Dodaj do ulubionych

Jak franakowicze radzą sobie ze spłatą

18.09.19, 17:53
podzielcie się swoimi doświadczeniami na temat tego jak radzicie sobie ze spłatą rat?
Edytor zaawansowany
  • dankaczapla 20.09.19, 23:04
    Nie radzimy sobie w ogóle mam nadzieję że w końcu zapadnie jakaś pozytywna decyzja w sprawie Frankowiczów.
  • lorensja 20.09.19, 23:15
    Zachęcam do składania pozwów indywidualnych, z tego co się orientuje to rząd ma na dniach podjąć decyzję odnośnie Frankowiczów.
  • wiki3435 23.09.19, 13:19
    Zgadzam się w 100% że warto składać pozwy. Oczywiście każda sytuacja wymaga indywidualnego rozpatrzenia, ale warto próbować. Ja aktualnie jestem na najlepszej drodze do wygrania sprawy. Długo zbierałam się do pójścia z moją sprawą do prawnika. Ale tak naprawdę był to najlepszy krok, jaki mogłam podjąć, Wybrałam kancelarię z dużym doświadczeniem, którą każdemu polecam (adwokat-karolczyk.pl/). Dzięki nim moje frankowe najprawdopodobniej w końcu niedługo się zakończą.
  • kasia09233 24.09.19, 12:30
    Może mi ktoś dokładniej powiedzieć jak składać i gdzie ten pozew indywidualny? Czy prawnicy zajmują się tego typu sprawami jak Frankowicze?
  • zenon44 24.09.19, 13:29
    Jedynym wyjście tak jak piszecie jest składanie pozwów indywidualnych.
    Ja również mam wzięty kredyt we frankach już 10 lat i naprawdę ciężko jest mi spłacać tak duże raty.
  • sebastian-87 29.09.19, 10:10
    Jeśli chodzi o spłatę kredytów we frankach to dobrze jest zorientować się w temacie. Skorzystać z możliwości jakie daje Państwo. Zorientować się jakie możliwości dają banki.
  • ela-90 29.09.19, 16:29
    Jest ciężko. Jakość sobie radzimy. Najważniejsze, ze oboje pracujemy. Może coś się jeszcze zmieni i pojawi się realna pomoc dla osób, które wzięły kredyty we frankach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka