Dodaj do ulubionych

Buty piłkarskie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.10, 16:15
Witam,
chce kupić korki Nike Mercurial tylko nie wiem które są lepsze:
Nike Mercurial steam II
Nike Mercurial steam V
Nike Mercurial talaria (od IV)
proszęo pomoc.
Edytor zaawansowany
  • Gość: max IP: *.adsl.inetia.pl 23.03.10, 11:36
    mi to zawsze z pilka nozna sie pumy kojarzyly, z reszta jak kupuje halowki to
    tylko pumy...jakos tak najbardziej pilkarska marka imo.
  • Gość: cr9 IP: *.chello.pl 23.03.10, 13:48
    Przez długi okres czasu grałem w korkach adidasa. Nike raz kupiłem i żałowałem.
    Od jakiś 4 lat przerzuciłem się jednak na Pumy. Naprawdę jak nie miałeś okazji
    ich mieć na nogach to nie czekaj. Puma to dla mnie nr 1 jeżeli chodzi o obuwie
    sportowe.
  • Gość: Nowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.10, 14:59
    A co sądzicie o adidas F30
  • Gość: Nowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.10, 22:58
    które s lepsze adidas f30 czy talaria V
  • Gość: janekk IP: *.adsl.inetia.pl 30.03.10, 11:34
    www.youtube.com/watch?v=fe_M0goL7rw tu masz inspiracje do footballu :)
  • olgierd2012 20.04.10, 12:00
    Naprawdę zastanów się nad butami Pumy, która robi porządne koreczki. Lekkie i
    czujesz wygodę jak w nich grasz. Nike jest trochę przereklamowany.
  • pedzlowy 20.04.10, 19:15
    Hehe, w filmiku zagrali kolesie z Wybrzeza Kosci Sloniowej, dobra druzyna swoja
    droga, maja duze szanse na MS 2010
  • filip_mal 22.04.15, 08:30
    Witaj. Grać na murawie zacząłem 3 sezony temu. Grałem zawsze w NIKE i tylko o nich mogę napisać. Moje początki to nike tempo - korki na murawę. Podobno dla początkujących - w sumie nie wiem dlaczego. Przebiegałem w nich 2 sezony i nie narzekam. Trzymały się nóżki. Stabilne. Klejące piłkę. Obecnie gram w Nike hypervenomach phade. Ale zbieram na nike vapory – drogie, ale koledzy są zachwyceni. Zapewne jeszcze nie w tym sezonie, ale w następnym je dopadnę ;-)
  • Gość: remyoln IP: *.olsztyn.mm.pl 18.09.15, 12:39
    Filip - tak, Tiempo super buty, sam w nich dosyć długo grałem i z całą pewnością mogę je też innym polecić. Legendy fajnie wykonane ze skóry rzeczywiście długo się trzymają, a jak się jeszcze trochę o nie dba to but może posłużyć. Też trochę słyszałem o Vaporach, ale mam za szeroką stopę więc nie dla mnie buty :)

A co do ceny Vaporów jest trochę straszna, ale ostatnio na adrenalie.pl znalazłem dobrą promkę i patrzę, że Vapory też są fajnie przecenione
    sklep.adrenaline.pl/product-pol-20610-Buty-do-pilki-noznej-NIKE-MERCURIAL-VAPOR-X-FG-648553-060.html

pozdro!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka