• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

urzednicy NFZ -przychodnia kolejowa Dodaj do ulubionych

• IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.06, 08:58
    zajerestrowanie sie do lekarki wtej przychodni graniczy z cudem .place
    skladki alecze sie prywatnie .Ktos sobie tutaj nie radzi ,urzedncy powinni
    skontrolowac prace tej przychodni anajlepiej zarejestrowac sie do lekarza Za
    co my placimy lekarzwi i urzedasowi
    Edytor zaawansowany
    • Gość: morelka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.06, 11:37
      Ja też chodzę do tej przychodni i zgadzam się z Tobą.
      Żeby się zarejestrować na dany dzień (wcześniej się nie da), trzeba przyjść tuż
      na otwarcie rejestracji, koło 7, później może być już "po ptokach", a lekarz
      np. nie przyjmuje od 8 tylko np. od południa. I co ? trzeba drugi raz lecieć.
      Nie można się zapisać na następne dni.

Oj, miałam już mrożące krew w żyłach sytuacje, gdy nie mogłam się dostać do
      lekarza i z gorączką latałam po mieście cały dzień(pogotowie od 18 dopiero
      przyjmuje) po prywatnych przychodniach (też nie da się bez zarejestrowania
      tam). W końcu cudem (i krzykiem !, czego nie lubię, ale nie miałam wyjścia)
      wybłagałam lekarkę o przyjęcie.

Uff... Myślę nad przejściem gdzieś, gdzie człowiek będzie czuł się
      człowiekiem...Znacie takie przychodnie w S-cu ?
      • Gość: morelka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.06, 11:40
        dodam jeszcze, że:
        - niby jest "rejestracja telef.", ale de facto dodzwonienie się graniczy z
        cudem.
        - w poczekalni spędzasz czasem kilka godzin
        - panie w rejestracji niemiłe...

najlepiej nie potrzebować pomocy medycznej...
        • Gość: mag IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.06, 12:01
          Trzeba tym zainteresowac jak zwykle dziennikarzy ,tylko Oni moga pomoc ludzia
          starszym ischorowanym wowczas sluzby kontrolujace rusza tylki z foteli i zajma
          sie tym za co im placimy. Takiej doczekalismy sie Polski i taka wybralismy
          wladze prawo isprawiedliwosc owszem ale tylko dla siebie -reszta niech umiera
          emerytury nie trzeba wyplacac skorzysta ubogi rzad i ZUS TO HANBA
    • Gość: ulla25 IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 08.06.06, 10:11
      zmień przychodnię. Ja należędo przychodni, gdzie telefonicznie rejestruję się
      do lekarza nawet w południe lub pzrychodzę o 17.00 i lekarz mnie przyjmie. Co
      prawda mamay mało specjelistów, bo prócz internistów i pediatry jest tylko
      ginekolog i neurolog, ale jest nieźle.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.