Dodaj do ulubionych

Janusz Korwin- Mikke w Dąbrowie: Kryzys to wiel...

IP: *.zabrze.net.pl 25.05.09, 12:38
TEN FACET TO JEST JEDNAK DEBIL, A TO ZE KRYZYS TO NADMUCHANA SPRAWA TO KAZDY WIE
Edytor zaawansowany
  • Gość: kam IP: *.chello.pl 25.05.09, 14:46
    ja bym sie raczej zastanowil nad autorem tego tekstu - bo albo niewiele potrafi zrozumiec albo napisal go pod z gory ustawiona teze. jkm jest byc moze kontrowersyjny ale to inteligentny czlowiek i tak sie sklada ze nie mowi 80% rzeczy ktore tutaj streszczono
  • Gość: qqq IP: *.cable.smsnet.pl 25.05.09, 15:57
    utopijny teoretyk, i ta jego banda 20-letnich internetowych
    agitatorów

stop dla upr-spamu
  • Gość: qqq IP: *.cable.smsnet.pl 30.05.09, 20:33
    i jego 20-letnich agitatorów !!!

zobaczycie ze temat bedzie non stop na topie ;) az do wyborow,
    internetowa ekipa UPR czuwa i nie pozwoli zeby spadl nizej ;DDD
  • 88i88 25.05.09, 19:42
    Panu JKM dedykuję tę oto
    piosenkę
    Nie płać za oprogramowanie !
  • Gość: FORZA - niekomuch IP: *.cable.smsnet.pl 30.05.09, 20:45
    no i sie zaczął ogólnopolski spend UPRzykrzających ;-/
  • Gość: kam IP: *.chello.pl 25.05.09, 20:32
    kazdy ma prawo do wlasnych pogladow. nawet jest to utopie albo gdy ma 20 lat. za to teorie gloszone przez jkm nie konczyly sie w praktyce maordowaniem milionow ludzi jak tych wszystkich wrazliwych socjalistow i komunistow. co polecam pod rozwage..
  • Gość: Ideolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.09, 21:22
    Nie znam autora i niepotrzebne mi to do szczęścia, ale byłem na połowie spotkania i akurat pokrywa się to z tym, co tu przeczytałem. JKM przedstawia jakieś utopijne poglądy, a o tym, że w podtekście dyskryminuje kobiety, to już nie wspomnę...
  • Gość: Nikifor IP: 212.160.172.* 26.05.09, 13:35
    Cóż za obiektywna relacja! Pani Olejnik by się nie powstydziła nawet.
  • Gość: mONdry IP: 213.134.186.* 26.05.09, 22:41
    Oczywiście, bo przecież wszyscy jesteście wielkimi ekonomistami i tyle książek przeczytaliście, że znacie się na ekonomi. video.google.pl/videoplay?docid=-1887591866262119830 -- polecam na początek. Ale po co tracić czas jak macie podane bzdury na talerzu w mediach.

PS. Obiektywna relacja, bravo!
  • Gość: qqq IP: *.cable.smsnet.pl 27.05.09, 12:11
    w tym filmiku sa 2 powarzne bledy, stracilem kiedys 30 minut z
    mojego zycia ;/ a JKM to porazka, mialem czelnosc dyskutowac z jego
    agitatorami, metody dyskusji od swiadkow jechowych i propaganda jak
    od goebelsa czy trockiego!
  • Gość: Duki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.05.09, 08:15
    ale i tak najlepszy jest PiS, bo dgy miał swój czas, to pokazał jekim "wspaniałym" był rzadem (oczwyiście to była ironia), aaa teraz na siłe próbuje walczyć o utraconą władze i zamiasto pomóc by sie żyło lepiej, wszystko psuje i chce pokazać ze ten rząd jest gorszy od nich, niech kaczyński se odpuści aaa jak chce zachować jeszcze twarz niech lepiej sie zrzeknie prezydentury bo to co robi to śmiech na sali
  • Gość: qqq IP: *.cable.smsnet.pl 27.05.09, 12:14
    a najlepsze jest SLD nic nie robilo ino kradlo, PO tez same aniolki
    ktore forsuja lobbystyczne ustawy jak z tymi samochodami z
    przebiegiem pow 10 lat ;]

kazda partia jest zlodziejska jedna bardziej druga mniej a SLD to
    mistrzostwo, w sosnowcu wszystkie stanowiska w wieszych firmach
    obsadzone przez swojejszych ;)))))))
  • Gość: thuy6uyt IP: *.chello.pl 27.05.09, 22:11
    brawo dziennikarzolu!!! Wykonałeś robotę jak byś był z Trybuny Ludu!!!
  • heimdall.laik 28.05.09, 06:52
    każdy kto ma troszeczkę oleju w glowie i rozsadku, wiedzy historycznej, a takze liznal zycia, wie jakie kompletne bzdury opowiada JKM. Nie mozna mu ujac pewnej charyzmy, pewnej umiejetnosci przekonywania i sily, ale niczego wiecej. Barwna zabawna postac. Ci wszyscy ktorzy wskazuja na korzystanie z gotowych opinii i hasel na temat, najwyrazniej nie doswiadczyli realnego zycia i jego klopotow, oraz poruszaja sie w sferze mitologii i abstrakcyjnych idealow.
  • Gość: Paweł Kaniewski IP: *.adsl.inetia.pl 28.05.09, 08:34
    Panie Pawle Leśniak jest pan studentem pierwszego roku dziennikarstwa ? Do sesji się przygotowywać a nie takie "cośtam cośtam" pisać. Przecież to żenuła.
  • Gość: inz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.09, 14:40
    Po wydarzeniach z niepełnosprawnymi dziećmi całkowicie straciłem resztki szacunki dla Korwina-Mikke. Od tamtej pory jest dla mnie niczym więcej, jak tylko niegroźnym krzykaczem. Ma dość inteligentne spostrzeżenia, jednak no po prostu nie można go poważnie traktować
  • Gość: Real life IP: *.teknosystem.pl 28.05.09, 15:27
    Za to specjalistów od jak inz i cała plejada jemu podobnych doskonale sie orientuje i wie o co chodzi. Zlasowane mózgole wyuczone klepac te same formułki dzien w dzień. 0 inwencji i szukania logiki. Kocham te wasze opinie o człowieku ktory nawet milcząc przy was okazuje sie być inteligentniejszy.
  • Gość: inz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.09, 15:40
    Ożen się z nim, to najlepsze wyjście jak tak go kochasz
  • Gość: asd IP: *.blich.krakow.pl 28.05.09, 15:54
    heeej
    znacie kapele "krupnioki z sosnowca"?
  • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.09, 16:02
    Powszechne nauczanie stworzyło takich ignorantów,że umieją czytać tylko nie rozumną
  • Gość: Real life IP: *.teknosystem.pl 28.05.09, 16:02
    inz, weź patelnie i z całej siły zaaplikuj w swoją główkę, pomoc nie pomoże, ale przynajmniej odejdziesz od komputera. Nie zaśmiecaj bazy danych swoimi rekordami - spostrzeżeniami bo co tak naprawdę kogos obchodzą twoje resztki szacunku?
  • Gość: qqq IP: *.cable.smsnet.pl 28.05.09, 17:31
    inz ma racje, to ze jest inteligentny (jakis tam mistrz szachowy) to
    nic nie znaczy, w ogole nie jest zyciowy, w dodatku poglady
    nazistowskie reprezentuje, najlepiej wywiezc starych do lasu bo nie
    sa juz produktywni, zlikwidowac place minimalna bo po co, przeta w
    Polsce pelno pracy ze sie odmawia bo za malo placa, po co
    ubezpieczenia zdrowotne - masz kase plac nie masz zdychaj
    i tak dalej i tak dalej... STOP dla UPR SPAMU
  • Gość: Everthus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.09, 17:32
    Cały artykuł to jest szczyt manipulacji. A wypowiedzi niektórych komentatorów pokazują najdobitniej, jacy ludzie opluwają i wyśmiewają JKM
  • Gość: Gość IP: 194.63.133.* 28.05.09, 18:28
    Drogi Autorze artykułu. Ja rozumiem, że jest kryzys i ciężej w tych czasach wykarmić rodzinę, ale polecam Panu zajęcie się czymś bardziej dla Pana stosownym niż dziennikarstwo. Ten artykuł nie ma żadnego sensu. Ani stylistycznego, ani merytorycznego. Aczkolwiek przyznam: jeśli chodzi o prawdomówność, to jest na standardowym dla Gazety poziomie: ujemnym.

Jeśli Gazeta nadal chce uprawiać socjalistyczną propagandę, to niech zmieni dziennikarzy, bo tylko idiota dał by sobie wmówić ""fakty"" i wnioski płynące z tego artykułu.
  • Gość: Lew IP: *.cable.smsnet.pl 29.05.09, 14:33
    idź do domu poskarż sie mamie
  • Gość: popieramUPR IP: *.csk.pl 30.05.09, 00:10
    "gdyż jak wiadomo Unia Polityki Realnej chciałby obalić demokrację w Polsce" - wypraszam sobie, proszę nie pisać takich kłamstw
  • keradk 30.05.09, 00:11
    do inz - widac cos tam slyszales o dzieciach niepelnosprawnych ze cos lewicowi krzykacze sie pieklili. a wiesz ze JKM załorzyl fundacje pomocy dzieciom niepelnosprawnym? a co zrobiles ty?
  • Gość: Krakers IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.09, 00:15
    qqq, widać masz małe pojęcie o jego poglądach. W przeciwieństwie do lewactwa jemu zależy, żeby ludzie żyli jak najdłużej, dlatego jest przeciwnikiem eutanazji.
    to zdanie powinno ci dać w tej kwestii do myślenia:
    "Lewica chce traktować zwierzęta jak ludzi, więc i ludzi jak zwierzęta. Skoro je się usypia, to ludzi po 65. roku również, a wtedy nie trzeba będzie wypłacać emerytur"
  • Gość: hehe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.09, 00:17
    Koles byl na polowie spotkania (15 minut?) i uwaza sie za wlasciwego do pisania ze ten tekst tutaj to rpawda? Ktos kto wychodzi po 15 minutach nie jest zainteresowany wykladem a jak otaki pewnie wcale go nie sluchal.
  • Gość: michal_szczecin IP: *.chello.pl 30.05.09, 00:25
    rozbraja mnie krytyka UPR w stylu nei masz kasy zdychaj - nawet nei zastanowicie sie CZEMU nei macie kasy i ze nie macie jej vbo własnie panstwo zabiera wam na bezpłatne udukacje, szpitale i armie pol miliona urzednikow. JEstescie za tepi na UPR - wam jak sie nie powie o czyms ZA DARMO i nie usmiechnie sie ladnie to w dupie macie takiego polityka. Tylko co dobrego zrobily te powazne partie PO-PiS-PSL-SLD dla zwyklego szarego obywatela przez 20 lat swoich rzadów. NIC procz osmieszeniem słow liberalizm prawica i wolny rynek ktorych wp olsce są jakies tandetne substytuty. Wam wystarczy zmienic nazwe partii z SLD na LiD lub z AWS na PO i PiS i dla was to juz inni ludzie - ten zabieg skutecznie kasuje przeszłosc polityczną. Banda durniów z was i tyle. Ciesze sie ze glosuje na UPR a nie na tych ktorych promuje telewizja i ,,obiektywne" media - ,ysle samodzielnie i wiem ze ze swoimi pieneidzmi poradzil bym sobei lepiej niz rzad robi to treraz za mnie - wbrew mojej woli.
  • Gość: Gość IP: *.zamosc.mm.pl 30.05.09, 00:39
    A jak było to będzie można obejrzeć zostało nagrane to spotkanie i na stronie JKM zobaczymy.
    Komentarze na podstawie relacji nie koniecznie obiektywnego dziennikarza mogą okazać się delikatnie mówiąc śmieszne.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka