Dodaj do ulubionych

Rytuał Miłosny albo Urok tylko Uczciwie

24.09.19, 21:39
Poszukuję godnej, uczciwej osoby, która wykona mi rytuał miłosny albo urok miłosny.Szukam tylko uczciwej osoby. Proszę o sprawdzony ale tylko sprawdzony namiar na wróżkę albo rytualistkę. Bardzo potrzebuję i nie jest to moje widzi misie.Muszę ratować rodzinę, próbowałam już wszystkiego. Proszę o pomoc.
Obserwuj wątek
    • kornelia.nelia Re: Rytuał Miłosny albo Urok tylko Uczciwie 24.09.19, 21:53
      Polecam Łucję Zubek zubek.zubek.lucja@gmail.com. Wiosną zamowiłam u niej urok miłosny. Początkowo myslałam że nie zadziałał tak na 100% bo mój facet wrócił do mnie co prawda ale nie chciał słyszeć o ślubie (nawet pisałam o tym kilka miesięcy temu na forum gazety w innym temacie) Byłam z nim ale podswiadomie bałam się rozstania. Ale jest bardzo dobrze. Tydzień temu mi się oświadczył. Dodam też że jestem w 9 tygodniu ciąży. Jestem przeszczęśliwa i Zubek Łucja jest osobą którą mogę polecić z ręką na sercu.
      • malinkowska Re: Rytuał Miłosny albo Urok tylko Uczciwie 06.12.19, 10:22
        ja polecam Wróżkę Alicje jest to bardzo miła i sympatyczna osoba!
        korzystam z jej usług od kilku lat na około 30 wróżb tylko dwie sie nie sprawdziły, ona jest porostu aniołem nie do opisania. można u niej zamówić jedno lub 3 pytania
        jej strona to allsh.net/wrozka-alicja lub www.wrozka alicja.pl
    • opium.a Re: Rytuał Miłosny albo Urok tylko Uczciwie 01.10.19, 01:33
      Witaj Dudulinkowo, ja Ci mogę podać maila do wróżki u której ja zamówiłam rytuał miłosny i ta osoba jest uczciwa i mogę to zagwarantować i podpisuję się obiema rękami pod tym co teraz napisze. Ja potrzebowałam pomocy magii bo miałam spory problem z mężem który stwierdził, że jego uczucia się ulotniły i nic nie czuje i chce zacząć żyć jak zdrowy normalny facet. Bardzo chciałam to ratować ale się nie dało tak normalnie i zrobiłam chyba wszystko i nic. Więc spróbowałam rytuału magicznego. Zamówiłam go u wróżki Heleny i zostawię tu jej maila jak będziesz chciała to napisz do niej i zapytaj czy jest Ci w stanie pomóc. Jej mail: milosne.czary@gmail.com Pozdrawiam
      • bizancyum Re: Rytuał Miłosny albo Urok tylko Uczciwie 11.11.19, 21:43
        Jak urok miłosny to tylko Alanna Onyxia!! Od lat wykonuje magię miłosna, jest uczciwa a co ważne zna się na tym co robi.Mój pierwszy urok robiłam u niej 6 lat temu, byłam z tym mężczyzną 4 lata, ale zakochałam się w innym i odeszłam. Przestałam go kochac i musiałam prosić o usuniecie działania uroku bo on cierpiał a ja miałam wyrzuty sumienia. Facet dla którego go zostawiłam ...hm palant, po 7 miesiącach odeszłam. Poznałam zaraz kogoś super, kto z kolei nie miał odwagi odejść od żony. To mój bliźniaczy płomień. Kochałam z całego serca. On przestał chyba bo mówił ze nadal do mnie czuje miłość ale zona,,dzieci.. Znów poprosiłam Alanne o pomoc. I nie zawiodła mnie. Zrobiła urok i on od niej odszedł. Co najlepsze, okazało się że ona go zdradzała z jego kolegą. Żenada. Teraz jesteśmy szcześliwi i wiem że to już do grobowej deski. bardzo polecam Alannę jest cudowna. alanna.onyxia@gmail.com
    • anixi8 Re: Rytuał Miłosny albo Urok tylko Uczciwie 28.10.19, 14:16
      Ja mogę polecić szczerze cudowną kobietę ezoteryczkę która spełniła moje marzenia o szczęśliwym małżeństwie. U mnie nie było za wesoło niestety, wdała się rutyna w nasz związek, dwójka dzieci, praca, dom. Zabrakło czasu na miłość, seks a ja byłam pewna że mój mąż nigdy nie zostawi dzieci bo zawsze tak mówił, że dzieci muszą mieć ojca a on przeciwny jest rozwodom. Do czasu.. Ogólnie mąż nie raz narzekał że za mało seksu, że raz na 2 miesiące to tak jak z przymusu itp. Jak wypił to wyrzucał to z siebie. No i stało się. awansował, zaczeły się wyjazdy, delegacje, szkolenia. No i poznał ją. Nie wiem do dziś ile trwał romans ale rok po awansie zakomunikował że się męczy że nie chce tak dalej zyć że ma dopiero 41 lat a czuje się jak emeryt przy mnie i że zyjemy jak brak z siostrą itd itp... Odszeł. Nie zważał na moje prośby, grożby itd.Poł roku walczyła i nic. Nie intesesowało go już że dzieci itd. Stąd pomysł na rytuał. Namiar dostałam od jednej dziewczyny z forum. No i zamówiłam. Po 7 tygodniach wrócił. Odmieniony. Ja niestety też musiałam się zmienic. Poszłam do lekarza, okazało się ze to problemy hormonalne, tarczyca.Zaczełam się leczyć i wszystko i moje libido wróciło do normy.Jest między nami teraz cudownie tak jak powinno. Zostawię maila do te cudownej kobiety
      mira.chwalebna@gmail.com Na prawdę jest uczciwa i godna polecenia.
    • asiajy Re: Rytuał Miłosny albo Urok tylko Uczciwie 31.10.19, 11:09
      Hej a u Ilony Naringe robił ktoś z was rytuał? Ona jest wróżką i sporo takich darmowych wróżb swojego czasu oferowała na dwóch grupach facebookowych i ta własnie pisały babki z podziękowaniami za udane rytuały miłosne. Zastanawiam się nad nią, ale mam tylko kontakt mailowy- rytual.milosny@gmail.com. Mogę też pogadać na priv jak ktoś nie chce tutaj pisać a forum, mój mail- asiajaworsky@gmail.com
        • merlinka69 Re: Rytuał Miłosny albo Urok tylko Uczciwie 11.11.19, 22:47
          Ilona N. to fachowiec w magii miłosnej moim zdaniem. Nie opowiada bajeczek stawia sprawę jasno. U mnie efekty były niepewne. Dawała mi około 70% że rytuał spętania zadziała. No i zadziałał, po długim czasie oczekiwania. Te 2,5 miesiąca bardzo mi się dłużyły. Dopiero po 2 miesiącach zaczło się coś dziać pozytywnego. Ogólnie jest juz dobrze, spętanie działa i wbrew opiniom w internecie o tym że mogą duchy nawiedzać po spetaniu to nic się u nas nie dzieje a mija od czasu zadziałania ponad miesiac.
    • piwowarski43 Re: Rytuał Miłosny albo Urok tylko Uczciwie 11.11.19, 21:26
      Z mojego doświadczenia z magią mogę polecić do rytuału miłosnego p. Helenę Wardziak-Opiołke. Bardzo życzliwa i ciepła osoba. Bardzo empatyczna. Nie oceniała, nie krytykowała za związek faceta z facetem Najważniejsze że uczciwa. Wszystko od początku mi dokładnie wytłumaczyła. Całkowicie oddałem się w jej ręce i jej zaufałem i było warto. Rytuał był na mojego partnera z którym byłem 8 lat jak to się mówi na początku "dobrze żarło,ale zdechło". Rytuał zadziałał w nie całe 60 dni. Co ważne chyba, miałem kontakt po rytuale w czasie kiedy czekałem i dostawałem rady jak z nim postępować. Bardzo polecam tą wróżkę. Mail do niej: milosne.czary@gmail.com
      • pinka.pinkaa Re: Rytuał Miłosny albo Urok tylko Uczciwie 13.11.19, 01:47
        Pani Helena to cudowna kobieta. Po rytuale uroku jestem 3 tygodnie i dzisiaj mój były chłopak zadzwonił do mnie i zaprosił na obiad. Dużo sobie powiedzieliśmy. On jak wcześniej nie chciał słyszeć o powrocie to teraz sam mi powiedział że od kilku dni nie może sobie znalezc miejsca i wciąż myśli by spróbować raz jeszcze. Jestem bardzo bardzo szczęsliwa bo to zaczyna już działać.
      • hania1088 Re: Rytuał Miłosny albo Urok tylko Uczciwie 03.12.19, 15:23
        Też u Heleny zamówiłam rytuał. W sumie jestem po rytuarze 4 tygodnie. Widać że coś zaczyna działać, ale pełnego zadziałania jeszcze nie mam. Na razie tylko zaczął się do mnie odzywać na messenger i sms, jest bardzo miły i pytał o sylwestra czy mam plany ale nic jeszcze konkretnie nie zaproponował. Wcześniej 3 miesiące bez jakiegokolwiek kontaktu z jego strony a na moje wiadomości nie odpisywał wcale albo po kilku dniach. Tak więc jestem dobrej myśli i wydaje mi się że rytuał zaczyna działac. Pinka.pinkaa a jak u ciebie? Mogłabyś coś napisać?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka