Dodaj do ulubionych

Rozwód - możecie polecić dobrego adwokata?

18.01.09, 12:44
Witam
Postanowiłem rozwieść się z żoną. Szukam dobrego adwokata z okolic Jastrzębia
Zdroju/ Rybnika (sprawa odbędzie się w sądzie w Rybniku). Czy ktoś może
jakiegoś polecić? Lub ewentualnie jakiegoś odradzić? Jakie macie
doświadczenia? Mam małoletnie dziecko i skomplikowane sprawy majątkowe, żona
nie chce się zgodzić na rozwód, więc sprawa będzie dość trudna. Innego wyjścia
jednak nie widzę. Proszę o pomoc.
Edytor zaawansowany
  • 04.06.09, 09:52
    MOGĘ POLECIĆ KANCELARIĘ ZE ŚLĄSKA - miałem trudną sprawę rozwodową z
    alimentami i podziałem majątku. W razie zainteresowania podam dane
    na maila: m5769@poczta@onet.pl
  • 09.06.09, 10:27
    Kancelaria Prawnicza Radców Prawnych Contract S.C. Staneczek, Hasinski
    Adres: Korfantego 1, 09-844 RybnikTelefon: (032) 422-78-08Fax: (032) 422-22-02
    E-mail: kancelaria@contract-rybnik.plStrona www: www.contract-rybnik.pl
  • 27.11.13, 08:53
    jeśli sprawa nadal aktualna polecam adwokata Leszka Mazura z Rybnika - www.leszekmazur.pl
  • 23.02.17, 21:39
    Adwokat Rybnik można polecić jeśli potrzebuje ktoś adwokata w Rybniku i okolicach. niepelt-kazubski.pl/adwokat-rybnik.html
  • 12.01.16, 10:50
    W Żorach masz też kancelarię, która ma pozytywne opinie w sieci wśród osób, które korzystały z usług. Tutaj www.adwokat-zory.pl/ masz namiary. Doświadczeniami nie mogę się podzielić, ale wiem, że każą sprawę najlepiej jest szczegółowo omówić z wybranym adwokatem czy radcą prawnym.
  • 14.02.16, 20:30
    Mój kolega miał sprawę o rozwód i jest bardzo zadowolony z tego adwokata, tutaj jest jego strona www.adwokat-riedel.pl/ Jest z miasta Jastrzębie-Zdrój, ale słyszałem że w Wodzisławiu Śląskim też ma kancelarię. Nie radzę brać rozwodu bez adwokata, tyle mogę powiedzieć z opowieści moich znajomych. Sam niestety będę brał rozwód i wezmę tego adwokata.
  • 15.09.16, 12:04
    Adwokat Paweł Dłóciok z Żor jest bardzo dobry. Na prawdę mądry człowiek i na dodatek nie zedrze z ciebie ostatniego grosza. Tu masz namiary www.dlociok.pl/
  • 13.10.16, 16:38
    Polecam adwokata z Rybnika Kancelaria adwokacka przyjmuje w Rybniku i Wodzisławiu. Spotkania bezpośrednio z adwokatami kancelarii.
  • 30.12.16, 23:50
    Polecam adwokata w Rybniku niepelt-kazubski.pl/
  • 26.06.17, 08:30
    Mi pomógł mecenas Paweł Fojcik www.adwokatfojcik.pl/. Przeprowadził mnie przez cały proces i nie musiałam się niczym przejmować. Polecam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.