Dodaj do ulubionych

Euro 2012. Stadion w Kijowie prawie gotowy [ZDJ...

23.09.11, 20:25
Archaiczny stadion, nie dla piłki nożnej. Ciekawe co będzie widać z ostatnich rzędów, bo piłki na pewno nie.
Nie pomoże woda z Wisły, nie pomoze puder, róż ...
Obserwuj wątek
    • konrad.ludwik02 Euro 2012. Stadion w Kijowie prawie gotowy [ZDJ... 24.09.11, 07:39
      Tego stadionu może Warszawa tylko pozazdrościć Kijowowi: nie tylko do piłki nożnej, ale i Królowej Sportu - LA! Piłki nie widać? Wolne żarty, a w Monachium, Berlinie, Wembley itd.itd.?
      W Polsce będziemy mieli - na szczęście, taki stadion olimpijski w Chorzowie i tam tylko będzie możliwość organizowania najważniejszych imprez: sportowych, widowiskowych czy piosenkarskich.
      • wikul Re: Euro 2012. Stadion w Kijowie prawie gotowy [Z 16.10.11, 20:46
        konrad.ludwik02 napisał:

> Tego stadionu może Warszawa tylko pozazdrościć Kijowowi: nie tylko do piłki noż
        > nej, ale i Królowej Sportu - LA! Piłki nie widać? Wolne żarty, a w Monachium, B
        > erlinie, Wembley itd.itd.?
        > W Polsce będziemy mieli - na szczęście, taki stadion olimpijski w Chorzowie i t
        > am tylko będzie możliwość organizowania najważniejszych imprez: sportowych, wid
        > owiskowych czy piosenkarskich.

Zapoznaj się najpierw o czym piszesz, bo wyjdziesz na głupka. Koledzy juz dużo wyjasnili,
        ja tylko chciałbym uzupełnić linkami. A stadion w Chorzowie nadaje sie na muzeum a nie współczesne imprezy piłkarskie.

bi.gazeta.pl/im/1/5132/m5132101.jpg
        bi.gazeta.pl/im/7/5132/m5132097.jpg
        bi.gazeta.pl/im/0/5132/m5132100.jpg
      • ryjek1975 Re: Euro 2012. Stadion w Kijowie posiada bieznie 24.09.11, 09:20
        Ja jednak myślę, że to Ukraińcy mogą nam zazdrościć Narodowego, który jest o lata świetlne nowocześniejszny niż stadion w Kijowie - i na którym będzie można zorganizować sporo rzeczy, o których w Kijowie będą mogli pomarzyć. Nie mówię o zawodach sportowych tylko wszelkiego rodzaju eventach, do których zorganizowania potrzebny jest zamykany dach i duża ilość powierzchni komercyjnych (wystawy, konferencje, targi it.)

A co do lekkiej atletyki, to przecież w Chorzowie własnie powstaje podobny twór do tego w Kijowie - na 55 tys. ludzi. Będzie przynajmniej tak samo imponujący jak ten kijowski. Więcej (ani większych) stadionów do LA naprawdę w Polsce nie potrzeba.

Wydaje mi się, że nasze rozwiązanie jest sensowniejsze (skoro i tak trzeba było zrobić coś ze Śląskim)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka