Dodaj do ulubionych

Adwokat od rozwodów - Wodzisław, Rybnik, Żory

27.01.15, 18:28
Hej ;)
poszukuję dobrego adwokata do przeprowadzenia skomplikowanej rozprawy rozwodowej - oczywiście w grę wchodzi uznanie mojego męża za całkowicie winnego + alimenty. Zależy mi na takim, co nie będzie mi kazał kłamać (a znam takich) i będzie umiał wykorzystać te dowody, które mam. Szukam kogoś z Wodzisławia (najlepiej), ewentualnie Rybnik, Żory, Jastrzębie, okolice.
Dzięki za wszelkie info
Edytor zaawansowany
  • 27.01.15, 22:17
    www.zumi.pl/276407,Perfectus_Kancelaria_Radcy_Prawnego__Ewa_Steciwko-Staneczek,Rybnik,firma.html
  • 18.02.15, 18:55
    ja korzystałem z usług mec. A. Pinior , kancelaria na ul.Młyńskiej w Rybniku

--
    www.imprezy1.pl - agencja udanej imprezy
    tel. 693 452 706 email: imprezy1@gazeta.pl
  • 17.07.15, 10:21
    polecam z żor Pana adwokata - adwokat-zory.pl/ - szybko załatwi sprawę i w dobrej cenie :)
  • 19.02.16, 21:50
    Polecam adwokata, który prowadził sprawę o rozwód mojemu koledze, który był zadowolony, a potem polecił go mojej znajomej, której załatwił duże alimenty przy rozwodzie, oczywiście zrobił zupełną winę kolesia :) Ja tez go wziąłem bo naprawdę się stara i jest narwany na sprawach. Póki co jestem bardzo zadowolony, ale sprawa jest w toku więc zobaczymy ;) Po czyjej stronie stanie ten ma z górki, czy faceta, czy kobiet. Adwokat Patryk Riedel, to jego strona - www.adwokat-riedel.pl/
  • 12.09.16, 18:12
    Polecam Mecenasa Dłócioka - konkret człowiek, ma głowę na karku i zna się na rzeczy. Po tym jak byłem u jednego adwokata, który otworzył kodeks i zaczął czytać, że rozwód to rozkład pożycia między małżonkami to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać. Powiedziałem, że to ja już wiem, bo mnie to spotkało. Wsiadłem w auto i coś mnie tchnęło, żeby zatrzymać się na Wodzisławskiej - Mecenas Dłóciok ma duże szyldy, zwracają uwagę. Miałem szczęście, bo akurat był w biurze. Pogadał ze mną konkretnie, ustaliliśmy cenę i tak oto jestem w trakcie sprawy rozwodowej. I cen też nie ma wygórowanych.
    www.dlociok.pl/
  • 13.10.16, 16:36
    Polecam kancelarię adwokacką Niepelt-Kazubski z Wodzisławia, mają też filię w Rybniku. Link do ich strony: Adwokat Wodzisław i Rybnik
  • 30.12.16, 23:53
    Ja mogę polecić adwokata z Rybnika. Ma też kancelarię adwokacką w Wodzisławiu Śląskim. Adwokat Tomasz niepelt-kazubski.pl
  • 26.06.17, 08:16
    Ja polecam mecenasa Paweł Fojcik. Ma ludzkie podejście i jest najlepszym rozwiązaniem na rozwód w Żorach. Przeprowadził mnie przez cały proces i nie musiałam się niczym przejmować. Polecam.
  • 11.07.17, 12:32
    musiałem kiedyś korzystać z pomocy prawnika, ale na szczęście dobrze trafiłem. namiar na stronę : prawnik mysłowice
    godna zaufania kancelaria

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.