Dodaj do ulubionych

Producent okien - Rybnik

01.09.14, 12:51
Gdzie mogę kupić okna w Rybniku i okolice? Szukam ciepłych okien dla domu (12 sztuk). Z racji, że jest to duży wydatek to szukam sprawdzonych dystrybutorów. Proszę o konstruktywną opinię:)
Z góry dziękuje

Łukasz:D
Edytor zaawansowany
  • 07.09.14, 14:42
    No w Rybniku jest całkiem sporo miejsc gdzie można się zaopatrzyć w okna, jak wejdziesz na bazy firm to wyskoczy ci cała długa lista. Jak coś to zawsze masz katowice. a tam jest tego jeszcze więcej :)
  • 16.09.14, 13:00
    Łukaszu, poszukaj sobie po opiniach firm, na firmy.net albo jakimś podobnym katalogu firm. Tam masz fajny rating większości firm i możesz je wyszukiwac pod konkretną lokalizacje.
  • 17.09.14, 12:36
    Masz duży sklep w Rybniku, "megaokna". Zależy jakich okien szukasz powinni Ci coś doradzić, jak coś to możesz sobie posprawdzać faktycznie w katalogach. Gdzie je chcesz montować?
  • 18.09.14, 12:49
    Ja myślę, że na dzień dzisiejszy należy przede wszystkim skupiać się na ciepłych oknach. Najlepiej sie sprawdzają na dłuższa metę a oszczędność w energii to zawsze przyszłościowy ruch. Z tego co wiem to dako produkuje solidne okna. Montowaliśmy kiedyś ich drewniane ddry.
  • 23.09.14, 17:21
    Ja osobiście mam problem z wiatrem, który mocno się przedostaje przez stare uszczelki w oknach. Ciekawi mnie czy takie ciepłe okna coś są w stanie tutaj zdziałać, czy to wina może murów?

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.