Dodaj do ulubionych

Najsilniejsze rytualy milosne. Komu wierzyc ??

07.09.19, 12:42
Witam was. Ostatnie tygodnie spędziłem na przeszukiwaniu internetu i znalezieniu "zlotego srodka" na odzyskanie żony. Niestety zycie dalo mi niezłą lekcje. Zona mnie opuscila a co gorsze nie mamy jeszcze rozwodu a ona juz mieszka z innym. Czuje sie jakbym stracil wszystko. Jestem wrakiem czlowieka zabrala dzieci i poprostu zamknęła drzwi za soba. To tak w skrócie. I wracajac do tematu czy ktos z was tak naprawde zamawiajac jakis rytual czy tez czar milosny spelnilo mu sie???!! Los zadzialal na jego korzysc?? Czy macie kogos na tyle mocnego co by i spelnil moj los??? Historie ktora wam powiedzialem to tak jak pisze jest w skrocie. Pomiedzy tym wszystkim bylo wiele zlosci lez klutni i nie tylko. Nie moge wam wszystkiego opowiedziec bo prawdopodobnie ten post by nie zostal opublikowany . ale jak mowie potrzebuje pilnie pomocy i prosze was o pomoc . kocham moja zone ponad wszystko i potrafie jej wszystko wybaczyc nawet to ze mnie zdradzila. Jest dla mnie wszystkim. I prosze wszystkie pseudowrozki i inne osoby ktore chca tylko zarobic o ominięciu tego postu. Tu chodzi nie tylko o powrot ale czyjeś zycie. Rownie dobrze piszcie na mojego maila. Piotr191@op.pl
Edytor zaawansowany
  • piteer 07.09.19, 12:52
    Dodajac potrafie sie odwdzieczyc za pomoc. Zapomnialem dodac ze korzystalem z dwoch tarocistek i obie powiedzialy mi przez telefon to samo ze moja zona nie do konca jest przekonana o decyzji odejscia i ze jestesmy sobie pisani no i kilka innych rzeczy ale to juz zostawie dla siebie. Moge smialo wam dac namiary do tych dwoch milych i konkretnych pan. Czekam na wasze wpisy i maile
  • piteer 07.09.19, 13:01
    Czytalem dość sporo jest sporo osob co sie podaja za wrozki ale rak naprawde nie maja zielonego pojecia. Czychaja na czyims nieszczesciu co gorsza. Ale wlasnie ciekawy jestem czy tez tego rytualu krwi czy rytuału iztdy czy tez egipskiego bo w moim orzepadku musi byc naprawde cos silnego
  • nero1980 08.09.19, 11:40
    Byłem w takiej samej sytuacji jak ty kobieta odeszla po 12 latach szukałem po necie robiłem te rytuały i tylko wydawałem kase a nic z tego nie wychodziło znalezienie odpowiedniej osoby do rytuału zajęło mi prawie rok ale udało sie
  • piteer 08.09.19, 11:55
    U kogo robiles? Napisz na maila. Ja we wtorek mam kolejny rytual. Le nie zaszkodzi robic wszystkiego na raz.
  • piteer 10.09.19, 11:01
    No dobra. Mozemy powoli ruszac z wnioskami. Bede sie starl dodawac je systematycznie na ile to mozliwe. A wiec. Moja sytuacje juz znacie ze jest bardzo ciezka zona mnie nie kocha wrecz nienawidzi ale...dzieki jednej pani ktora sie ze mna skontaktowala mailpodala mi namiar do pana o ktorym uslyszala od kolezanki. Panbten nie rzuca urokow ale robi oczyszczeniarelacji wyciszenia oraz uspokaja dusze po przejsciach itp. Wcziraj sie z nim skontaktowalem jakims cudem udalo mi sie uzyskac do niego namiar. I odrazu wyjasnilem mu sytuacje i poprosilem o oczyszczenie. Bardzo niechetnie do tego podszedl bo mowi ze moja sytuacja jest dramatyczna a skutek oczyszczenia moze byc taki ze ona dojdzie do wniosku ze dovrze zrobila ze odeszla i zostanie nam przyjazn. Nic do stracenia nie mam pomyslalem. Pan wczoraj zabral siw do rzeczy a dzis rano zona sam do mnie napisala co u mnie slychac jak se radze i tp. Takie slowa od niej nie pfly od kilku dobrych tygodni. Pan jest niesamowity. P.s. narazie nie vede rozdawal maili
  • piteer 10.09.19, 21:50
    Kolejna rzecz. Dosc bardzo wazna. Musicie miec pewność czy jestescie sobie pisani??? Od tego tez sporo zalezy. Osoby ktore sa sobie przypisane jest latwiej polaczyc na nowo rytualem niz te ktore nie sa sobie pisane. A wiec dobrze tez jakbyscie najpierw poszli czy tez zadzwonili do tarocistki. Jak cos to mam 3 sprawdzone ale tak jak mowie wszyztko na maila
  • aquaaksamit 11.09.19, 11:46
    a dziś? odzywała sie? myslisz ze sie odezwala po tym oczyszczaniu?
  • piteer 11.09.19, 12:23
    Dzisiaj nie. Wczoraj jej napisalem wieczorem ze pare dni do wekendu bede nieaktywny. Chcialem tez sobie dac czas i jej troszke zeby przemlala. Narazie to pierwsze dni moze jakos tez inaczj zadziala jak nie vedzie kontaktu chwilke. Korci mnie zeby do niej napisac ale musze vyc cierpliwy tez. Napewno bede informowal na bieżąco.
  • piteer 11.09.19, 12:25
    Dalej czekam na waze uwagi. I doswiadczenia na mojego maila. Piszecie i piszcie dalej.
  • piteer 11.09.19, 12:26
    Myslw ze ta. Po oczyazczaniu. Eszcze 2 dni temy nasz kontakt konczyl sie klotnia
  • aquaaksamit 11.09.19, 12:49
    a jak dlugo on robi to oczyszczenie?
  • piteer 11.09.19, 12:27
    Napisz do mbie na maila najlepiej.
  • piteer 11.09.19, 13:12
    Szczerze to nie wiem dzis wyslalem do niego maila ale narazie cisza. Zobaczymy. Szczegolt na mailu tak jak pisalem bo naraziw za duzo nie chce pisac na forum dopieronjak beda konkrety zaczne sie tu wylewać ale potzrebuje was zebywcie podali mi jakies konkrety przypadki i doswiadczenia. Tylko tak sami mozemy uniknac zawodu czy utraty kasy lub dopomóc sobie w szczęściu
  • piteer 11.09.19, 20:00
    Teraz cos EKSTRA ale nie dla wszystkich potrzebujacych. TYLKO NAJCIEZSZE PROBLEMY no i ci co maja wiecej kasy. Jak mi sie uda do konca tygodnia vede mial kontakt do prawdziwej WIEDZMY. powaznie bez zartow. Sam sie nie moge doczekac. Nieatety tylko dla tych co maja czas i pieniadze no i nie boja sie latac sqmolotem za granicę. Jak siw uda to spotakam sie z nia . jest ona jedna z dwoch zyjacych w tamtym kraju. Ale narazie nie zapeszam
  • piteer 12.09.19, 00:23
    Aquaaksamit . sam rytual tydzien trwa . efekty do miesiaca.
  • piteer 12.09.19, 01:22
    No dobra. Spac nie moge. Mialem dzisiaj naprawde udany dzien jesli chodzi o maile albo telefony. Naprawde super. Wiele sie dowiedziałem i mam nadzieję ze pomogłem.. Zaraz paitaek. Ale smialo na wekend piszcie i w niedziele wstawiam jakieś wnioski. Kolejny raz pisze bie wstydzcie sie nie bójcie naprawde razem se poradzimy. Tak samo to forum daje nam nadzieje kzdy mail ktory dostaje kazda rozmowa podnosi na duchu ijak wy piszexie staram sie wam to przrkazax ale nie robie tego bo ktos cos slyszal. Chxe byc uczciwy. Wobec was tak samo jak wy mi zaufaliscie.
  • piteer 12.09.19, 09:26
    Czesc wszystkim. Dzisiej niewyspany jestem. Wczoraj niemal do 3 rano pisalem z dwiema osobami. Do tego jak poszedlem spac koszmary mialem do rana same bzdury mi sie snily. Naprawde sytuacja fajnie sie rozwija. Dzieki za zuufanie. Ale musimy sobie cos wyjasnic. Jesli "nie wiesz" z kad masz mojego maila to nie pisz. Rozmowa zaczyna wtedy sie robic irytujaca i wkurzajaca. Jesli chccesz odrazu moj nr to nie pisz. . ja tez chce wiedziec z kim pisze. Czasem moze sie wam wydawac ze wnikam w ptoblem ale tez musz e wiedziec i znac wasz problem by dac rade albo sprobowac pomoc. Teraz kolejne. TAK mam dojscie prawdopodobnie do osob ktore moga czesci wam pomoc ale tak jak mowie puki co czesci. Ppniewaz tak jak kazdy wie sa lzejsze i mocniejsze przypadki ale bede dążył do tego by kazdy zaznal szczescia. Ale wciaz sam potrzebuje. Ale tak jak kazdemu z was pisalem czy tez mowilem. Ja nie tobie zadnych rytualow. Ja tylko werfikuue wasze wypowiedzi i oferuje pomoc z doswiadczenia innych lub waszych wypowiedzi. Sam jestem w trakcie rytualow.
  • piteer 12.09.19, 14:00
    No dobra. Jeszcze przed chwilą nie wiedzialem czy wogole sie to uda ale jednak. Na 90% we wtorek albo srode bede mial kontakt do wspomnianej wiedzmy. Alr jest kilka utrudnien oraz zasad dla niektorych nie do obejscia. Pierwsze jest to ze bede mial nr telefonu do niejni to jedyny srodek komunikacji orzed spotkaniem do ktorego moze i tak nie dojsc . wszystko bedzie zalezec od niej. Po drugie ona nie mowi po angielsku co i dla mnoe bedzie trudne ponieważ spotkanie odbywa sie bez osob trzecich. A jedna z zasad bedzie wyrzeczenie sie swojej wiary nie wazne w. Jakiego boga wierzysz. O tak pokrotce podobno jest wiecej tego. Zobaczymy
  • piteer 12.09.19, 15:36
    Mam kolejna sprawdzona osobe. Pan wczoraj sie podjął mojej prośby. Dzis mi napisal ze dla niego jest to nie do zrobienia i zapytal czy chce kontynuowac. Szczery i o to w tym chodzi
  • piteer 13.09.19, 10:49
    Czesc. Sluchajcie . a idac w druga strone czy ktos z was prubowal rzucic urok na siebie na odkochanie sie w danej osobie? Jak to dziala jakoe sa efekty? Moze ktos cos wie na ten temat. Bo jesli mozna przywolac milosc to i mozna ja ze tak powiem anulowac chyba. Po co sie męczyć nie spac plakac po nocach jak mozna polozyc sie i poprostu sapc. Normalnoe funkcjonowac. Zaczac od nowa odpuscic sobie. Wiem ze tak poprostu sie mowi ja sam sobie nie wyobrazam zycia bez zony i nie wiem czy bym sie zdeccydowal na cos takiego ale jestem ciekawy. Czekam na wasze maile
  • piteer 14.09.19, 17:57
    Czesc. Nie wiem od czego zacząć. Pogoda u mnie zje....a a wiec nastroj slaby. Bardzo mi jek brak. Mam nadzieje ze wszyscy damy rade i przejdziemy to. Ostatnio pisala do mnie pan"Sii" kyora dala troszke do myslenia . czy naprawde jestesmy skazani na to by nasze zycie w tej chwili stanelo w miejscu? A moze to szansa na cos wiekszego? Nic nie dzieje sie bez przyczyny.. Napiszcie co p tym myslicie
  • piteer 14.09.19, 21:19
    Tylko spokoj i pozytywne mysli nas uratują. Chcialem zrobic wpis ze moje wpisy znikaja ale dostalem wiadomosc ze skasuja mi wszyztko hmmm
  • piteer 14.09.19, 21:41
    Kolejny wpis ale tak na lekko. Zobaczcie piszecie do mnoe rozmawiamy. Dzwonia i pisza kobiety i faceci. A ciekawe czy jest tak ze jak dzwoni kobieta ze facet ja zostawil ale ona go tak kocha i che by wrocil a przypuszczalnie drugi telefin jest od niego??!!! Bo on chce byb ona wrucila he. Hmmm ciekawa sytuacja bo moze tak tez jest.
  • piteer 14.09.19, 21:45
    Ale bardzo wazne. Nie zamykajcie sie w domu. Nie placzcie w poduszke nie zamykajcie sie w sobie. Wiem jest ciezko ja tez mam ciezko tez moja glowe ona wypelnia. Ale wyjdzcie gdzies. Spotkajcie sie z przyjaciółmi. Ale nie za duzo alko. Jest sobota ja tez ide na balet maly miedzy ludzi
  • piteer 15.09.19, 05:45
    Tez macie takie noce ze nie spicie wogole? U mnie jest 3.40. Oka nie moge zmruzyc. Bardzo slaby dzien mam. Dramat. Nie wim od czego to zalezy. Czasem jestem tak zmęczony ze zasypiem ale budze sie w srodku nocy i ją widze ale dzisiaj to nawet polozyc sie nie moge. To wszystko dziala na podswiafomisc. Jakie wy macir odczucia jak zrobicie jakis rytual. Ja dzis mialem na milosc. Mam duzo energi ale to zla energi bo jestem zalamany. Jak u was to jest
  • piteer 15.09.19, 18:32
    Czesc. Slowo jest slowo tak jak obiecalem w niedzie cos mialem wuecej napisac. Jetem wpol przytomny niewyspany i balagan w glowie. Ale obiecalem i musze dotrzymac slowa. Spijam drina i jedziemy.polecic wam moge w sumie 3 ososby. A w zasadzie 2. Pierwszy jest pan pawel. Zajmuje sie oczyszczaniem itp. Gosc jest rzeczowy szczery i naprawde robi swoje i dziala. Ie vierze kasy przed. Druga jest pani dorota b. Robi fakttcznie rytualy wysyla zdiecis a po wszyztkim do domu wtszle ci pozostalosci po rytualach. Jet bardzo symaptyczna i caly czas w kontackie z toba. Jest jeszcze pani maria b. Ale ze tak powiem jest na tz emeryturze. Niechetnie sie tym zajmuje i napewno nie kazdemu vedzie chciala pomoc. Kontakt z nia tez jest utrudnionya bo nie odpisuje . czasem trzeba na jakakolwiek odp 2 dni. Jesli chodzi o tych u ktorych nie robic to.... U nikogo z neta. Sa pojedyncze osoby o ktorych wiem malo ale u tych o ktorych jest najglosniej to odradzam. Caly czas szukam osoby u ktorej serce zagoscilo szczescie na nowo. Tak jak mowilem w tygodniu bede mial nr do wiedzmy ale ostrzegabo mnie pred nia i sam nie wiem. Moze ktos chce vyc krolikiem doawiadczalnym hhe. Efekt podobno jest do 48 godzin. Dzieki wam ze poszecie. Z niektorymi z was mam swietny kontakt. Szczegolnie dzieluje 'sii" . dzięki ci mala he. Naprawde dala mi inne dpojrzenie. Teoszke mi bamieszalasw glowie ale zawsze inne . spojrzenie. Inna rzecz. Kazda wrozka mowi ze po rytuale ona czy on powinien wrocic i kochac cie do konca dni. Ale czy któraś wam powiedziala ze nie ttlko ze moze was juz nigdy nie pokochac ale wrecz przeciwnie moze cie znienawidziec. Calkien możesz przestac istniec dla tej drugiej polowki. Pamietaj ze medal ma dwie strony.. Piszcie dalej
  • piteer 15.09.19, 23:21
    Jesli moja zona wroci obiecuje wam ze nie zostawie was . bede dalej kontynuowal to fo robie. A dlaczego o tym pisze? Zona odezwala sie przed chcwila do mnie po trzech dniach. Bardzo dziwne. Bo po wieewsze pisala vardzo spokojnie tak jakby chciala mnie podniesc. Na duchu. Po drugie ktora jest godzina. Widocznie myslala przez ten czas o mnie . cos sie dzieje. Ludzie jestem mega nadzieii. Po trzecie chyba smutna jest cos ja boli. Mysle ze chciala mi cis powiedziec ale sie bała. Dziwne to bylo. Dzuwnie sie czuje. Caly wekend o niej myslalem. Pytalem Panią kyora mi zrobila urok to mowi ze jesli ja tak mysle to i u niej cos sie dzieje. Jwsli zadziala i ona wroci to otwarcie zareklamuje ta Panią.
  • piteer 16.09.19, 01:27
    Niestety. Musze wam to napisac. Pani Maria B nie chxe juz wiecej robic rytualiw. Jak wspominalem przeszła na emeryture. Niedawno mi napisala ze prosi zebym juz nie dawal nikomu jej namiarow. Sorki musze to uszanowac. A wiec zostaja mi dwie osoby ktore moge wam polecic
  • piteer 16.09.19, 01:48
    Moze marudze ale mysle o mojek zonie. Mysle ze cos sie zaczyna ruszac. Coraz mocniej w jej powrot. Bardzo sie ciesze ze napisala. . zycze wam tez powodzenia. Mam nadxieje ze pomoge rowniez wam. Jesli wroci to obiecuje wrocic do polski. Zostawic wszystko to co tu mam. Dam jej siebie w 101%.
  • piteer 16.09.19, 02:02
    Jeszcze jedno co mnie okropnie wkurza. Nie szantazujcue mnie. Na sam koniec opublikuje adresy osob ktore chcialy czy tez chxa mnie zniszczyć . sa niby wrozkami a zakladaja maile i wysylaja mi maile z szantazem. Maile tez opublikuje.
  • piteer 16.09.19, 02:04
    Nadzieja umiera ostatnia.
  • piteer 16.09.19, 02:12
    Teraz bede wam pisal na bieżąco z godzint na godzine jesli bedzie sie odzywala. Dokladnie opisze wam jak wyglada dzialabie uroku i jak sie losy toczą. Beda napewbo wzloty i upadki ale musze ją odzyskać
  • piteer 16.09.19, 02:16
    Znow nieprzespana noc.
  • piteer 17.09.19, 01:51
    Czesc wszystkim . na poczatek chcialem wam znowu podziekowac ze piszecie do mnie. Kazda czy tez kazdy z was ma swoja niepowtarzalna historie. Postaram sie wyleczyc wasze serca oby znowu szczescie i usmiwch tam zawitalo. No mam nadzieje ze jutro dostane ten nr tel do tej wiedzmy bo jeatem naprawde mega ciekaw. Staralem sie ostatnio znaleac cos na stronie o niej ale sa ttlko szczatkowe informacje zadnych szczegółów. Wszystko sie okaze. Inna sprawa jestem w kontakcie z jednym panem ktory robi delikatne rytualy dokladnoe ten ktory dzien puzniej mi odmowil i dzisiaj napisal mi maila ze konsultuje moj przypadek z kims kto mi pomoze ale musze jeszcze chwilke poczekac. A wiec znow jakis trop jakas nadzieja i sznsa. Tak jak wspominalem tego pana w necie nie znajdziecie. Czesc z was dosc nieufnie do mnie podchodzi no i nie ma co sie dziwiwc bo w sumie pojawia sie gosc zaklada forum i szuka zlotego srodka i nagle wsystkich zapewnia w uleczeniu i powrocie. No jak wspominalem sa lzejsze i ciezsze przypadki. Ale kazda rozmowa z wami czy same maile naprawde sporo daja. Wy sami wierzycie w to co pisza na forum tym czy innym aj jednak polegam na waszych doswiadczeniach czy informacjach i tylko z tego wzgledu jak wam kogos polecam to robie to bo sam skorzystalem niestety narazie u mnie to idzie disc wolno ale jak pisalem wczoraj cos ryszylo. A wiec . napewno nie zostawie was samych sobie tak jak wszyscy inni ktorzy najpierw prosili o pomoc wszedzie gdzie sie dalo a jak sie udalo to zniknęli. Ja w ta strone nie bede szedl. Bo jesli mi sie uda to tylo dzieki wam i jak obiecalem dluzny nie zostane. Mam jeszcze dwa nazwiska ale niestety nie noge sie z nimi skontaktowac. Pisalem kilkukrotnie ale cisza. A wiwc . badzcie dobrej mysli piszcie do mnie dzwonce kazda info ktora slyszeliscie a wydaje wam siw niesitotna moze miec wiwlki wplyw. Jesli uslyszeliscie o jakims panu czy pani ktora pomigla choc w czesci to wazne. Vo rownie dobrze z twojego miasta kyos mogl slyszec cos o tej osobie ale nie jest przekonany. Ale skladajac w kupe wszysttko moze okazac sie zbawieniem. A wiwc nie rezygnujcie i czekam na was
  • piteer 17.09.19, 20:57
    Witam. Niestety dzia nie udalo siw z numerem do wiedzmy a wiwc czekam do jutra. Chcialbym aiw dowiedziec czegoa od niej. Zadac killa pytan a czy po pierwsze uda mi sie do niej dostac to nie wiwm i po drugie czy chce tego??? To juz nie sa żarty i kiedys obudzisz sie z mysla straty dziecka? Umiela bys czy umial bys spojrzec na ukochana osobe? Wiedzac ze to przez ciebie??? Raczej nie. No wlasnie.
    A kolejna rzecz ktora mnie dzis okropnie wkurzyla to byla prozba do osoby ktora robi rytualay na odsepariwanie i na milosc. Brzmi sensownie ale nie w tym rzecz. Pani porosila o taka osobe poniewaz sama jest w malzenstiwle i sa dzieci i kocha faceta kyory tez jest zonaty i sa dzieci. LUDZIE !!!!MACIE COS Z GLOWAMI???!!!
    jak mozna tak postępowac. Rodzina to swietosc!!!i nie ma tu wymowek. Nawet nie piszcie nie dzeoncie z czyms takim. Co wy chcecie zrobic. Rozbic rodzine ? Czesc z was sma zostala zdradzona to postawciw sie w sytuacji tej drugiej zdradzonej. Zal mi zate osoby i ich głupotę.
  • piteer 18.09.19, 16:32
    Czesc. Mam ten numer mam go. Osoby ktore śledzą moje wpisy wiedza o co chodzi. Ale mam go. Dzis wieczorem spróbuję zadzwonic i wam napisze jal przebiegala rozmowa. Ale za to bardzo sie denerwuje. Bo sam nie wiem czy chce tego. Chce poswiecic cos cos czego soebie nie wybacze. Hmm. Gosc ktory mi go dal mowi ze sam sie zastanawial czy mi go dac. Szczerze to sprawa wyglada nienajlepiej. . to nie zabawa wrecz przeciwnie. Zona moze i wroci ale jesli bede musial zaplacic wieksza cene?? Jesli strace cos wiecej? Mowil mi tak samo ze radiac moze szybko przemonac a zacznie sie prawdziwy koszmar ktorego moge nie udzwignac hmmm. No i wlasnie teraz sparawa czy wam go dac??!! Nie chce byslc wspolwinny waszego koszmaru nie chce byscie to przechodzili. Musze to przemyslec.
  • piteer 18.09.19, 17:04
    Inna sprawa. Mam sprawdzona wrozke. Moge polecić.
  • zuziamarkowska 18.09.19, 18:47
    skuteczne rytuały tylko u wrózki alicji twitter.com/Alicja17412485
  • piteer 18.09.19, 19:04
    A email albo telefon?
  • piteer 18.09.19, 20:40
    A czy ktoa z was kojarzy izabele lewandowaka? Podobno jest dobra i siw sprawdza ale ciezko cokolwiwk znalesc o niej
  • piteer 18.09.19, 23:30
    Czeac. Rozmawialem z ta wiedzma ale sory dzis nic nie naposze. Rece mi siw trzęsą. Jutro jak sie uspokoje to napisze wiecej na ten temat. Ogolnie szok i odradzam.
  • piteer 19.09.19, 11:49
    Witam was serdecznie. Jak wczoraj wspomnialem dzwonilem do tej wiedzmy. Na piczatku bylo okropnie ciezkonja przekonac zeby ktos tlumaczyl na islandzki to co mowie po angielsku. Powiedziala ze to sa moje sprawy a sama rozmowa ma ogromny wplyw i nie vedzie to wyrazne dla niej. Ja praktycznie nie musialem mowic nic. Jak juz sie zgodzila kazala mi czekac jakies 10 minut. Byla kompletna cisza w telefonie. Puzniej zaczela mi opowiadac o mnie co vylo vardzo dziwne . zadala minttlko kilka pytan ktore wogole byle dziwne i wydawalo siw ze nie ma to wiekszego znaczenia ale puzniej zaxzelo sie. Samego przebiegu rozmowy nie moge wam opisac bo powiedziala noe wolno mi nokomu o tym powiedziec i przebiegu rozmowy. Ale wam powiem to co ona mi powiedziala to sam chcialem zakonczyc rozmowe. Ogolnie ja sie na to nie pisze. Mam duzo do myslenia jak i z tym co powiedziala i czy wogole dac wam ten nr. Wniosek moj taki ze az tyle i tak sie nie poswiece. Bo stracic mozecie naprwade Duzo. . noe zdajecie sobie sprawy z zagrozenia i konksekwencji. Naprawde
  • piteer 20.09.19, 02:29
    Cześć. Nawiazalemnkontakt do szmamna voodoo . podobno 100%dzialanie. Zobaczymy. Teraz z nim rozmawialem gosc vardzo wyciszony uspokojony mam zdieciw jego i jego kapliczli. Zoabczymy. Mowi ze w ciagu miesiaca ona wruci. Koszk 270 uas a wiec jakies 1000 zl. Bede z nim w kontakcie i zobaczymy co zadziala choc sie boje bo jestem po rytualach. Mam nr do noego jal ktos chce
  • piteer 20.09.19, 02:33
    A jesli chodzi o kontakt to zadno z was mi nie polecilo tyle ze poszwdlem po po tropach. Gosc jeat podobno niesamowity. Oczywiscie rozmowa po angielsku. Rytual robi na live

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka