Dodaj do ulubionych

Pomoc! Przedszkole Tęczowa Kraina w Wołominie

20.05.15, 21:17

Witam, szukam osób których dzieci również skarżył się na te przedszkole. Tak jak moje dziemi. Proszę o pomoc
Edytor zaawansowany
  • wiolkakempa 20.05.15, 21:18
    Tak jak moje *dzieci * dziękuję
  • margo589 11.06.15, 20:41
    Witam. Uważam że zanim kogoś się oskarżyło trzeba znać prawdę. Nic takiego nie miało miejsca w tym przeczkolu. Moje dziecko z chęcią tam chodzi wręcz rano wstaje i chce do przeczkola. Może problem jest z dzieckiem inny.
  • piotrwesoly 21.05.15, 10:04
    Witam, jestem tatą dwójki dzieci. Syn skończył to przedszkole 2 lata temu, a córka chodzi jeszcze i bedzie teraz od września chodziła do gr najstarszej. Nigdy nie spotkałem sie ze złą opinią tego przedszkola. Dzieci zawsze zadowolone i ja też. O co chodzi ? Z Paniami też zawsze jest dobry kontakt, przynajmniej ja tak uważam.
  • pol_ko 26.05.15, 21:32
    Moje dzieci tam chodziły, przeniosłam je z innego przedszkola. Były zachwycone zmianą, a ja złego słowa nie mogę powiedzieć o Tęczowej Krainie. Nigdy nie miały problemów gastrycznych, co niestety w poprzednim przedszkolu było normą. Rzadko chorowały, bo panie bardzo pilnowały, żeby dzieci przychodziły zdrowe do przedszkola. To był piękny okres w życiu moich dzieciaków. Pozdrowienia dla Pani Marlenki i Agnieszki :-)
  • agatawitk 02.06.15, 20:31
    Jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola, a w szczególności z pań, które są wspaniałe. Miałam dużo problemów z dzieckiem i panie w sposób profesjonalny pomogły porozwiązywać problemy. Dziecko jest szczęśliwe wręcz wychuchane wydmuchane można tak powiedzieć. Polecam
  • wiolkakempa 09.06.15, 14:35
    A co ma pani napisać, Pani agatawikt skoro jest Pani opiekunem tej placówki. Proszę o czytanie ze zrozumieniem nie interesuje mnie opinia na temat tego przedszkola bo takową już mam i napewno nie jest pozytywna. Nie polecam!!!!!
  • wiolkakempa 09.06.15, 14:42
    Uprzejmie proszę o kontakt rodziców dzieci , wobec których również stosowano przemoc w tej placówce. Dziękuję i podzrawiam
  • 6alusia 01.09.15, 23:36
    Może warto pomyśleć nad przedszkolem z monitoringiem, my-rodzice mamy kontrolę nad tym co się dzieje w przedszkolu,a poza tym "ciocie" inaczej pracują, jak wiedzą, że są cały czas podglądane.Od 1 września powstało przedszkole z monitoringiem na ul.Matejki 25 w Wołominie www.abcprzedszkole.pl
  • atenac82 06.10.15, 11:59
    Piękna (tylko mocno nachalna) reklama.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka