Dodaj do ulubionych

Basen w Wołominie

03.12.12, 11:26
Czy ktoś wie na temat basenu w Wołominie, a dokładnie chodzi o jakieś dolegliwości ostanie po pływaniu w basenowej wodzie. Doszły mnie słuchy, że znów dwie osoby leczy po nim dolegliwości ginekologiczno urologiczne i boję się tam puszczać dziecko. Chyba w lipcu już był zamykany w celu dodatkowego odkażania, więc się obawiam. Jak to sprawdzić?
Edytor zaawansowany
  • atenac82 03.12.12, 22:39
    Nie słyszałam tych rewelacji a chodze tam co tydzień (z małym dzieckiem), natomiast co do zamknięcia w lipcu to standardowa procedura, na każdym zamkniętym basenie, tzw. przerwa technologiczna na dokładnie oczyszczenie wszystkich urządzeń pracujących w obiekcie basenu.
  • andriejlepper 07.12.12, 14:37
    nie ,nic nie wiem ,moj syn 8 lat byl tam tylko kataru siennego dostal pom basenie
  • agnieszkawolny 12.02.13, 15:17
    Na basen chodze z moimi dziecmi 5 i 11 lat . Ani mi ani dzieciom po basenie nic nie jest.jestesmy zdrowi.:)
  • k_b_k 13.02.13, 11:55
    Czy czepek jest konieczny na basenie?
  • agnieszkawolny 13.02.13, 14:28
    Nie, tylko pielucha dla malych dzieci :)
  • woroskoczek 26.03.13, 09:56
    Nie bywam zbyt często ostatnio na basenie w Wołominie ale jakież było moje zdziwienie kiedy zobaczyłem w szatni nakaz używania przebieralni pod karą grzywny!!!!
    Czy to oznacza również że biorąc prysznic mam go brać w stroju???!!
    Jestem ciekaw kto wpadł na tak śmieszny pomysł i próbuje wprowadzić go w życie.

• baseciq 01.04.13, 13:51
    Jaki śmieszny pomysł. Masa ludzi ubiera się w domu na basen i w szatni się tylko rozbiera, zamiast jak człowiek się umyć, przebrać i dopiero wtedy skorzystać z basenu.
  • zadrozny2 26.08.13, 16:32
    w szatniach są małe dzieci!!!!!!!
  • homohominilupus 27.08.13, 10:48
    no i ...?
    --
    Early to bed and early to rise makes a man wealthy and healthy and wise ;-)
  • woroskoczek 21.12.13, 10:07
    Byłem ostatnio na basenie i tak się zdarzyło że zapodziałem gdzieś opaskę do szafki.
    Ale było moje zdziwienie przy kasie kiedy za kawałek gumy kazano mi zapłacić 100zł.
    Oczywiście zapłaciłem ale uważam że skoro basen jest utrzymywany z podatków i wchodzi w skład OSiR to 100zł opłaty to stanowczo za dużo.

Ps. Pani powiedziała że jeśli znajdę opaskę to zwrócą mi pieniążki ale tylko 80zł. Ciekaw jestem czemu nie zwracają pełnej kwoty skoro otrzymują opaskę z powrotem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka