Dodaj do ulubionych

Fachowiec od instalacji grzewczej poszukiwany! :)

18.11.15, 14:19
Witam :)
Od jakiegoś czasu borykam się z wymianą starej instalacji grzewczej w domu przejętym po dziadkach. Chciałabym wstawić nowy piec, bojler, wymienić rury z metalowych na miedziane i pozbyć się tych obskurnych żeberkowych grzejników. Niestety firma hydrauliczna, którą wynajęłam do przeprowadzenia remontu, olewa sobie temat na całego – termin rozpoczęcia przesunięty już o ponad dwa miesiące, i ciągle jakieś żenujące wymówki i obietnice, że "wkrótce zaczynamy" - temat ku przestrodze opisałam szerzej w innym wątku na forum. Postanowiłam więc dać sobie z nimi spokój, najpierw jednak chciałabym znaleźć porządną firmę z regionu, która wejdzie na ich miejsce. Nie chcę trafić na kolejną firmę krzak z google, dlatego proszę was o polecenie mi jakiegoś sprawdzonego wykonawcy. Wiadomość z namiarami może być w wątku, albo na PW.

Pozdrawiam! :)
Edytor zaawansowany
  • 18.11.15, 16:38
    j.w. nie chcę tu nikomu robić darmowej reklamy, ale w tym przypadku chyba warto.
  • 19.11.15, 14:51
    A możesz coś więcej napisać na temat tej firmy?
  • 19.11.15, 17:13
    malwinak5 napisał(a):

> A możesz coś więcej napisać na temat tej firmy?

To zależy co chcesz wiedzieć. Ogólnie jednak mogę polecić tą firmę, szczególnie pana Przemysława, który odpowiadał za moją instalację. Znalazłem ich w sieci, zadzwoniłem, porozmawiałem. Potem umówiliśmy się na pomiary, wszystko zostało dobrze sprawdzone i zaproponowano mi jakie mam możliwości, co można zastosować itd. Ostatecznie zrezygnowałem z zasypowego kotła na rzecz eko groszku. Początkowo w ogólnie nie brałem tego rozwiązania pod uwagę, ale zdałem się na fachowców i teraz nie żałuję.
  • 20.11.15, 13:52
    ok, dzięki za wszystkie informacje. sprawdzę ich sobie i jeśli opinie będą pozytywne, to odezwę się do nich z oficjalnym zapytaniem.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.