Dodaj do ulubionych

Zła sytuacja w schronisku w Klembowie

25.01.12, 21:07
Bardzo prosimy o pomoc w glosowaniu w konkursie Krakvetu na karmę dla schroniska w Klembowie. To bardzo proste a każdy głos się liczy.

Instrukcja głosowania w Krakvecie:

1. wchodzisz na stronę www.krakvet.pl/forum
2. wciskasz link Rejestracja
3. wyskakuje opis, a Ty zaznaczasz: zgadzam się na te warunki i mam powyżej 13 lat
4. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, email, dwa razy hasło oraz wpisujesz kod z obrazka
i wciskasz"wyślij"
5. dostajesz na maila (często ląduje on w spamach), którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link
6. logujesz się na Forum Krakvetu www.krakvet.pl/forum wpisując nazwę użytkownika i hasło
7. piszesz na forum jeden zgodny z regulaminem KrakVet post np. w wątku "Poznajmy się" -> dział "Pomoc dla schronisk"
8. na forum wybierasz dział "Pomoc dla schronisk"
9. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - styczeń 2012”
10. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz Schronisko dla bezdomnych Zwierząt w Klembowie,i klikasz pod ankietą „wyślij”.
Z góry dziękujemy za każdy głos:)
Edytor zaawansowany
  • joshua_ada 26.01.12, 10:50
    Głosujemy do 31 stycznia!

Pomóżmy tym psom (są też szczeniaczki)! :(
  • vienetta 27.01.12, 11:36
    zagłosowałam :)
    Tam w ogóle jest tragicznie, mam nadzieję, że jak dostaną karmę, to pozostałe środki zainwestują w warunki życia zwierząt. Wtedy być może dostaną zgodę na prowadzenie schroniska i będą mogli przyjmować zwierzęta z gmin, bo za tym idą też pieniądze. Schronisko jest na naszym terenie naprawdę pilnie potrzebne!
  • kussad 27.01.12, 23:44
    Bardzo prosimy o każdy kolejny głos
    W tej chwili jest Klembów 889 /Toruń 879
  • mulesia 29.01.12, 08:39
    Pomóżcie. To trwa chwilkę.
    Do głosowania najlepiej używać przeglądarki IE.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka