Dodaj do ulubionych

Brud i smród na Milowicach w Sosnowcu.

IP: *.dynamic.chello.pl 30.08.16, 06:23
Nikt nie interesuje się starym parkiem na Milowicach w Sosnowcu, może dlatego że po drugiej stronie ulicy jest nowy park którym można się pochwalić? Tak czy inaczej park został zdobyty przez alkoholików którzy tłumnie go oblegają kupując alkohol w pobliskim sklepie. Otoczenie tego sklepu tonie w niesprzątanych całymi miesiącami śmieciach jak również droga którą poruszają się pasażerowie tramwajów wysiadający na pętli tramwajowej na MIlowicach. Po dużych opadach deszczu dodatkowo park tonie w wodzie która nie ma jak z niego odpłynąć i gromadzi się szczególnie w okolicach stacji transformatorowej na osiedlu obsypanej dodatkowo śmieciami. Może by tak osiedlić przymusowo na Milowicach prezydenta Sosnowca to wtedy odwiedziny Policji, Straży Miejskiej oraz służb sprzątających były by częstsze i okolica stała by się się czystsza i bezpieczniejsza?
Edytor zaawansowany
 • Gość: alek IP: *.tvp.pl 01.09.16, 18:31
  proszę o wiadomość na adres Aleksander.Chodura@tvp.pl
 • Gość: Anna IP: *.dynamic.chello.pl 02.09.16, 07:51
  Wszystko to prawda. Park zupełnie zaniedbany, nikt nie pielęgnuje starych drzew a na murku wzdłuż ulicy Baczyskiego na rogu Studziennej siedzą miejscowi menele i chlają alkohol kupiony w sklepie obok zupełnie się z tym nie kryjąc, czasami to dosłownie tłumy ludzi, do tego jeszcze piją w tym starym parku na ławkach no i zaśmiecaja cały teren a szczególnie w bliskim sąsiedztwie sklepu jest zawsze dużo śmieci a właściciel sklepu chyba nie poczuwa się za bardzo do sprzątania chociaż to jego klienci tak śmiecą i wogóle to miejsce jest wyjątkowo obrzydliwe .
 • Gość: ela IP: *.dynamic.chello.pl 02.09.16, 09:24
  Odnośnie smrodu na Milowicach to chciałam dodać że dosłownie w tej chwili truje nas smrodem pobliskie wysypisko śmieci. Kolejna niezałatwiona sprawa ciągnąca się od lat. Mocno zdziwieni muszą być właściciele zakupionych drogich mieszkań w nowo postawionych dwóch apartamentowcach na ulicy Baczyńskiego budzonych codziennie tradycyjnym porannym fetorem . Dzisiaj śmierdzi tak mocno że naprawdę trudno wyjść z domu.
 • Gość: Andrzej IP: *.dynamic.chello.pl 02.09.16, 10:14
  Potwierdzam : park na Milowicach został opanowany przez patologię, siedzą, piją, dyskutują i czuja się tutaj zupełnie swobodnie i bezkarnie, zupełnie jakby byli w barze a nie w publicznym parku a butelki po alkoholu rzucają obok siebie. Ani Policja ani Straż Miejska tutaj nie zagląda i nie nakłada mandatów a moje dzieci boja się tamtędy chodzić.
 • Gość: Krzysztof IP: *.telpol.net.pl 02.09.16, 16:55
  Jest aplikacja na smartfon " Naprawiam Sosnowiec" wystarczy zrobić zdjęcie terenu, krótki opis i ... wysłać. Pozdrawiam
 • Gość: Wściekły mieszkan IP: *.dynamic.chello.pl 15.09.16, 05:03
  Aplikacja na smartfon nie załatwi sprawy ohydnego duszącego smrodu jaki ciągnie dzisiaj z wysypiska śmieci. Nie da się otworzyć okna. Masakra jakaś że cholerni urzędnicy przez tyle lat nic z tym nie potrafia czy raczej nie chcą zrobić. Co robi w tej sprawie radny z MIlowic ? Mam wrażenie że nic - chwali się remontem parku przy Baczyńskiego podczas gdy w drugim parku melinę mają okoliczni alkoholicy a smród z wysypiska śmieci wykańcza mieszkańców. W przyszłych wyborach lokalnych proponuję wybrać radnego który zechce zająć się tą sprawą choćby miałą być to jedyna rzecz jaką będzie się zajmować przez całą kadencję.
 • Gość: takise IP: *.dynamic.chello.pl 21.10.16, 18:53
  jest budżet obywatelski i jakoś nikt z Milowic (kolejny rok ) nie wnioskował o to aby zrobić porządek z tym pseudo parkiem . Więc nie opowiadajcie głupot tylko złożyć wniosek i następny budżet będzie drugi park !
 • Gość: Piotr IP: *.dynamic.chello.pl 22.10.16, 05:55
  A nie da się zrobić porządku w tym parku tak jak rtobi sie porządek w innych parkach? Budżet obywatelski to ściema i zasłona dymna dla pierdzących w stołki urzędnikó żeby nic nie robić i powiedzieć - Wasza wina bo jest budżet obywatelski a Wy nie wnioskowaliście za rewitalizacja parku na Milowicach . Więc nie opowiadaj głupot człowieku bo ludzie normalnie pracują ciężko 5 dni w tygodniu a czasem i dłużej i w weekend chcieli by po prostu odpocząć w czystym i bezpiecznym miejscu a tymczasem w parku non stop przesiadują alkoholicy a właśnie otwarto nowy sklep z alkoholem przy samym parku bo miasto ma głęboko w dupie potrzeby mieszkańców rozdając na prawo i lewo koncesje na alkohol żeby tylko jak najwięcej pieniędzy wpłynęło do budżetu a to pociąga za sobą patologię.
 • Gość: Ja IP: *.dynamic.chello.pl 21.02.17, 07:18
  Na Milowicach bez zmian - syf kiła i mogiła plus patologia i alkoholicy. Przyłączyć Milowice do Katowic.
 • Gość: bleblok IP: *.dynamic.chello.pl 01.03.17, 18:59
  Nie opowiadaj głupot , że bez zmian w zimę mniej śmierdzi z kompostowni :)
 • Gość: sosna IP: *.dynamic.chello.pl 09.07.18, 12:13
  www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/katowice/a/okropny-fetor-w-milowicach-w-sosnowcu-i-dabrowce-malej-w-katowicach-co-tak-smierdzi,13319663/
 • Gość: smok IP: *.free.aero2.net.pl 25.11.18, 22:50
  twojezaglebie.pl/koniec-smrodu-w-milowicach/ juz nie smierdzi mieszkam w dombud i nic nie czuje
 • Gość: bat IP: *.dynamic.chello.pl 03.05.19, 15:15
  Kłamiesz !
 • Gość: piotr IP: *.dynamic.chello.pl 04.07.19, 06:07
  Kto i kiedy beknie za smród w Sosnowcu, Katowicach, Siemianowicach wydobywający się z kompostowni na Milowickiej w Katowicach pomimo wpompowanych tam milionach złotych? Dziesiątkach milionów złotych...….
 • Gość: sadowy IP: *.dynamic.chello.pl 25.08.19, 16:41
  Warto obejrzeć www.infokatowice.pl/2019/08/21/walka-z-odorem-w-katowicach-trafi-do-sadu-rozmawiamy-z-mariuszem-guzera-ze-stowarzyszenia-miasto-bez-smrodu/?fbclid=IwAR0Y9aLsDCsCi1pAj49B316BZNvvXX_TP1_hrM3wX4SEByS59LwteUQ6NXc

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka