Dodaj do ulubionych

centrum stomatologiczne demed

04.11.10, 09:19
witam, czy ktoś z Was korzystał z usług tego centrum (ul. warszawska 9)? muszę wymienić korony lub założyc implanty i chciałam zasiegnąć opinii kogoś kto miał okazję korzystać z usług
pzdr
Edytor zaawansowany
  • 22.11.10, 08:39
    Też szukam opinii na temat tego centrum. Czy ktoś już był na wizycie, wstawiał ząbki itp?
  • 02.12.15, 12:41
    Wiem, że osobom, które pytały ta informacja się nie przyda, ale może ktoś inny skorzysta... Sama szukałam informacji na temat tej przychodni, dlatego tez dziele się moimi doświadczeniami. Do centru Demed trafiłam, gdy mój lekarz powiedział, że niestety z moim zębem nie da się już nic zrobić i trzeba go wyrwać. Szukałam rozwiązania z tej sytuacji i zapisałam się na konsultację implantologiczną do dr Zaniewicza (przyznam się szczerze, że skusiła mnie cena). Doktor na konsultacji wyjaśnił mi cały proces leczenia i na kolejnej wizycie miałam już wszczepiony implant. Bardzo fachowo podejście do pacjenta, miła atmosfera. Bałam się rezultatów, ale teraz nie żałuje i polecam tego lekarza i tą przychodnię.
  • 02.12.15, 19:00
    ja tam byłam kilka razy z dziećmi i tez jestem zadowolona.
    pierwszy raz byłam jak mojemu 2 miesięcznemu dziecku trzeba było przyciąć wędzidełko.
    W warszawie koszt takiej usługi zaczyna się od 170 zł... a tutaj na miejscu za 50 zł pan doktor to wykonał.

kilkakrotnie tez pani doktor - niestety nie pamiętam nazwiska również przyjęła dziecko z bólem zęba gdzie nie każdy chciał 4 latka przyjąć

• 29.05.17, 22:45
    ja Ci polecam to miesjce - dokładnie lecza, w przyjaznej atmosferze...no i sprzęd widać ze dobrej jakosci! a to wiadomo że działa na pierwsze wrażenie....także śmiało mozesz tam iść!
  • 09.09.17, 12:59
    ja jestem zadowolona z Demedu - dokładnie lecza, dobry nowy sprzęt i miła atmosfera - jestem za!
  • 01.10.17, 08:41
    Fakt Demed jest dobry - oni mają wiele gabinetów więc bez problemu można ich znaleźć!
  • 24.11.17, 15:17
    Polecam - dla mnie to stomatologia jedna z lepszych w Warszawie. Bezboleśnie, bez większych kolejek - ta kwestia raczej w normie i co ważne to porządnie leczą!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.