Dodaj do ulubionych

Pompa ciepła, montaż, Rybnik

14.01.16, 15:24
Mieszkam w Rybniku i poszukuję firmy która zajmie się montażem pompy ciepła. Zależy mi przede wszystkim na solidnej firmie, która też w miarę szybko wyrobi się z robotą. Szukam kogoś z polecenia więc za autoreklamę dziękuję.
Edytor zaawansowany
  • 15.01.16, 11:58
    Generalnie takie firmy które coś robią przy domu (choć nie tylko) zawsze najlepiej brać z polecenia. My z mężem już dwa razy się nacięliśmy na jakiś partaczy i od tej pory zawsze pytamy znajomych czy mają jakieś namiary na kogoś. I w taki sposób znaleźliśmy Pgb System, którzy robili nam właśnie pompę ciepła. Czy solidnie? Raczej tak, bo wszystko dobrze działa. Czy szybko? Nie wiem ile zajmuje standardowo zamontowanie takiej pompy, bo się na tym nie znam, ale widziałam, że sprawnie się uwijali ;)
  • 17.01.16, 17:43
    Ok, dzięki za opinię. A przy jakiej ulicy mają siedzibę firmy? Abo może masz do nich jakiś namiar, np numer telefonu?
  • 18.01.16, 10:28
    Numeru nie mam już, ale co do adresu to biuro mają na ul. Sygnały 6.
    Zresztą jesli chodzi o namiary to znajdź sobie ich stronkę w necie i tam będziesz miał wszystko.
  • 26.04.16, 21:05
    Jestem z miejscowości Wielowieś koło Gliwic, moją pompę montuje i dostarcza firma nts-energy z Wrocławia.Pompa marki dimplex, ale nie tylko kotłownie wykonują tylko kompletną instalację wod-kan, podłogówkę, rekuperację.
  • 26.04.16, 21:09
    Masz nie daleko więc możesz podjechać wcześniej rozmawiaj z ich instalatorem Patrykiem tel.730 900 312. Został jeszcze odwiert.Uruchomienie początkiem maja.
  • 30.04.16, 12:06
    Mogę polecić certyfikowanych instalatorów firmy Galmet. Jeśli chodzi o odwierty to polecam firmę z Krapkowic. Wykonują odwierty w całej południowej Polsce. Zachęcam do zainteresowania się polskim producentem pomp ciepła, bo nie warto przepłacać za produkt zagranicznych marek.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.