Dodaj do ulubionych

Oszczędzanie i inwestowanie 1000 zł?

08.06.19, 18:47
Witam forumowiczów! Nie wiedziałem gdzie poruszyć ten temat więc postanowiłem to zrobić na najstarszym forum w Polsce :) A więc udało mi się zaoszczędzić 1000 złotych. Traktuje teraz oszczedzanie naprawdę bardzo poważnie. Ostatnio dużo słyszałem też o tym że pieniądzę trzeba "zagonić" do pracy czyli zainwestować. No i właśnie w co zainwestować? Nie chce włożyć pieniędzy na lokatę 2% i zarobić po roku 20 zł :) Szukam jakiś inwestycji w których można zarobić więcej. Słyszałem kiedyś, że na kryptowalutach można nieźle zarobić ale nie znam się na temacie. Ktoś może pomoże lub poleci jakąś inną formę inwestowania? Tylko proszę was nie mówcie o lokatach :) Z góry dziękuje.
Edytor zaawansowany
  • neoman23 08.06.19, 18:51
    Witaj kolego. Kilka miesięcy temu szukałem odpowiedzi na takie samo pytanie. Odłożyłem ponad 2 tys zł i stwierdziłem że chce to zainwestować aby pomnożyć pieniądze.Szukałem dużo w internecie, przeglądałem fora itp. i napotkałem tą stronę: finansowowolni.eu .
    Na początku byłem trochę sceptyczny do tej inwestycji i dużo się zastanawiałem czy aby zainwestować moje ciężko zarobione pieniądze. Tym bardziej że tak jak Ty nie wiedziałem za dużo o kryptowalutach. Jednak to był strzał w 10! Z moich zainwestowanych 2000 pln zrobiło się blisko 6000 zł! Teraz znowu zainwestowałem wszystko i kto wie? Wszystko wkazuje na to że niebawem przekroczę bariere 10000 tys zł! Ale jeszcze muszę troszkę poczekać. Będzie wreszcie na pierwszy wymarzony samochód :D Polecam Ci naprawdę przeczytać te artykuły. Pozdrawiam
  • patrycja87 08.06.19, 23:57
    neoman23 kłamie, wrzucił stronkę z tak zwanym "Fake News" możecie to zobaczyć próbując przejść do jakiegokolwiek innego artykułu na tej stronie, a zostaniecie przekierowani na stronę kampanii na której zarabia właściciel tej stronki, czyli oba konta tralka34 i neoman23 bo to zapewne jedna i ta sama osoba... Nie dajcie się oszukać na jakieś fake news, ostatnio bardzo dużo o tym w telewizji, jeśli ktokolwiek chce zarobić to polecam sprawdzona i zaufaną stronę www.twojmilion.pl gdzie znajdziecie sprawdzone źródła dochodu!
  • tralka34 09.06.19, 18:06
    Z tego co widzę @patrycja87 to Ty kłamiesz :) Udostępniasz stronę, którą udostępniają same fejkowe konta na fb w grupach i inwestowaniu/zarabianu przed którymi wszyscy ostrzegają. Co do neoman23 to ciekawy blog. Zaznajamiam się z wiedzą i może spróbuję w przyszłym miesiącu. Od kiedy jesteś w tym biznesie? Pzdr.
  • xdamon24 09.06.19, 18:16
    Haha widzę że Pani @patrycja87 próbuje zrzucić winę na twórce tego posta i pierwszej osoby, która skomentowała wpis autora ponieważ nie zdążyła jako pierwsza wrzucić swojego linku do strony która ma żerować na naiwniakach i kusić słowami w domenie takimi jak "milion". W tym przypadku pani Patrycja postanowiła pójść krok dalej i utworzyć nazwę domeny "twójmilion.pl". Jeżeli ktoś wam oferuje zarabianie milionów to olewajcie takie osoby i pod żadnym pozorem nie klikajcie żadnych linków! Co do neomana23 to ciekawa strona/artykuły. Jeszcze się z nią nie spotkałem a czytam dużo blogów o finansach.
  • patrycja87 10.06.19, 09:41
    xdamon24 napisała:

> Haha widzę że Pani @patrycja87 próbuje zrzucić winę na twórce tego posta i pier
    > wszej osoby, która skomentowała wpis autora ponieważ nie zdążyła jako pierwsza
    > wrzucić swojego linku do strony która ma żerować na naiwniakach i kusić słowami
    > w domenie takimi jak "milion". W tym przypadku pani Patrycja postanowiła pójść
    > krok dalej i utworzyć nazwę domeny "twójmilion.pl". Jeżeli ktoś wam oferuje za
    > rabianie milionów to olewajcie takie osoby i pod żadnym pozorem nie klikajcie ż
    > adnych linków! Co do neomana23 to ciekawa strona/artykuły. Jeszcze się z nią ni
    > e spotkałem a czytam dużo blogów o finansach.

O, widzę, trzecie konto tej samej osoby (twórcy tematu) bo tak jak napisałam, strona która jest podana jest fałszywa i łatwo to zrobić próbując przejść na JAKĄKOLWIEK INNĄ PODSTRONĘ, efekt? Przerzuca Cię na stronę kampanii na której on zarabia a nie do innego artykułu, baa, ta strona nie posiada nawet strony głównej, bo ma tylko JEDNĄ z tym niby super artykułem na którym studenci zarabiają xD Jeśli ktoś jest taki głupi i wierzy w te fake newsy to jego problem, niech traci swoje pieniądze hehe :D za to strona twojmilion.pl jest blogiem i to widać, wszystkie podstrony działają normalnie itp, żadnych fake newsów o ludziach którzy rzekomo dorobili się milionów na magicznych sposobach :)
  • michal.jamro1109 09.06.19, 22:17
    Jeżeli nie straszne Ci większe ryzyko niż na lokacie :D to polecam oddać pieniądze do zarządzania funduszowi. Uzyskujesz tzw. dochód pasywny - czyli ty nic nie robisz a inwestują za ciebie ludzie i zatrudnione przez nich automaty (arbitraż między giełdami) to nie do ogarnięcia w jedną osobę dlatego poczytaj w mojej stopce jest link do strony opisującej jak zainwestować w depozyt 16-to dniowy.

--
    Ja już mam swój sposób na zarabianie. To nie są kokosy, a raczej zabawa.
    Nie inwestuję "pieniędzy na życie". Ważne, żeby zyskiwać więcej niż na lokacie.
    Jeżeli chcesz - poczytaj i odbierz 25$ od partnera jednego z programów.
    www.forbitco.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.