Dodaj do ulubionych

Amerykańska Giełda

12.03.19, 14:57

Cześć, od 7 miesięcy gram regularnie na giełdzie amerykańskiej.I powiem wam, że od tych 7 miesięcy czuję się wreszcie wolny.. nie muszę chodzić i męczyć się na etacie.. Możecie zapytać "Co cię do tego skłoniło", to ja wam powiem, że Reklama na Facebook'u.. poważanie dostałem reklamę, od portalu www.glmtrades.pl - myślę sobie, znowy jakiś scam .. i tu się pomyliłem gość nauczył mnie grać, i szukać spółek na giełdzie amerykańskiej w 7 dni. Gość sam gra kontem 140k zł.
Nie polecam żadnych forexów i innych fraktali czy jakieś kursy za 10k albo więcej..
Edytor zaawansowany
  • ifoxtrader 12.03.19, 15:22
    Zapomniałem dodać.. , po tych 7 miesiącach zarabiam dziennie od 5% do 15% .. są spółki co potrafią w jeden dzień wywalić do 1000%, więc z taką wiedzą naprawdę da się zarobić. Mam zrzuty ekranu więc jak coś to mogę udowodnić jak ktoś mi nie wierzy.
  • tapatik 13.03.19, 19:28
    No to udowodnij :-)

--
    Kiedy masz spokojną chwilę bez niepokoju, zmartwień i problemów ... nie ciesz się.
    Życie po prostu przeładowuje broń.
  • ifoxtrader 14.03.19, 20:09
    imgur.com/a/qn6knEb - proszę bardzo konto broker cqg z wczoraj .
  • tapatik 14.03.19, 22:19
    No dobrze, po co wrzuciłeś tu posta? Chcesz innych uczyć swojej metody?

--
    Kiedy masz spokojną chwilę bez niepokoju, zmartwień i problemów ... nie ciesz się.
  • ifoxtrader 15.03.19, 08:58
    Nie, nie chcę... chciałeś to ci udowodniłem.. bo 90% Polskiego społeczeństwa nie wierzy w zarabianie na giełdzie i kojarzą sobie oni to z "Hazadrem", a to nie prawda bo giełda to nie 50%-50% tylko liczy się widza... jak się tak ową posiada, to się będzie zarabiać i tyle.
  • tapatik 15.03.19, 17:30
    A, już wiem. Ty nic nie zarabiasz. Po prostu reklamujesz stronę z pierwszego postu.
    Dziękuję, do widzenia.

--
  • ifoxtrader 15.03.19, 18:02
    Własnie... szkoda, ale się pomyliłeś... zarabiam tak jak to jest na tym screenie ;) nikogo nie reklamuje.. nic z tego nie mam. Widać po twoim nastawieniu, że chcesz pracować jeszcze następne 40 lat na etacie. Nikogo nie zmuszam do wejścia do tej grupy.. mi ona otworzyła horyzonty, Dziękuje, do Widzenia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka