Dodaj do ulubionych

przestępstwa w polsce .SKALA ALARMUJĄCA

17.05.19, 16:46
SZEF KNF ODPOWIEDZIALNY JEST ZA PRZESTĘPSTWA
-DOPUSZCZANIE NIELEGALNYCH SPÓŁEK NA GIEŁADĘ -SPÓŁKI NIE POSIADAJACE KAPITAŁU OPARTE NA FAŁSZYWYCH KAPITAŁACH KTÓRE POCHODZĄ Z BANKÓW I INNYCH JEDNOSTEK FINANSOWYCH KTÓRE TWORZĄ FAŁSZYWE KAPITAŁY PO TO ABY OKRADAĆ KUPUJĄCYCH AKCJE ,SPÓŁKA NIE MAJĄCA PIENIĘDZY NIE POSIADA KAPITAŁU A KAPITAŁ ZEBRANY W 1 MIESIĄC POCHODZI Z PRZESTĘPCZOSCI
NA KAPITAŁ SPÓŁKA PRACUJE WIELE LAT .AKCJONARIUSZE TRACĄ PIENIĄDZE Z POWODU FIKCYJNEGO KAPITAŁU KTÓRY JEST ZWRACANY DO INSTYTUCJI DO KTÓRYCH NALEŻY.Spółki sa raportowane każdego roku na giełdzie światowej przez urzędników bezpieczeństwa,
KAŻDA SPÓŁKA ZOSTAŁA SPRAWDZONA I ŻADNA Z NICH NIE POSIADA KAPITAŁU , W KRAJU TAKIM JAK POLSKA DŁUG ZEBRANY TJ 9 BILIONÓW ZŁOTYCH NIE MA MOŻLIWOŚCI ABY KTOŚ POSIADAŁ SPÓŁKĘ AKCYJNĄ.
SPÓŁKI AKCYJNE W POŁĄCZENIU Z OBCYM KAPITAŁEM TJ SIGNAL IDUNA TO NAJWIĘKSZA PRALNIA BRUDNYCH PIENIĘDZY ,ZARZĄDZAJĄCY WYKORZYSTALI ZAGRANICZNĄ SPÓŁKĘ DO POTĘŻNYCH WYŁUDZEŃ DOTACJI ZA POMOCĄ KNF.
Inni investorzy spółek z zagranicznym kapitałem też nie posiadają żadnego kapitału za granica ,pieniądze pochodzą z pożyczek lub przestępczosci aby spółka weszła na giełdę i zarobiła na akcjach następnie zwracane są pieniądze tym od których pożyczono,czyli wynik prosty przestępczość.jeżeli których z pożyczkobiorców się wycofa a investor zakupił akcje stracił.a więc oszustwo

KNF ŚREDNIO z zebranymi jednostkami finansowymi WYŁUDZIŁ OD EU 6 BILIONÓW ZŁ .DALSZE SPRAWDZENIA NASTĄPIĄ.
skorumpowane sądy prokuratury oszacowana korupcja to 5 bilionów złotych nadzorujący to Ziobro akceptujący wszystko z powodu sfinansowanych przez zorganizowane grupy Ministrów i wyborów,polityk nie mający pieniędzy nie powinien byc politykiem jak i inni ,sfinansowano ponad 180 miliardów na poczet polityków i innych .

nie funkcjonujaca policja i inne ,przestępstwa oszacowano na ponad 250 miliardów od kilkunastu lat które popełniono w policji cba boś abw.

przestępstwa w Urzędach oszacowano na ponad 4 bilony zł .
przestępstwa wzgledem EU oszacowano na 17 bilionw zł .
przestępstwa rolnicze tj 200 milionów .
przestępstwa z ukrytego rynku na czarno tj 4 biliony zł
przestępstwa z nieruchomości ,budowlane dróg itd tj 20 bilionów zł .

sprawdzone przestępstwa są z przed przystąpienia polski do EU jak i po przystąpieniu.

przekazywanie nieruchomości ,PIS powiedział że niemcy sa bogaci i zabiora polsce ziemię .OSZUSTWO sprawdzono wszystko siegając do 1 wojny światowej ,ziemie nie należą do niemiec lecz do Izraela , ponieważ żydzi mieszkali w polsce,natomiast nie ma ih wielu .
ziemia należy się polakom i zostanie zwrócona,polacy w izraelu są bardzo biedni żyja gożej niż przeciętny w polsce,kolejnie w nimczech polacy żyjący są też biedni ,odzyskane ziemie wcale im nie pomoga za wiele z powodu kosztów.

Kościoły .kontrola szczegółowa,
kościół nie ma prawa posiadać ziemi ,jedynie na budowe kościoła i to wszystko.
każdy kościół bedzie traktowany jak przedsiębiorstwo, nie bedzie przekazywania ziemi kosciołowi jak i budowy przez kościół wiezowców ,wiezowce kościoła przejmie bezpieczeństwo i polacy zadecyduja co z tym zrobic .

polacy zadecyduja czy koscioły maja tam być gdzie są .kościól to instytucja publiczna i nie należąca do nikogo tak jak prezydent należy do całej polski a nie do kilku kolesi polacy sami wybiorą który ksiądz będzie księdzem i który kościół i gdzie ma być budowany .
nie ma takiego prawa aby księża wybierali sobie księży kiedy do kościoła chodzi cała polska i to cała polska ma decydować kto będzie publicznie pracował jako ksiądz tak jak cała polska wybiera prezydenta który głosi całej polsce przemówienia tak samo będzie z księżmi .

kolejnie pobrane dotacje przez księży zostana sprawdzone ,wydatki .
klauzula koscioła zabrania księżom życia w luksusie a więc księża będą żyli zgodnie z klauzulą .koniez luksusu, i pracy księży którzy popełnili przestępstwa pedofii .księża zostaną wyrzuceni i osądzeni za gwałt na dzieciach .tak jak lekaż którzy okaleczy człowieka traci zawód tak samo ksiądz.

wybory będą nie ważnekiedy ludzi zostana do nich zmuszeni .ludzie mają prawo wyboru ,nikt nie będzie ludziom pracy odbierał straszył utratą wszystkiego czy nękaniem prześladowaniem , jak nie zagłosuję na tego czy innego polityka.

WYBORY BĘDĄ NIEWAŻNE KIEDY ZOSTANIE UDOWODNIONE CHOĆBY NAWET 1 PRZESTĘPSTWO .Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.