Dodaj do ulubionych

PILNE! Decyzja UEFA: mecz obejrzy 30 tys. osób

• Gość: gosc IP: *.28.161.14.threembb.co.uk 15.02.11, 14:01
    UEFA pozwolila aby mecz obejrzalo 29 133 osoby bo tyle udokumentowanych sprzedazy przedstawil klub...
    Lech prowadzi od 16 sprzedaz otwarta o co tu chodzi?
    UEFA to mafia.
  • Gość: aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.11, 14:04
    Matko, co w tej Wielkopolsce się dzieje... Codziennie jakieś ciekawe doniesienia.
  • Gość: ziom IP: *.pzuci.pl 15.02.11, 14:07
    no ja to jestem ciekaw - skoro sprzedali 30tys i mają to udokumentowane, to czemu otwierają kasy aby sprzedawać bilety ? WTF ?
  • Gość: jarek k. IP: *.grupajd.com 15.02.11, 14:12
    A moim zdaniem UEFA niepotrzebnie uległa. Ci co krytykują europejską federację nie byli na ostatnim meczu z Juve i nie mają pojęcia o fatalnej organizacji. Miałem okazję stać 30min. w "wąskim gardle" bezpośrednio po spotkaniu, gdzie na 10-metrowej drodze pomiędzy stadionem a płotem budowy spotkało się kilkanaście tysięcy ludzi i stwierdzam że jakakolwiek panika mogłaby by doprowadzić do tragedii (Patrz Love Parade w Duisburgu). HEJ!
  • Gość: Rudolf IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.11, 14:15
    nie odpuszczać polaczkom, ich trzeba krótko, 10.000 max
  • Gość: luquee IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.11, 14:16
    co to za brednie w tym artykule?! najpierw pisza ze Lech udokumentowal sprzedaz 30 tys. i wiecej juz nie moze wpuscic, po czym pisze ze Lech od 16 bedzie sprzedawal bilety... o co tu chodzi ktos wie???
  • Gość: gosc IP: *.28.161.14.threembb.co.uk 15.02.11, 14:28
    Nie odpuszczac "glupim" polaczkom, zamkneli stocznie, zamkna kopalnie, zamkna koscioly postawia meczety EUROPA zawita do nas.
    Jesli faktycznie UEFA chodzi o bezpieczenstwo kibicow ograniczenia pojemnosci powinny dotyczyc takze rozgrywek w ekstraklasie.
    Poza tym to wlasnie UEFA dopuscila obiekt do rozgrywek LE wiec sami podwazaja wlasne decyzje.
    Czy wiecie ile wzial byly pilkarz zidane za poparcie MS w Katarze? Nie wiecie to sobie sprawdzcie, czy wiecie za czyje pieniadze Arsenal wybudowal swoj stadion? Bog jest wielki Mahomet jest jego prorokiem
  • Gość: literek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.11, 14:31
    pluje na to
  • dolorata 15.02.11, 14:32
    Jak to możliwe ze Dozór Budowlany to odebrał?
  • Gość: crv IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.11, 14:33
    pierdoly, dzisiaj od 16 jest sprzedaż otwarta biletow na LE...
  • Gość: k. IP: *.acn.waw.pl 15.02.11, 14:35
    podwyzszaj limit, bo lech "sprzedał" 30tys., nastepny akapit - od 16 rusza sprzedaż O_o.. WTF? czy to tylko ja mam klopot z logicznym rozumienie txt?
  • bocian_35 15.02.11, 14:39
    Gdzie to przeczytałeś ?Na WP?
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.11, 14:43
    nie no fakt stadion jest niebezpieczny, jak bylem na meczu pol-wks i jak zobacylem jakie waskie sa schodzy gdzie sie wchodzi do kas to masakra. byłem przerazony jak wychodziłem ze stadionu, torskze poszedlem i odwrocilem sie a tam masa ludzi na takich waskich schodach wystarczy ze troche paniki by bylo to by sie tam zadeptali to jest fakt. nie dosc ze tych przejsc jest malo to sa waskie. W atlas arenie w Łodzi schody sa prakltycznie co 20-30 metrow szerokie, bez problemu sie wchodzi a tu jakas masakra;/ ale ogolnie stadion wizualnie ok:D
  • mariusz.5922177 15.02.11, 14:58
    Nie byłem na stadione Lecha, więc nie wiem, jak sytuacja faktycznie wygląda. Byłem natomiast kiedyś na meczu na Camp Nou. Jest tam 99 wyjść z trybun na schody tak szerokie, że spokojnie z 10 osób wszerz się zmieści. 5 minut po końcowym gwizdku stadion był pusty.
  • Gość: gosc IP: *.28.161.14.threembb.co.uk 15.02.11, 14:59
    Od 1 marca rozpocznie sie sprzedaz biletow na euro2012 ciekawe na jaka pojemnosc? Jesli na 40 tys to Lech na nastepny mecz tez powinien sprzedawac full a co gorsi jestesmy od UEFA, bo jesli sa bledy konstrukcyjne to juz teraz tych korytarzy nie poszerza
  • Gość: klasyki-prl.pl IP: 193.109.225.* 15.02.11, 15:05
    PRL taxi :)
  • Gość: Stadion niebezpiec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.11, 15:11
    Jak to ku...
  • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.11, 15:21
    I bardzo dobrze, buraki i dresy mają być niszczone przez normalnych ludzi.Z tego co słyszałem to nie można było przejść bo ci idioci zasłaniali wejście. No cóż - nie wspominając zresztą o innych wypadkach na Bułgarskiej, np opluciu kobiety i znieważeniu rodziny przez jakiś margines z gangów.
  • rozpredatorez 15.02.11, 15:22
    @mariusz.5922177
    "Nie byłem na stadione Lecha, więc nie wiem, jak sytuacja faktycznie wygląda. Byłem natomiast kiedyś na meczu na Camp Nou. Jest tam 99 wyjść z trybun na schody tak szerokie, że spokojnie z 10 osób wszerz się zmieści. 5 minut po końcowym gwizdku stadion był pusty."

Sam policzyłeś te 99 wyjść? A bramy jak szybko się otwierają? Tak szybko jak zamek błyskawiczny? ;-)))

I tylko na Camp Nou byłeś czy może na innych stadionach też wyjścia policzyłeś?? ;-DDD
  • bocian_35 15.02.11, 15:28
    Stadion Lecha jest piękny ale faktycznie te wyjścia są wąskie!Z wyjściem z trybun nie było takiego ścisku żeby był problem z tym.Niewiem czego oni oczekują!?
  • bocian_35 15.02.11, 15:31
    A ile było bramek na murawie?2 czy 3? Do rozpredatores!
  • rozpredatorez 15.02.11, 15:41
    @agnieszka
    "Popieram UEFA.Porządek musi byc, a nie polskie "jakoś to będzie"ć"

Znaczy się biznes jest biznes. Jak jest okazja to czemu z tego nie skorzystać. Jeszcze jedna gruba koperta i UEFA zgodzi się na komplet widzów. Polacy myśleli, że "jakoś to będzie" a tu widać są pewne nie pisane reguły i zyskami trzeba się dzielić z centralą ;-DDD

Ha ha ha... a bilety UEFA sprzedaje na Euro 2012 nie patrząc na wąskie schody - KOMPLECIK ma się rozumieć ;-)))
  • Gość: Aaaaaa IP: *.bmwgroup.com 15.02.11, 15:50
    pogubilem sie.. no to sprzedali 30 tysiecy czy nie sprzedali tych 30 tysiecy? a jesli sprzedali i udokumentowali to.. to dlaczego jeszcze sprzedaja?? ktos mi to wyjasni?!
  • Gość: Palanteria IP: *.pools.arcor-ip.net 15.02.11, 15:51
    Zamieszczony 2 godz. temu moj wpis zostal usuniety! To jest mozliwe tylko w brukowcach, jak ten!
  • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.11, 15:59
    To niech grają u siebie we Wronkach, a nie jeździć daleko do Poznania. Taki kameralny stadion mają.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.