• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Prawo jazdy w firmie "Marek"- czy ktoś robił?? Dodaj do ulubionych

• 18.02.07, 22:50
      Chyba też muszę się chyba wypowiedzieć co nie co na tym forum na temat prawo
      jazdy u Marka nie będe owijała w bawełne . Robiłam u gościa prawko z jakiś rok
      temu jestem do tej pory zadowolona z tgo kursu . Marek jest godnym polcenia
      Instruktorem to bardzo sympatyczny człowiek który naukę jazdy prowadzi z
      wielkim zamiłowaniem widać że człowiek się stara i mu to wychodzi Jest
      Cierpliwy jeżeli chodzi o ciężko kapujących kursantów powtarza milion razy
      spokojnie i po ludzku dopóki kursant zrozumie Potrafi dotrzeć do ludzi i
      nawiązać z nimi odpowiedni kontakt tak aby nauka była miła skuteczna i szybka.
      Każdego kursanta potrafi nauczyć dokładnej teori i prakryki Sama teoria jst
      wykładana super Każdy jeden kursant jst bardzo ważny. Egzamin państwowy zdałam
      z pierwszym razem co jest zasługa Instruktora Marka jest naprawde solidny
      Ciężko pracuje nad każdym kursantem . I jeszcze jedno skoro tak naprawdę by
      było jak piszą ludzie na forum to już dawno nie powinno być tego ośrodka na
      rynku Pomimo tych wypowiedzi bulwersujących na forum poszłam i się sama
      p0rzekonałam jak jest naprawd u Marka połowa z was się naprawdę myli. Polecam
      Marka bo to facfhowy i cierpliwy instruktor z wieloletnim stażem !
      • Gość: gospodarz domu IP: *.quarto.pl 04.03.08, 02:39
        zabrakło jeszcze : "to śpiewałem ja ... Jarzombek" :DDDD
        • Gość: monia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.08, 10:03
          JEZU ZDAŁAM ZA PIEREWSZYM RAZEM ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM ZDAŁAM ZA
          PIERWSZYM RAZEM AZ W OCZACH SIE MIENI TEN MAREK TO CODOTWÓRCA BO W
          CALYM KRAJU ZDAWALNOŚC ZA PIERWSZYM RAZEM MOZE JEST 30% I TO PEWNIE
          JEDYNIE KURSANCI MARKA HAHAHAHA
          • Gość: Agnieszka S. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.08, 17:52
            TO NAPEWNO DAŁAŚ MU DUPY
    • Gość: bob_ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.07, 23:36
      Ej, aniołek, gdzieś ty był i coś ty robił, że tak milusio i z takimi błędami
      piszesz ? (hihihi) A może raczej, gdzieś ty jeździł?
      • 21.02.07, 00:33
        Jestem kierownikiem ośrodka szkolenia Marek. Nigdy nie bawiłem się po
        internecie ponieważ naprawdę niemam czasu ale gdy moja córka weszła w internet
        i zobaczyła opinie na mój temat to wiedziałem że to jest konkurencja ,
        przymykałem oko do pewnego czasu ale teraz powiem wam wszystko o ośrodkach
        które obecnie istnieją na rynku.Jestem na rynku 12 lat i mam wszystkie
        kategorie prawa jazdy niemam tylko na kategori na samoloty.To co taki ŁOŚ
        może powiedzieć na temat szkolenia skoro mam 30 lat prawo jazdy i 12 lat
        jestem instruktorem , wiec myśle że jednak coś potrafię, konkurencja poprostu
        mnie nie trawi bo jestem najtańszy na rynku dysponuje samochodami, komputerami,
        środkami dydaktycznymi, lekarzem i wspaniałym pomieszczeniem które liczy 50
        osób.Drodzy państwo piszą o mnie że jestem zboczeńcem ale pamiętajcie że na 50
        lat to nieżle sie trzymam i mam samochody typu bmw 7 , 3 i jeepy to stać mnie
        abym poderwałam sobie dziewczyne na prostej dyskotece bo dysponuje dobrym
        zabezpieczeniem finansowym, może najpierw zacznę od ośrodków co wiem od
        kursantek i kursantów. Zaczynam!!!!! . Przychodzi domnie wiele kursantek
        które mówia mi o rożnych ośrodkach bardszo sie skarża że jedni są zboczeńcami a
        inni zaś nieszanują ludzi dlatego niewarto wierzyć w plotki. Moze zaczne od
        wyjasnienia dlaczego mam takie tanie prawo jazdy jestem bylym funkcjonariuszem
        na emeryturze i pamietajcie ze znam prawo i wiem co to znaczy ZBOCZENIE sam mam
        dwie córki i syna i nigdy niepozwoliłbym aby coś im sie stało bo kocham ich
        ponad wszystko dlatego niechciałbym siedziec aby moi koledzy mnie zamnkneli
        wiec jest to wymysł . Prawo jazdy mam dlatego tanie ze jestem na emeryturze i
        niepłace zusu jestem wykladowca ktory spełnia warunki i niemusze go zatrudniac,
        jestem instruktorem i niemusze mo zaplacic wiec suma sumarum jestem 3 w jednym
        według moich obliczen zyskam 500tys i tak mi sie opłaca wiec przemyslcie sobie
        dlaczego omnie to pisza bo niemoga mnie zbolec a umnie w stosunku do innych
        jezeli komus niepasuje zqwze zwracam pieniadze wiec tniewierzcie w to co pisza
        w internecie i przekonajcie sie sami a wq kazadej chwili mozecie zrezygnowac a
        ja zwroce wam pieniadze dowidzenia zapraszam na kurs!!!!!!!!
        • Gość: toy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.07, 19:51
          Jak na właściciela ośrodka i byłego funkcjonariusza to nawet
          składnie,ortograficznie i stylowo napisany tekst... :)
        • Gość: mayday2000 IP: 213.25.48.* 02.03.07, 17:00
          Zapewniam pana panie Marku że ja nie jestem z konkurencji tylko robiłem u pana
          kurs 5 lat temu i tylko opisuję jak to wtedy wyglądało. i jeśli próbuje pan
          wmówić że wszystkie negatywne opinie na tym forum o panu to konkurencja to chyba
          robi pan głupa z internautów . klientów musze przyznac miał pan wtedy dużo
          niestety nie szło to w parze z jakościa kształcenia. no bo jak mogła jedna osoba
          czyli pan przeszkolić dziennie ok. 30 osób- bo tyle mial pan umówionych na jeden
          dzień w pana notesiku jak widziałem. polak potrafi jak widać : 4 osoby naraz na
          placu to była norma. dlatego większość kursantów na 20 godzin obowiązkowych
          wtedy, 16 spędzała na placu manewrowym (!!) na wykładach teoretycznych byłem
          tylko raz: w małej salce wynajętej w szkole specjalnej na grota roweckiego
          puścił pan jakiś filmik video i to wszystko. dlatego następnym razem nie
          przyszedłem. skoro wie pan co znaczy zboczenie to jak pan nazwie takie gadanie
          do kursantek: "na egzaminie jak laski nie umieją jeździc to szanse maja tylko te
          ładne". sam słyszałem jak pan gadał takie i inne hasła do kursantek. szkoda mi
          pana córki że musi to czytac ale jeśli ktoś przez to zrezygnuje z wyboru pana
          szkoły to znaczy że to forum jest potrzebne, a że większośc komentarzy o panu
          jest negatywnych to tylko pana wina a nie konkurencji.
          PS. nie wiem jak jest teraz u pana ale moge się tylko domyślac po komentarzach
          na tym forum.
        • Gość: Agnieszka S. ZJ. R IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.08, 18:00
          JESTEM OSOBĄ Z ROSZCZEPEM WARGI GÓRNEJ NIE ZBYT ŁADNĄ- PEWNIE
          PAMIĘASZ MNIE MARECZKU.
          FACET MNIE PONIŻAŁ WYŚMIEWAŁ I OKRADŁ, WYDZWANIAŁ DO MNIE PRZEZ CAŁY
          OKRES KURSU. W TE SWOJE GIERKI ZAANGAŻOWAŁ CAŁĄ SWOJĄ RODZINĘ TO
          BYDLAK I ZB OCZENIEC JAKIEGO W ŻYCIU NIE SPOTKAŁAM
          NIE WYBACZE CI NIGDY MARKU
        • Gość: michalina IP: *.adsl.inetia.pl 02.06.12, 14:02
          witam prosze o pilny kontakt... robiłam u pana prawo jazdy ale zaszlam w ciaze i musialam przerwac kurs chiala bym odzyskac dokument by moc isc na egzamin.. błagam o kontakt
          moj email to m.prasilowska@gmail.com
    • 27.02.07, 19:21
      ja mam niemiłe wspomnienia, po pierwsze marek nie zajmował sie tym czym
      powinien, bo podczas moich jazd potrafil załatwiac wlasnie sprawy:a podjedz tu i
      jeszcze tu i na mc donalda itp, poza tym zamiast patrzec na droge to patrzyl
      dziewczyna w dekold itp...
      brak profesjonalizmu, prawo jazdy zdalam ale na pewno nie dzieki jego szkole,
      tylko dzieki mojemu tacie ktory sam mnie uczyl jezdzic.
      nie polecam.
      • Gość: córka IP: *.chello.pl 03.03.07, 00:15
        Dzień dobry !!!
        Jestem corka Marka i czytam wszystkie te komentarze musze przyznać że wiele z
        nich są komentarzami bardzo aroganckimi.Mam 20 lat i dopiero wchodze w dorosłe
        życie dlatego też wiem że wiele spraw jest dlamnie obcych.Przeczytałam ostatni
        komentarz który nieco mnie zbulwesrsował , pani która pisze że mój tata ogląda
        się za dziewczynkami ludzie nie przesadzajcie to jest do cholery facet a nie
        ciota przecież nie bedzie oglądać się za facetami!!!!
        Piszą tu dziewczyny że mój tata składa propozycje ale tez przesadzaja rzeczą
        normalną jest że ładne dziewczyny są zauważane może ui teraz będe zarozumiała
        ale wiem to po sobie kiedy idę ulicą i każdy facet prawie wjeżdza w dzrewo to
        jest poprostu samo życie!!!!!
        Wiem jedno mój tata to napewno uczciwy człowiek a to że podtrywa dziewcazyny to
        nie jest grzech nie przesadzajcie!!!! Kazdy z nas dokonuje wyboru wiem jedno
        móhj tata poprostu ma swój styl i każdy wykład kt óry prowadzi rozśmiedsza całą
        sale dlattego też niemam zamiaru wpłyewaźć na wasze drcyzje poprostu
        dziewcszynyt uważają się za cnotki nie wydymki a na dyskotekavch pokazują swoje
        prawdziwe oblicze hehe.Coś czuje że niedługo ja też będe na tym forum jako
        córka marka ale nie boję sie jeszcze umieszczę swoje zdjęcie aby laski sie
        wku..ały tak wię dozobaczenia mili moi.........Jak to mówią nieoceniaj ludzi
        po wyglądzie , lecz ceń ich za zachowanie!!!!!!!
        • 03.03.07, 13:25
          no wlasnie w tym problem, Marka oceniamy za zachowanie, o wygladzie jezeli
          dobrze pamietam nic nie bylo wspominane... widze, ze masz fajne podejscie do
          tatusia :) i jestes bardzo pewna swojego wygladu....
        • 03.03.07, 14:14
          Gość portalu: córka napisał(a):

> Dzień dobry !!!
          > Jestem corka Marka i czytam wszystkie te komentarze musze przyznać że wiele z
          > nich są komentarzami bardzo aroganckimi.Mam 20 lat i dopiero wchodze w dorosłe
          > życie dlatego też wiem że wiele spraw jest dlamnie obcych.Przeczytałam ostatni
          > komentarz który nieco mnie zbulwesrsował , pani która pisze że mój tata ogląda
          > się za dziewczynkami ludzie nie przesadzajcie to jest do cholery facet a nie
          > ciota przecież nie bedzie oglądać się za facetami!!!!
          > Piszą tu dziewczyny że mój tata składa propozycje ale tez przesadzaja rzeczą
          > normalną jest że ładne dziewczyny są zauważane może ui teraz będe zarozumiała
          > ale wiem to po sobie kiedy idę ulicą i każdy facet prawie wjeżdza w dzrewo to
          > jest poprostu samo życie!!!!!
          > Wiem jedno mój tata to napewno uczciwy człowiek a to że podtrywa dziewcazyny to
          >
          > nie jest grzech nie przesadzajcie!!!! Kazdy z nas dokonuje wyboru wiem jedno
          > móhj tata poprostu ma swój styl i każdy wykład kt óry prowadzi rozśmiedsza całą
          >
          > sale dlattego też niemam zamiaru wpłyewaźć na wasze drcyzje poprostu
          > dziewcszynyt uważają się za cnotki nie wydymki a na dyskotekavch pokazują swoje
          >
          > prawdziwe oblicze hehe.Coś czuje że niedługo ja też będe na tym forum jako
          > córka marka ale nie boję sie jeszcze umieszczę swoje zdjęcie aby laski sie
          > wku..ały tak wię dozobaczenia mili moi.........Jak to mówią nieoceniaj ludzi
          > po wyglądzie , lecz ceń ich za zachowanie!!!!!!!

20 lat? Maturę z polskiego zdawałaś, kupiłaś na giełdzie czy tata załatwił???

--
          "Każdy Polak powinien wiedzieć opowiązaniach organizacji homoseksualnych ze światem przestępczym" W. Wierzejski.

boze, widzisz i nie grzmisz :(
          • Gość: toy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.07, 23:07
            Ludzie te same błędy jak w tym co pisał Marek. Albo to on pisał podszywając się
            pod córkę albo te błędy wyssała z mlekiem ...ojca?
            • Gość: Agnieszka S. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.08, 18:07
              nie daleko pada jabłko od jabłoni współczuje tylko "mamuśce" jak ona
              mogła puścić się z takim gnojem
        • Gość: Agnieszka S. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.08, 18:05
          Widocznie dziwkarstwo masz po tatusiu a atrakcyjna to ty nie jesteś
          gębe masz jak księżyc w pełni po tatusiu
    • Gość: Mayday2000 IP: 193.151.49.* 03.03.07, 23:26
      Chłopie coś ty sie człowieku z choinki urwał??? Chyba nieżle tępy byłeś skoro
      w koperte nie potrafiłeś wjechać (hahahahhaha) !!! Szkoda że tam korzeni nie
      zapuściłeś...!!!!!!
      A tak się mówi że kobiety jeżdźić nie potrafią ?! TAK TAK nawet tak było że
      Pan Marek miał na placu kilka kursantów ALE część już potrafiła jeździć
      ćwiczyli sobie Pamiętam to jak dziś !!!! Następnego kursanta zaczynał szkolić i
      to solidnie a nad tą 1/4 biedny musiał szukać sposobu jak trafić do takiego
      ciężko kapującego kursanta i wiesz co ???????????? Ty to chyba się zaliczałeś
      do tej 1/4 dobrze trafiłam ????? Skoro spędziłeś tam aż tyle godzin !!! Mnie
      to zajęło jedyne 6 godzinek !! Hmmmmmmm.............. przypominam sobie że
      pewnego dnia jak jeździłam jeździł ze mną jakiś chłopak to było w lato chyba
      który ciągle słupki trącił przy wyjeździe z łuku tyłem chłopak chyba gubił się
      w kierunkach .... Matkooooo myślałam że będę płakała...!!!! Oczywiście ze
      śmiechu !!! KObiety źle jeżdżą ??? Nie sądzę !!!! Bladego pojęcia nie miałam o
      samochodach a co dopiero o jeżdzie ale jestem kumata i łapałam o co chodzi !!!
      No ale niestety takie życie niektórzy rodzą się kumaci a niektórzy tępi !!!!
      Żebyś Sobie MAYDAy2000 nie pomyślał że wbijam Ci na ambicje !!!! Łooooo nie raz
      słyszałam że te ładnijsze zdają !!!!! HiHiHiHi Tylko nie mów człowieczku że
      nawet żartów nie kumasz !!! Pamiętam to jak Dziś jak to jest na egzaminie Pan
      Marek zawsze z uśmiechem odpowiadał oczywiście w żartach. A pozatym to nie On
      decydował o tym kto zda na egzaminie państwowym !!!! Brzydka ładna chuda gruba
      pachnąca śmierdząca jakie to ma znaczenie??? Każdy ma szanse kto posiada
      MÓZG !!! Oczywiście każdy ma ale nie każdy MÓZG myślący !!!! Co Cię tak na
      czułości zebrało z jakiegoś ośrodka Klikasz??? Dora&Piotr ???? Ola ????
      Hmmm.....żegnam was Kochani Mayday2000 ty prędzęj spadaj do spodka na
      TECHNOPARTY Techno Techno Techno Jazda Jazda Jazda ...Prędzęj na Parkiecie niż
      Samochodem PO PRZECZYTANIU TEGO TWOJEGO TEKSTU TO ZACZEŁAM SIĘ BAĆ PROWADZIĆ
      SAMOCHÓD A TYM PRĘDZĘJ GDZIEKOLWIEK PARKOWAĆ AŻ STRACH POMYŚLEĆ ZE MOJE CUDNE
      AUTKO MOŻE BYC ZARYSOWANE :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
      • Gość: mayday2000 IP: 213.25.48.* 04.03.07, 11:50
        Podejrzewam że jestem lepszym kierowcą niż ty bo robię więcej kilometrów w
        miesiąć niz ty przez 3 lata.i przez 4 lata nie miałem żadnego wypadku ale na
        pewno to nie zasługa Marka co skracał godziny o połowe. a proporcje 16 godzin
        na placu do 4 na mieście miało wtedy 90% kursantów. po prostu Marek ponosił
        najmniejsze koszty na paliwie i oszczędzał czas szkoląc 4 osoby naraz i plac był
        jego ulubionym miejscem. w 3 godziny u innego instruktora nauczyłem się więcej
        niż za 20 godz. u Marka. i na pewno nie jestem z konkurencji, bardziej ciebie
        można podejrzewać że jesteś od Marka bo piszesz tyle postów chwalących Marka pod
        różnymi nickami a z jednego kompa. widac tobie sie jego żarty podobały i
        wieczorne jazdy z nim skoro go tak zaciekle bronisz. Prawko domyślam się też za
        co dostałaś, pewnie też zdawałaś wieczorem. Masz racje strach jeździć
        samochodem, zastanowię sie czy lepiej nie zostać na parkiecie skoro jeżdżą takie
        osoby jak ty "cudnymi" autkami.
        • Gość: Mayday2000 IP: 193.151.49.* 04.03.07, 16:04
          Kotku nie mam 15 lat i włosów kręconych !! Chyba cosik nie halo z Tobą !!!
          Kobiety są bardziej zdolniejsze od mężczyzn ! Prawko zdałam własnymi siłami !
          Pod zły adres Maleńki trafiłeś ! Niestety nie wykazałeś się na tym forum !
          Zawsze nie trafiasz? Owszem podobały mi się żarty Pana Marka , zero stresu !
          Ty to chyba kiepski jesteś w żartach , poważny jesteś jak kot srający na
          pustyni.Sorka za słownictwo ale do takich ludzi jak Ty nie da się mówić
          inaczej.No a wieczorem też się zgodzę wolałam jeździć częściej bo ucząc się
          jedzić bałam się takich typków co ledwo jeżdżą w dzień prubujący dotrzeć do
          miejsca pracy albo szkoły ! Chociaż Pan Marek by zapobiegł takiej kolizji !
          Kto tu Mayday jeździć nie potrafi ? "Analizując wiek i płeć kierowców,
          stwierdzić należy, iż najczęściej sprawcami wypadków w 2005 roku byli
          mężczyźni - kierujący pojazdami spowodowali 84,1%, natomiast kobiety 15,9%
          wypadków." MASZ TU LINK I SOBIE WEJDŹ I POCZYTAJ JAK POTRAFISZ CZYTAĆ !!
          www.policja.pl/portal/pol/1/1541/ A Bronie Pana Marka przyznaje sie do
          tego !!!!!! Mnie nauczył jeździć a Ty naprawde niewiem może ciężko łapałeś ??
          Aha a propos paliwa , po co mu oszczędność na paliwie jak od 10 lat prowadzi
          stacje paliw ??? Teraz otwiera już trzecią chyba masz jakieś słabe ploty skoro
          nie masz o niczym pojęcia !!! Sto lat za murzynami ?? No masz racje moje autko
          jest CUDNE i bardzo się o nie martwię i boję żeby mu się nic nie stało !! Już
          mam łzy w oczkach na samą myśl że mogło by mu się coś stać !!! Przyjemnej
          niedzieli !!!!!!! NIE ZAPOMNIJ WEJŚĆ NA TEN LINK !!!!!!!! JAK DO TEJ PORY
          KOLIZJI NIE MIAŁAM ALE OD CZASU GDY PRZECZYTAŁAM TWÓJ KOMENTARZ TO NAPRAWDE ZE
          STRACHEM WSIADAM ZA KÓŁKO MODLĘ SIĘ CODZIENNIE ŻEBYM CIĘ NA DRODZE NIE
          SPOTKAŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 04.03.07, 22:12
            jejku ja tego nie rozumiem!!!!!!

czemu sie tak przyczepilas tego maydaya2000!!!!!!! juz naprade jestes nudna.
            podszywasz sie pod 10 roznymi nickami i myslisz ze blyszczysz i,ze to cos
            zmieni. Przeciez kazdy to widzi ze pisze to jedna i ta sama osoba. napewno sam
            Marek na zmiane ze swoja corka albo z jakas inna dziewczyna ktora poderwal i
            ktora jest slepo zapatrzona w Mareczka. to naprawde jest przykre.....
            • Gość: anitka1987 IP: 193.151.49.* 04.03.07, 23:24
              cienka jesteś mała i tak samo przykra jak piszesz płacz malęnka płacz !!!!!!
              • 04.03.07, 23:37
                Ale zadyma !!! Ludzie4 dalibyście troche luzu i tak Marek jest najlepszy na
                rynku i tyle po co te kłótnie za 800 zł nie zrobicie nigdzie prawka a pozatym
                koleś jest spoko !!!! anitka1987 jedziesz z grubej rury fantazja cię ponosi
                kiciuniu ?? buhahahahahahaha dobre dobre te wasze teksty !!!!
    • 04.03.07, 00:04
      Łoooooooooooooooooo co tu się dzieje masakra !!!! Nie mogę z tych
      komentarzy !!!! Co się na tym świecie dzieje? Ojcowie jeździć uczą a skąd on ma
      takie prawo wyjechać z Tobą na miasto bez prawka? Dlaczego ten świat taki
      dziwny jest i same dziwaki na nim żyją?? Może w innym świecie będzie więcej
      ludzi mądrych i odpowiedzialnych ! Łoo a z Mayday nie mogę fajny komentarz w
      sumie nie mam prawka ale właśnie zmierzam ku FIRMIE MAREK !!!!! A Kiedy impreza
      techno? Bo Bym się wybrał na taką imprezę !!Buhahahahahaha Dobra teraz poważnie
      ide do Gościa kumpel mój zdał i jest super sądziłem że będę musiał pampersa
      włożyć jak wsiąde z nim do samochodu pierwszy raz !!!! Ale mojemu zdziwieniu
      jeździ spoko na luzie nie poci się podczas jazdy a to plus bo często się poci
      jak się stresuje :)) No i jeździ dobrze nie wylatuje przez szybę jak hamuje i
      nhie trzepie mną jak zmienia biegi normalnie luzik !!!! Sądze że kolo też MJnie
      tak nauczy jeździć jak kumpla Pomimo tej wystrzałowej wojny na forum to ja tam
      idę Kto nie ryzykuje ten nie zyskuje !!!! Będę Mistrzem Kierownicy Czuje to w
      MOczu !!!!! :):):) Narka Ludziska Muszę częściej tu zaglądać na poprawkę
      humorku toczcie toczcie wojnę pokoleń !!!!!!
    • Gość: AROD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.07, 23:14
      Witam!

Przede wszystkim gratuluje samochodow. Swietnie sie Pan ma z takim bogatym
      garazem. Tyle aut... nic tylko sie nimi chwalic :) Tylko czym... starymi
      autkami... ehhh

Stazem instruktorskim niestety jestem od Pana duzo bardziej doswiadczona.
      Wiekiem Pan mnie przewyzsza.

Co do Panskich upodoban seksualnych nie mam z czym sie rownac.
      W ciagu mojej 17 letniej kadencji nigdy nie zdarzylo sie abym miala tak
      nieprzychylne komentarze.
      I chyba nikt takiej paskudnej opinii w Sosnowcu nie ma. Fama ciagnie sie za
      Panem od dawna... i napewno juz sie nie zmieni. Czym my - konkurencja - jestesmy
      ... zasmuceni.

Co do tematu podrywania mlodocianych - musi byc cos w tym skoro tyle osob sie
      tak o Panu wypowiada :)

A Pana post na forum w ktorym wypowiedzial sie Pan o swoim ostrodku...nie
      posiada Pana osrodek nic rewelacyjnego oraz rewolucyjnego. Ma Pan cytuje:
      dysponuje samochodami, komputerami, środkami dydaktycznymi, lekarzem i
      wspaniałym pomieszczeniem. Prosze mi pokazac obojetnie jaki osrodek w kraju,
      ktory nie posiada samochodu oraz innych wygod jakie Pan wymienil.

POST: pieknie napisany - skladniowo doskonale. A przede wszystkim sensownie i
      trzymal sie Pan 1 watku :) Wkoncu byly funkcjonariusz.

Gratuluje stazu, ceny (i tych zyskow) oraz masy kolejnych komentarzy.
      Mozemy sie zawsze spotkac i wymienic opinie na temat osrodkow w naszym rejonie.
      Pozdrawiam i zycze wiecej tak zadowolnych klientow.

:)
      • Gość: Kora IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.07, 20:21

Cóż, w Pani tekście również są błędy ortograficzne, interpunkcyjne i
        stylistyczne. To chyba taki "urok internetu".
      • 15.03.07, 00:48
        Droga Pani... Podkreslila pani ze jestem bylym funkcjonariuszem ...To fakt ,
        lecz chyba pani niemysli ze jako funkcjonariusz niepotrafie zlozyc liter z
        kluczowego slowa Dora.Pisze pani ze jestem zbyt slaby jezeli chodzi o samochody
        nadmienia pani ze mam osrodki 12 lat .Zawsze dazylem do tego abym mial
        samochody takie jak w osrodkach egzaminacyjnych...A to ze pani niema
        odpowiednich samochodow to juz inna kwestia ten fokus oraz bmw warte znikomej
        sumy mowi o waszym osrodku ktory nie spelnia wymogow.Mówiac o moim zyciu
        osobistym ukazuje pani swoja prawdziwa inteligencje , jezeli juz mowimy o tak
        osobistych sprawach to chyba tez mozemy powiedziec o tym iz zmienila pani nazwe
        osrodka uciekajac przed prawdziwymi klopotami. Obecnie prowadzi pani firme ze
        swoim synem ktory nawet niewie co to znaczy doswiadczenie...Podsumowujac pani
        osrodek jest bardzo rzadko wybierany nawet to BMW cos wam niepomaga i sadze ze
        nie pomoze bo co domnie to Pani niemoze sie rownac.Zycze Powodzenia...
        • Gość: AROD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.07, 01:30
          Witam!

To zadne odkrycie z Pana strony kim jestem. Przeciez podpisalam swoj post - nie
          ukrywalam swojej tozsamosci od poczatku. Kobiet instruktorow jest bardzo malo,
          wiec to tez nie byla ciezka "zagadka". Napisalam tez, ze mozemy sie spotkac i
          wymienic doswiadczenia.

Jezeli chodzi o moj stary osrodek - zostal zamkniety z powodow osobistych.
          Zadnych odpowiedzialnosci nie unikam! Odbieram telefony, nie unikam ludzi,
          mieszkam w Sosnowcu, wiec skad to stwierdzenie? Nie wiem co Pan mial na mysli.

Rzeczywiscie - syn przejol rodzinny interes. Otworzyl swoja szkole jazdy. Od
          kilku lat uczy jezdzic przyszlych kierowcow.

Co do jego doswiadczenia - mozecie sie Panowie sprawdzic. Jazda samochodem czy
          testy egzaminacyjne - syn naewno chetnie przystapi do rywalizacji. Ma
          osiagniecia w dziedzinie motoryzacji o czym swiadcza liczne puchary w biurze.
          Pan jako doswiadczony instruktor nie musi sie bac mlodego chlopaka, wiec czekamy
          na propozycje :) ... chyba ze Pan nie ma ochoty, czasu lub... doswiadczenia :)

Co do samochodow - widac nie jest Pan zorientowany... Obecnie posiadamy Audi A4,
          4x Fiat Punto oraz Opla Corse. Oczywiscie ze mamy auta egzaminacyjne! Bmw, ktore
          obecnie posiadam - to tez napewno nie to, ktore Pan ma na mysli, bo rownez
          zmienilam swoj samochod. Focus o ktorym Pan wspomnial - nie mamy go u siebie w
          osrodku od ponad pol roku :) Nie jest Pan na biezaco z informacjami o konkurencji.

Firma "DORA & PIOTR" jest najwiekszym osrodkiem szkolenia w Sosnowcu. Posiada 6
          samochodow i 6 instruktorow, ktorzy jezdza non stop 7 dni w tygodniu.
          Posiada najwiekszy nabor kursantow w Sosnowcu. Moze sie pochwalic jedna z
          najwyzszych zdawalnosci w rejonie!

Czekam na Pana odpowiedz. Chetnie podyskutuje na temat Pana EXTRA samochodow
          oraz naszych cytuje "znikomej sumy".

Jak juz napisalam w poprzednim poscie - napewno sie nie moge z Panem rownac :):)
          .... i napewno niewiele szkol nauki jazdy by chcialo sie zmierzyc z taka opinia .

