Re: Dobry fryzjer i dobra kosmetyczka???...

Re: Dobry fryzjer i dobra kosmetyczka??????

Dziewczyny przestrzegam wszystkie przed wykonywaniem zabiegu przedłużania włosów w Salonie Urody Alicja w Rybniku przy ul. Raciborskiej. Zabieg wykonała właścicielka salonu. Zaraz po zabiegu, na drugi dzień odpadło mi jedno pasemko, ale nie przejmowałam się tym, pomyślałam zdarza się..jednak w ciągu następnych dni odpadały następne, wtedy zaczęłam się zastanawiać że na pewno coś jest nie tak. W ciągu tygodnia odpadło ich 12…i co najgorsze odpadły wraz z moimi włosami z cebulkami. Wybrałam się więc do innego zakładu fryzjerskiego który również ,ma w swojej ofercie przedłużanie włosów. Pani fryzjerka, jak zobaczyła pasemka aż chwyciła się za głowę, okazało się że zostały one założone dosłownie na kilku moich włosach (bardzo cieniutko wzięte). Obciążenie naturalnych włosów włosami sztucznymi plus ciężar mikro ringów a do tego ich niewłaściwe założenie… stąd efekt wypadania ich wraz z cebulką. Dodatkowo, zamiast równych przedziałków, pasemka zostały założone nieasymetrycznie, np. po lewej stronie głowy 3 pasemka, po prawej 6 . Jednym słowem szkoda włosów. Wybrałam się do pani Alicji z reklamacją, chciałam zwrot poniesionych kosztów nieudanego zabiegu, ponieważ musiałam ponieść dodatkowe pieniądze -wybrać się do innego fryzjera aby to poprawił bo bałam się że zostanę łysa i usłyszałam od pani Alicji .że włosy to ja sobie sama z głowy powyrywałam z teraz chcę od niej wyłudzić pieniądze… (żałosne). Rada dla pani- kosmetyczka powinna zajmować się kosmetyką a nie fryzjerstwem
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.