Dodaj do ulubionych

MŚ 2018 w Europie. Pytanie: gdzie?

IP: *.cable.smsnet.pl 02.12.10, 11:58
Obstawiam Rosję ;)

I skończcie z tymi podstronami do klikania.
Edytor zaawansowany
  • Gość: mzb IP: *.128.14.218.static.crowley.pl 02.12.10, 12:08
    Wybierać organizatora na 12 lat przed mistrzostwami to lekkie przegięcie.
  • Gość: 2022 IP: *.103.125.91.rb5.adsl.brightview.com 02.12.10, 12:33
    nie za 12 lat, tylko już za około 8 wszystko na dobre się zacznie dziać wokół mistzrostw w 2022 roku. Dzięki temu nawet nie tylko w USA można poczynić bardzo odpowiednie przygotowania...
    --
    USA2022.co.uk - GO (2) USA!
  • manhu 02.12.10, 12:47
    Łapówki warto wziąć już teraz :) a nie że się nachapią następcy.
    Wiadomo, że Anglia nie ma żadnych szans (no chyba, że da łapówki, ale przy tym ryzyku to muszą być gigantyczne), reszta powalczy.
  • lech2011 02.12.10, 12:09
    kto wie jak się skończyła sprawa kogoś z Cypru, kto mówił o przekrętach FIFY przy organizacji mistrzostw w RPA ?
  • Gość: Kicaj IP: *.ssp.dialog.net.pl 02.12.10, 12:45
    Sprawę umorzono, bo koleś się pośliznął w swojej rezydencji, wpadł do basenu i utopił... Nieszczęśliwy wypadek :((
  • Gość: hg IP: *.adsl.inetia.pl 02.12.10, 12:37
    w 1960 nie było takiego państwa jak FR, więc ruscy nic nigdy nie wygrali.
  • Gość: A IP: *.adsl.inetia.pl 02.12.10, 13:49
    FR jest sukcesorem ZSRR jako państwa, więc można to podciągnąć. Czepianie się szczegółów.
  • Gość: fox IP: *.adsl.inetia.pl 02.12.10, 14:09
    nie można
  • tygrysio_misio 02.12.10, 12:37
    Anglia przystepuje do wyborow z 7 juz gotowymi stadionami, swietnymi bazami szkoleniowymi, 5 stadionami, ktore nalezy lekko poprawic i 5 ktore chca zbudowac...

kraj ktory wymyslil i rozpowszechnil pilke nozna na swiecie zasluguje na MŚ jak nikt inny

szkoda Rosji, bo czas żeby i tam były jakieś wielkie wydarzenia sportowe... ale nalezy sie juz od kilku dobrych lat dla Anglii

a start w konkursie Korei i Japni uwazam za bezczelnosc... chca robic MS co 20 lat??
    --
    Zdesperowany Królik
  • dydelf1973 02.12.10, 13:11
    jak to gdzie? tam gdzie budżet na wydatki reprezentacyjne był największy... Wystarczy sprawdzić i juz wiadomo...
  • Gość: Danus IP: *.internetia.net.pl 02.12.10, 13:21
    ROSJA to wiadomo od miesiąca przed mistrzostwami świata w RPA. Wszelkie inne spekulacje to tylko jęki. Żal mi kibiców, że są tak w bambuko ładowani.
  • Gość: psi IP: 193.173.115.* 02.12.10, 13:29
    Rosja – Putin sie nie pojawil na imprezie i zajal bardzo stanowcze stanowisko, FIFA moze nie przyjac lekko takiej zniewagi.
    Hiszpania/Portugalia – Portugalia miala dopiero co mistrzostwa u siebie, pazerne dziady
    Anglia – ciekawi mnie, w jakim stopniu na ogolna ocene wplynie obecna organizacja Olimpiady
    Holandia/Belgia - zgadzam sie co do korkow, moze byc ciezko. Ale z drugiej strony szczegolnie Holandia jest glodna sukcesu, zaden z pozostalych kandydatow nie zagwarantuje takiego poziomu ogolnonarodowego szalenstwa, co kibice Oranje.
  • Gość: wer IP: *.cable.smsnet.pl 02.12.10, 13:59
    w państwie o najgęstszej sieci dróg ekspresowych i autostrad? to ja się pytam gdzie będą mniejsze korki

Obstawiam
    1. Belgia/Holandia - mimo że nie dawno Euro
    2. Anglia - Euro w sumie też nie tak dawno - 1996, ale MŚ i Olimpiada to chyba przesyt
    3. Hiszpania/Portugalia - Euro nie dawno, jakoś myślę że te kraje mają małą siłę przebicia
    4. Rosja - bida, musiałaby się zdarzyć druga 6 w lotku w niedługim czasie (PL & UA) mało realne
  • Gość: :))) IP: *.cable.smsnet.pl 02.12.10, 14:26
    > Obstawiam
    > 1. Belgia/Holandia - mimo że nie dawno Euro
    > 2. Anglia - Euro w sumie też nie tak dawno - 1996, ale MŚ i Olimpiada to chyba
    > przesyt
    > 3. Hiszpania/Portugalia - Euro nie dawno, jakoś myślę że te kraje mają małą sił
    > ę przebicia
    > 4. Rosja - bida, musiałaby się zdarzyć druga 6 w lotku w niedługim czasie (PL &
    > UA) mało realne

Kolego, bo wnoszę z IP, że blisko, Rosja to nie bida. Naród biedny, ale kraj bogaty i wierz mi, same obwodnice Moskwy to niezła sieć autostrad, jakiej Warszawa nie zazna nawet za 20 lat.
  • Gość: psi IP: 193.173.115.* 02.12.10, 14:36
    Gość portalu: wer napisał(a):

> w państwie o najgęstszej sieci dróg ekspresowych i autostrad? to ja się pytam g
    > dzie będą mniejsze korki

Z calym szacunkiem – po tych bezdyskusyjnie swietnych autostradach jezdzi sie bardzo wygodnie, ale tylko miedzy 22 a 6 rano. Ostatnio dojezdzalem codziennie z Amsterdamu do Rotterdamu przez miesiac – 2,5h w jedna strone, polowa drogi w korkach. Natezenie ruchu w NL jest naprawde na granicy przepustowosci, dorzuc do tego kilkaset tysiecy kibicow z zagranicy i ogolnokrajowy zator gwarantowany. Musisz mi wierzyc na slowo, ale jezdzilem tez w Anglii, Hiszpanii i Portugalii, nigdzie nie bylo tak tloczno. Jedynie Rosja moze miec wieksze problemy komunikacyjne.
  • tornson 02.12.10, 13:54
  • Gość: A IP: *.adsl.inetia.pl 02.12.10, 13:56
    W mojej opinii Mistrzostwa świata trafią do Anglii lub na półwysep Iberyjski. Anglia ponieważ od lat 60 nic nie organizowali w piłce, nie wiem nawet kiedy ostatnio było u nich Euro. Mają stadiony, mają tony kibiców, mają infrastrukture ponadprzeciętną. Wszystko gotowe, bez ciśnienia jak w przypadku RPA keidy FIFA martwiła się czy zdążą dopiąc wszystko. Podobnie w Iberii, oba kraje to kraje mocne piłkarsko, rozwinięte i już teraz gotowe do rozgrywania finałów. Ponadto Hiszpania także dawno niczego nie organizowała, a Portugalia Euro pare lat temu.

Co do Rosji, to Rosja to jednak Rosja, duża przestępczość, słaba infrastruktura ogromny kraj. I FIFA już miała nerwówkę przy RPA, a UEFA ma przy Ukrainie i nie wiadomo jak to się skończy. Nie wiem kiedy jest decyzja do podjęcia ostateczna, ale Rosji szanse mogą wzrosnąc lub zmaleć w zależności od Euro2012 na Ukrainie.
  • Gość: ppp IP: *.nettelinwestycje.pl 02.12.10, 14:27
    My niestety budujemy stadiony tylko na ME.
    Stadion Narodowy będzie za mały, żeby spełnić wymogi FIFA dla organizacji MŚ.
    Szkoda, że zawsze tak krótkowzroczni jesteśmy.
    Nawet jak za 20-30 lat ktoś wpadnie na pomysł, żeby starać się o organizację, trzeba będzie zacząć budować od nowa.
  • Gość: Greggy IP: 109.95.200.* 02.12.10, 17:06
    Fajne artykuły, obydwa (2018, 2022), lecz masa błędów.. Dużo literówek, używania liczby mnogiej, kiedy nie trzeba. + Raul już nie gra w reprezentacji :)

Ale ogólnie gratka dla fanów piłki kopanej, jest co poczytać :)
  • Gość: :))) IP: *.cable.smsnet.pl 02.12.10, 17:27
    No i trafiłem :-))))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka