Dodaj do ulubionych

Meble dla dzieci - ciekawy sklep

07.05.19, 01:27
Jeśli to ma komuś pomóc to chętnie podzielę się informacją jak udało mi się zaoszczędzić troszkę grosza zakupując meble dla dziecka :)
Najważniejszy i jedyny krok to wybór sklepu internetowego (dlaczego internetowy? ponieważ zauważyłam, że ceny są znacząco niższe niż w stacjonarnych placówkach wielkich gigantów takich jak Ikea - według mnie wpływa na to popularność sklepu oraz koszty, które ponosi firma w wyniku wynajmu budynku sklepu itp).
To chyba tyle w tym temacie, na koniec podziele się jeszcze miejscem gdzie ja zakupiłam ostatnio łóżko dla dziecka - DedeKids.pl, w którym odnalazłam meble o podobnej kolorystyce do obecnych mebli w pokoju córki. Dodatkowo cena grała tutaj istotną rolę.
Edytor zaawansowany
  • monika_gdansk1 16.05.19, 21:21
    W Empiku jest teraz możliwość wygrania bonu na 300 zł, łapcie póki gorące :)
    tinyurl.com/yydb5osn
  • daroo77 10.06.19, 13:01
    Można zajrzeć na meblezmontazem.pl, mają dużo kolekcji dla dzieci, do tego Warszawa montaż w cenie:
    meblezmontazem.pl/pl/c/Kolekcje/19
    Pozdrawiam
    Darek
  • daroo77 10.06.19, 13:09
    Tu jest dużo łóżek, mają też piętrowe. To sklep internetowy, ale w cenie jest też montaż, to ryzyko jest mniejsze (widać, co przyjeżdża)
    meblezmontazem.pl/pl/c/Lozka/14
    Darek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.