Dodaj do ulubionych

Ekstraklasa. Stadion Legii imienia napoju gazow...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.11, 07:29
No i juz nie kupie pepsi tak jak pewnie polowa polski
Edytor zaawansowany
  • Gość: kapitan_żbik IP: *.dynamic.chello.pl 14.04.11, 07:41
    no to teraz czekamy jeszcze na OSRAM Arena :D :D
  • Gość: Auautor posta IP: *.dynamic.chello.pl 14.04.11, 08:06
    tak i jeszcze Siekiera arena w krakowie
  • Gość: a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.11, 09:26
    Staruch estadio w Warszawie
  • Gość: ds IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.11, 09:33
  • Gość: l IP: *.dynamic.chello.pl 14.04.11, 14:55
    Kartofel Arena już jest w stolicy PYRlandii, nawet trawa już im tam nie rośnie
  • Gość: sdf IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.11, 07:43
    ja na szczescie pije (jezeli juz napoje gaz.) Coca-Cole

w kazdym razie do szerszego grona klientow Pepsi w ten sposob jednak raczej nie trafi
  • Gość: bolek IP: *.trzebinia.mm.pl 14.04.11, 08:07
    Killer Coke? Też się masz czym chwalić.
  • Gość: dj80 IP: *.centertel.pl 14.04.11, 08:04
  • Gość: yo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.11, 08:05
    Pay Every Penny Support Israel. Dlaczego mnie to nie dziwi...
  • tomek.54321 14.04.11, 08:06
    Dla mnie to glupota i kompletnie tego nie rozumiem. Jak niby nadanie tak durnej nazwy ma sie przyczynic do wzrostu sprzedazy Pepsi? poza tym to jest idtiotyzm. Moze stadion narodowy bedzie sie nazywal Durex Arena? Czy nie mozna nazwac tego po ludzku a glownemu sponsorowi dac najlepsze miejsca reklamowe i np wylacznosc na sprzedaz napojow na stadionie?
    --
    inny-punktwidzenia.blogspot.com/
    tnij.org/k8gj - masz strone lub bloga? zarabiaj na reklamach
    tinyurl.com/66f4n4z - świetny sklep, rewelacyjne ceny.
  • Gość: rt IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 14.04.11, 08:12
    A taki to ma sens, że w gazetach przy okzji meczów legii bedzie czasem wzmianka o stadionie, w razie europejskich pucharów to samo, ja osobiście stadion zagłębia kojarze tylko z nazwą dialog arena, to zostaje w głowie, a jak chodze na mecze to praktycznie na żadną reklamę nie patrze (co innego w tv, tam widze;p)
  • andrzejzb 14.04.11, 12:34
    A to dziwne, bo mnie się stadion Zagłębia kojarzy ze stadionem Zagłębia :)))

No ale ja pewnie w mniejszości jestem :)
    --
    UDOWODNIJ ALBO ODSZCZEKAJ!
  • Gość: marecki IP: *.ip.netia.com.pl 14.04.11, 08:15
    tak działają narzędzia reklamy. pepsi zarobi na tym gruba kase. poza tym nie od dzis kojarzy sie pepsi z pilka nozna. cola pozostaje zawsze jednym ze sponsorów imprez sportowych. walka 2 najwiekszych producentow napojow
  • Gość: talib IP: *.adsl.inetia.pl 14.04.11, 08:26
    aj agri łid ju
  • Gość: fas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.11, 08:28
    Można nazwać po ludzku, dać główne miejsce bannerowe na stadionie i nie zarobić 6 mln złotych rocznie.

Można nazwac nieludzko, dać główne miejsce bannerowe na stadionie i zarobić 6 mln złotych rocznie.

No ale kto to słyszał, zarabiać.
  • andrzejzb 14.04.11, 12:36
    Jasne :)
    Można też iść na róg :)
    --
    UDOWODNIJ ALBO ODSZCZEKAJ!
  • Gość: hella IP: 217.8.178.* 14.04.11, 08:56
    sponsor płaci, sponsor wymaga.
    w Monachium jest Allianz Arena, o czemu w Wawie nie moze być Pepsi?
  • Gość: wwwwwwwww IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 14.04.11, 08:58
    Na szczescie ty nie musisz tego rozumiec :)
  • Gość: Tomasz IP: *.nplay.net.pl 14.04.11, 09:54
    Na pewno Pepsi nie jest organizacją charytatywną i wie co robi.
  • Gość: kibuc IP: 193.22.252.* 14.04.11, 09:58
    Głupota czy nie, z własnych płacą. Natomiast chętnie posłucham uzasadnienia biznesowego decyzji PGE, firmy państwowej, która wywaliła 35 baniek na stadion w Gdańsku. Baaardzo chętnie posłucham.
  • Gość: BossMan IP: *.opera-mini.net 15.04.11, 07:02
    Może nie musi przyciągnąć widzów ale kase na tym trzepia że sprzedali prawa do nazwy stadionu.
  • Gość: Warszawiak IP: 31.60.235.* 14.04.11, 08:07
    1. Przeciez stadion ma nazwe: Stadion Wojska Polskiego im. Jozefa Pilsudskiego.
    2. Czemu Pepsi rozmawia z Legia i czemu Legii ma placic, skoro to stadion miejski, wybudowany z miejskich pieniedzy?
  • Gość: mistrz.prostej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.11, 21:14
    Dokładnie! Toż to stadion miejski jest, a nie żadnej Legii! Chyba że ta kasa wpłynie do budżetu miasta.

Z Pepsico tylko 7UP :)
  • Gość: Autor posta IP: *.dynamic.chello.pl 14.04.11, 08:07
    nie pij
  • Gość: Musioł IP: *.net.ipartners.pl 14.04.11, 08:15
    To szczyt bezczelności. Miasto buduje stadion za niespełna 500 mln. Legia płaci miastu za niego nie więcej niż 4 mln/rok. Teraz IT dostaje więcej niż płaci miastu??? Za samo użyczenie nazwy?
    Bufetowa? Wiesz że to sprawa karna jest po zmianie reżimu...
  • artur74 14.04.11, 08:29
    Nie mam zastrzeżeń do faktu, że miasto wybudowało Legii stadion. Po prostu bogate miasto stać na budowę takiego stadionu. Natomiast fakt, że po zbudowaniu stadionu dochody generowane poprzez stadion nie będą trafiały do kasy miasta jest dla mnie bulwersujący!
    Mało tego, uważam, że z czasem klub Legia Warszawa będzie na tyle bogatym przedsiębiorstwem gospodarczym, że powinna ratami spłacać miastu zafundowaną jej inwestycję!

• Gość: kramny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.11, 09:17
    Dlaczego Legia ma dzielić się zyskami oraz spłacać Warszawie za budowę stadionu.?
    Legia w porównaniu do innych miast zapłaciła za projekt grubą kasę.
    Co wiec powiesz o Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Lubinie, Kielcach, Krakowe (wisła), Gdyni gdzie kluby nie wyłożyły złamanego grosza na projekt oraz budowę.
    Legia płaci za dzierżawę 3 miliony rocznie. Znajdź proszę inny taki klub, który płaci tak koszmarne pieniądze za wynajęcie stadionu.
  • Gość: kixx IP: *.acn.waw.pl 14.04.11, 16:55
    a ty mi znajdz najemce,ktory za najmowany objekt placi czynsz pozwalajacy na zwrot kosztow wlascicielowi po ponad 100 latach
  • Gość: fas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.11, 08:30
    Jak to jest, że ze wszystkich nowych stadionów w Polsce za własną kasę właściciel zespołu wybudował stadion tylko w Lubinie... czyli i tak za państwowe..., ale wielkie halo jest tylko w związku ze stadionem Legii. Czyli wybudowanie przez miasto stadionu w Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Kielcach itd. itp., to już spoko, ale za to w Warszawie sprawa karna?
  • tym-oteusz 14.04.11, 09:44
    za stadion.
  • Gość: kixx IP: *.acn.waw.pl 14.04.11, 16:56
  • Gość: TM IP: *.man.poznan.pl 14.04.11, 08:16
    tyle w temacie... myślę, że 90% polaków również... ale polityka, sponsorować najbardziej znienawidzony klub...
    Kto w tym pepsi odpowiada za marketing ????
  • Gość: dsds IP: *.acn.waw.pl 14.04.11, 09:54
    Tak tak pajacu, a pewnie Lech, Królewskie i cały Żywiec upadły bo sponsorują tego kogo sponsorują. Jak taki pajac jak ty nie napije się Pepsi to nawet lepiej, jednego frajera pijącego smaczne niezdrowe gazowane napoje mniej ;) wodę pij, może zmądrzejesz :E
  • artur74 14.04.11, 08:19
    Gra Legii i nieustanna wrzawa wokół jej piłkarzy to od kilku sezonów "nabijanie w butelkę". Dlatego PEPSI doskonale symbolizuje piłkarzy z Łazienkowskiej, którym po jednym udanym meczu zazwyczaj uderza "sodówka" do głowy.
    Piłkarze Legii chcieli być najlepsi w Polsce a będą jedynie "naj-pepsi".
    P.S.
    Nie polecam Pepsi do truskawek ;-)))
  • lese_majeste 14.04.11, 08:27
    Red Bull Racing ogrywa całą F1, jest Plus Liga i co to szkodzi, a jak niejaki mouzal (niejaki bo wstydzi się przyznać kim jest parszywy anonim) jeśli nie lubi pepsi to niech nie pije
  • Gość: face42 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.11, 09:13
    a niby dlaczego Atlas miałby przeszkadzać?coś mi się wydaje, że masz braki...wiadiamości
  • Gość: obiektywny IP: *.bredband.comhem.se 14.04.11, 08:30
    stadion nie jest jej wlasnoscia
  • Gość: Pablo IP: *.play-internet.pl 14.04.11, 08:59
    Dlatego że go dzierżawi. To proste.

Jeżeli ja wynajmuję od kogoś pomieszczenie i prowadzę sklep
    to ja zgarniam kasę za oklejenie witryny logiem Pepsi.
  • Gość: kixx IP: *.acn.waw.pl 14.04.11, 16:59
    tylko wtedy ,jesli wlasciciel sklepu byl na tyle glupi,nieperzewidujacy,lze nie zastrzegl prawa do zyskow z reklamy dla siebie-w calosci,lub w jakiejs czesci
  • Gość: aaa IP: *.miggroup.com 14.04.11, 08:35
    Uwielbiam dziennikarzy :-)
  • Gość: Bruno IP: 194.153.115.* 14.04.11, 08:43
    To stadion narodowy będzie pewnie imienia Coca Coli;)
  • obywatel_nienumerowanej_rp 14.04.11, 08:43
    ... bo podatnicy musieliby pokryć koszty tej nazwy.

A zapewne pisdecja starała się choćby tutaj upchnąć nazwisko najgorszego prezydenta nowoczesnej Europy.

--------------------------------------------------------------
    ... od paru lat próbuję sobie przypomnieć:
    1. kiedy dostałem do wyboru czerwoną i niebieską pigułkę?
    2. dlaczego wybrałem tę gorszą?
  • Gość: jackTHEripper IP: *.tpi.pl 14.04.11, 08:46
    Na całym świecie praktykuje sie takie opcje, więc dlaczego mielibyśmy tego nie robic w naszym kraju? Zrozumcie ludzie, że aby taki stadion dobrze funkcjonował musi zarabaić. Nie tylko na piłce nożnej świat się kończy. Istnieją przerózne imprezy, które można na stadionach organizowac i zarabiac kasę. Poza tym PepsiCO jest potęznym koncernem o olbrzymich możliwościach i dużej, naprawdę dużej kasie. Ja jestem jak najbardziej za. Chciałbym jeszcze dodać, że jestem kibicem piłkarskim, w szczególności kibicem - nie kibolem Legii Warszawa od zawsze, a na meczę chodzę od 25 lat.

Pozdrawiam trzeźwo myslących!
  • Gość: krzysiek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.11, 08:48
    i nie lubiński tylko lubelski stadion, jestes slazakiem?
  • przystojny0 14.04.11, 08:53
    błąt autora:)
  • Gość: duzy maciek IP: *.dynamic.chello.pl 14.04.11, 08:55
    że co, jaki Lublin?!?
  • Gość: duzy maciek IP: *.dynamic.chello.pl 14.04.11, 08:56
    widzę, że dwie mądrale się znalazły - w Lublinie jest klub Motor (albo był bo miał upaść) a Lubinie jest Zagłębie
  • Gość: mistrz.prostej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.11, 21:18
    Ej, jaki Lubin? Nie ma na mapie żadnego Lubina... Jest za to Lublin!

:P
  • Gość: mma IP: 193.109.212.* 14.04.11, 09:09
    A myślałem, że to właściciel sprzedaje prawa do nazwy. Ponoc właścicelem jest miasto. ITI płaći 3 miliony miastu za stadion, a samo bierze 6 za nazwę. Świetny interes dla miasta zrobiła HGW!
  • Gość: freeman IP: *.rzeszow.vectranet.pl 14.04.11, 09:10
    nie pójdę w życiu tam na mecz!
  • Gość: gimlak IP: *.dynamic.chello.pl 14.04.11, 09:27
    kolego z Rzeszowa lub okolic i tak tam pewnie w zyciu nie byles i pewnie faktycznie nigdy nie bedziesz ;D
  • Gość: warszawiak IP: *.acn.waw.pl 14.04.11, 17:00
    ja tez nie pojde
  • Gość: dejmon01 IP: *.devs.futuro.pl 14.04.11, 09:26
    Może Trukawka PEPSI Arena
  • Gość: SKANDAL IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.11, 09:26
    Dlaczego to legia ma zarabiać skoro /podobno/ stadion jest miejski i /na pewno/ jest za miejskie /nasze/ pieniądze???
  • Gość: sufragan IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.11, 09:59
    najpierw poczytaj na czym polega umowa dzierżawy, a potem zabieraj głos. Włodarze Legii kręcą świetny interes - zgodnie z treścią zawartej z miastem umowy. To wszystko.
  • Gość: LOL! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.11, 09:27
    PEPSI sponsoruje pedalskie imprezy! LOL
  • Gość: Maw IP: 195.85.249.* 14.04.11, 09:28
    Stadion Legii jest wlasnoscia miasta Warszawy, wiec dlaczego to najemca ma na nim zarabiac, a nie wlasciciel ?!
  • Gość: Janek bez firanek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.11, 12:53
    zarabiać jeżeli nie jest to sprzeczne z umową i guzik do tego właścicielowi.
  • Gość: pj IP: *.ip.netia.com.pl 14.04.11, 09:47
    To nie jest stadion legii, to stadion miejski i tylko władze warszawy mogą na tym zarobić, wara brudasom od warszawskiego stadionu !!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka