Dodaj do ulubionych

prez. Grobelny też spiskowo o zajściach...;-)

05.05.11, 22:31
No proszę, sprawa się rozkręca... Coraz więcej osób dedukuje, że "Staruch" to tak naprawdę agent (podwójny?) policji, ich wtyka w kibolskim środowisku. To jednak nic, niektórzy już formułują podejrzenia o tzw. inside job, czyli spreparowanie tych zajść przez służby specjalne & policję w celu odwrócenia uwagi od spraw ważniejszych, istotniejszych i wykrowanie nowego, propagandowego wroga dla ludu, bojarów i cara, Donka 1-ego. Nowego, ponieważ stary, dotychczasowy, czyli PiS, jest już zgrany. Dziś takie bezmyślne antypisowskie & antyjarkowskie ujadanie jest już nieskuteczne czy wręcz przeciwskuteczne, vide ośmieszenie się przez SLD gadką-szmatką Kality o delegalizacji PiS.

I do tych "spiskowców" właśnie przyłączył się prezydent Poznania, Ryszard Grobelny, również obwiniając służby porządkowe o rozkręcenie tych zajść... Oczywiście, spotkał się z ostrą krytyką GW za tę spiskowo-pisowską herezję, hehe...

www.sport.pl/pilka/1,65045,9544393,Prezydent_Poznania_na_blogu__Prowokacje_sluzb_porzadkowych.html


Jak widzicie, niektórzy z tutejszych forumowiczów, w tym niejaka Anwad, zyskują poważnych sojuszników;-)

Zatem, jeżeli już, jeżeli i tak, to pobawmy się tym, co tygryski lubią najbardziej, czyli teorią spiskową;-)

Potrzebny jest nowy, świeży wróg. Następca wymagających kastracji pedofilów czy handlarzy dopalaczami. Na tyle użyteczny, aby przy jego kreacji i zwalczaniu upiec wiele pieczeni na jednym ogniu. Taki, któremu trudno będzie znależć obrońców i współczujących. Taki, którym będzie można straszyć odpowiednio czasowo i z właściwym nasilieniem - do wyborów i/lub opcjonalnie do Euro2012, w przypadku wygranej PO. I, przede wszystkim, taki, którego będzie można dostępnymi środkami i narzędziami, instytucjami państwa pokonać i wizerunkowo to wykorzystać, rozegrać w mediach. Na marginesie, wracając do tych wielu pieczeni - dobrze by też było, aby ten "wróg" był także wrogiem dla jakiegoś innego ośrodka, lobby, które będąc z nami w sojuszu (już obecnie lub w przyszłości) także posłuży nam i odpowiednio się wysłuży...

Skoro PR-owcy PO z Igorem Ostachowiczem na czele "wykreowali" takich wrogów i walkę z nimi jak - walkę z pedofilami i ich kastrację, walkę z hazardem i ich ekspozyturami, walkę z dopalaczami i również ich ekspozyturami, to dlaczegoby nie mięli dokonać kolejnej takiej "kreacji"...? Przecież jak coś zagrało, skutecznie zagrało i gra lemingom dalej, to trzeba się tego trzymać. Zwłaszcza, że antypisowskie scratchowanie zaczęło przeszkadzać... Tylko głupiec zmieniałby dobrą płytę i podjął zabawę z nową, nieznaną...

Oczywiście, na ile takie łączenie punktów jest i zasadne, i uzasanione, przekonamy się z czasem. Osobiście mam do tego dystans. Jednak łączyć punkty i można, i powinno się. W takich to czasach żyjemy, vide kontrowersje z "dorwaniem" Osamy...
Obecnie można się tym pobawić, jednak wyśmiewanie i negowanie a priori jest objawem ciasnego umysłu. Warto pamiętać, że wojewodą kujawsko-pomorską jest członkini PSL. Jednak i jej poprzednikiem, i obecnym prezydentem Bydgoszczy jest działacz i regionalna szycha PO, Rafał Bruski. Minister Sportu to nominant Tuska, który nie przerwał meczu (mógł choćby próbować), nie wyszedł protestacyjnie. Komendanci i KG w Warszawie, i wojewódzkiej w regionie, i miejsckiej, bydgoskiej, to także nominanci. Z rozdania politycznego, partyjnego.

Śmieszne w tym wszystkim jest też to, że i tutejsze, i internetowe lemingi, w swej masie, są w stanie wszystko, dosłownie WSZYSTKO wytłumaczyć i przekuć w: a) protuskowy, a b) antyjarkowy oręż. Wczoraj wynajęcie przez Sikorskiego AKURAT skompromitowanego Giertycha, którego jeszcze niedawno chciały utopić, a dziś te zajścia zwalać WYŁĄCZNIE na PiS...
Edytor zaawansowany
 • wujaszek_joe 05.05.11, 22:43
  w twoim paranormalnym świecie nie ma przypadków.
  Ale gdyby Tusk nie zareagował na ostatnie wybryki stadionowe, to dopiero bys się oburzał.
  --
  nima
 • dirloff 05.05.11, 23:57
  > w twoim paranormalnym świecie nie ma przypadków.

  Są. Pytanie, czy w twoim świecie są okulary...? Napisałem, iż nie wierzę w to. Jak dotąd. Dziwi i zast. jednak "pozycja" niejakiego "Starucha" i spirala błędów, w tym ludzi PO. Dlaczego jednak jak dotąd jedyną odpowiedzialność ponoszą wszyscy kibice i widzowie Legii Warszawa, Lecha Poznań, Korony Kielce i Górnika Zabrze, a nie działacze PZPN-u, władze bydgoskiego klubu & administratorzy tegoż stadionu, Minister Sportu, wojewoda z PSL-u i prezydent Bydgoszczy (będący byłym wojewodą) z PO oraz szefowie policji z KG, wojewódzkiej w Kuj.-Pom. i miejscowej, bydgoskiej...?

  > Ale gdyby Tusk nie zareagował na ostatnie wybryki stadionowe, to dopiero bys si
  > ę oburzał.

  Ano zareagował, zareagował. Jak przy pedofilach, dopalaczach i internetowym i domowym hazardzie. I o to chodzi. O wypuszczenie króliczka z klatki, zakrzyknięcie "O, króliczek!" i jego gonienie;-) Teraz będziemy do lata czy i do jesieni wałkowali i medialnie, i politycznie ten temat. Tak jak dopalacze, pedofilów i hazard.
  Co natomiast z panią wojewodą z PSL-u? Co z komendantami policyjnymi? Dlaczego jedynym praktycznym krokiem jest odp. zbiorowa dla Legii, Lecha, Korony i Górnika?
 • mike.recz 05.05.11, 22:45
  Po tym co wypisujesz uważam, że w żadnym razie nie. Masz oryginał i zapoznaj się raz jeszcze:

  www.lechpoznan.net/news-7950.html
 • dirloff 06.05.11, 00:12
  Grobelny to szczwany samorządowiec i skonfliktowany z PO polityk. Oczywiście, sam też przysłowiowo piecze te kilka pieczeni na jednym ogniu. Pisze - z racją! - o kibicach, a raczej kibolach, i ich winie. Szczwanie broni własnych ziomków i w konsekwencji wyborców z Lecha, punktując drugą stronę, Legionistów. Jednak pisze, że to taka oczywista oczywistość, polska norma odnośnie kibolstwa. Natomiast prawdziwą winę ponoszą organizatorzy i służby porządkowe, czyli PZPN, zarządcy bygdoskiego stadionu, miejscowa władza (PO-PSL) i przede wszystkim policja. Oskarża policję o złą praktykę. Błędną czy premedytacyjną? ;-)

  Cytuję:
  "I wreszcie końcówka meczu. Kibice Legii przeskakują przez płoty – nikt nie reaguje. Wbiegają na stadion jeszcze przed końcowym gwizdkiem. Ewidentnie mecz powinien być przerwany w momencie, kiedy pierwszy kibic przekroczył linię trybun. Żadnej reakcji nie było ze strony służb porządkowych (stały sobie a kibice biegali między nimi), a sędzia meczu nie przerwał. Potem wszyscy wbiegli już na murawę. Trzeba od razu powiedzieć, że kibice byli nastawieni pokojowo. Nie mieli ochoty nikogo atakować. Chcieli tylko i wyłącznie się cieszyć. I w tym momencie wychodzi około 20 przedstawicieli służb porządkowych uzbrojonych w pałki i tarcze. Stają na środku boiska. To było przerażające! Gdyby kibice Legii chcieli ich zaatakować, to w ciągu parunastu sekund zabraliby wszystkim sprzęt i uzbrojeni mogli z nim latać po całym stadionie. Kto dopuszcza do tego, żeby tak małe siły wprowadza się na stadion?! W momencie, gdy siły zostały uzupełnione (nadal mało liczne), to dalej nie reagowały - tylko stały. Wyglądało to jak prowokacja. Patrzyłem wtedy na poznańskich kibiców i zastanawiałem się, jak długo wytrzymają w sektorach. Co za idiota w ogóle nie reaguje na zachowania kibiców Legii?! Przecież to zaraz doprowadzi do tego, że nasi kibice wyjdą ze swojej trybuny. Bo na pewno nie będą biernie czekać. Skoro tamtym wolno biegać, to dlaczego nie nam? Było oczywiste, że skoro nikt nie zareaguje, to natychmiast dojdzie do poważniejszej sytuacji. Oczywiście jak kibice Lecha zaczęli schodzić z trybun, to co zrobiły służby porządkowe?? Natychmiast przesunęły się w stronę kibiców Lecha, ignorując to, co robiła Legia!

  Była to wyraźna prowokacja, która musiała doprowadzić do zamieszek."

  Dodam, że też jako jeden z nielicznych, ma odwagę pisać o konflikcie czy wręcz już wojnie między kibicami Legii i Lecha z rządem i redakcją GW, o tych akcjach z transparentami na stadionach. Napisał to, co rzadko przebija się przez cenzurę mediów ITI czy Agory;-)

  PS. Usłyszałem godzinę temu, że jutro kibice Legii będą zbierać podpisy do pozwu przeciwko wojewodzie mazowieckiemu;-)
 • Gość: uyui IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.05.11, 13:45
  doliczonyczas.blox.pl/html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka