.chello.pl 27.07.13, 13:50
      A miała być na 20 tys. miejsc. A na poważnie: "rozmowy spartaczono", kto spartaczył? ciocia Zosia, wujek Józek, Bolek i Lolek?
    • I kolejna WIZUALIZACJA Górskiergo i jego świty padła !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Ale zamierzony efekt sprawdzony gospodarz Górski K osiągnął. Przez kilka miesięcy mówiło się o nim i jego jakże wspaniałych działaniach na rzecz Sosnowca
    • Gość: srajlesia von IP: *.opera-mini.net 27.07.13, 15:08
      Ale Bara na placu cyrkowym się przydała...
    • Polecam to ro...i postawic Kauflanda lub Tesco :)
    • Gość: ciekaf IP: *.opera-mini.net 27.07.13, 16:58
      widzieliście co się porobiło w okolicach dworca Południowego?! Supermarket pusty!! targowisko puste! parking strzeżony porzucony! dworzec pusty! kładka się sypie rdzą i odchodami gołębi! a Wy tu o nowym lodowisku dla kilkunastu...
      A ten ARL to należałoby sprzedać razem z personelem!!
    • Gość: wer IP: *.cable.smsnet.pl 27.07.13, 21:05
      tu się wszystko zwija, po sporcie właśnie widać gdzie jest "życie"

pozdrowienia dla czerwonego elektoratu - wymieracie nie wiem czy to zauważacie...
    • Gość: Hugo_on IP: *.dynamic.chello.pl 27.07.13, 23:05
      Pier.... komuna już wszystko zniszczyli w tym mieście. Miasto zdycha za to urzędasy mają się doskonale no i kolesie kolesi rządzących również. Co artykuł o Sosnowcu to skandal lub pośmiewisko. Kiedy w tym mieście będzie normalnie?
    • Gość: :-) IP: *.opera-mini.net 27.07.13, 23:34
      jak czarni na barce odpłyną do Izraela
    • Gość: anonim IP: *.quarto.pl 28.07.13, 01:58
      cieszcie się skur.... że nie rządzi Adamiec z niezależnych lub ch...e z Platformy...bo dziś nawet piłki by nie było...a to co sie dzieje z hokejem to nie wina Górskiego i reszty dlaczego ????? prosta sprawa od 16 lat rządzi nie skorumpowany polityk SLD Górski...wszyscy a zwłaszcza Platforma chcą go udupić...wiec z rządowej kasy nie idzie kasa do Sosnowca ale do miast gdzie jest Platforma...proste i oczywiste stad nie ma kasy na sport, drogi i rozwój miasta....a Adamiec niezależny niby taki fajny tak ??? Prezes spółdzielni Hutnik , która nabrała kredytów na termomodernizacje bloków na Zagórzu... i co teraz te milionowe kredyty będą spłacać mieszkańcy tej spółdzielni w czynszu :) super !!! łapówę też dostał swoją...bo część kasy poszła z UE ... opamiętajcie sie i zobaczcie kto w sosnowcu kogo okrada
    • Gość: sosno IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.07.13, 09:35
      @ anonim
      Stary. A co mnie obchodzi kto kogo chce udupic. Bzdury piszesz. SLD rzadzi tez w Dabrowie i jakos udaje im sie rozwijac miasto. W Gliwicach Frankiewicz tez ma z platforma na pienku i odstawili nas lata dwietlne w rozwoju. W tym miescie nic sie nie zmieni jesli do wyborow beda chodzic tylko emeryci ktorzy chca miec tylko pomalowana lawke pod blokiem i apteke blisko. Do tego rzadzaca Sosnowcem ekipa sie nadaje. Ja osobiscie wydrukuje z internetu sklad rady miasta i oddam glos przede wszystkim na kogos kogo na tej liscie nie ma. Ludzie chodzcie na wybory nie miejci w dupie wlasnego miasta. Potem pozostaje tylko narzekanie w internecie.
    • Gość: anonim IP: *.quarto.pl 28.07.13, 09:52
      Stary i co t porównujesz Gliwice i Dąbrowe Górniczą .... ? sprawdziłeś jaki jest dług kasy DG ??? 250 mln zł Mają tam tylko siatkówkę..jak w takim tempie dług będzie rósł to szybciutko w Dąbrowie wszystko sie skończy. A gliwice to miasto z dużą strefą ekonomiczna, jak Katowice...wiec my przy nich jesteśmy za mali...zresztą co oni maja poza piłką nic !!! Przyjdzie czas że i piłka się skonczy. Bo ich budżet też nie powala 205 mlionów zadłużenia , a takie niby wielkie wpływy do budżetu.

dabrowagornicza.naszemiasto.pl/artykul/727990,dlugi-dabrowy-gorniczej-beda-wciaz-rosly,id,t.html
      www.24gliwice.pl/wiadomosci/?p=47073
    • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.13, 09:54
      ja za wszystko winię doradcę naszego prezydenta wielkiego G. Dąbrowskiego,który nic nie umie i tylko chcę robić karierę polityczną.Sprowadził do naszego klubu swojego przyjaciela Fola który rozłożył klub koszykówki Wisły ,a wcześniej razem, klub piłkarski niższej klasy .Ostatnio nadzorował sekcję naszego hokeja ,gdy brakło gotówki na wypłaty dla zawodników doradził wzięcia kredytów a póżniej się tego wyparł.Takiego mamy speca w Urzędzie.
    • Gość: anonim IP: *.quarto.pl 28.07.13, 10:14
      @Gość
      Też jestem tego zdania...w gospodarowaniu kasą miasta nie chodzi o to by uszczęśliwić jedną grupę społeczeństwa miasta...czyli fanów sportu...bo mozna wiekszą cześć kasy na sport wyłożyć ale znajdzie sie inna grupa która bedzie narzekać że nie ma ławek w mieście albo żadnych atrakcji imprezowch, albo że drogi są zniszczone, albo że miasto nie rozwija sie gospodarczo...jak jest mało kasy to trzeba ją równomiernie rozłożyć i nie robić długu lub brać kredytów. Nasz prezydent przynajmniej nie okrada kasy i nie chachmęci przy przetargach jak inni pozostali do okoła. Ja jestem byłym hokeistą zagłębia z lat Słabonia, Sarnika itp...i co z tego, że sport u nas pada...skoro w budżecie nie ma kasy, sponsorzy też nie chcą przyjść do sosnowca to może ...dajmy sie dodatkowo opodatkować drobnym 5 zł miesięcznie od każdego mieszkańca tylko na sport i jak dobrze liczę było by to 1 mln zł miesięcznie...chyba 5 zł , rocznie 60 zł to nie dużo nawet dla biednego emeryta
    • Gość: sosno IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.07.13, 10:57
      @anonim
      Wez pod uwage ze Dabrowa nie miala zadnych sportowych tradycji w najwyzszej klasie rozrywkowej. Teraz ma siatkowke i wicemistrzostwo Polski. Gliwice ta samo co to byl Piast? Teraz gra w europejskich pucharach. A Sosnowiec? Siatkowka out. Koszykowka out. Zostal hokej i pilka. Hokej wlasnie odpadl.

A odnosnie ekonomii miasta. Dabrowa sie zadluzyla bo popierwsze remontuje za swoje PKZ. Po drugie przebudowywuje DK94. I po trzecie buduje za swoje droge do terenow inwestycyjnych w Tucznawie. Sosnowiec tez ma ponad 30% zadluzenia . mozesz napisac na co poszlo?

Gliwice maja strefe i ponad miliardowy budzet. A Sosnowiec to niby nie ma strefy???! Oczywiscie ze ma. I polowe budzetu Gliwic.
    • Gość: sosno IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.07.13, 10:59
      Aha i jesli nie zauwazyles to Piast gra na nowiutkim stadionie.
    • Gość: Gość IP: *.pcland.3s.pl 28.07.13, 17:20
      Najgorsze że w tym mieście żadna grupa nie jest usatysfakcjonowana. Sport już w zasadzie nie istnieje, zostały tylko piękne wspomnienia i historia. Piłka taż padnie i zostanie nam jakieś frisbi, szermierka i lekkoatletyka. Śmiać mi się chciało jak czytałem o jakimś Władimirze - to wyglądało tak samo żenująco jak zdjęcia Górskiego na tle nowego stadionu.
      W tym mieście inwestycją nazywa się remont nawierzchni na ulicy Wojska Polskiego czy budowę kolejnego Aldiego. O prywatnym biurowcu nie wspomnę bo chyba nikt normalny się nie łudzi że taki zostanie wybudowany na terenie Fabryki Maszyn Górniczych.
      Ostatnio miałem okazję podziwiać ścieżki rowerowe w centrum Gdańska którymi bez problemu można dojechać prawie w każde miejsce i od razu przypomniałem sobie jedyną ścieżkę w Sosnowcu (tych kawałków po kilkaset metrów donikąd nie liczę) z Trójkąta Trzech Cesarzy do Milowic - ciekawe czy ktoś z urzędu byłby w stanie znaleźć tą "ścieżkę" i spróbował nią przejść?
    • Gość: kibic IP: *.kg.net.pl 28.07.13, 18:37
      Upadek hokejowego Zagłębia to głównie wina Piotra Hałasika. Ten facet ewidentnie od lat szkodzi sosnowieckiemu sportowi. Dobrze pamiętamy jak rozwalił siatkówkę w Kazimierzu Płomieniu Milowice. Teraz omamił władze miasta że zbuduje hokejowy dreamteam w Sosnowcu. Najpierw zainwestować miała firma ze Szwajcarii, później "Wołodia" z Rosji, następnie kanadyjski biznesmen mający firmę w Wielkiej Brytanii z kapitałem singapurskim. Jak się okazało od początku do końca była to bujda na resorach. Wspomniany dreamteam zamiast w Sosnowcu powstaje już w Krynicy a Hałasik siedzi cicho. Całe szczęście że 3 lata temu sosnowiczanie nie wybrali tego nieudacznika na senatora.
    • Gość: anonim IP: *.quarto.pl 28.07.13, 21:40
      @gość
      skoro ci w Sosnowcu tak źle .... to krzyżyk na drogę może się wyprowadzić do Dąbrowy lub Gliwic...a może lepiej do Poznania lub Warszawy bo tam mają wszystko poukładane...a tak na marginesie to nie pisz o tradycjach...bo jest więcej klubów z tradycjami których nie ma i długo raczej nie będzie...
    • Gość: abc IP: 62.233.242.* 29.07.13, 10:06
      trzeba się zawijać bo to nie ma sensu. bitwa na balony z wodą to dyscyplina nr 1 w sosnowcu. to miasto jest chore nieuleczalnie.
    • Gość: Zbychu IP: *.adsl.inetia.pl 31.07.13, 00:14
      Pamiętajcie, że jak K. Górski znów wygra przyszłoroczne wybory prezydenckie w Sosnowcu to w tym mieście nie będzie niczego: szkół, hokeja, siatkówki, piłki nożnej. No może zostanie kilka "Biedronek", Lidl i Aldi - gdzie pracy szukać będą absolwenci WSH. Wszyscy tylko nie Górski i jego sługusy z SLD.
    • Gość: @zbychu IP: *.centertel.pl 03.08.13, 00:12
      ty jestes chory, ciezko chory. jedz na grzyby.
    • Gość: GOŚĆ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.13, 23:39
      Nie mówmy o hokejowym Zagłębiu w kwestii dofinansowania z miasta tylko ZAPYTAJMY NIBY PREZYDENTA GÓRSKIEGO ORAZ JEGO ZASTĘPCZYNIĘ KOPEĆ DLACZEGO WYGNALI DO KRYNICY INWESTORA KTÓRY MÓGŁ COŚ ZROBIĆ ZA SWOJE A NIE BIEDNOMIASTOWE ZŁOTÓWKI.
      DLACZEGO NIE ZAJĄŁ NIKT Z MIASTA OFICJALNEGO STANOWISKA NA TEMAT FIASKA ROZMÓW Z INWESTOREM. DLACZEGO?! UWAŻAM ŻE WSZYSCY JEGO KONTRKANDYDACI W WYBORACH PREZYDENCKICH POWINNI MU TO DRUKOWANYMI :) NA TAPECIE WYPISAĆ . KTO ZACHĘCA INWESTORA DO WYŁOŻENIA PIENIĘDZY OD DŁUGÓW NIEUDACZNIKÓW KTÓRYCH POWOŁAŁ NA STANOWISKO PREZESA ( FAL, DRĄŻKIEWICZ, PROŃ) NAJPIERW 2 MILIONY NIE BYŁO SPRZECIWU TO ZA TYDZIEŃ DOŁOŻĘ MU NASTĘPNE 2 I BĘDZIE JUŻ CZTERY JAK BOGATY TO ZAPŁACI.
      ŻENADA WIEŚ TAŃCZY I ŚPIEWA .... A ILE PIENIĘDZY Z DOTACJI UE STRACILIŚMY ZA JEGO RZĄDÓW TEGO JUŻ NIKT NIE POLICZY....
      SMUTEK I ŻAL MIEĆ TAKIEGO GOSPODARZA.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.