• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Jaki Najlepszy Weterynarz W Sosnowcu???

• Gość: Marcin IP: *.3s.pl 03.11.08, 08:48
      Uważać na weterynarza ze środuli ul Matejki strasznie naciąga
    • Gość: Sandra IP: *.chello.pl 24.12.08, 17:05
      nie polecam pana bodajże Janusza Tabora. Przyjmuje on na ul. Braci
      Mieroszewskich. Przed wejściem do weterynarza zauważyłam jakiegoś faceta który
      palił papierosy. Okazało się, że to jest Pan weterynarz. gdy weszłam do gabinetu
      i poprosiłam o przeczyszczenia miejsca na, którym mój piesek ma siedzieć to
      prawie mnie wyprosił. i po papierosach nie umył rąk a przy robieniu szczepienia
      nie założył rękawiczek ochronnych.!
      • Gość: spajs IP: *.quarto.pl 28.01.09, 23:13
        Krystian Wrona, Adam Weps i dr.Tabor. Lecznica dla Zwierząt
        ul.Br. Mieroszewskich paw A-8
        SOSNOWIEC Zagórze
        tel 32 2985094
        kom 503168727
        pimafukort1@op.pl
        PEŁNY ZAKRES UŁUG. Lecznica wyposażona jest w RTG ,EKG,Krioterapia ,
        Laser,Piezodent,Endoskop.
        10.00-19.00

To najlepszy weterynarz jakiego znałam. Podejscie do zwierząt
        wzorowe. lekarze tak do ludzi czasem nie podchodza jak oni do mojego
        psa. Operacja bez komplikacji. A jednak bylo to wyciecie guza.
        Pies czuje sie rewelacyjnie. Naprawde. Jakies klopoty ze
        zwierzaczkiem idzcie tam. Polecam
        • Gość: Marcin IP: *.adsl.inetia.pl 19.03.09, 19:00
          Również polecam tą przychodnie. Już na pierwszy rzut oka widać, że
          pracujący tam weterynarze znają się na rzeczy i że kochają
          zwierzęta, cen również nie mają zbyt wygórowanych. W skali 1 - 10
          daje 10. Polecam wszystkim z czystym sumieniem.
        • Gość: Marcin IP: *.adsl.inetia.pl 19.03.09, 19:06
          Również polecam tą przychodnie. Już na pierwszy rzut oka widać, że
          pracujący tam weterynarze znają się na rzeczy i że kochają
          zwierzęta, cen również nie mają zbyt wygórowanych. W skali 1 - 10
          daje 10. Polecam wszystkim z czystym sumieniem Panów na ul. Braci
          Mieroszewskich i zgodzę się, że niektórzy lekarze nie podchodzą tak
          nawet do ludzi, jak oni do zwierząt.
          • Gość: Melisa IP: *.chello.pl 29.04.09, 10:53
            Poszłam z moim psem na EKG i prześwietlenie klatki piersiowej. Okazało się że ma powiekszoną prawą komore serca i coś na płucach.
            panie na gospodarczej nie potrafiły mi powiedzieć co mu jest ;/
            Byłam w dg na łukasińskiego, pan mi powiedział że to coś z oskrzelami, że jakieś skrzepy są w tętnicy...
            Na kazimierzu i na klimontowie przyjmuje dr Dubiel. Wszystko się wypytał... od kiedy co sie działo, musiałam podac dokładne daty itp, zostawil sobie wyniki badań i prześwietlenie żeby w domu na spokojnie to zobaczyć. Przepisał mu leki i podał antybiotyk.
            Wczoraj na internecie wyczytałam ze powiększona prawa komora serca to coś normalnego u ludzi którzy aktywnie uprawiają sport (ja też dużo trenuje z moim psem), każdy weterynarz który widział wyniki i prześwietlenie był poinformowany o tym że to nie jest pies kanapowy tylko że ma aktywne życie... żaden z nich mi nie powiedział że to moż byc coś normalnego...
            Co do weterynarzy w Sosnowcu to najbardziej kompetentny wydaje mi sie pan Dubiel. Jednak jakieś poważniejsze sprawy to chyba trzeba załatwiać gdzieś indziej... ja nie mam zaufanego weterynarza w Sosnowcu.
            Jutro jade do kliniki na Brynów. Słyszałam o nich same dobre rzeczy. Ciekawe co tam mi powiedzą...
            Jeszcze się okaże że mojemu psu nic nie jest, a w Sosnowcu mówiono nawet że ma wode w płucach...
          • 20.07.09, 09:01
            Równiez z czystym sumieniem polecam lecznicę "na łąkach" na zagórzu
    • Gość: Tomek IP: *.softpro2.pl 08.05.09, 17:04
      Polecam lecznicę na ul. Matejki na Środuli. Mój piesio miał tam operowane
      kolano(rekonstrukcja więzadła). Tam też były sterylizowane kotki mojej cioci.
      Nigdy nie było żadnych problemów. Miły i kompetentny personel. Na wyposażeniu
      mają rtg, usg, ekg. krew badaają na miejscu.polecam
    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.09, 09:49
      Gorszych paprochów niż na sportowej w sosnowcu to niema! dodatkowo liczą sobie
      40zł za same wejście do nich a jeszcze nic nie zrobią.
      Są to zwyczajni złodzieje i banda nie patałachów którzy nie wiedzą co robią!
      • 01.06.09, 23:39
        mam prawie 30letnie doświadczenie w opiekowaniu się zwierzakami
        a one czasem chorują
        poważne przypadki to tylko Brynów, nie przyjmuje ,ale operuje stary lekarz- dr
        Burdzy, pozdrawiam serdecznie,to przyjaciel czworonogow
        Abacus to tylko mlody lekarz, nie szef!palant nie znajacy sie na tej sztuce,ale
        robiacy biznes
        • Gość: Robi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.09, 21:32
          BZDURA! To najlepsza lecznica jaką znam. I tylko u szefa ABACUSA
          leczę zwierzęta od lat!!!
          • Gość: maria IP: *.dynamic.chello.pl 24.01.15, 00:11
            NIE,TYLKO NIE TAM!!!!!!!!
    • Gość: Psiara IP: *.itcomp.pl 21.06.09, 17:46
      Polecam przychodnię na Środuli. leczę swoje stadko u dr. Golby. ma
      podejście do zwierząt i kompetencje. Młody doktor też jest super.
      • Gość: Tycia IP: *.adsl.inetia.pl 17.08.09, 11:54
        A ja polecam Przychodnię Almavet na Brackiej 4. Przyjmuje tam taka
        młoda Pani weterynarz. Przychodnia stosunkowo duża, jak na początek
        swojej działalności nieźle wyposażona. Pani doktor bardzo dokładna,
        ze świetnym podejściem do zwierzaków. Ogólnie ja do niej chodzę ze
        swoją Perełką i jestem zadowolona.
        • Gość: ania IP: *.chello.pl 11.09.09, 19:34
          Na ul. Matejki lekarze niemają pojęcia o leczeniu zwierząt,
          natomiast na pieniądzach znają się wyśmienicie. Dyplomy kupili chyba
          na targu w Będzinie. Całe szczęście, że w porę zabrałam psa i
          uratowali go w przychodni koło Supermarketu. Lekarze kompetentni,
          troskliwi i posiadający ogromną wiedzę. Polecam wszystkim z czystym
          sumieniem. Mają też klinikę w Siemianowicach. Pani doktor
          przyjechała nawet do domu podać zastrzyk i kroplówkę i nieprzyjęła
          zapłaty. Lekarze z powołania.
          • Gość: Krystian IP: *.itcomp.pl 20.09.09, 17:14
            Przez 2 miesiące chodziłem z psem do lecznicy i wmawiano mi,ze pies
            ma zapalenie górnych drog oddechowych. Znajomy polecił mi
            przychodnię na ul. Materjki w Sosnowcu. okazało się że mój pies ma
            wadę serca (rozpoznanie bloki przedsionkowo-komorowe i jest mocno
            powiększone- nie wszystko umiem przeczytać). Pies szybko się męczył
            ikaszlał. Teraz zachowuje się jak szczeniak chociaż ma 12 lat.
            Szczerze polecam przychodnię ABACUS. Lekarze znają się na swoim
            fachu i mają podejscie do zwierząt. POLECAM
        • Gość: Kociara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.09, 14:39
          Polecam lecznicę na Matejki 35 - Abakus. Nigdy się zawiodłam.
          Wielokrotnie dr Golba ratował moje kociaki z opresji i nawet jak
          była potrzeba przyjeżdzał do domu. Świetny lekarz z wiedzą i
          doświadczeniem.
          • Gość: Petra IP: *.play-internet.pl 15.12.13, 06:32
            Na ul.Matejki odradzam!!!
            Wszyscy znajomi (a mieszkam na osiedlu) omijają TO wielkim łukiem.
            Jakiś aktywista zatrudniony przez nich agituje tu tymi fałszywymi wpisami.
            NIE POLECAM I ODRADZAM !
    • Gość: jeje IP: *.play-internet.pl 13.11.13, 11:09
      Nadal szukam dobrego weterynarza (najlepjej Pogoń - Rudna), jak na razie mam kilku w okolicy zweryfikowanych, a na czarnej liście ALMAVET z ul. Brackiej. Nie polecem u nich usługi RTG. Najlepiej od rzu iść do kogoś z RTG cyfrowym, wyjdzie taniej i lepiej!
    • Gość: Monika IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.11.13, 08:54
      Ja po wielu poszukiwaniach (zaliczyłam w sumie z 5 przychodni) znalazłam ideał. Panie lekarki z pasją i z cudownym podejściem do zwierzaków (nie ważne czy to kot, pies, fretka, czy gekon :) Ceny są bardzo przystępne, aż sama byłam zaskoczona, bo za 2 psy zapłaciłam mniej, niż u innego weta za 1 psiaka. Panie są ze wszystkim na bieżąco i są bardzo dokładne, nie bagatelizują problemu. I przede wszystkim są bardzo sympatyczne. Mogę z czystym sumieniem polecić obie lekarki. Acha, najważniejsze - jest to przychodnia Kati na Kilińskiego w Sosnowcu
      • 20.08.16, 10:52
        Zdecydowanie nie polecam p.Bernackiej. Uśmierciła moją kotkę w czasie kastracji. Nie potrafi dac narkozy. Druga p. doktor - super
    • Gość: polecam IP: 79.175.240.* 10.12.13, 12:37
      Ja zdecydowanie polecam przychodnię weterynaryjną na Zagórzu (A.Weps ; K.Wrona) to na tzw.Łakach ul.Br. Mieroszewskich . Wczesniej bylismy z naszym psiaczkiem na pogoni dokładnie mówiąc ul.Gospodarcza- ODRADZAM..(podejscie tam bardzo przedmiotowe..)Natomiast na zagórzu rewelacja, od razu widac że Pan doktor czuje TO- kocha zwierzaczki i super dokładnie poinformował nas o wszystkim! profeska-polecam!
      • Gość: she IP: *.telpol.net.pl 21.01.14, 19:35
        W pełni mogę polecić Abacus na Środuli - dr Maciek, cudny człowiek pełen troski, szacunku i rzetelnej pomocy dla zwierzaków, dokładnie informuje o przebiegu leczenia. Prowadzą moją kotkę już od 15 lat, sam wiek świadczy o wysokim poziomie weterynarii.
        • Gość: Iwona IP: *.mieszczanin.pl 11.04.14, 10:21
          Ja za jedną Panią weterynarz przeniosłam się z Sosnowca do Będzina na ulicę Grunwaldzką (osiedle Zamkowe, zjazd za Biedronką w prawo). Bardzo miła Pani Asia, interesuje ją los zwierzaka, dobrze diagnozuje i nie zdziera kasy. Polecam :)
          • Gość: irek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.06.14, 10:55
            Ja od 20lat chodzę na Sportową i jestem bardzo zadowolony.Teraz mam już drugiego kota i psa zawszę mogę liczyć na zrozumienie moich prblemów no i oczywiście pomoc.Polecam nie pożałujecie.
          • Gość: Justyna Fido IP: *.adsl.inetia.pl 23.01.15, 13:00
            Bardzo zadowolona jestem z wizyty w przychoni na Brackiej ,Almavet , zrobiliśmy wszystkie badania na miejscu , RTG, badania krwi, pani doktor zaopiekowała się naszymi kotami bardzo dobrze, mogę polecić ze szczerego serca.Chodziliśmy do innego weta, ale nawet nie potrafił pobrać krwi na testy naszej kotce, twierdząc ,że ma za cienkie żyły. Pani doktor pobrała krew 4 kotom w 5 minut , wszystko przebiegało sprawnie, diagnostyka kompleksowa.Polecam, i do tego duża kompetencja !
            • Gość: ev IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.15, 12:09
              Mam dokładnie przeciwne odczucia. Poprzez tę przychodnię przesyłałam próbkę kociej tkanki do badania histopatologicznego. Po bardzo długim okresie oczekiwania dotarł do mnie opis, który równie dobrze mógłby dotyczyć 100 innych kotów. Figurowało na nim nie moje nazwisko i nie była to kwestia przekręcenia kilku liter - nawisko było zupełnie inne, a z mojej kotki zrobiono samca. Poza tym nie było innych danych, na podstawie których można by było zidentyfikować próbkę. Wobec tak rażącego niechlujstwa oraz wątpliwości, czy wyniki dotyczą rzeczywiście mojej próbki zażądałam zwotu pieniędzy. Pani Monika Jakaśtam wykręciła się sianem i całkowicie wywinęła od odpowiedzialności.Dla niej nie była to sytuacja nietypowa. Nie dotarło do niej, że za usługę to ona wzięła pieniądze i ona za tę historię odpowiada.
              Osoba kompletnie nieodpowiedzialna. Nigdy nie powierzyłabym jej opieki nad moim zwierzakiem.
              • 20.08.16, 10:54
                poza tym drogo
    • Gość: Gość IP: *.182.222.0.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 05.04.14, 07:24
      Ja mogę polecić Ostrogórską. Panie się trochę pozmieniały od waszych negatywnych komentarzy. Bardzo miłe, kompetentne i zwierzaki szybko wyleczone. Ceny również zrobiły się optymalne. A jak sprawa chirurgiczna przewyższająca ich warunki w przychodni kierują do dr Gierka do katowic. Też bardzo dobrze wspominam wizyty z ON.
    • 05.04.14, 08:02
      Nie polecam na Sportowej-tam kota tak mi wykastrowali, że dalej płodził kotką dzieci.
      Polecam panią koło klubu Kiepury, nie zdziera, trafne diagnozy.
      • Gość: milosnik kotow IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 16.04.14, 16:37
        szczota chyba ci się coś pomieszało ,bo kastrowany kot może kryć kotki będące w rui ,ale nie może jak to napisałaś" płodzić kotką dzieci"
        • 16.06.14, 14:51

Nic mi się nie pomyliło, mój spłodził dzieci połowie wsi u mojej mamy-więc sorry, co to za kastracja ?
    • Gość: Aga IP: *.dynamic.chello.pl 10.04.14, 01:03
      Polecam filię Dąbrowskiej kliniki (Molicki) - w Sosnowcu ul. Orla. Wspaniały lekarz dr. Jarek. Nie zdziera pieniędzy, wspaniałe podejście do pacjenta :) Moją poprzednia sunię kilka razy dosłownie "za futro" wyciągał, dzięki niemu pożyła kilka dodatkowych lat. Nie o pieniądze mu chodzi a o zdrowie zwierzaka, a to najważniejsze. Przy tym mądry lekarz. Polecam. Z moją obecną sunią oczywiście chodzimy do niego :)
    • Gość: anula IP: *.adsl.inetia.pl 11.04.14, 00:25
      Bardzo dobra weterynarz pracuje w przychodni w Klimontowie przy poczcie. Mogę polecićzcałą odpowiedzialnością i nie jest zdziercą!!!
      • Gość: milus IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 14.04.14, 12:59
        ja polecam przychodnie na Sportowej,wszystkie swoje zwierzaki sterylizowałam w tej przychodni i jestem bardzo zadowolona zarówno jeżeli chodzi o jakość jak i cenę .Zdecydowanie polecam
    • 21.06.14, 09:08

Do d... z takimi opiniami, już zaczyna się chwalenia samych siebie :(
      • 01.10.14, 14:35
        pani koło klubu Kiepury masakra, zwrówno mój pies jak i 2 moich koleżanek które do niej chodzą jedzą lek na trzustke to dziwne wyszyscy choruja na to samo? mysle ze jest mocno niedouczona
    • Gość: AGATA 78 IP: *.silesialan.eu 02.10.14, 13:40
      Ja z kolei gorąco polecam pania dr. Chodzimy do niej ze swoimi pupilami od dwóch lat. Zadnych zastrzerzeN.
    • Gość: Staszek IP: 213.158.221.* 02.10.14, 17:04
      Najlepszy lekarz weterynarii w Sosnowcu to dla mnie i moich znajomych jest pani Doktor Aneta Kozłowska która przyjmuje w Abacus w Sosnowcu miła ciepła , cierpliwa informuje o przebiegu choroby mojego kochanego pupila ktory jest ze mna już 3 lata od początku chodzę do niej. Pozdrawiam Staszek
    • Gość: gość IP: 213.158.221.* 02.10.14, 23:28
      Ja nie zgadzam się z pani wpisem na miejscu pani doktor to podałabym panią o podwazanie jej autoryteru jako lekarza .PANI ZAPEWNE KONCZYLA WETERYNARIE WYDAJAC TAKA OPINIE .Pani w abacusie jest super takich wiecej lekarzy.
    • Gość: n@onet.eu IP: *.dynamic.chello.pl 25.03.16, 09:26
      Katarzyna Prais Żarłok opinia: RZEŹNIK NIE POLECAM
      Kobieta, która nie powinna leczyć ŻADNYCH żywych stworzeń!!! Nie wiem czy posiada wiedzę, może i tak ale na lekarza się NIE NADAJE, ponieważ TORTURUJE ZWIERZĘTA !!! Nie posiada empatii,nie posiada podejścia,znęca się nad nimi jest bardzo agresywna!!! Mam pieska z przykrymi doświadczeniami jako szczeniak-od urodzenia była bita, kopana, przywiązana na króciutkim sznurze w pełnym słońcu,tylko czasami dostawała trochę picia i tylko czasami trochę starego chleba.Panicznie boi się ludzi,dzieci.Pani Żarłok Prais obcinała jej pazurki,zrobiła istną RZEŹNIĘ,chwytała za kark i trzaskała o metalowy stół,krew tryskała wszędzie,bo sunia ma bardzo daleko nerwy w pazurkach.Na tej wizycie, był ktoś z rodziny,kto przekazał mi co się stało. Przekazałam telefonicznie całe zajście nie kryjąc oburzenia właścicielowi placówki,był zaskoczony i twierdził, że to świetny lekarz.Od tamtej pory chodziłam do innej Pani dr.Któregoś dnia poszedł ktoś z rodziny i natrafił NA TĄ ZŁĄ LEKARKĘ. Sytuacja powtórzyła się do tego pani Prais żarłok pozwoliła sobie na uwagę dotyczącą właściciela: ?a,bo pan M. ma taką nieciekawą aurę?i przy nim zwierzęta tak reagują? Pogratulować takiego pracownika?.Bardzo żałuję, że mnie nie było przy tym zdarzeniu,bo natychmiast bym przerwała i zgłoisiła sprawę o znęcanie się nad zwierzętami ! To POTWÓR nie lekarz?Zmieniłam placówkę,podejście jak czarne i białe, tam piesek został potraktowany ciepło,bez agresji,wręcz przestał się aż tak bardzo bać.Polecam Kati na Kiepury.
      • 29.03.16, 09:26
        Również polecam Kati przy Kiepury. Zarówno Pani Kasia (wręcz ideał lekarza) jak i Pani Ewa. Obie panie bardzo zaangażowane i mają rewelacyjne podejście do zwierzaka.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.