Dodaj do ulubionych

wróżka z Dąbrowy Górniczej

07.07.19, 14:58
Hejka
- szukam wróżki z Dąbrowy Górniczej chociaż niedawno byłam i jestem bardzo zadowolona
ze względu na trafność wróżby i przemiły sposób jaki prowadziła rozmowę..
( nie musiałam mówić sama powiedziała mi wszystko)
tylko nie o wszystko zapytałam chyba ze strachu :(
-powiedziała mi że nie mogę do niej często przychodzić :( bo 3 miesiące musi być przerwy
PROSZĘ powiedzcie jak u was było i jak to jest z tą odległością W CZASIE u innych
wróżek na postawienie kart Tarota
Edytor zaawansowany
  • sevrena 23.08.19, 08:09
    Z miłą chęcią "zza biurka", bo do mnie też czasami ludzie wracają, nie zawsze chcą odczekać, bo czasami wróżby spełniają się ... niejako przez nas samych. Albo rzeciwdziałamy,i usiłujemy powstrzymać jakieś niby nieuchronne wypadki. Dużo "wpadek wróżbiarskich " to właśnie nie tylko karty, z którymi nie radzą sobie początkujący wróżbici, ale i brak "emocjonalnego IQ", i kłopot z...klientem. Aczasami ciężko doradzić komuś w zupełnej rozpaczy, zagubionemu w środowisku, bo tego środowiska ...po prostu nie zna, Kiedyś była umnie osoba, u której wszystkie trzaski i huki wywoływały przez parę miesięcy lęki. Zanim po urazie doszła do siebie,trwało siedzenie z nią paromiesięczne, i spotkania, jak z psycholologiem. Tyle, że po znajomości nie wzięłam pieniędzy od niej, pod koniec pomógł Deprim i rodzina, i wróżbaniniejszym się spełnila, ale nauka pozostała ;D. Trzeba jej było tłumaczyć nawet krzyki kiibiców...czuła się zdezorientowana.
    Pewno stawiała na zwyczajowe"najbliższe 3 miesiące", co jest od wieków traktowane jako ta "przyszłość najbliższa" . Druga - na ogół ta dalsza - to ok. 6 miesięcy.
    Często jest to tzw. Krzyż Celtycki, albo inaczej - tradycyjnie. To dobry wróżebny układ, z tzw. jeśli jedna z kart była poziomo w środku, to właśnie ten, czasami dla ułatwienia kładzie się w środku dwie koło siebie. Ja tak robię. Zależy od układu,
  • zuziamarkowska 18.09.19, 10:05
    jak juz to tylko do tej warto isc lub zamowic przez neta twitter.com/Alicja17412485

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka