Dodaj do ulubionych

Wiecha na Placu Unii. Dwa lata budowy w 59 sekund

IP: *.adsl.inetia.pl 07.01.13, 22:18
Mcdonalds nie wróci? :((
Edytor zaawansowany
  • Gość: Wojtek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.13, 05:18
    To jest ohydne straszydlo czyli cuda nad cudami. Tak zeszpecic Plac Unii to Polak tylko potrafi. MASAKRA> Wynocha z Warszawy Supersam to bylo arcydzielo!!!!!!!!!!!!
  • Gość: mezzik__78 IP: *.180.132.60.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 08.01.13, 07:43
    Zgadzam się ze postawienie tego budynku to symboliczna rzeź na otoczeniu, nie mówiąc o zniszczonym widoku na belweder

jaką łapówkę trzeba było zapłacić żeby postawić w tamtym miejscu wieżowiec?
  • Gość: korek IP: 193.110.123.* 08.01.13, 08:41
    Będzie się pięknie prezentować nad dachem Belwederu !! :P
  • Gość: Adamo IP: *.gdos.gov.pl 08.01.13, 09:09
    a mnie się podoba, Supersamu oczywiście szkoda, szczególnie, ze został zburzony w sposób nie do końca jasny ... i w trybie pilnym. Natomiast wieża projektowana był już przed wojną, więc z zarzutami, że nie pasuje itp. nie do końca się zgadzam. Warszawa musi się rozwijać, co z tego ze wystaje ponad Belweder, PKiN tez widać z wielu miejsc W-wie i wszyscy się przyzwyczaili.
  • leo.17 08.01.13, 10:29
    ten filmik to super pomysł na pokazanie etapów budowy :)
    --
    Wyjątkowe miejsca w Warszawie
  • Gość: MJM IP: *.cst.tpsa.pl 08.01.13, 10:49
    ... i stanowi tło dla Belwederu ?
  • Gość: bbn IP: host-* 08.01.13, 10:50
    Nie wiem jak wam, ale mi ten budynek wyglądem przypomina TITANICA (oglądanego od dziobu). :)
  • Gość: marynarz IP: *.warszawa.vectranet.pl 10.01.13, 09:16
    Mi bardziej przypomina Lusitanię
  • Gość: 722 IP: *.siedlce.vectranet.pl 08.01.13, 23:33
    Ci co piszą że ten budynek to straszydło powinni chyba się przebadać. Popatrzcie na zdjęcia z budowy i zobaczcie jak genialna będzie tam elewacja, umiecie tylko narzekać ! Sam budynek po ukończeniu będzie bardzo ładny i oryginalny. Co do osób narzekających na widok z belwederu to brak mi po prostu słów. Najlepiej dla was to chyba stawiać parterowe blaszaki tak aby nie zakłócić pięknego widoku, w końcu w centrum największego miasta w Polsce najważniejszy jest widok z ławeczki biedermeierowskiej.
  • intransigent 09.01.13, 22:49
    Jak na Siedlce, na pewno będzie genialny.
  • Gość: 722 IP: *.siedlce.vectranet.pl 10.01.13, 21:32
    A co według ciebie "Wielki człowieku" z dużego miasta jest genialne ? Co co się w nim nie podoba ?
  • basina1979 14.01.13, 14:30
    Super, kolejną inwestycją na jakiej powinni się teraz skupić to Centrum Praskie Koneser na Pradze Północ, gdzie znajdą się biura i mieszkania. Bardzo podoba mi się wizualizacja tego projektu i lokalizacja, a już niebawem obok będzie metro...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka