10.12.06, 13:39
Szukam zainteresowanych grą na rynku walutowym
Obserwuj wątek
            • plessok Re: FOREX 10.12.06, 19:21
              w Polsce jest kilka instytucji co oferuja transakcje forexowe-dotychczas mam
              stycznosc z domem maklerskim TMS,kiedys XTB-owe instytucje sa zatwierdzone
              przey KPWiG,przez co istnieje mozliwosc rekompensaty w sytuacji bankructwa:)
              jesli idzie o doswiadczenia to tylko systematycznosc,konsekwencja i jasne
              reguly-inaczej stracisz depozyt w jakims okresie...niewatpliwie trzeba troche
              zglebic temat zeby miec jako takie pojecie-przydaje sie analiza
              technicza,swiece japonskie-przy lewarowaniu pozycji na poziomie 15-20% ,mozna
              osiagnas wymierne wyniki a jednoczesnie latwiej akceptowac roznice kursow
                • plessok Re: FOREX 10.12.06, 20:47
                  szczerze mowiac to z forexem mam stycznosc od 1,5roku,a jeszcze bardziej
                  szczerze-dzieki forexowi mam fuksa przy papierach wartosciowych,moja stycznosc
                  z instrumentami finansowymi zaczolem wlasnie od pochodnych i to byl moj blad.za
                  co troche zaplacilem ale dzieki temu teraz latwiej mi jest poruszac sie po
                  papierach wartosciowych i instrumentach pochodnych
                  • pzychowski Re: FOREX 11.12.06, 10:29
                    Jak chcesz to pozostajmy w kontakcie.Chętnie zawsze pogadam i pomogę -jestem
                    u "źródła".Mój e-mail: zychowski@bdm.pl. Narazie
    • prop-trading.pl Re: FOREX 22.11.19, 19:51
      rynek walutowy jest coraz bardziej popularny, wiec myślę, że zainteresowanych jest sporo i pewnie ćwiczą, uczą się i handlują na rynku - od tego trzeba zacząć. Poza nabywaniem wiedzy oczywiscie, bo bez tego, ani rusz.

--
      Prop-trading.pl
      Zautomatyzowane strategie do handlu na walutach.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka