Dodaj do ulubionych

Opinie o Perfekt Dent Warszawa

22.02.19, 14:22
Znacie klinikę Perfekt-Dent z Warszawy? Zbieram dla mamy opinie na ich temat, bo w internecie ciężko coś wiarygodnego znaleźć na ten moment. Zbieżność nazw powoduje, że dla zapytania "perfekt-dent opinie" wyświetla się w Google wiele treści dotyczących innych placówek stomatologicznych, a te w miarę trafione wyniki są sprzed kilku lat i prawdopodobnie są już dawno nieaktualne. Dodam, że interesująca mnie klinika Perfekt-Dent ma swoje placówki na Tarchominie i Białołęce, mnie akurat interesują opinie o tej drugiej zlokalizowanej na ul. Skarbka z gór 142, 03-287 Warszawa. Będę wdzięczny za pomoc.
Edytor zaawansowany
  • aklodr 27.02.19, 12:31
    Perfekt Dent z Warszawy to dosyć znana w okolicy, lokalna klinika stomatologiczna. Z tego co się orientuję, to ich oddział na Białołęce funkcjonuje już dobre 15 lat, więc już samo to bardzo dobrze o nich świadczy. Osobiście nigdy się w Perfekt Dentcie nie leczyłem, ale znam osobiście osoby, które robią u nich zęby od lat, i nigdy nie słyszałam aby narzekali. Na pewno nie jest to więc jakaś "przychodnia krzak", i spokojnie możesz się do nich wybrać, i sam wyrobić sobie opinię. Raczej się nie zawiedziesz.
  • aklodr 01.03.19, 13:57
    topikkk napisał(a):

> Miałem swego czasu do czynienia z oddziałem perfekt dent na tarchominie. Jeśli
    > też cię interesują opinie na ich temat, to daj znać, chętnie się podzielę.

Z tego co się orientuję, to w Warszawskim Perfekt Dent na Tarchominie przyjmują praktycznie ci sami dentyści co na Białołęce. Dlatego jeśli masz dla mnie jakąś ciekawą opinię na ich temat, niezależnie od tego jakiego oddziału Perfekt Dent dotyczy, to spokojnie pisz wink
  • topikkk 10.04.19, 23:14
    Przy odrobinie wysiłku bez większego problemu można znaleźć w wyszukiwarce opinie, dotyczące tego konkretnego perfekt dent z warszawy. Poszukałem, i znalazłem przeszło kilkanaście wink Z czego zdecydowana większość neutralna lub wręcz pozytywna. Jeśli już są jakieś negatywne opinie, to raczej niesprecyzowane, ot jedna gwiazdka na wizytówce Google, czy tego typu wpisy. Negatywy w przeciwieństwie do pozytywów, pochodzą przynajmniej sprzed kilku lat, więc jeśli działo się u nich coś złego to zdążyli to popraw. Tak więc jak dla mnie nie ma się raczej czego obawiać, i spokojnie możesz umawiać się na wizytę smile .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.