Zapraszamy wszystkich Panstwa na nasza strone internetowa www.dora.sosnowiec.pl

Pozdrawiam!
          AROD
          • Gość: Ania IP: *.c31.msk.pl 22.03.07, 14:13
            jesteście dziwne, wkurza was to ze na jazdach z wami nie patrzal sie wam w
            cycki tylko na inne babki. wkurza was jego gadka, przynajmniej ma bajer, i nie
            siedzi jak ta cipka przez godzine. Ja robilam u niego prawko i nie mam żadnych
            pretensji, tą stone znalazłam przypadkiem, i naprawde jestem zaszokowana tym co
            tu piszecie. Marek nie przejmuj sie tymi głupotami, głupia konkurencja stara
            sie ciebie zniszczyć. Pozdro.
            • Gość: Iwo IP: *.telpol.net.pl 26.03.07, 20:22
              A ja robiłem w EFEKCIE w Dąbrowie G. Tam przynajmniej nikt mnie nie podrywał.
              Ludzie chyba na żartach się nie znacie. Od czasu do czasu trzeba rozładować
              atmofserę. Niewiem dlaczego czepiacie się tak tego Marka.
              • Gość: kowal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.07, 23:32
                atmoFSerĘ rozładowałeś!hahaha :)
                • Gość: toy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.04.07, 22:51
                  Widzę,że brakło argumentów. Obu stronom.
            • Gość: Agnieszka S. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.08, 18:27
              Gdyby Marek miał klase to opinie o nim nie byłyby negatywne, a jak
              widzę (czytam) jest niczym na rynku. Zero profesjonalizmu (wykłady w
              jego wykonaniu są godne pożałowania) facet nie ma pojęcia o tym jak
              przekazuje się wiedzę, zero sprzętu te dwa samochody Fiat Punto i
              Opel Corsa zwłaszcza ten drugi są godne pożałowania lepsze samochody
              są złomowane, i najważniejsze stosunek do ludzi a raczej jego brak.
              JESTEŚ MARKU ZEREM Agnieszka Z..y Ryj*
              * tak nazywał mnie marek na kursie
              • Gość: odradzam IP: *.chello.pl 17.05.09, 17:38
                odradzam odradzam odradzam
        • Gość: Agnieszka S. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.08, 18:18
          Co do samochodów mareczku to ty chyba nie wiesz co to słowo oznacza.
          Twoje samochody są godne pożałowania jedno wielkie żelastwo -kupa
          złomu strach jeździć. Więc nie krytykuj innych tylko pokaż swoją
          klasę bo jak dotąd to jej nie masz (Z..y Ryj)
        • Gość: Agnieszka S (ZR) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.08, 20:13
          jesteś psem policyjnym i lubisz suki
    • 09.01.08, 08:22
      polecam super
    • 09.01.08, 10:32
      witam wszystkich wariatów którzy piszą bzdury na temat tak fajnego gostka MARKA
      JESTEŚCIE BEZNADZIEJNI po prostu wszystkiego mu zazdrościcie.DAM WAM RADĘ I
      SKORZYSTAJCIE Z NIEJ!!ODWALCIE się od NIEGO!!!!!!!!!!!!!!!
      • 10.01.08, 07:57
        może pogadamy na temat ADAMA który też prowadzi taki samy ośrodek jak MAREK
        tylko jest mała różnica ADAM jest naprawdę
        BEZNADZIEJNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: Agnieszka S. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.08, 18:28
        ....a co jesteś pedziem?
    • 10.01.08, 23:55
      Witam,
      ja pobierałem nauki w firmie ADAM i jestem zadowolony. O firmie MAREK słyszałem
      złe opinie. Rozmawiałem z nim kilka razy na temat przepisów drogowych i mam
      pozytywne zdanie o nim. Trochę cwaniak ale da się wytrzymać. Ma ładną córkę. Nie
      lubi takichcw..i jak niejaki KISIEL który pracuje obok jego domu w Wyższej
      Szkole Humanitas.
      Pozdrawiam
      • Gość: Rdq IP: *.telpol.net.pl 31.01.08, 21:04
        Pan wlaściciel od punciaka w ogóle nie ma cierpliwości i wprowadza
        nerwową atmosferę na jazdach, nikomu nie potrzebną. Za to zienciu od
        opla jest w porządku, tylko co z tego jak było z nim tylko kilka
        godzin jazd. Poza tym bez oszustw chociaż na placu właściciel
        zajmował się czasem zupełnie innymi sprawani i nie poświęcał uwagi
        ćwiczącym.
        Pozdro
        • Gość: ewelina IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.01.08, 22:11
          A co to ma do firmy Marek???
          • Gość: Rdq IP: *.telpol.net.pl 02.02.08, 14:59
            jakby Ci się chciało poczytać wcześniejszę wątki, to byś pewnie
            zauważyła, że dyskusja ta wyszła już poza obręb głównego pytania i
            toczy się o wszystkich ośrodkach w S-cu więc nie zadawaj głupich
            pytań.
            • Gość: ewelina IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.03.08, 08:17
              I tak się łeb ukręca tematom. A gdzie opiekun forum?
              Takie of-topy i ludzie z epoki .... jak wyżej potrafią zamieszać ;-)
              • Gość: ewelina IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.03.08, 08:27
                Dziwne.... wszystkie j\hymny pochwalne nadane z jednego "IP:
                *.neoplus.adsl.tpnet.pl "
            • Gość: Agnieszka S. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.08, 18:32
              ha ha ha konkurencja też wie o złej opini i chyba na tym zarobią
              Mareczku -
      • Gość: Agnieszka S. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.08, 18:30
        ..ma ładną córkę? ty chyba jesteś ślepy gęba po tatusiu jak księżyc
        w pełni, włosy bląd tlenione jak trzy pióra i jest gruba PASKUDNY RYJ
        • Gość: HAKER IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.08, 19:00
          TAK, TAK zadufana w sobie prymitywna panienka lubi dawać innym co ma
          po tatusiu. Mogę dać nawet jej numer komórki (zaznaczam że daje
          wszystkim)6096221..
    • Gość: Łukasz89 IP: *.c197.msk.pl 13.03.08, 19:36
      Polecam szkołe Nauki jazdy M&M na Grabowej (szkoła Podstawowa nr 27)
      Mila Bezstresowa nauka w przyjazdnej atmosferze Pan Marek jest naprawde
      wporzadku czlowiekiem.
      Robiłem tam prawojazdy i było naprawde bardzo miło zero stresu!!!
      Nauka nie poszła na marne (a do latwych uczniow nie nalezałem) zdałem egzamin za
      1 raza.
      Naprawde polecam:)
      • Gość: karamustafka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.08, 20:40
        Witam! To wszystko napisane wyżej o "Marku" to prawda; gada o kochankach i
        "laskach" , gdy tylko znajdowałam sie na skrzyżowaniu łapał kierownicę i jechał
        za mnie, klnie jak szewc, nie mówiąc o długości lekcji u niego (1h = 30 minut),
        załatwia swoje sprawy, wchodzi na stacje benzynową, wraca po 10 minutach a ja
        siedzę jak głupia w samochodzie, ściemnia w ulotkach niby że dla stresujących
        sie podaje "nerwosol" jak sie go spytałam o to to powiedział ze dostane "jak
        pójdę do apteki i se kupię" . Blamaż odradzam! Co z tego ze tanio jak do d*py
        • Gość: ... IP: *.chello.pl 16.03.08, 21:09
          no wiadomo ze cena idzie zawsze w parze z jakością - jak wszędzie cena jest taka sama a u jednego taniej i to duża różnica to wiadomo ze coś tu nie gra!
          • Gość: Agnieszka S. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.08, 19:06
            Niska cena, bardzo niska jakość
        • Gość: Agnieszka S. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.08, 19:04
          Facet ma poprostu obniżone poczucie własnej wartości. U mnie na
          kursie było to samo. Nawet mnie obmacywał. Ale mam radę dla
          wszystkich przyszłych kursantek , bądźxie twarde - zaproponujcie mu
          seks a ucieknie jak pies z podkulonym ogonem. Ja tak zrobiłam i mam
          spokój. Role mareczku się odwróciły
    • Gość: DARIA SALAMON IP: *.chello.pl 20.05.08, 00:22
      HEJKA jestem córka mojego taty czyli marka.Jak to czytam to mi sie
      plakac chce wy jestescie poje....i tu sie zatrzymam.Dziewczynki nie
      piszcie Kurw...ze jestescie ładne i macie zajebisty biust bo powiem
      krótko juestescie słabe na maxa .Ogladam zdjecia no i mowiac krótko
      jestescie z..e....Niejaka agnieszko piszac ze miałas mojego tate
      to tylko sie osmieszasz bo moj ojciec ma klase i nie jest frajerem
      zeby poleciał na taka małolate.Słuchajcie pajace mam 20 lat i wiem
      ze jeszcze całe zycie przedemna ale ja was prosze troche
      inteligencji.Dziewczynki marzenia nie bola naprawde jak chce wam sie
      sexu to idzcie na disco tam napewno jakis frajer was zaspokoi...a
      odnosnie kolesi to powiem tak chyba jestescie zazdrosni bo wiecie ze
      jestescie za ciency zeby porownywac sie do mojego ojca wiec
      odbijcie...Podsumowujac mój tata JEST ZAJEBISTY
      • Gość: zonk IP: *.adsl.inetia.pl 28.05.08, 18:56
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: Zibibibi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.08, 08:27
          Witam wszystkich
          Może na pocztątku zapytam kto wam naopowiadał tych bzdur że Marek
          był policjantem ???
          Pan Marek pracował w WPK w Sosnowcu a potem zatrudnił się w areszcie
          śledczym RADOCHA i zaopatrywał więźniów w żywność , widocznie ma
          manie niższości i uważa że jak wszystkim powie że był policjantem to
          będzie wielki. Nie dziwie się tym wszystkim komentażom na Pana Marka
          bo jak go widzą tak go piszą to że zatrzasł się w solarium widać
          odrazu że ubiera się jak 18 latek też każdy widzi a do tego żadnej
          lasce nie przepuści sam sobie jest winien
          • Gość: MO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.08, 10:44

DOKŁADNIE MAREK NIC W ZYCIU NIE OSIAGNA I NIE MA MU NAPRAWDE CZEGO
            ZAZDROSCIC A JAK KTOS MA TAKA OPINIE SAM SOBIE JEST WINIEN CIEKAWE
            GDZIE SIE PODZIAŁY TE CHINSKIE ZNAKI Z AUTKA HAHA PASOWAŁY BO JEGO
            SZKOŁA JEST DOKŁADNIE TAKA JAK WSZYSTKO MADE IN CHINA CZYLI GÓWNO
            WARTA
            • Gość: Agnieszka S. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.08, 19:25
              MO jesteś rewelacyjny!!!!!!!!!Chciałabym Cię poznać bliżej
          • Gość: Agnieszka S. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.08, 19:23
            Też tak słyszałam nawet sam mi to powiedział.Dodał jeszcze że woził
            więźniów (niezła wyobraźnia)i mierzył do nich z broni. Facet jest
            zakompleksiony. A z tymi laskami to jest tak że facet chce ale każda
            mu odmawia, a jak jakaś sama zaproponuje mu seks to z tego macho
            robi się impotent.
            DZIEWCZYNY NIE DAWAJCIE SIĘ JESTEŚCIE WSZYSTKIE PIĘKNE A MARECZEK I
            JEGO CÓRECZKA TO GODNE POŻAŁOWANIA OSOBNIKI ŻEBY NIE POWIEDZIEĆ
            PŁAZINCE. DNO KOMPLETNE DNO
      • Gość: m IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.08, 11:06

akurat doskonale wiem jak wyglądasz i naprawde jezeli uważasz ze
        jestes ładna to chyba nie masz w domu lustra i to by tłumaczyło
        równez wygląd twojego tatusia bo chyba niikt mu jeszcze nie
        powieział ze wygląda jak pajac i niewygląda wcale atrakcyjnie bo ja
        jak go wize mam mdłości jest tak mało apetyczny
        • Gość: Pogromca Szparek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.08, 13:28
          Chcesz by szersza była szparka zapisz się na kurs do Marka :)))
          • Gość: ploty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.08, 14:52
            gdyby tylko te plotki byly porawda...
            naprawde sadzicie ze mareczek potrafi wyrwac mloda dupe na jego design?

mareczek i jego opalanie 30 min....

wyglada jak wyglada...

cfaniak ...

wspolczuje opinii ale sam na nia zapracowal :)
            • Gość: nocudow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.08, 12:46
              ciekawe jak marek poczuwa sie opinii o sobie?
              szukam szkoly jazdy dla swojej corki. nie wiem na jaka sie zdecyduje - wiem ze
              nie na marka.
              szkoda ze w sprawach szkolenia w sosnowcu ma tak spalony most.

ale jak juz ktos napisal: sam jest sobie winien!
              • Gość: krejz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.08, 11:11
                ja tez nie polecam! non stop jezdzilem 1 trasa!!! mc donald albo rondko w
                czeladzi. gosc spi w samochodzi. nie siedzi a lezy. nie polecam
                • Gość: DARIA SALAMON IP: *.chello.pl 19.06.08, 01:31
                  Czytając to wszystko załamuje ręce.Może pierwszy wątek do facetów
                  jesteście idiotami!!!!!!Zazdrościcie bo was ciulasy niestać na to co
                  mój ojciec ma!!!!!!!!!!.No ale weście się do pracy to może jakiegoś
                  fiata 125p kupicie sobie...Nie piszcie że mój ojciec ma spalone
                  mosty bo ośmieszacie sie mój tata jest najbardziej znanym
                  instruktorem i taka jest prawda że prawie każy u niego zdaje bo uczy
                  jezdzic fachowo. Co do kobiet to weście zmiencie twarze bo jestescie
                  słabe na maxa mój ojciec za takie byle co sie nie łapie więc może
                  jakiś frajer was zechce.Piszecie że mój ojciec jest zboczeńcem to
                  czysta zazdrość namnie też wiele rzeczy piszą ale to czyste
                  bujdy ...Wiem jedno przykre jest to kiedy czytam takie bzdury to
                  płakać mi się chce....Droga Anitko przestań sie wypowiadać bo coś mi
                  sie wydaje że zakończysz niedługo to pisanie....Ja mam 21 lat i
                  niedługo będe ja was uczyć ...Laski będe was uczyć jak przestać być
                  idiotkami tak więc życze udanej nocki kissss
                  • Gość: STEFAN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.08, 06:37
                    PO co Ty się tu dziewczyno produkujesz przecież to nie twoja wina że
                    masz takiego ojca. Zna go cały Sosnowiec i to z tej gorszej strony i
                    Ty tego nie zmienisz bo sam długo na to pracował. Może miał trudne
                    dzieciństwo i teraz przeżywa drugą młodość albo przechodzi kryzys
                    wieku średniego. Ale kiedyś noga mu się powinie i pójdzie do kolegów
                    na Radoche bo w wydziale komunikacji w Sosnowcu jest już złożonych
                    mnóstwo skarg na OSK MAREK
                    • Gość: Agnieszka S. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.08, 19:42
                      Nie tylko Marka zna cały Sosnowiec CIEBIE DARIO TEŻ i to ze złej
                      strony
                  • Gość: monia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.08, 10:31
                    boże święty kobieto po tym co ty piszesz widać jeden wniosek
                    niedaleko pada jabłko od jabłoni w życiu nie znałam tak pustej laski
                    i te twoje słownictwo jezu :( zgroza i ty masz być instruktorem? już
                    zaczynam sie bać twój tato jest zwykłym pustakiem a ty widze
                    będziesz jego godną naśladowczynią fakt nie twoja wina jakiego masz
                    ojca bo niestety rodziny się nie wybiera a co do zdawalności po
                    kursie u twojego tatusia to wole sie nie wypowiadać znam kilka osób
                    które po kursie u niego chciały po oblanym egzaminie dokupić jazd w
                    innych ośrodkach ale jak tylko mówili ze sa od MARKA to ich odsyłano
                    każdy wie że taką osobe trzeba uczyć podstaw bo twój tato ma tylko
                    jedną zasade nauczanie wcale ich nie ma:)a co twojego wyglądu uff i
                    mam nadzieje że nie masz zamiaru się rozmnażać bo jeden taki
                    egzemplaz wystarczy jak na jedna planete, pozdrawiam cie złotko i
                    naprawde daruj sobie takie teksty bo tylko się ośmieszasz te opinie
                    pisza byli kursanci twojego tatunia wiec sa objektywne moze i miał
                    kilku zadowolonych kursantów i wiele bym dała zeby ich poznac
                    • Gość: janik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.08, 14:23
                      panno Salomon....

blagam - napisz cos jeszcze na tym forum.
                      cholernie poprawiasz samopoczucie! twoja elokwencja jest rowna muszce owocowce.
                      widac jaki tata taka corka!

jak ty masz zamiar uczyc jezdzic i "podgladasz" jak twoj super tata szkoli -
                      rewelacja. konkurencja sie cieszy :)

jestes jedyna osoba na forum ktora sie o mareczku dobrze wypowiada - dlaczego?
                      bo kazdy wie ze to kretyn i pozer.

wspolczuje osoba ktore zapisza sie do niego i licza na pozytywny wynik
                      egzaminu.... a nie znaja opinii o nim.
                      • Gość: Daria IP: *.chello.pl 19.06.08, 16:24
                        Słabo na maxa...buhahhaha Morał jest jeden nie przychodzcie do Marka
                        na prawko ....I zakończcie pisanie słabych tekstów ....To prawo
                        jazdy nie jest dla słabiaków...NARKA
                        • Gość: ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.08, 20:13
                          Ty pusta daremna laluniu ja prawko mam juz od bardzo dawna i zdałam
                          za pierwszym razem i nie jest to zasługa twojego tatusia bo tam u
                          niego na kursie to mozna sie jedynie nauczyc obciagania druta hahaha
                          a ty pewnie bedziesz kontynuowac rodzinna tradycje i przyszłych
                          kursantow bedziesz uczyc obslugi ich wlasnych drazkow hihiihi
                          kilkanascie lat molestowania mlodych panienek to teraz czas zajac
                          sie panami tatus juz pewnie odpowiednio przeszkolil coreczke
                          • Gość: Daria IP: *.chello.pl 19.06.08, 22:26
                            Wow Niema to jak inteligencja no ale niekażdy ją posiada tak zgadłaś
                            będe się brała za kursantów...Więc pilnuj swojego
                            faceta ....buhahhahah.Ten sosnowiec chyba ogłupiał nawet mnie
                            nieznacie a wypowiadacie sie na mój temat .Najpierw poznaj druga
                            osobe a dopiero mów że jest pusta i jeszcze jedno twój język to
                            czyste dno .
                            • Gość: cytat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.08, 11:06
                              droga kolezanko:

skoro teraz tak ladnie piszesz by nie oceniac osoby ktora sie nie zna:
                              twojego mega wypasionego tatusia znamy - dlatego o nim sie wypowiadamy.

a kilka postow wyzej sama obrazalas osoby piszace na tym forum.
                              czyzby zmiana podejscia? a moze glupio sie robi jak czyta sie o sobie takie
                              superlatywy. zmiana podejscia po kilku dniach. zalosne...

udajesz teraz kogos innego? madrzejszego o doswiadczenia i moralnosc?

czekamy na nowa pani instruktor.
                              chetnie poczytam o tobie na tym forum. juz masz wyrobiona opinie i pozycje w
                              srodowisku nauki jazdy - podziekuj tatusiowi.

MAREK jestes SUUUUPER ...konkurencja :)
                            • Gość: zizizi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.08, 11:15
                              pozostawmy to bez komentarza ...... i przemilczmy
                            • Gość: zizizi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.08, 11:17
                              oczywiscie komentarze Pani Salamon
                              • Gość: Michaelll IP: *.adsl.inetia.pl 20.06.08, 19:21
                                Łaaaaa co tu się dzieje hahaha... Widze komentarze na temat panny
                                Darii, a więc powiem tyle, Daria i ta jej koleżanka Ewelinka, chyba
                                największe imprezowiczki w Sosnowcu!!! Jedna lepsza od drugiej
                                kolesi ładnie w chu.ja robią!!! Masakra Masakra i jeszcze raz
                                masakra, panienki uważajcie żeby wam się czasami kiedyś noga nie
                                powineła!!! A więc jak widać niedaleko pada jabłko od jabłoni...
                                • Gość: Daria IP: *.chello.pl 20.06.08, 22:59
                                  nie stresuj sie jak chcesz my cie kiedyś porwiemy na imprezke....!!!
                                  NO STRESS....To mówisz że w ch...robie kolesi?????Noto niedobra
                                  zemnie dziewczynka buhahhha....Pozdrawiam Sosnowiec
                                  • Gość: Ewelina IP: *.adsl.inetia.pl 21.06.08, 12:53
                                    Łooooo kuźwa jak słaboooo buahahahaha. Michaelll a skąd wiesz że w
                                    chu..a robimy kolesi?? Miałeś zaszczyt tego doświadczyć?? ooooo jak
                                    mi przykro hahahahahaha, życie stary życie :D:D Pozdro dla
                                    wszystkich kolesi robionych w chu..a :P:P
                                    • Gość: Ela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.08, 07:47
                                      Panie Marku gratuluję Panu córki ale nic dziwnego nie miał się kto
                                      nią zająć to się dziecko same wychowało na duskotece
                                      • Gość: rodzinka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.08, 11:24
                                        niesamowite!
                                        widac pomylilem sie do oceny marka. myslalem o nim jako o kozaku maslaku ze
                                        starej bmw ktory mysli ze go ludzie podziwiaja. plakaty na ktorych firme promuje
                                        swoim wizerunkiem. zenada...
                                        jednak poziom corki jest jeszcze ciekawszy. sama wypisuje na forum ciekawostki.
                                        jak mozna byc taka pusta panna????
                                        podziwiam rodzine. widac ze ma to w genach :)
                                        wspaniale zapowiada jej sie przyszlosc jako instuktor!
                                        • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.08, 14:25
                                          Dokładnie tak :))) tego już się nawet komentować nieda bo to nie
                                          jest śmieszne tylko żałosne że tacy ludzie mogą się rozmnażać :((
                                      • Gość: kc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.08, 20:04
                                        pytanie do marka!!!!
                                        KIM BYŁA MAMUSIA???????? JAKĄŚ KURWĄ Z RYNSZTOKA????????
                                        • Gość: Kciaaa IP: *.adsl.inetia.pl 26.10.08, 18:13
                                          Co wy w ogóle wypisujecie!Pan Marek jest wspaniałym człowiekiem.Już
                                          od pierwszych jazd staram się o jego względy i nic..!Nie pomagaja
                                          nawet krótnie spódniczki i pokaźne dekoldy.Dziewczyny podpowiedzcie
                                          jak go zdobyć?!
                                  • Gość: kc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.08, 20:01
                                    uważaj żeby ci ktoś krzywdy panienko nie zrobił bo stracisz
                                    dziwictwo i macice - życzliwy
                                    • Gość: KIEDYŚ CIĘ ZNAJDĘ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.12, 20:56
                                      To co piszcie to prawda !!!! Ona zniszczyła mi życie !!!!!!!straciłam przyjaciół , znajomych i własną wartość .Mam nadzieję że los odda Darii S to na co zasłużyła sypiając z żonatymi facetami( kiedy żona była w ciąży) ....................Teraz ma dziecko ,mam nadzieję że dostanie od życia to na co zasłużyła !!!!!!!!!!!!!!!!!
                                • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.08, 19:57
                                  Ja też się z nimi zabawiam telefonicznie pisanie na forum nic nie
                                  daje
                            • Gość: Agnieszka S. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.08, 19:50
                              Ja cię poznałam na kursie, na jazdach i podzielam zdanie koleżanki.
                              I współczuje Ci bo jako 21-letnia osoba już masz złą opinię.
                              Podziękuj tatusiowi.

• Gość: Agnieszka S. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.08, 19:38
                    Z TAKĄ OPINIĄ NIESTETY NIE MOŻESZ LICZYĆ NA WIELU KURSANTÓW DZIWKO
                    (jesteś naprawdę przeciętna)
                    a i nie masz zdolności językowych podobno pisałaś wypracowanie z
                    niemieckiego na pół strony
                  • Gość: ktoś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.08, 19:39
                    no to niedługo zaczniesz pić alkohol
                • Gość: Agnieszka S. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.08, 19:34
                  robi też manicure - to nie świadczy dobrze o jego osobie jako
                  instruktor. NAPRAWDĘ NIKOMU GO NIE POLECAM
                  • Gość: ktoś! IP: *.stk.vectranet.pl 26.11.08, 15:18
                    Odradzam.
            • Gość: Agnieszka S. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.08, 19:32
              Nie niepotrafi
        • Gość: ktoś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.08, 19:29
          Ludzie dziewczyna jest wsrętna- gruba niska gęba jak "obcy" i ta
          inteligencja poniżej 70IQ- mądrzejsze i ładniejsze stoją przy
          derodze na A4
      • Gość: Agnieszka S. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.08, 19:14
        Hej ty!!!
        Twój ojciec to śmierdzący stary chłop, obleśny, bezklasy i która by
        na niego spojrzała.
        Nie jest ani przystojny (mały, gruby, pomarszczony, łysy -
        jaszczura), ani miły, ani inteligentny ani mu nie staje. Jest do
        bani a do tego nie umie prowadzić samochodu ze mną się cykał. Nieźle
        go nastraszyłam podczas jazd.
        A ty jestem brzydka bo nie masz w łasnej godności i wydzwaniasz do
        mnie z propozycjami.
    • Gość: KUBA ROZPRUWACZ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.08, 17:21
      Jeżeli ktoś chce zdać za pierwszym podejściem to słyszałem że Pan
      Piotr Jurczyński z OSK DORA & PIOTR proponuje swoim kursantom
      załatwienie egzaminu za 2000zł opowiadał mi klega który przesiaduje
      w bilard clubie falcon na Gospodarczej że Pan Piotr tam na legalu
      mówi wszystkim że może mu załatwić. No musiał biedny jakoś zarobić
      na AUDI :))) POZDRO
      • 23.06.08, 18:01
        witam,
        nazywam sie Piotr Jurczynski i jestem wlasciielem nauki jazdy "DORA & PIOTR".
        dzis wieczorem pomowienia na moj temat zostana zgloszone na komende glowna
        policji w sosnowcu.
        jezeli ktokolwiek ma dowody iz proponuje jakas forme protekcji polecam rowniez
        to zglosic.
        osoba, ktora napisala ten post napewno bedzie takowe miala. naszczescie adres ip
        pomoze ja ustalic.
        pozdrawiam
        • Gość: KUBA ROZPRUWACZ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.08, 22:31
          "słyszałem że Pan
          Piotr Jurczyński z OSK DORA & PIOTR proponuje swoim kursantom
          załatwienie egzaminu za 2000zł opowiadał mi klega który przesiaduje
          w bilard clubie falcon"
          CZY TO JEST POMÓWIENIE ?????????
          TO JEST FAKT JAKI OPOWIADAJĄ LUDZIE W SOSNOWCU.
          Wszyscy doskonale zdają sobie sprawe że jest to proceder trudny do
          udowodnienia ale tylko niektóre ośrodki mają uklady z egzaminatorami
          i załatwiają tego typu egzaminy , wystarczyło by dokładnie
          przeanalizować kurs i egzamin danej osoby i potem wyciągnąć wnioski.
          Proponował bym odrazu pójść na policję i jeżeli były takowe osoby to
          dobrowolne poddanie sie karze napewno zmniejszy wyrok nie po to
          głosowałem na PiS żeby siedzieć cicho słysząc o takich sprawach bo
          ludzie którzy podchodzą do kursu i egzaminu uczciwie i z
          zaangażowaniem nie mogą w normalny sposób zdać egzaminu. Pozdrawiam
          możemy dokończyć tą dyskusję w/w komendzie w Sosnowcu więc oczekuję
          wezwania
          • Gość: OLO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.08, 23:20
            Jestem pod wrażeniem tych dyskusji hehehehehe ale w każdym
            opowiadaniu tkwi jakaś prawda :-)
            • Gość: :D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.08, 10:43
              Ta debata nabiera tempa hehehe czytanie tego jest lepsze od kabaretu
              no i fajnie że jest też mowa o innych ośrodkach można z tego forum
              wyciągnąć kilka ciekawych wniosków a dwa najważniejsze to
              - jeżeli masz ochote na nauke jezdy i obsługę drążka (nie tylko
              samochodowego) zapisz się na kurs do Marka
              - Jeżeli chcesz zdać za Pierwszym razem zapisz się na kurs do Marka
              i Dory ta druga poruszy niebo i ziemie i za odpowiednią kwotę
              załatwi wszystko szybko i bez stresu dosłownie :)
              Pozdrawiam i czekam na kolejne pełne pasji dyskusje
              • Gość: zgadnij kto? IP: *.crowley.pl 29.06.08, 23:25
                APEL! Kochani zgubiłam majtki (stringi) czarne z różową wstążeczką jestem do
                nich bardzo przywiązana jak ktoś znajdzie proszę podać Markowi on mi odda.Będę
                bardzo wdzięczna dzięki
                • Gość: Agnieszka S (ZR) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.08, 20:17
                  Ja wiem kto ku.. sosnowiecka czyli Daria Salamon
                  • Gość: ktoś kto coś wie IP: *.crowley.pl 04.08.08, 20:29

I jeszcze jedno dlaczego Pani obraża Jego córkę i matkę które chyba Pani nic nie
                    zrobiły.To jest chwyt nie godny osoby pokrzywdzonej(jednak zakochanej z którą
                    Marek nie chciał może iść do łóżka, bo nie wiadomo co by było gdyby tak się
                    stało? Miałby już całkiem zniszczone przez Panią ŻYCIE.)
                  • Gość: K............ IP: *.dynamic.chello.pl 16.11.13, 06:36
                    §
                    SIEMA
                    Powiem wam tak:
                    P.Marek i jego córka D.S są do bani ale nie wiem kto ma odwagę nazywać Marka żonę źle skoro kobieta nic nie wie lub nie jest świadoma co jej mąż robi.>...................................
                    PS. Prawka nie zdają tylko debile .
                    To napisał K..... S-C

• Gość: mam pytanko IP: *.chello.pl 26.06.08, 22:09
          czy Pan Piotr Jurczyński zgłosił już na policje "pomówienia" na jego temat?
          • 27.06.08, 11:19
            Oczywiście że TAK! W przeciagu tygodnia policja ustali z jakiego adresu IP /
            numeru telefonu został napisany post.
            Nie zostawie tej sprawy napewno. Doprowadze do końca by pokazać tej osobie, że
            nie warto było kłamać na forum. To samo polecam Panom z ośrodka szkolenia Marek
            i Viper.
            Obrażanie Pana Marka przerosło już formę żartu. Atakowanie rodziny jest
            bezczelne. W przypadku Pana z OSK Viper – osoba, która odpowiada na post
            właściciela wie lepiej np. ile ma samochodow... żenada.
            Osoba, która nas obraża i pisze nieprawde musi być z „branży”! Nie ma odwagi
            podpisać się (tak jak ja to zrobilem na jednym z postów przekomarzając się z
            Panem Markiem) tylko podszywa się pod inny nick by moc pisać dowoli. Czytajać
            posty widać ewidentnie, że zna zbyt wiele szczegułow zwiazanych z prawem jazdy.
            Adres z którego pisze powtarza się. Jest to jakaś forma antyreklamy naszych
            ośrdków. Cel może być tylko jeden – obrazić konkurencje i liczyć na to że
            czytający to zrażą się do nas.
            Tandetna próba pomówienia mojej osoby oraz firmy będzie miała swój finał w sądzie.

P.S.
            Kodeks Karny, pomówienie:
            Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę
            prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie
            postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej
            lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu
            lub rodzaju działalności,
            podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.
            § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą
            środków masowego komunikowania,
            podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do
            lat 2.
            § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec
            nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny
            cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
            § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia
            prywatnego.
            • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.08, 14:20
              Art. 228. § 1. Kto, w związku z pełnieniem funkcji publicznej,
              przyjmuje korzyść majątkową lub osobistą albo jej obietnicę, podlega
              karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

§ 2. W wypadku mniejszej wagi, sprawca

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia
              wolności do lat 2.

§ 3. Kto, w związku z pełnieniem funkcji publicznej, przyjmuje
              korzyść majątkową lub osobistą albo jej obietnicę za zachowanie
              stanowiące naruszenie przepisów prawa,

podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

§ 4. Karze określonej w § 3 podlega także ten, kto, w związku z
              pełnieniem funkcji publicznej, uzależnia wykonanie czynności
              służbowej od otrzymania korzyści majątkowej lub osobistej albo jej
              obietnicy lub takiej korzyści żąda.

§ 5. Kto, w związku z pełnieniem funkcji publicznej, przyjmuje
              korzyść majątkową znacznej wartości lub jej obietnicę,

podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

§ 6. Karom określonym w § 1-5 podlega odpowiednio także ten, kto, w
              związku z pełnieniem funkcji publicznej w państwie obcym lub w
              organizacji międzynarodowej, przyjmuje korzyść majątkową lub
              osobistą albo jej obietnicę lub takiej korzyści żąda, albo uzależnia
              wykonanie czynności służbowej od jej otrzymania.

Art. 229. § 1. Kto udziela albo obiecuje udzielić korzyści
              majątkowej lub osobistej osobie pełniącej funkcję publiczną w
              związku z pełnieniem tej funkcji,

podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

§ 2. W wypadku mniejszej wagi sprawca

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia
              wolności do lat 2.

§ 3. Jeżeli sprawca czynu określonego w § 1 działa, aby skłonić
              osobę pełniącą funkcję publiczną do naruszenia przepisów prawa lub
              udziela albo obiecuje udzielić takiej osobie korzyści majątkowej lub
              osobistej za naruszenie przepisów prawa

podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

§ 4. Kto osobie pełniącej funkcję publiczną, w związku z pełnieniem
              tej funkcji, udziela albo obiecuje udzielić korzyści majątkowej
              znacznej wartości,

podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do lat 12.

§ 5. Karom określonym w § 1-4 podlega odpowiednio także ten, kto
              udziela albo obiecuje udzielić korzyści majątkowej lub osobistej
              osobie pełniącej funkcję publiczną w państwie obcym lub w
              organizacji międzynarodowej, w związku z pełnieniem tej funkcji.

§ 6. Nie podlega karze sprawca przestępstwa określonego w § 1-5,
              jeżeli korzyść majątkowa lub osobista albo ich obietnica zostały
              przyjęte przez osobę pełniącą funkcję publiczną, a sprawca
              zawiadomił o tym fakcie organ powołany do ścigania przestępstw i
              ujawnił wszystkie istotne okoliczności przestępstwa, zanim organ ten
              o nim się dowiedział.

• Gość: Żenada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.08, 14:45
                Żenada czy ktoś naprawdę myśli że oczrnianie osk na tym forum coś
                komuś da ???? Osk Marek i Viper zostali tutaj oczernieni i co z tego
                obydwaj Panowie z pewnością śmieją się z tego i jeżdża dalej bo
                jeżeli ktoś będzie mial ochotę iść do nich na kurs to popyta
                znajomych którzy tam robili prawko a nie będzie czytał tych bzdetów
                i zastanawiał się czy to prawda czy też nie. Jeżeli coś by było w
                tych ośrodkach nie tak jak powinno być to z pewnością stracili by
                zezwolenie na prowadzenie OSK. A post Pani Dory na temat kto ma
                lepsze samochody powalił mnie na ziemię. Nawet dzieci w piaskownicy
                tak się nie przechwalają swoimi samochodzikami. Wydaje i się że
                każdy z nich powinien się zająć uczciwie swoja pracą a nie pisaniem
                głupich postów. Siema
                • Gość: koli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.08, 15:58
                  kolezanko nie czytasz dokladnie! Pan z Dory broni Pana z Vipera. napisal ze
                  oczernianie go za samochody to zenada. czytaj dokladnie :)
        • Gość: mam pytanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.09, 13:02
          ciekawe czy Piotr Jurczyński jest dalej takim dzieciuchem jak był kiedyś czy już troszkę dojrzał i zmężniał hehehhe
          Tyle sie tu napisał o procesach i jakoś nic nie słychać.

Więc chciałem zapytać jak tam się sprawy procesowe mają?
          No i co z tymi "pomówieniami" bo od dawna wszyscy wiedza ze w dora&piotr jest pełny pakiet usług;)
          Mercedes, Toyota, Audi, Smart, drogie wakacje zagraniczne, hulaszczy tryb życia-to wszytko kosztuje. Na pewno wszystkie dochody może Pan udokumentować:)
          pozdrawiam
          • Gość: kolo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.09, 22:57
            Proces to pewnie bedzie ale jego nibawem hehehe
    • Gość: CALA PRAWDA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.08, 13:23
      chcesz przeczytac prawde o marku - daj sortowanie postow według dat od najnowszego.

polecam lekture!

niska cena - krytyczna jakosc....
      to juz chyba koniec postow na temat marka
      wspolczuje Pani Adze!
      • Gość: Agnieszka S (ZR) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.08, 20:24
        a ja współczuje mareczkowi stary jest,a głupi.
        Pozdrawiam z..y ryj! zdjęcia nadal Ci będę przesyłać zrób sobie
        mareczku album z moim ryjem chyba z zgodzisz się na seks ze mną ale
        wątpie bo nawet Ci nie staje twoje 18 centymetrów nic a nic
      • Gość: Agnieszka S (ZR) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.08, 20:27
        dzięki za współczucie bo nikt mnie jeszcze tak nie upokorzył jak
        Marek
        • Gość: gosc IP: *.bielsko.dialog.net.pl 03.08.08, 23:59
          Chodzi o ego Marka? Jak tak to smieszny gosc. "Maslary"... :)
          • Gość: gosc IP: *.bielsko.dialog.net.pl 04.08.08, 00:08
            www.youtube.com/watch?v=z3ZtUpEc_LU
            hmm nie wkleilo sie poprzednio...
            • Gość: XXX IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.08, 11:51
              Ja pie.. jak to zobaczyłem to spadłem z fotela olecam wszystkim
              naprawde obejrzyjcie :))))
              • Gość: Kolbi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.08, 22:45
                NIe no ku.. ten fim jest coś jak opowieści z krypty :)) koleś ma
                wade wymowy sepleni i do tego ma coś z ustami jakiś zanik czy coś :(
                niewierze że jakaś laska na niego leci to jakaś porażka MAREK
                SALAMON NA PREZYDENTA CZELADZI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            • Gość: :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.08, 18:30
              No ten film jest idealnym podsumowaniem tego wszystkiego co tu
              pisze :) Drogi Panie Marku Paniu konkurencja nie jest już potrzebna
              Pan sam siobie robi idealna antyreklame :) moje gratulacje Pana
              córka była operatorem? Ten film powinni poazywać w szkolach
              filmowych hehe
              • Gość: aga IP: *.crowley.pl 12.08.08, 19:56
                chciałabym to zobaczyć,ale nie wiem gdzie szukać pokierujcie
                • Gość: :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.08, 20:29
                  wyzej jest link a jak nie znajdziesz to wpisz na you tube OSK MAREK
                  i usiądz wygodnie,w zyciu nie oglądałam lepszej reklamy i zadna
                  komedia mnie az tak nie ubawiła miłego oglądania
                  • Gość: aga IP: *.crowley.pl 14.08.08, 21:13

dzięki za naprowadzenie myślałam,że będzie bardziej wciągające, a tu nic nowego
                    się nie działo.
          • Gość: Naoczny IP: *.adsl.inetia.pl 19.11.08, 22:49
            Przychodzą do Ciebie maślary a wychodzą kozary, kurki i kurweki.
            Powodzenia w produkcji.
        • Gość: elemelka83 IP: *.chello.pl 04.08.08, 19:59
          właśnie zamierzam robić prawo jazdy i pierwszą szkołą którą
          skojarzyłam był właśnie MAREK, ale po tym wszystkim co przeczytałam
          to na pewno nie skorzystam....
          • Gość: przyjaciel IP: *.crowley.pl 04.08.08, 20:11

Pani Ago nie wiem co zrobił pani Marek, ale chyba Pani trochę przesadza w tych
            żalach bo mnie również upokorzono w bardzo powiedzmy paskudny sposób, ale nie
            pisze sms-ów do tej osoby i nie narzucam się jej gdyż gra nie warta świeczki.I
            nie wiem z czego on Panią okradł,z tego co wiem to Jemu nic nie brakuje ma
            rodzinę i swoją pracę.
            • Gość: gość 2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.08, 19:28
              ....okradł z godności i poczucia własnej wartości. okradł z
              koiecości, człowieczeństwa. Jeżeli uważasz Marku, że nic nie robisz
              flirtując, podrywając, dotykając i robiąc propozycję seksualne to
              się mylisz. Bawisz się uczuciami, a to gorsze niż zabijanie.
              Poniżasz, ośmieszasz i zdradzasz własną rodzine i jeszcze się z tego
              śmiejesz.
              Po trupach do celu.

• 07.11.08, 15:26
                Droga Agnieszko S widze że zakochałas sie w moim ojcu to
                widać...Zresztą ja o tym wiem poniewaz Czytałam z mamą twoje
                esemesy.Jak każdy wie jestesmy tylko ludzmi czesto ponosza nas nerwy
                i świrujemy krzywdzac kogoś słowami....Sama to robie więc świeta nie
                jestem...Czytałam wszystkie posy na tym forum i powiem wam że
                spływało to pomnie chodz jestem córką Marka..M,am 21lat jestem
                jeszcze młoda ja to wiem lecz jestem córka osoby która
                Kocham...Agnieszko przesadziłas chciałam ci powiedziec że moja
                babcia nie zyje umarła niedawno bardzo to przezyłam poniewaz zawsze
                mogłam na nią liczyc Powiem ci ze jak przeczytałam twoje zdania w
                ktorym napisałas ze moja babcia jest KURWĄ zaczełam
                płakać...Wjechałaś na moją rodzine która bardzo kocham i niepozwole
                skrzywdzić..Moja mama wychowała mnie bardzo sumiennie mojego brata
                również Moja mama jest najwaspanialsza kobieta na ziemi i napewno
                nie jest KU......ja tez nia nie jestem wogole mnie nieznasz Nie
                jestem agnieszko gruba piekna tez nie jestem bo jestem normalna
                zreszta zapraszam na nasza klase tam zobaczysz moj profil...Wiec
                jedno życze ci abyś miała kiedys dziecko i zrozumiała jak jest
                przykro kiedy oczerniani sa twoi rodzice...Ps daria
                • Gość: gosc 3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.08, 18:08
                  droga ku... "zjebany ryj" ma już zjebane życie przez twojego ojca,
                  braciszka i ciebie i nie zamierzam nikomu wybaczaś a uczuc i
                  sumienia już nie mam (na kursie prawa jazdy Marek zostałam tego
                  pozbawiona) i planów życiowych już też nie jedynym moim planym
                  życiowym jest zdechnąć bo ze zjebanym ryjem nie mam na tym świecie
                  nic do roboty

Ciesze się że twoja babka zdechła napewno była tak złym człowiekiem
                  jak cała rodzinka SALAMONÓW

• Gość: gość 5 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.08, 18:43
                  jeżeli chodzi o mądrość twojej matki to moje rybki są
                  inteligentniejsze od niej. która mądra kobieta pozwala na
                  wyrządzenie innemu człowiekowi takiego zła
                  • 11.11.08, 23:21
                    Jak widać niektórzy są od urodzenia idiotkami...Sosnowiec to Piękne
                    miasta szkoda tylko że ty w nim również funkcjonujesz....Jesteś
                    psychiczna Jeżeli uważasz że mnie zastraszysz to jesteś w błedzie
                    Skąd taką armie złotko wezmiesz?????I wiec jedno moja matka ma
                    klase ty ją zatraciłaś w drodze ku przyszłości...Masz problemy z
                    osobowością a to trzeba leczyć....Kontroluj się bo wiele natym
                    stracisz zaufaj mi...
                    • Gość: Stokrotka IP: 83.142.222.* 13.11.08, 00:05
                      Ale śmiesznie tu jest , ale cóż ludzie prawde piszą :) Piszcie
                      piszcie jak tu wchodze to zawsze sie pośmieję
                      • 17.11.08, 00:45
                        Dobry wieczór myśle że najwyższy czas abym wzioł to w swoje ręce.Jak
                        już pewnie się domyślacie jestem instruktorem prawa jazdy MAREK.
                        Forum to jest pojemnikiem ogromnych kłamstw które przekładają się na
                        niemiłą atmosferę. Myśle że większość osób która to pisze tak
                        naprawde wcale mnie niezna....Nie jestem juz młody mam rodzine i
                        poukładane życie...Moi drodzy może zagramy w nieco inne karty Pisze
                        tutaj w dużym stopniu do rodziców wielu dzieci robie to ponieważ sam
                        je mam i chce dla nich jak najlepiej.Kurs u mnie kosztuje 1000zł to
                        naprawde tanio ale niemyślcie że jak tanio to do kitu.Niemówie że
                        konkurencja moja zle prowadzi ośrodki bo wiem że wielu instruktorów
                        w Sosnowcu jest dobrych.Piszecie że jestem pedofilem , zboczeńcem ,
                        draniem , że proponuje randki -myśle że wyobraznia działa pełną
                        parą .Moi drodzy Zapraszam domnie jeżeli stwierdzicie że mój ośrodek
                        to beznadzieja osoboście zwróce wam całe koszta kursu i macie moje
                        słowo....Przekonajcie się sami I przemyślcie to ...Mam nadzieje że
                        przemyślą to również osoby które piszą te bzdury ...Bo warto się
                        przekonać a i tak nic nietracicie...Pozdrawiam ...
                        • Gość: Stokrotka IP: 83.142.222.* 17.11.08, 00:48
                          MARUŚ Jesteś Boski Ja Cie Uwielbiam :):):):):):)
                          • Gość: jacek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.08, 14:13
                            eeeeeeeeee no Mareczku !!! przekonales mnie !!!
                            ale moze nie tak te slowa napisane na forum ale filmik na youtube!
                            zapewne osoby ktore napisaly wszystkie opinie o Tobie sie myla!
                            ale mamy klamczuchow na forum s-c!
                            a Mareczek musi pisac sprostowania....
                            • Gość: placek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.08, 21:58
                              • 18.11.08, 10:12
                                Wiesz kolego bardzo niemiły żart proponuje ci abyś ten filmik dał
                                temu instruktorowi , ktory jest natym filmie. Jak widać niektóre
                                osoby kopią podemną dołki mam jednak nadzieje że to niedługo sie
                                skończy...
                                • Gość: placek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.08, 05:49
                                  • 19.11.08, 14:05
                                    Wiesz Filmik słaby ale ten koleś który to mówi jest the best-
                                    Poprosze wiecej takich ::))))fajne bajki hahahahahah
                                    • 19.11.08, 14:12
                                      Wy przez te sciemy powinniscie w jakis serialach grac....Kto może
                                      los sie do was usmiechnie Pozdrawiam
                                      • Gość: placek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.08, 17:26
                                        Jeszcze jeden fajny filmik

pl.youtube.com/watch?v=z3ZtUpEc_LU
                                        • 19.11.08, 19:30
                                          Wiesz ten filmik wcale nie jest zły niemówie że jest najlepszej
                                          jakosci ale obleci....Prawdą jest że jak kazdy przychodzi na prawko
                                          to jest kapa ale jak je kończy to jest kimś .....Wiec nie cwaniakuj
                                          bo stało sie to oklepane i nudne.....Ciekawa jestem jaki ty byłes
                                          jak przyszłes na prawko....hahahahahah Wiec przestan tutaj dawac
                                          takie głupoty na to forum bo wkoncu ja jako córka sie
                                          zdenerwuje...Zajmijcie sie nauką i pracaą a nie plotami...Bo to jest
                                          słabe na maxa Poprostu przekraczacie granice dobrego smaku zapraszam
                                          abys nakrecił swojego ojca i go skomentował może ja też to zrobie
                                          wiec jedno tymi posami nierobisz na złość mojemu ojcu bo on ma to w
                                          dupie robisz przykrośc mi i mojej mamie która to nabierząco
                                          czyta..Pozdrawiam
                                          • Gość: placek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.08, 20:55
                                            • Gość: ---------------> IP: *.centertel.pl 19.11.08, 22:25
                                              jakie musze posiadać predyspozycje zeby BYĆ KOZARĄ?
                                          • Gość: Ilonka IP: *.ip.gronet.pl 20.11.08, 12:53
                                            Pierwszy raz pisze na tym smiesznym forum, ale nie ukrywam ze sledze
                                            je i smiac mi sie chce z tego wszystkiego. Piszesz, ze czytasz to
                                            wszystko na bierzaco z mama oraz sprawia wam to przykros. Hmmm z
                                            tego co twoj tata mowi to juz nie jest z twoja, prawda jest taka, ze
                                            wyrywa sobie panienki i z tego co wiem zawsze taki byl wiec chyba
                                            nie ma sie czym przejmowac. A co do Ciebie Dariu to nie przejmuj sie
                                            tak tym co wypisuja i nie bron tak strasznie taty bo sama napewno
                                            zdajesz sobie sprawe z tego jaki jest. Pozdrawiam
                                        • Gość: MalaMi IP: *.chello.pl 16.05.09, 00:42
                                          Dlaczego usunięto mojego posta? Pan Marek boi się prawdy?
      • Gość: adrian IP: *.chello.pl 15.05.10, 16:40

zrobic w hu.a zeby zarobic proste.hehe
        • Gość: ewa IP: *.ds2-s.us.edu.pl 21.06.10, 00:01
          Z pewnoscia jest tak ze zawsze sie znajdzie jakas niezadowolona
          osoba i nie sadze by istnial jakikolwiek osrodek ze 100%
          zadowolonych klientow o panu marku fakt kraza juz legendy
          zastanawiam sie co do osrodka viper bo kilkakrotnie byl tu poruszany
          jego temat jednak jakos nikt konkretow nie napisal?wiec chyba nie
          jest az tak zle,pozdrawiam wszystkich instruktorow i wlascicieli
          osrodkow nie lamcie sie i robcie swoje :-)
          • Gość: max IP: *.adsl.inetia.pl 02.08.10, 03:40
            szukam tego filmiku jaki Marek zmiescil na YouTube
            jego "reklama" - slynne koziary i maselary...
            ma ktos moze link?
            • Gość: x IP: *.chello.pl 02.08.10, 08:50
              usunięty...
    • Gość: Gość IP: *.stk.vectranet.pl 26.11.08, 15:37
      A więc tak odradzam na samym początku. A dlaczego?Materiały dydaktyczne gratis-zajefajnie. Płytka z dziennika zachodniego czy z wyborczej i nic po za tym. O jakiejkolwiek książce możecie zapomnieć. Wykłady śmiechu warte-wsumie jak lubicie liczyć do 10 to polecam. Jazdy, nie myślcie sobie, że równą godzinę. Może z 5-10 min opóźnienia. Jeszcze sklep jakiś trzeba zaliczyć przecież, a Ty jak ta sierotka siedzisz w tym aucie!A i za 5 danej godziny koniec jazd. Po obliczeniu wychodzi około 35 min jazdy. Oszukuje na godzinach-a więc radzę zapisywać sobie. Ludzie nie sugerujcie się ceną - że tanio!Lepiej dopłacić 200 zł więcej i iść do jakiegoś ośrodka konkretnego w której się jeździ równą godzinę, a do tego są naprawdę środki dydaktyczne. I coś nauczą!
    • Gość: Mała Mi IP: *.chello.pl 25.04.09, 22:51
      Szkoła MAREK? Ucinanie godzin: na zatankowanie, odebranie ważnych
      rzeczy z różnych miejsc. Niemoralne propozycje są standardem. Ale
      egzamin na prawko w końcu zdałam, po dodatkowych godzinach w innej
      szkole. W tej drugiej egzaminator też sypał głupimi tekstami, więc
      to chyba norma.
      Marek się tu wypowiada- gratuluję tupetu! D...., gratuluję wiary w
      Tatusia! A żonie współczuję tych wszystkich "jego Gwiazdeczek"! Ale
      z drugiej strony M. zawsze się ciepło o nich wypowiadał. Szkoda,że
      praca nie zostaje dla niego pracą.
      Generalnie, jak ktoś powyżej napisał- jeśli umiesz jeździć, polecam!
    • Gość: Mała Mi IP: *.chello.pl 25.04.09, 23:03
      Teraz dopiero obejrzałam filmik z podawanego przez Was linka!
      Cytuję:
      "Cześć Wam!
      Zapraszam Was na prawko za tysiaka
      Zapewniam Wam niezapomniane jazdy pełne wrażeńNa pewno
      przyjdziecie do mnie takie maślary, a po moim kursie,
      zostaniecie niezłe kozary i dołączycie wreszcie do elity
      szos. Zapraszam!"
      Dobre, dobre... He he. To chyba mówi samo za siebie!
      • Gość: toy IP: *.adsl.inetia.pl 01.07.09, 20:23
        Bombowe opinie!
    • 03.07.09, 13:58
      Jesteś ze Ślaska? Lubisz pizze? Wejdz na www.pizzozercy.pl i zamów pizze on-line
      prosto do domu lub biura.
      życzymy SMACZNEGO!!
      • Gość: toy IP: *.adsl.inetia.pl 14.07.09, 21:14
        o to za idiotyczne posty nie na temat.
    • 03.07.09, 13:59
      Jesteś ze Ślaska? Lubisz pizze? Wejdz na www.pizzozercy.pl i zamów
      pizze on-line
      prosto do domu lub biura.
      życzymy SMACZNEGO!!
    • Gość: Lucy IP: *.chello.pl 11.01.10, 01:27
      Niestety podczas jazd pan Marek wprowadza nieprzyjemną dla młodych
      dziewcząt (dla mnie) atmosferę. Czuję się zażenowana... Zapłaciłam
      za kurs, więc go dokończę, ale nie polecam!
    • Gość: toy IP: *.chello.pl 12.01.10, 09:36
      To jeszcze ta firma uczy?
      • Gość: Jo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.10, 07:30
        Jak ma zezwoloenie to chyba uczy. Po wierwsze nie każdy czyta to forum a po drugie nawet jak czyta to nie bierze w 100% na poważnie wypisywanych tu opinii na Sosnowieckie ośrodki. Bo gro ludzi pisze to z czystej zawiści a Ci ludzie to pewnie nieudaczniki którym nic się nie udaje i zazdroszczą tym co jakoś sobie radzą.
      • Gość: Polecam IP: 91.206.65.* 25.09.10, 18:49
        Właśnie kończę kurs u Pana Marka i bardzo polecam! Dobrze uczy!!!! Ma bardzo tanio tylko 1000zł. Najtaniej w sosnowcu
        • Gość: Igor IP: 85.219.233.* 03.10.10, 15:03
          Najtaniej nie znaczy dobrze.Ja drugiego dziecka do tego Pana nie puszczę.Chyba ten facet uczy wszystkiego tylko nie jazdy samochodem
          • Gość: x IP: *.chello.pl 18.10.10, 19:29
            no nie wiem, niektórym laskom to odpowiada i chwalą
            • Gość: x IP: *.chello.pl 23.10.10, 09:56
              NO Marku koleś z F1 i Dora & Piotr przebili Cię z popularnością , musisz się postarać...
              • Gość: Fudddi@gmail.com IP: *.chello.pl 07.11.10, 10:42
                Mam dla Ciebie złą wiadomość nie mam na imię marek tylko Tomek.
                Jak masz jakieś aluzje albo nie wierzysz że to ja nie jestem "Markiem" to możemy się ustawić w Sosnowcu i z miłą chęcią pokażę Ci z Kim rozmawiasz ... pozdro!
    • Gość: yhy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.10, 08:43
      marek juz nie ma klientow, sam ulotki rozdaje na patelni
    • Gość: wara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.10, 19:47
      Czy Marek jeszcze ma tą szkołę?? wydaje mi się, że już dawno się nim ktoś zajął, ja się zgadzam w 100% z opiniami negatywnymi. Koleś sam nie umie jeździć i zna może 3 znaki na krzyż.
      • Gość: heniek IP: *.chello.pl 25.02.10, 16:08
        wszystko jest ok
      • Gość: stwist IP: 91.206.65.* 08.03.10, 21:39
        Ma dalej ,a tak na marginesie pan marek jest bylym straznikiem z aresztu radocha a nie policjantem
        • Gość: K.....S_C IP: *.dynamic.chello.pl 16.11.13, 06:49

SIEMA
          Powiem wam tak:
          P.Marek i jego córka D.S są do bani ale nie wiem kto ma odwagę nazywać Marka żonę źle skoro kobieta nic nie wie lub nie jest świadoma co jej mąż robi.>...................................
          PS. Prawka nie zdają tylko debile .
          To napisał K..... S-C

• Gość: jan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.10, 15:46
      spojrzcie tylko! tnij.org/f3v4 jak widac moj wybor byl trafny
    • Gość: bonjour IP: 91.150.136.* 14.05.10, 22:54
      a czy ktoś może podać link do tego filmiku? bo krążą o nim legendy, a nie
      widziałem jeszcze ;)
      • Gość: nie polecam IP: *.chello.pl 15.05.10, 14:04
        to strata kasy
        • Gość: Fudddi@gmail.com IP: *.chello.pl 01.11.10, 22:31
          Prawo jazdy Marek jest najtańszym kursem prawa jazdy w okolicy (1000zł za kurs).
          Zjeżdżają się tutaj ludzie z Sosnowca, Katowic, Dąbrowy Górniczej, Będzina i innych okolicznych miast!

Największym plusem jest to że zdajesz na aucie EGZAMINACYJNYM (fiat grande punto!).

A Pan Marek przekazuje wiedzę którą zebrał przez 20 lat bycia wykładowcą!

Ja osobiście polecam ten ośrodek nie wiem jak inni ...

Zapraszam: prawko-marek.pl/
          • Gość: klimajerzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.10, 19:18
            dano zapomniany film - the best of all !!!!!!
            spot reklamowy najlepszego osk w Sosnowcu
            www.youtube.com/watch?v=4qpryGDa-CA
            • Gość: funMarekK-ce IP: *.dynamic.chello.pl 31.03.11, 11:37
              No i co qu.... Kontrola i firmy nie ma. I co teraz niedowiarki?!!!! Jak ktoś nie wierzy to za 1400 zł na autobusie 154 zapie..., bo tylko to umie robić:D:D:D
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.