Dodaj do ulubionych

Platforma inwestycyjna CFD1000.com

28.09.15, 12:47
Witam,

Ostatnio zadzwonili do mnie z brokera CFD1000.com Mam doświadczenie w inwestowaniu na platformach Forex i CFD, dlatego też chciałbym zapytać czy zna ktoś tą platformę?
Oferują najniższy margin jaki do tej pory miałem - 20%, platformę typu ECN, NDD, oraz darmowe sygnały z rynku na telefon.
Wygląda to bardzo ciekawie, szczególnie że dają również wysokie bonusy od wpłat, ale powstrzymam się jeszcze od przeniesienia środków dopóki nie znajdę pozytywnych opinii, proszę o info.
Edytor zaawansowany
  • 28.09.15, 16:19
    I tak cię orżną.
  • 25.11.15, 17:06
    Nie wiem skąd ma Pani takie podejście nie współpracując z nimi, ja sobie co miesiąc wypłacam co zarobiłem i jestem zadowolony. Tak że zachęcam do spróbowania, polecam swojego opiekuna.
  • 12.05.16, 00:32
    Witam. Ja jeszcze się waguje proszę mi doradzić... już nie mało w życiu straciłem.
    Dzwonili właśnie dzisiaj do mnie przed tem ok. miesiąca temu ale nie wiem czy mam zainwestować w tę platforme CFD 100. Pozdro...
  • 13.05.16, 00:19
    Stracisz jeszcze więcej.
  • 13.08.16, 12:01
    Zgadza się, to są spółki nastawione na zysk, ale dla siebie...jak automat w kasynie. Do mnie też dzwonili..ale najpierw zażyczyli sobie 100 tys na start na wpłatę... a po chwili, gdy zapytałam skąd mają mój numer telefonu i informacje na mój temat... bardzo gadatliwy pan powiedział, że może być w ramach wyjątku tylko 50 000 na startową wpłatę, bo "mniejszymi kwotami nie obracają", więc go odesłałam praktycznie na drzewo. Na drugi dzień zadzwonił drugi od nich ... proponując mi inwestycję na pokemonach 50% zysku... i nie chciał powiedzieć wprost ile wpłaty, rzekomo mniej, schodził na inny temat, ale koniecznie chciał zalogowanie rejestrację pod swoim kierunkiem na komputerze (nie na smartfonie, a jaka to różnica?..) i wtedy pewnie dowiedziałabym się ile mam przelać on-line... Nie polecam, to już druga taka firma o identycznym działaniu. Wcześniej na fxgm przelałam niby na swoje konto 800 zł, a potem nie mogłam tego odzyskać. Po jakimś czasie bezruchu, biorą procent od tej kwoty...chyba po kilku miesiącach, ale informują o tym dopiero po przelaniu pieniążków, a jeśli to będzie 50-100 tys....to nietrudno sobie wyobrazić jak się obłowią. Niby Twoje konto, a nie Twoje... Może dadzą Ci trochę zarobić, a potem zablokują zyski.. i pójdziesz w straty... Warto o tym poczytać na forum fxgm (to firma z siedzibą na... Cyprze). Działa identycznie jak ta: rejesteracja, przelew, opiekun, szkolenie..
  • 24.10.16, 10:59
    Witam.
    Znasz może adres w Warszawie biura CFD1000 ?
  • 30.09.15, 13:30
    Platformy standarowe MT4 i Sirix. Prawda bonusy dają nawet do 50%. Marginu nigdy nie miałem poniżej 200%, więc na to pytanie nie odpowiem. Dostałem opiekuna, który pomagał inwestować bardzo bezpiecznie i preferował umówić się ze mną na szkolenie niż naciskać na otwieranie pozycji. Pierwszy raz spotkałem się z czymś takim, więc polecam. Bardzo dobry i bezpieczny broker, inwestuje tam od 3 miesięcy, zazwyczaj u innych brokerów po 1 rozmowie była rozmowa o dużej dopłacie, natomiast tuta dopłacam i wypłacam kiedy chce.
  • 24.10.16, 18:13
    Dasz mi namiary na nich?
  • 06.10.15, 09:34
    Inwestuje z brokerem już około 4-5 msc , zaczałem bezpiecznym kapitałem rzędu 70,000 $ dostałem bonus 50 %, dostałem prywatnego opiekuna z którym współpraca układa się dobrze inwestujemy bezpiecznie więc jest to o wiele lepsze niż dotychczas gdzie inwestowałem na lokatach i zamrażałem kapitał.
  • 08.10.15, 09:54
    Ja właśnie zacząłem współpracę, dostałem opiekuna i bonus powitalny. Na razie mam szkolenia z platformy i ogólne zasady inwestowania, podzielę się swoimi wrażeniami i ewentualną wielkością zysków.
  • 25.11.15, 10:51
    Korzystam z platformy CFD1000 od jakiegoś miesiąca , umawialiśmy sie na bonus i szkolenia z opiekunem , wszystko tak jak sie umowilismy . opiekun codziennie informuje mnie na czym w tym momencie możemy zarobić. W miesiąc wygenerowaliśmy juz okolo 17 % zyskow , więc jestem zadowolony i polecam.
  • 04.01.16, 15:52
    Podoba mi się tam, żadnych problemów nie mam. Zawsze robię tak że jak opiekun mówi mi rekomendacje to sprawdzam je jeszcze w innych źródłach. Inwestuje jjjuż z nimi dwa miesiące i póki co jestem zadowolony
  • 08.01.16, 00:14
    Co za żenada! Wszystkie konta powyżej zostały specjalnie utworzone tylko w celu zareklamowania tej p...ej platformy.
  • 09.02.16, 15:33
    Witam wszystkich użytkowników
    Przyznam szczerze, że na początku wahałem się czy podjąć współpracę właśnie z tą firmą, główny powód jak będzie z wypłacalnością środków, przekonały mnie polskie banki.
    Przelew doszedł do mnie po wypłacie środków z platformy, jestem zadowolony z współpracy z tą firmą.

Pozdrawiam
    Władysław Pawluś
  • 24.10.16, 18:15
    W jaki sposób wyplaciles środki?
  • 09.02.16, 15:51
    Do mnie rownież dzwonili i po kilku telefonach gdzie dokładnie omówili ze mną platformę spready itd postanowiłem zainwestować małym kapitałem 15 tysięcy dolarów dostałem do tego 5 tysięcy dolarow bonusu spodobało mi sie to, ze nie namawiali mnie na wiecej a nawet odradzali jako początkującemu inwestorowi. Kontakt z opiekunem świetny, w miesiąc wygenerowalismy bezpiecznie 20% zysku, w drugim miałem troche mniej czasu ale 10% na plus, teraz mamy trzeci miesiąc i mam juz 13% zysku. Płynność finansowa zachowana potrzebowałem kilkakrotnie wypłacić cześć środków zawsze maksymalnie po dwóch dniach były u mnie na koncie. Niskie spready, wiec wiecej zarabiam. Polecam tego brokera. Miła profesjonalna obsługa!
  • 10.02.16, 13:42
    MAm rachunek w CFD1000 nie będe sie rozpisywał ile środków i ile zarabiam . Profesjonalna firma polecam.
  • 19.11.16, 09:37
    Tak profesjonalnie okradają ludzi.
  • 19.11.16, 09:39
    O tak, profesjonalnie okradają ludzi z oszczędności.
  • 29.03.16, 16:48
    Dwa tygodnie inwestycji z tą firmą za mną. Otrzymałem powitalny bonus 30%. Mimo że mam doświadczenie na giełdzie, opiekuna oceniam na miłego i przydatnego, pod względem technicznym platformy jak i informacji z rynku. Spready niskie, środki wracają ( przetestowałem ), platforma płynna. Po dwóch tygodniach współprace i zarobki oceniam na plus. Darek
  • 01.07.16, 00:38
    To złodzieje - oszukali mnie
  • 03.04.16, 13:40
    Uważajcie, dziwne, że na forum wpisy tylko w godzinach 9-17:00, podobne zwroty, może sami sobie opinie dają na "PLUS", to nietypowe, ktoś już pisał ze ma zablokowane konto w PKO.
  • 01.07.16, 00:41
    to oszuści - oszukali mnie p. Przemysław B. i Artur S. jesli chcecie poznac historie tego przekretu zapraszam - wypoczynkowa.ag@gmail.com
  • 15.06.16, 15:59
    Z tego co wiem w cale nie jest tak kolorowo jak opowiadają to ich sprzedawcy.
    po pierwsze brak licencji
    po drugie na stronie jest napisane, że bank barclajs
    a po trzecie mam wrażenie, że zarabiają na tym jak ja tracę pieniądze i ciągle namawiają mnie na kolejną dopłatę.
  • 01.07.16, 00:47
    to oszuści - sprawdź jak oszukują p. Przemysław B. i Artur S. - wypoczynkowa.ag@gmail.com
  • 15.06.16, 21:43
    Mam już troszkę doświadczenia w tym środowisku, sprawdziłem CFD1000 . Po rejestracji dostaje polskie dane na maila, środki księgują się w 1 dzień(w moim przypadku). Oprócz tego sprawdziłem, czy naprawdę są brokerem typu ECN i rzeczywiście każde zlecenie trafia na rynek( do HSBC najczęściej).

Apropo opiekuna - nie potrzebuję takiej osoby, ponieważ sam mam dość duże doświadczenie w temacie i sam tworzę analizy techniczne. Prawdą jest, że przy mojej próbnej wpłacie spready nie są zadowalające, ale po sprawdzeniu brokera(CO ZAWSZE ROBIE) lepiej działać większą kwotą na koncie VIP niż bawić się w tysiąc dolarów. Chodzi mi tu o brokerów ECN a nie MM gdzie spready mogą być niskie ale nie jest to prawdziwy rynek...

Podsumowując, polecam brokerów ECN osobom z większym kapitałem, aby mogli korzystać z kont SILVER+, inaczej się nie opłaca, ja osobiście będę współpracował dalej z brokerem CFD1000 i z czystym sumieniem polecam.
  • 01.07.16, 00:44
    wszystko to kłamstwa - to oszuści. sprawdź wypoczynkowa.ag@gmail.com
  • 04.08.16, 20:28
    Jak najbardziej polecam tą platformę. Działałem wcześnie z fxnetami i innymi poje*** z grzybowskiej. Z marnym skutkiem (Wtedy jeszcze nie wiedziałem jaka jest różnica pomiędzy market maker a ECN). Zdecydowałem się ostatni raz zaryzykować i szok!! zupełne inne podejście do człowieka. Przede wszystkim nie ma problemu z wypłatą środków oraz zysków, które w końcu mam. Jak najbardziej polecam.
  • 05.08.16, 09:56
    Witam. Dziwne , mam całkiem inne zdanie . Mój makler jest chamski i od kiedy zgłosiłem chęć wypłaty , kontakt się urwał . Czy możesz znasz jakieś numery telefonów działających do kompetentnych ludzi , może adres w Warszawie ? Będę wdzięczny za odp na nitka04@o2.pl
  • 24.10.16, 18:18
    Mam podobny problem masz jakieś namiary na nich ?
  • 11.08.16, 17:08
    Broker jest na ulicy grzybowskiej. Obecnie toczy się postępowanie w prokuraturze. Kilku pracowników już zeznawało. To samo dzieje się w przypadku alpha finex i ksf trade.
  • 24.10.16, 18:23
    Masz dokladniejszy adres ?
  • 11.10.16, 11:13
    brednie, to zwykły przewał i do tego handlują danymi osobowymi. Firma zarejestrowana na Dominice.
  • 08.08.16, 21:16
    nigdy w zyciu nie inwestujcie z tym brokerem straciłem oszczednosci zycia i jestem bankrutem dzięki kolesiowi z CFD1000
  • 11.08.16, 07:16
    Jeżeli chodzi o podejście do klienta jak najbardziej w porządku, miło, opiekun faktycznie się kontaktuje, daje naprawdę konkretne propozycje i dobre. Na początku większość się sprawdzała, otrzymałam bonus jaki mi przyznali, bez żadnych problemów. Kilka miesięcy działałam z nimi pozytywnie. Niestety sama podjęłam decyzję o inwestycji i niestety straciłam, ale to przez swoją głupotę. Zamierzam jeszcze dopłacić i dalej z nimi działać, ale już nie popełniając tych błedów. Naprawdę polecam, ze względu, że jest to jedna naprawdę z lepszych platform inwestycyjnych
  • 11.08.16, 17:09
    ludzie tracą majątki życia. Co wy robicie. Broker CFD 1000 nie posiada regulacji. Nie można wypłacić pieniędzy
  • 11.08.16, 21:25
    Firma CFD1000 dzwoniła do mnie z 5x. Łatwo ich rozpoznać, bo posługują się charakterystycznym tonem, mówią szybko i nieco podniesionym głosem, jakby się gdzieś śpieszyli. To tego jakieś tanie teksty mające dowartościować rozmówcę, typu "na pewno Pan słyszał". Jak komuś zachowującemu się w ten sposób można powierzyć swoje pieniądze, to nie za bardzo rozumiem. Trafiłem tu, bo po bodajże moich 3 odmowach zainteresowania produktem postanowiłem zapytać kiedy i w jakiej formie wyraziłem zgodę na wykonywanie do mnie połączeń przez firmę CFD1000 w celach marketingowych. Odpowiedzi były różne, jedna głupsza od drugiej: "swój numer podałem gdzieś". W kolejnej turze Pani w końcu zapytała mnie, czy wyrażam taką zgodę, odpowiedziałem że nie. Nic to nie dało, bo kolejny as z CFD1000 zadzwonił do mnie dnia następnego. Zapytałem, czy ma coś przeciwko abym rozmowę nagrał. Nie zgodził się! Wobec tego poinformowałem go, że za wykonywanie połączeń w celach marketingowych bez zgody rozmówcy grozi w sumie karad do 10+3% obrotu od UOKiK i UKE. Pan na to: "Czy Pan już skończył?" :-) Zastanawiam się czy warto skrobnąć maila do UKE/UOKiK, ale z tego co widzę to siedzibę mają na Dominikanie.
    Linki do "recenzji" numerów z których dziś i wczoraj dzwoniło do mnie CFD1000:
    www.nieznany-numer.pl/Numer/799043089
    www.nieznanynumer.pl/numer/799900640
  • 19.08.16, 09:49
    z zarabianiem powoli ale do przodu, jeśli ktoś oczekuje szybkich zysków to się rozczaruje. grunt to spokój i spokojne oczekiwanie na zyski a będziecie zadowoleni jak ja. mam na cfd1000 konto ponad rok i póki co nie mam powodu do narzekania
  • 27.01.17, 02:28
    A czy CFD nie otrzymał jakiejś kary .Bo była informacja na ten temat monitorfx.pl/brokerzy-forex/
  • 19.08.16, 09:55
    Ja współpracę z nimi ocenie raczej na plus co prawda na debiut, który wpłaciłem nie odbył się(jakieś przesunięcie) to inne propzycje panów z CFD okazały się trafne. Jeżeli chodzi o wypłaty to nie wiem bo jeszcze nie próbowałem ale jak będę miał jakieś większe pojęcie to dam znać. MOJA OCENA 4/5
  • 24.10.16, 18:27
    Próbowałeś juz wyplaty?
  • 19.08.16, 09:56
    Powiem Wam szczerze, że jest to pierwszy broker, z którym podjąłem współprace. Sprawdziłem wiele informacji na temat rodzajów brokerów na rynku i nie mam żadnych wątpliwości, że jest to broker typu ECN. Mam prywatnego opiekuna, bardzo miłe zaskoczenie, Pan Krzysztof od razu słychać, że człowiek z ogromnym doświadczeniem. Bardzo dużo informacji fundamentalnych, ale i wiedza techniczna. Wydaje mi się, że ludzie piszący negatywne komentarze to ludzie z bardzo małym kapitałem rzędy 5-10 tysięcy złoty, a teraz sam rozumiem, że jest to ryzykowne ponieważ nie można zrobić odpowiedniej dywersyfikacji i stać inwestora na bardzo mało instrumentów. Pan Krzysiek uświadamiał mnie w tym od początku, a podobno nawet niektóre portale z negatywnymi opiniami są sponsorowane przez innych brokerów i w zamian za pozytywną opinie życzą sobie spore kwoty. Wierzę w to bo sam mam problem z dziennikarzami, którzy szantażują. Ludzie nie wierzcie internetowi, sami się przekonajcie. To są naprawdę dobry broker z pełnym zaangażowaniem. Cały ten szum chyba dlatego, że robią naprawdę dobre wyniki i przejmują rynek. Co do samych zysków, ogólnie jestem sporo na plus, ale zdarzały się inwestycje, które trzeba było zamknąć na minusie. Nie można być pazernym.
  • 20.08.16, 22:05
    3 pozytywne wpisy w ciągu 7 minut, wszystkie niki popełniły pierwszy post na forum.gazeta.pl - można to sprawdzić wyszkukiwarką. IMHO to już pod artykuł 286 może podpadać, może warto, aby prokurator sprawdził kto pisał te posty.
  • 25.08.16, 11:52
    ich siedziba jest blisko mojej firmy byłem na spotkaniu załozylismy konto i póki co jest ok wydaje mi się ze ważne żeby się nie nastawiac na super kokosy a nie będziecie narzekac przynajmniej tak jest u mnie
  • 24.10.16, 18:30
    Jak tam byłeś to mógłbyś podać ich adres. Będę bardzo wdzięczny.
  • 01.03.17, 11:36
    opinie na temat brokera są opłacone. Obecnie w kilku miejscach toczy się postępowanie przeciwko oszustom z CFD1000 . kilku pracowników będzie miało postawione zarzuty...
  • 14.09.16, 17:59
    Tak chamskiego brokera nie spotkałem do tej pory. Był straszliwie namolny aby wpłacić pieniądze na ich konto a kiedy odmówiłem grzecznie to już wtedy on grzeczny nie był z użyciem wulgaryzmów włącznie.
    Poniżej zera pracownicy. Jak to się mawia przykład przeważnie idzie z góry w firmach także ostrożnie.
  • Witam,
    wszystko pięknie i ładnie wygląda, dopóki wpłacasz swoje środki, opiekun miły i przyjemny, ALE gdy chcesz wypłaty swoich kwot - wtedy kontakt się urywa, nie odbierają lub zmieniają nr telefonów. Wpłaciłem bardzo duże kwoty, niestety nie mogę odzyskać, zaglądam na moje konto - są tam widoczne, ale nic nie mogę zrobić!!! Trzymaj się od nich z daleka!!! To jakieś Oszustwo!!!
  • 24.10.16, 18:32
    Może połączymy sily bo mam podobny problem
  • Jak najbardziej! Co proponujesz?
    Może lepiej podaj kontakt na priv, bo jak widać po niektórych wpisach to są tu też pracownicy cfd
  • 21.10.16, 10:41
    DZWONIĄ 5 RAZY DZIENNIE, PRÓBUJE DOWIEDZIEĆ SIĘ SKĄD MAJĄ MÓJ NUMER TO NAGLE DOSTAJĄ "FOCHA" I SIE ROZŁĄCZAJĄ.
  • 24.10.16, 08:47
    Czy zna ktoś adres w Warszawie brokera CFD1000 ?
  • 24.10.16, 08:56
    Czy znasz adres Cfd 1000 w Warszawie ?
  • Adres znam tylko z informacji telefonicznej od pracownika, tj. ul. Bukowińska 22 w Warszawie, wejście D, piętro II, (podobno niema szyldu), tam jest sekretarka
    jeśli ktoś sprawdzi, czy faktycznie tam się znajdują to proszę o informację, bo ja nie mam takiej możliwości !
  • 26.10.16, 12:00
    Tak biuro jest na Bukowińskiej, byłam tam ale faktycznie nie ma żadnego oznaczenia, szyldu czy czegoś w tym stylu więc tak naprawdę trudno trafić , nazwa zupełnie inna niż cfd1000 ale nie pamiętam już jaka bo byłam tam w czerwcu. Też jestem oszukana i starciłąm wszystkie pieniądze więc w razi e czego chętnie się przyłączę do jakiś działań.
  • Wyzerowali Cię na proponowanych inwestycjach? Czy nie chcą zrobić wypłaty pomimo, że na rachunku nadal widnieją Twoje środki pieniężne! Na miejscu jak byłaś, to wiele tam osób pracuje? Czy to jakaś prowizorka? Podpisywałaś jakąś umowę czy to tylko rozmowa była?
  • 04.11.16, 07:36
    Biedne polskie cebulaki. Wpłacają bez umowy nie wiadomo komu życiowe oszczędności i zdziwieni, że zostali orżnięci.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.