Dodaj do ulubionych

Pełnoetatowe mamy z Rybnika i okolic

20.01.17, 23:45
Hej
Jestem pełnoetatową mamą dwójki dzieci.Życie tak się ułożyło,że najbliższe koleżanki się porozjeżdżały po świecie.Czasem brakuje mi kogoś z kim mogłabym zwyczajnie popisać,porozmawiać,spotkać się na kawce,placu zabaw,wybrać wspólnie na babskie zakupy itp....więc jeśli są tu jakieś babeczki w podobnej sytuacji ,to odezwijcie się.
Edytor zaawansowany
  • 23.01.17, 16:27
    Hejo, jestem na macierzynskim, a zadna z kolezanek nie ma dzieci i nie mam za bardzo z kim na spacery chodzic, a mlody jeszcze nie posiada umiejetnosci komunikacji wiec chetnie sie spotkam na jakiejs kawce i ciastku :) pisz na maila bushmenka@poczta.fm to mozemy sie jakos dogadac ;) pozdrawiam
  • 23.01.17, 20:41
    Hej
    Wysłałam Ci maila,daj znać czy doszedł...
  • 02.03.17, 09:23
    Myślę, że jest nas więcej i warto byłoby spotykać się regularnie w jakimś fajnym miejscu jak LaboratoriumSmaku w Rybniku, na pewno kojarzycie ta restaurację. Co o tym sądzicie?

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.