Dodaj do ulubionych

Kancelaria Frankowicza Piotr Truszkowski opinie

08.11.19, 16:43
Witam, tak jak w temacie potrzebne mi opinie o Kancelaria Frankowicza prowadzonej przez adwokata Piotra Truszkowskiego. Oczywiście opinie wyłącznie w kontekście spraw frankowiczów, ze szczególnym naciskiem na terminowość, zaangażowanie i skuteczność. Mile widziany kontakt na PW od byłych lub (jeszcze lepiej) obecnych klientów Kancelarii Frankowicza. Z góry dziękuję za opinie. Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • sebastian-87 Re: Kancelaria Frankowicza Piotr Truszkowski opi 12.11.19, 21:55
      Ja jestem właśnie na etapie podpisywania umowy z Kancelarią Frankowicza. Wcześniej byłem raczej negatywnie nastawiony do pozywania banku, ale po korzystnym wyroku TSUE zacząłem się interesować tematem. Na mojej frankowiczowej grupie facebookowej ktoś wrzucił namiary na stronę WWW Kancelarii Frankowicza, bo oni tam mają taki kalkulator do wyliczenia oszczędności w przypadku wygrania sprawy. No więc zrobiłem sobie wyliczenia z tego ich kalkulatora, a jakiś czas później odezwali się do mnie na maila, zadzwoniłem i tak od słowa do słowa przekonali mnie, że warto spróbować powalczyć z bankiem. Dużo ludzi teraz walczy, coraz więcej jest wyroków pomyślnych dla frankowiczów, a kancelarie zbierają niwa. Ale wracając do twojego pytania o opinie na temat tej kancelarii. Z panem Piotrem Truszkowskim widziałem się zaledwie dwa razy na żywo, więc trudno mi się wypowiadać na jego temat, ale wrażenie zrobił na mnie raczej pozytywne. Konkretny gościu, pewny siebie, dużo wie w temacie kredytów frankowych. No i sam jest także frankowiczem i walczy z bankiem, co akurat w mojej opinii jest bardzo ważne. Pozostałe osoby z kancelarii też chyba ok, ale z większością nawet słowa nie zamieniłem, no chyba, że telefonicznie. W każdym razie jak na ten moment jest w porządku, ale co będzie to się zobaczy. Wiadomo, na początku to gdzie nie pójdziesz to jest super. A najważniejsze to i tak będzie czy wygrają moją sprawę czy nie. Ja w każdym mierzę w odfrankowanie umowy kredytowej, wątpię aby udało się unieważnić całość, ale to już zobaczymy. No nie wiem co ci jeszcze napisać. Jak masz jeszcze jakieś konkretne pytania na temat tej kancelarii to dawaj.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka