Dodaj do ulubionych

W dzielnicy aż huczy: nabuzowani i chamscy poli...

IP: *.dynamic.chello.pl 20.09.13, 10:51
żrą sterydy i oglądają amerykańskie filmy, później się dziwią, że ludzie ich nienawidzą
Edytor zaawansowany
 • Gość: a IP: *.dhl.com 20.09.13, 11:00
  no tak, teraz tym zawszałym mieście nie będzie można nawet po pały zadzwonić, jak gnoje będą imprezować pod klatkami. brawo.
 • Gość: Terlicki IP: *.yolau.net 20.09.13, 11:13
  Typowe. Tylko w dzikim kraju motłoch domyślnie nie staje po stronie władzy, tylko po stronie młodocianych żuli w kapturach, który bazgrze na ścianach tanią farbą i nosi nóż w kieszeni wymiętego dresu.
 • Gość: xxxxx IP: 46.115.118.* 20.09.13, 11:24
  dokładnie mieszkam w Niemczech tutaj z policją nie ma dyskusji tutaj jest respekt do tej instytucji i ludzie przynajmniej czują się bezpiecznie.
 • Gość: Amator IP: *.welnowiec.net 20.09.13, 11:28
  Gimbusy chodzą po Wagowej i czuja moc bo za mało ludzi pracuje na komisariacie nr.5.Jak jeden patrol ma sobie poradzić z grupa naćpanych,nawalonych gó...arzy .Panie Komendancie czas na zmiany
 • Gość: gość IP: *.cable.smsnet.pl 20.09.13, 11:44
  tak dla policji ,dlaczego?jeżeli zezwolimy na takie zachowania wśród młodzieży to po zmroku będziemy bali się wyjść na ulice , bo
  będą się czuć bezkarni
 • maxi_63 20.09.13, 11:49
  A za to na krzywej przy boisku szkoły specjalnej za murem policji. grupy gó...arzy (10-15 lat) palą papierosy zapijając piwkiem.
 • maxi_63 20.09.13, 11:53
  1. A za to na krzywej przy boisku szkoły specjalnej za murem policji. grupy gó...arzy (10-15 lat) palą papierosy zapijając piwkiem.
  2. Brońcie chuliganów ciekawe kto was obroni...A tzw. pokrzywdzeni wiedzą co to jest stawianie oporu władzy, czynna napaść na policjanta (np. ta pani).
  3. Relacja jest bardzo tendencyjna i jednostronna jak to zwykle (zdarzają się wyjątki) w GW.
 • Gość: Daniel DJR IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.09.13, 11:54
  Brawo za Postawę Policji!!!
  Powinni poczuć trochę respektu!
  A bez stresowe wychowanie młodych zostawić w domu.
  Po to jest Policja żeby interweniowała.
 • Gość: dylu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.13, 11:56
  artur i grzesiu? PAMIĘTAMY
 • Gość: ktoś IP: *.cable.smsnet.pl 20.09.13, 12:05
  Wiecie co ludzie? Jesteście wszyscy śmieszni.. Nigdy nie byliście młodzi? Młodzi mają prawo napić się i pobawić się troszkę ;) Byłem świadkiem całej sytuacji i wiem jak to wyglądało. Policjant który użył broni sam się bardziej przestraszył tego strzału który był stanowczo nie potrzebny.. wystarczyłoby wyciągnięcie pałki policyjnej i delikatne nastraszenie. Tłum ludzi w tym wypadku rozszedł by się a tak to poczuli słabość policji że jest bezradna wobec ich i wtedy zadziałał alkohol :) akcja była całkiem niepotrzebna. Policjant za to powinien ponieść kare.
 • Gość: asko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.13, 12:53
  Ciągle się słyszy o nadużyciach dokonywanych przez policję ( @Daniel DLR: policja piszemy z małej litery) może wreszcie rząd zrobi z tym porządek. Warto zacząć od zniesienia przywilejów emerytalnych.
 • Gość: oscam IP: *.cable.smsnet.pl 20.09.13, 13:07
  Widzialem zajscie lebki byli pijani i darli ryja na caly kazmierz policja postapila zgodnie z praem
 • Gość: Gość IP: 91.90.73.* 20.09.13, 13:21
  I dobrze im tak na władze nie podnosi się ręki w stanach o tym wiedzą i jak tylko widzą policję sami się kładą żeby nie zostać zastrzelonym w Polsce też tak powinno być skończyłoby się chuligaństwo
 • Gość: marcin77 IP: *.cable.smsnet.pl 20.09.13, 13:40
  dobrze zrobili policjanci, mogli spałować i rozgonić tłum, z pewnością łebki krzykneli lub gwizdnęli w stronę policji czyli sprowokowali całą sytuacje a teraz będą udawać pokrzywdzonych, policja miała prawo użyć siły a jak się jej używa to nie trudno o urazy
 • bejzkik 20.09.13, 14:05
  przerazajace jest to co ludzie tutaj piszecie i dlatego zycze wam, ze kiedy dojdzie do jakiejs interwencji z waszym udzialem, najlepiej przypadkowej, policjant dal wam po mordach i kazal sie zamknac. moze wtedy nabierzecie szacunku dla prawa a nie dla sily, serdecznie wam tego zycze obroncy i wtedy czekam na wasze komentarze
 • Gość: Sosnowiec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.13, 14:28
  Następnym razem sprecyzuj do jakich "ludzi" piszesz ponieważ głosy i opinie są tu podzielone. Czasy takie że policja nie cieszy się wielkim zaufaniem społeczeństwa a menelstwo na osiedlach się pleni dlatego trudno ocenić kto ma rację - wiadomo że obydwie strony będą przedstawiać swoje argumenty i powoływać swoich świadków. Jednak według mnie policja powinna wysławiać się w sposób kulturalny i spokojny, używanie słownictwa menelskiego sprowadza ich na ten sam poziom. Pamiętajcie: taka policja jakie społeczeństwo, tacy politycy jakie społeczeństwo, takie miasto jak jego mieszkańcy.

  Tu wszystko chore, tu wszystko głupie,
  Zewsząd odory czuć tylko trupie,
  Spróchniałe drzewca, przegniłe belki,
  Dawno stąd zniknął rozsądek wszelki.

  Tu co dzień goni aferę granda,
  Jedna się z drugą naparza banda,
  Kocioł garnkowi wytyka błędy,
  Jakieś uwagi ma ćwok do mendy.

  Zbawcy, mesjasze, pijane głąby
  I zaczadzone kasiorą trąby,
  Prostaki zwykłe i postrzelone,
  Głupki normalne i nieskończone.

  Dziś już nie wierzy tu nikt nikomu!
  Ale jesteśmy w swym własnym domu,
  Gdzie wszędzie kpina i popelina!
  I nic nie zmienisz. To taka gmina!
 • Gość: z S-ca IP: *.cable.smsnet.pl 20.09.13, 14:18
  @bejzkik
  Kto ma "szacunek dla prawa", ten się zachowuje jak przystało.

  Każda wersja jest inna i nie dowiemy się co naprawdę zaszło.komentarze osób, które zdarzenia nie widziały jest zbędne.
 • Gość: Spokojna IP: *.free.aero2.net.pl 20.09.13, 14:54
  Co "potrafi" tzw młodzież, szczególnie po kilku piwach, można dowiedzieć się z netu. Dużo też można poczytać o zachowaniu się Policji, okazuje się że bywają jednak przypadki że i Policja się myli lub zachowuje się dziwnie i niezrozumiale. Fakt - nie byłam przy tym, wiem tyle co przeczytałam w artykule i w powyższych komentarzach.
  Mimo wszystko wydaje mi się strasznie dziwne że profesjonalny patrol funkcjonariuszy nie potrafi dać sobie rady i wzywa pomoc w tak banalnym przypadku. Przecież eskalacja i kierunek rozwoju sytuacji był dość łatwy do przewidzenia.
  Nie wiem czy to warto urządzać takie teatrzyki... myślę że ktoś z myślących oficerów sosnowieckiej policji, przeanalizuje spokojnie sprawę. Przecież po tych podpitych gó...arzy można było spokojnie przyjechać rano na drugi dzień i rozpocząć postępowanie - ustalenie kto to był, dla zawodowców nie powinno być trudne tym bardziej że siedzieli pod własnym domem a numer "anonimowego" skarżącego się, wyświetlił się w policyjnym telefonie.
  Pewne jest tylko jedno (i to obojętne kto miał racje) - na pomoc mieszkańców tej dzielnicy Policja już raczej liczyć nie będzie mogła.
  Ale po co dbać o piar i opinie wśród społeczeństwa, skoro najprościej działać z hukiem i siłowo.
 • Gość: jamci IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.09.13, 14:45
  straszny bełkot w komentarzach!

  komentujący uważają, że każdego kto zakłóci ciszę należy w ten sposób potraktować? teraz poziom agresji nie będzie mniejszy na co liczą naiwni, lecz przeciwnie, jak dajecie przykłady z usa opiszcie jak "rządzi" policja w gettach... o ile tam w ogóle zagląda,
  policja jest po to, by pilnować porządku jednak to nie gestapo i nie banda agresywnych różniących się od kiboli jedynie mundurem, czy uzbrojeniem gnoi - stanowczo i profesjonalnie, nie znaczy agresywnie: nikomu nie przeszkadza jak potraktowali kobietę?
  zdaje się, że to nie pierwsza informacja, że sosnowiecka policja mija się z prawem
 • Gość: Ceniek IP: 62.29.136.* 20.09.13, 14:55
  myślę, że bez powodu ich nie zatrzymali.świadkowie pewnie kłamią bo są to rodzice i sąsiedzi tych młodych więc co mają gadać. po co w ogóle tłum się wtrącał do dzialań policji. jeszcze nie widzialem żeby policja w sosnowcu zatrzymywała kogoś za wyraz twarzy, czy ubiór itp.
 • Gość: gość IP: *.cable.smsnet.pl 20.09.13, 15:11
  co za brednie ja pie... ! niech policjanci przechodzą testy czy sa w pełni zdolni i czy nie maja zaburzeń psychicznych zeby mogli do interwencji podchodzic zgodnie z prawem. żenada z policja w sosnowcu. ! parodia hahhah;)
  jednak gazeta sosnowiecka ukazała , jakie brednie gazeta pisze i jak potrafią fakty zmieniać ;) , gratulacje dla redaktora opisujacego zaistaniałe zdarzenie na naszym osiedlu niezlą miałeś wizualizacje zdarzeń , jeszcze raz gratulacje
 • Gość: Sosnowiczanin IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.09.13, 15:49
  Znając życie gó...arze sami zaczęli tą zadymę, prowokując po pijaku gliniarzy lekceważącym gwizdaniem. A jak już doszło do legitymowania zaczęło się fikać, podchodzić z pogardą i olewaniem Policjantów. Na tym właśnie polega problem tego kraju. Kiedy zrozumiecie, że w Polsce macie nie tylko "prawa" ale i również "obowiązki"??? A jak już czytam o zachowaniu mieszkańców czy chęci "odbicia" z Komisariatu tych dwóch pajaców, od razu wiem, że to psy miały rację a nie żule z Kazimierza które brały w tym udział. Bo nie wątpię, że niestety sama patologia tam fikała ;)
 • Gość: kazimierzanin IP: *.dynamic.chello.pl 20.09.13, 15:57
  dawno nie widziałem takich durnych komentarzy. 'szacunek do władzy'.... policja była władzą przed '89. teraz jest to tylko i wyłącznie stanowisko, na które nadaje się każdy kto ukończy gimbaze.
 • Gość: adamos IP: *.cable.smsnet.pl 20.09.13, 16:01
  jeśli było zgłoszenie to telefon do dyżurnego jest nagrany - sprawa się potwierdzi
  jeśli to, to ktoś będzie miał problem
  a gó...arze niech imprezują u siebie w domu, ciekawe czy wówczas tatuś też dzieciątku przyklaśnie
 • Gość: do sosnowicznona IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.09.13, 16:14
  Sloma z kieleckiego ci z butow wylazi a nazywasz siebie sosnowiczaninem
 • Gość: Gość IP: *.dynamic.chello.pl 20.09.13, 16:16
  www.youtube.com/watch?v=TRdq8NSWfGI

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka